۱۷:۰۳ :: ۱۴۰۰-۷-۳۰
تل‌آویو 6 مؤسسه حقوقی فلسطینی را تروریستی اعلام کرد
منابع فلسطینی گزارش دادند که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اتهام زنی به شش مؤسسه حقوقی فلسطینی آن‌ها را تروریستی اعلام کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی، بعدازظهر امروز (جمعه)، شش مؤسسه حقوقی فلسطینی را تروریستی اعلام کرد.

بر اساس گزارش وبگاه خبری «معا»، «بنی گانتز» ویر جنگ رژیم صهیونیستی این دستور را صادر کرده و تل‌آویو مدعی شده که این مؤسسه‌ها مرتبط با «جبهه مردمی برای آزادسازی فلسطین» بوده‌اند و از چند کشور اروپایی در میان سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۱ بیش از ۲۰۰ میلیون یورو پول دریافت کرده‌اند.

وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی ادعا کرد که ده‌ها مقام این مؤسسه‌ها با جبهه مردمی به شیوه‌های مختلفی در ارتباط بوده‌اند.

در بیانیه اشغالگران، به نام شش مؤسسه اشاره شده که عبارتند از: «الضمیر لرعایه الاسیر و حقوق الانسان»، «الحرکه العالمیه للدفاع عن الاطفال-فلسطین»، «الحق»، «اتحاد لجان العمل الزراعی»، «اتحاد لجان المراه العربیه»، «مرکز بیسان للبحوث والانماء».

طبق گزارش معا، وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی اطلاعات خود را در ارتباط با این مؤسسه‌ها از انجمن «NGO Monitor» دریافت کرده که به مواضع افراطی در قبال مؤسسات فلسطینی، تحریک دیگران علیه آن‌ها و ربط دادن کارمندان این مؤسسه‌ها با جبهه دموکراتیک مردمی برای آزادسازی فلسطین شناخته می‌شود.

رژیم صهیونیستی همواره درصدد است تا با هدف قطع کمک‌های مالی به انجمن‌های غیرانتفاعی فلسطینی دیگران را علیه این مؤسسه‌ها تحریک کند.

انتهای پیام/ص