اخبار فارس من فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر

استانها  /  هرمزگان

خواسته مردم هرمزگان انجام تکالیف اجتماعی مدیران صنعتی است

در کنار مباحث تولید و توجه به معیشت و مشکلات کارگران و کارمندان هر مجموعه صنعتی، توجه به تکالیف اجتماعی خصوصا (( موضوع ورزش صنعتی )) از ضرورت‌های انکار ناپذیر نقش و وظایف مدیران صنعتی است.

خواسته مردم هرمزگان انجام تکالیف اجتماعی مدیران صنعتی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، فریدون الهامی کارشناس ارشد مدیریت ورزشی در یادداشتی ذیل عنوان «خواسته مردم هرمزگان انجام تکالیف اجتماعی مدیران صنعتی است» آورده است: با شنیدن خبر تغییر مدیر عامل فولاد هرمزگان و با نگاهی به عملکرد فرهاد ارزانی مدیرعامل پیشین فولاد هرمزگان در حمایت از فعالیت‌های اجتماعی به عنوان یکی از واحدهای صنعتی در هرمزگان، بار دیگر این موضوع مورد توجه قرار می‌گیرد که مدیر جدید بر پایه چه طرح‌ریزی بنیادی باید در مسیر حمایت از فعالیت‌های اجتماعی در این واحد بزرگ صنعتی گام بردارد.

در کنار مباحث تولید و توجه به معیشت و مشکلات کارگران و کارمندان هر مجموعه صنعتی، توجه به تکالیف اجتماعی خصوصا (( موضوع ورزش صنعتی )) از ضرورت‌های انکار ناپذیر نقش و وظایف مدیران صنعتی است.

اگر نگاهی به زیرساخت‌های ورزش استان بیاندازیم متوجه می‌شویم هیچ ایده و طرح بنیادی از سوی مدیران صنعتی برای راه اندازی باشگاه و ساخت ورزشگاه در استان شاهد نبوده‌ایم.

این خلا یکی از ایرادات اساسی در بحث عدم توسعه بنیادین ورزش استان خصوصا در ورزش حرفه‌ای است.

متاسفانه با استقرار صنایع کلان و مادر در طول سال‌های گذشته در استان هنوز هیچ باشگاهی که دارای امکانات مناسب برای توسعه ورزش حرفه‌ای، پرورش استعدادهای ورزشی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در ورزش باشد، وجود ندارد.

یادمان باشد هنوز در هرمزگان هیچ سردرب و تابلویی بر پیشانی باشگاهی به عنوان یک باشگاه صنعتی رسمی که بتواند برند ورزش استان باشد را شاهد نیستیم که برای استانی همچون هرمزگان پسندیده نیست.

خواسته مردم هرمزگان از مدیرعامل فولاد مبارکه بعنوان راس هرم مدیریتی فولاد که از مدیران باسابقه و ورزش دوست می‌باشند، این است که با نگاه مثبت به این موضوع و دستور قاطع به مهندس معروف خانی مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان، اعتبار ساخت یک ورزشگاه حرفه‌ای را در استان صادر کرده و یادگاری از خود و دوران مدیریتش در اذهان مردم شرجی و گرما به جا بگذارد.

ادای دین ایفای تکالیف اجتماعی از سوی بنگاه‌های صنعتی و اقتصادی می‌تواند چهره استان را در همه بخش‌ها متحول کند.

انتهای پیام/ 88055

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول