فارسی افغانستان العربیة English Türkçe
http://fna.ir/1pi3gm

فدراسیون فوتبال افغانستان حضور انوش دستگیر در تیم ملی را بررسی می‌‌کند

به‌دنبال ناکامی‌های پیاپی تیم ملی فوتبال افغانستان در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، فدراسیون فوتبال‌ این کشور اعلام کرد که ادامه حضور انوش دستگیر به‌عنوان سرمربی تیم ملی را بررسی می‌کند.

فدراسیون فوتبال افغانستان حضور انوش دستگیر در تیم ملی را بررسی می‌‌کند

به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، در پی حذف تیم ملی فوتبال افغانستان از ادامه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، اکنون فدراسیون فوتبال‌ این کشور اعلام کرده است که ادامه حضور انوش دستگیر به‌عنوان سرمربی تیم ملی را در دست بررسی دارد.

این فدراسیون روز دوشنبه، ۳۰ خرداد، در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که شکست‌های پی‌درپی در ادامه بازی‌های جام‌ ملت‌های آسیا دلایل‌ مختلفی دارد که نمی‌توان با نشر یک بیانیه آن را توجیه کرد.

این فدراسیون یکی از این دلایل را مشکلات فنی و نبود اسپانسر برای دست‌کم دو و نیم سال به‌خصوص سال گذشته که افغانستان دست‌خوش تحولات سیاسی شد، می‌داند.

در همین حال، فدراسیون فوتبال افغانستان تصریح کرده است که در قسمت ادامه کار با انوش دستگیر، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور، پس از بررسی اوضاع و با توجه به قوانین، به‌زودی تصمیم نهایی‌‌اش را اعلام خواهد کرد.

گفتنی است که تیم ملی فوتبال افغانستان در ادامه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بازی را به هنگ‌کنگ و هند باخت و با تساوی در برابر کامبوج از ادامه این رقابت‌ها حذف شد.

انتهای پیام/ ر

آخرین اخبار

برگزیده ها