اخبار فارس من افکار سنجی دانشکده انتشارات توانا فارس نوجوان

استانها  /  گیلان

انقلاب اسلامی قدرت استکبار را به چالش کشید/هویت‌سوزی و هویت‌سازی ۲ راهبر دشمن علیه انقلاب

جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی قدرت غرب و استکبار را به چالش کشیده است، گفت: استکبار معتقد است که چین در زمینه رشد اقتصادی برای ایجاد قدرت، روسیه در زمینه تضعیف قدرت اروپا و حمله با اکراین، قدرت گرفتن مسلمانان در جهان و ایران به عنوان معرفی کننده الگوی جدید حکمرانی چهار موضوعی است که قدرت غرب را به چالش کشیده است.

انقلاب اسلامی قدرت استکبار را به چالش کشید/هویت‌سوزی و هویت‌سازی ۲ راهبر دشمن علیه انقلاب

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، سردار عبدالله ضیغمی امشب در مراسم بزرگداشت ۹ دی در مسجد جامع لنگرود با بیان اینکه شعار انقلاب بر مبنای توحید بود که طبیعتا با دشمنانی نیز مواجه است، اظهار کرد: امروز امپراتوری دروغ با جنک ادراکی و ترکیبی تلاش می‌کند تا بر روحیه جوانان ما اثر بگذارد تا نقشه‌های خود را در کشور عملی کند. 

وی با بیان اینکه دشمن بر این عقیده است که اگر بر ذهن جوانان از طریق جنگ ادراکی توانستیم مدیریت کنیم بر کشورشان نیز می‌توانیم مدیریت کنیم، گفت: دشمن می‌داند آینده کشور، جوانان هستند و معتقد که اگر جوانان را به سمت خشم ذهنی بکشاند می‌تواند به سمت خشم جسمی نیز هدایت کند که اغتشاشات اخیر نمونه‌ای از این نوع جنگ بود.

جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه با بیان اینکه بیرون کردن آمریکا از کشور و منطقه ضروری و مهم است، افزود: تفکر لیبرالیزم و غرب‌گرا نمی‌گذارد که کشور رو به پیشرفت حرکت کند و در این مسیر افرادی نیز در مراکزی هستند که با تفکر غرب‌گرا همراهی می‌کنند. 

ضیغمی با بیان اینکه ملت انقلابی ایران از عاشورا و نهضت امام حسین الگو و عبرت گرفته‌اند و سر جلوی دشمن و غرب‌گراها خم نمی‌کند، تصریح کرد: امروز کشور با تفکر انقلابی در پی قدرت‌افزایی است و یک جنگ بزرگ، بین انقلاب و دشمنان انقلاب ایجاد شده و حتی مخالفان نظام را نیز با شوک از فریز خارج کردند که مقابل انقلاب اسلامی صف‌آرایی کنند. 

وی با بیان اینکه نبرد واقعی امروز بین جنود الهی و جنود دشمن است، گفت: نیاز امروز کشور قدرت‌افزایی است که البته از چند سال پیش آغاز شده و دشمن نیز متوجه شده که لرزه به جانشان افتاده است.

جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه با بیان اینکه نباید از بیانیه گام دوم انقلاب به سادگی گذشت، افزود: دشمن صدها ساعت بر روی این بیانیه مطالعه کرد و به این نتیجه رسید که بیانیه گام دوم حاصل تجربه از چله اول انقلاب و مسیری برای رشد در چله دوم انقلاب است که در زمینه‌های مختلف تلاش می‌کند عرصه را بر ملت ایران تنگ کند. 

ضیغمی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی قصد دارد تا دست جریان اشرافی و فاسد را قطع و عرصه را برای رشد جوانان فراهم کند، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی می‌خواهد اقتصاد کشور را از بلاتکلیفی خارج کند ولی دشمن همواره با رسانه بر روی این موج حرکت می‌کند که به مردم القا شود تنها راه نجات کشور تن دادن به ذلت‌های غرب است. 

وی با بیان اینکه دیپلماسی همسایه‌محور یکی از برنامه‌هایی است که توسط دولت در حال انجام است، گفت: ایجاد بی‌ثباتی در ایران از جمله مواردی است که آمریکا به آن اذعان دارد که در جریان اغتشاشات اخیر در کشور، دست آن‌ها در براندازی و ایجاد آشوب مشخص بود که با پول و سلاح تلاش کرد تا عمر انقلاب اسلامی را به پایان برساند. 

جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه با بیان اینکه دشمن از طریق قدرت رسانه‌ای از خود قدرت پوشالی ساخته است، افزود: ایجاد درگیری و جنگ در بین کشورهای همسایه ایران و ایجاد بی‌ثباتی در منطقه از جمله کارهایی بود که آمریکا اقدام به انجام آن داد ولی هر کاری را آغاز کردند نتوانستند آن کار را به نتیجه‌ای که مدنظر داشتند برسانند. 

ضیغمی با بیان اینکه در فتنه ۹۶ و ۹۸ دشمن قصد داشت تا جریان مردم سالاری و جریان کارآمدی را به فروپاشی بکشانند، تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر دشمن ساحت نمادین و ارزشی ملت را هدف قرار دادند که از آن حجاب در آمد و برای انجام این کار و هدف قرار دادن عفت زنان از سال‌های گذشته با انواع کمپین‌ها، عملیات روانی را آغاز کردند و این یک بخش از جنگ ترکیبی دشمن بود. 

وی با بیان اینکه حمله به اقتدار ملت دومین هدف دشمن در اغتشاشات اخیر بود، بیان کرد: در اغتشاشات اخیر شاهد بودیم که چگونه با انواع خشونت‌ها مانند زیرگرفتن پلیس و خانواده‌ها و بسیجیان قصد داشتند تا برای کسانی که می‌خواهند از انقلاب دفاع می‌کنند هزینه‌تراشی می‌کردند ولی ملت انقلابی هیچگاه از آرمان خود عقبگرد نکرد و پای انقلاب ایستاد. 

جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه با بیان اینکه پلتفرم‌های خارجی مانند ابزارهای جنگی است که در اختیار جوانان است که می‌خواهد راهبرد مدیریت ذهن جوانان ملت را در اختیار خود بگیرد، گفت: ایجاد ادبیات سازش از جمله دیگر اقدامات دشمن برای مدیریت اذهان است که این کار بعضا از طریق برخی اساتید غرب زده و برخی قلم فروشان از تریبون‌ها به مخاطبان با الفاظ زیبا القا می‌شد و اینگونه گفته می‌شد که اگر قرار است به سعادت برسیم باید به غرب اتکا کنیم که این فریب است. 

ضیغمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی قدرت غرب و استکبار را به چالش کشیده است، افزود: انقلاب اسلامی با تولید پهباد و موشک‌ها برای افزایش قدرت دفاعی کشور موجب غرور ملت و دیگر کشورها شده و به برخی کشورها این جسارت را داده که حتی با دست خالی مقابل استکبار ایستادگی کنند. 

وی با بیان اینکه استکبار معتقد است که چین در زمینه رشد اقتصادی برای ایجاد قدرت، روسیه در زمینه تضعیف قدرت اروپا و حمله با اکراین، قدرت گرفتن مسلمانان در جهان و ایران به عنوان معرفی کننده الگوی جدید حکمرانی چهار موضوعی است که قدرت غرب را به چالش کشیده است، تصریح کرد: کرونا یک زبان واحد در زمینه حکمرانی به وجود آورده بود که شیوه برخورد و مبارزه با کرونا در کل جهان یکی بود ولی شاهد بودیم که ایران نوع دیگری از مدیریت کرونا را در پیش گرفت که مورد توجه همگان قرار گرفت. 

به گفته جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه، در حالی که در کشورهای مدعی اروپایی و غربی ماسک و واکسن را از یکدیگر سرقت می‌کردند و در زمینه کسب‌وکار با مشکلات فراوانی روبرو شدند ولی در ایران دانشمندان و پزشکان انقلابی در کنار هم ایستادند و چند نوع واکسن کرونا تولید کردند و زنان نیز چرخ‌های خیاطی خود بیرون آوردند و مشغول دوخت ماسک شدند و حتی در زمینه اقتصادی نیز بسته‌های معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد که این نمونه‌ای از حکمرانی انقلاب اسلامی است که در اذهان غرب هم نمی‌گنجد. 

ضیغمی با بیان اینکه دشمن در راه مبارزه با انقلاب اسلامی به دنبال هویت‌سوزی از طریق ایجاد تردید و ۲گانه‌سازی و به هم ریخته کردن نظم اجتماعی است، افزود: هویت‌سازی از طریق سبک زندگی غربی و قبله آمال نشان دادن غرب، مسیر دیگر دشمن برای تضعیف انقلاب است و باید شناخت درسی از سناریوسازی‌های دشمن داشته باشیم که اینگونه می‌توانیم مقابل آن ایستادگی کنیم و از کشور نیز مقابل حملات دشمن دفاع می‌کنیم. 

وی با بیان اینکه نمی‌توانیم سناریو دشمن را بشناسیم ولی نسبت به توانایی‌های کشور غافل باشیم، گفت: نباید اجازه دهیم تا دشمن پرده بر روی حقایق بیندازد و نباید اجازه دهیم که جنگ روانی دشمن از طریق فضای مجازی بر روی ما اثر بگذارد. 

به گفته جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه، در جریان اغتشاشات اخیر برخی در مقابل هجمه به انقلاب سکوت کردند و در حالی که کشور در شرایط سختی قرار داشت ولی هیچ گونه اقدامی در محکومیت اغتشاشات و خون‌هایی که به ناحق ریخته می‌شد نکردند که این افراد شامل نصرت الهی نخواهند شد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.

پر بازدید ها

  پر بحث ترین ها

   بیشترین اشتراک

    بازار globe
    اخبار کسب و کار تریبون
    همراه اول