اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر

استانها  /  اصفهان

نتایج رقابت تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان در لیگ برتر دو و میدانی

مرحله دوم مسابقات قهرمانی دو و میدانی باشگاه‌های کشور با قرار گرفتن باشگاه‏‌های ذوب‌آهن و سپاهان در مقام دوم و سوم به پایان رسید.

نتایج رقابت تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان در لیگ برتر دو و میدانی

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، دومین مرحله از بیست و پنچمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش آقایان طی روز‌های ۲۲ و ۲۳ شهریور به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد که دو تیم اصفهانی ذوب‌آهن اصفهان و فولاد مبارکه سپاهان با حریفان رقابت کردند.

در این مرحله از مسابقات تیم دو و میدانی ذوب‌آهن و سپاهان به ترتیب با کسب ۱۶۱ و ۱۶۴ امتیاز بعد از پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

عزیزاله مشفقی از قهرمانی تیم ۴ در ۱۰۰ متر امدادی سپاهان در این رقابت‌ها خبر داد و اظهار داشت: دونده‌های سرعتی‌رو تیم فولاد مبارکه سپاهان موفق شدند با کسب رکورد ۴۱:۱۱ ثانیه قهرمان ماده ۴ در ۱۰۰ متر شوند و ۱۰ امتیاز شیرین را برای تیم به ارمغان آورند تا در کنار تلاش دیگر دونده‌های سخت کوش و متعصب تیم، اختلاف امتیازات تیم با صدر جدول کمتر شود.

مدیر تیم دو و میدانی آقایان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به اینکه این باشگاه برای سومین سال متوالی است که از رشته دو و میدانی به خوبی حمایت می‌کند، بیان داشت: جا دارد که از حمایت‌های مجموعه فولاد مبارکه سپاهان و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه تشکر کرد و امیدواریم با تلاش اعضای تیم در ادامه رقابت‌ها بتوانیم قدردانی خود را از این حمایت‌ها نشان دهیم.

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر دو و میدانی کشور در روز‌های ۲۱ و ۲۲ شهریور در استادیوم آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و تعداد ۹ تیم در این مسابقات با یکدیگر رقابت کردند.

نتایج دو تیم اصفهانی در این مسابقات به شرح زیر است:

ماده ۱۵۰۰ متر:

امیر زمانپور از ذوب‌‌آهن با زمان ۳:۵۲.۶۶، مقام اول
امیر مرادی از سپاهان با زمان ۳:۵۳.۴۶  دقیقه، مقام دوم

۴۰۰ متر با مانع:

امیر مقدمی از  ذوب آهن، ۵۱.۵۸ ثانیه، مقام دوم

۳۰۰۰ متربا مانع:

خلیل ناصری از  ذوب آهن، ۹:۰۵.۶۳ دقیقه، مقام اول

امیر زمانپور از ذوب‌آهن، ۹:۱۵.۹۰، مقام سوم

ماده ۱۰۰ متر:

رضا قاسمی از سپاهان با زمان ۱۰.۶۷ ثانیه مقام سوم

ماده ۴۰۰ متر:

احسان طهماسبی از سپاهان با زمان ۴۷.۱۲ ثانیه مقام دوم

ماده پرش سه گام:

حمیدرضا کیا از سپاهان با پرشی به طول ۱۵.۹۶ متر مقام اول

ماده پرش با نیزه:

محمدمهدی معتمدنیا از سپاهان، ۴.۶۰ متر مقام سوم

ماده پرتاب نیزه:

علی رمضانی از سپاهان، ۷۱.۹۶ متر مقام دوم

یونس یوسف‌وند از سپاهان، ۷۱.۴۴ متر مقام سوم

ماده پنجگانه:

عبدالحلیل توماج از سپاهان، ۲۴۹۸ امتیاز مقام سوم

ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی:

تیم فولاد مبارکه سپاهان با زمان ۴۱.۱۱ دقیقه مقام اول

(رضا قاسمی، مهران حسینی، رضا بحرینی، علی لطفی)

ماده دوی ۸۰۰ متر:

امید امیریان از ذوب آهن، ۱:۵۰.۷۱ دقیقه، مقام دوم

امیر مرادی از  سپاهان اصفهان، ۱:۵۰.۸۵ دقیقه، مقام سوم

ماده ۱۰۰۰۰ متر پیاده روی:

حمیدرضا زور آوند از سپاهان، ۴۶:۳۹.۵ دقیقه، مقام اول

ماده ۳۰۰۰ متر با مانع:

خلیل ناصری از ذوب آهن، ۹:۰۵.۶۳ دقیقه، مقام اول

امیر زمانپور از ذوب آهن، ۹:۱۵.۹۰ دقیقه، مقام سوم

ماده پرش ارتفاع:

حسین بی‌زار از ذوب آهن،   ۲.۰۰ متر، مقام دوم

ماده پرتاب چکش:

رضا مقدم از سپاهان با پرتاب ۷۱.۱۶متر مقام اول

ماده پرتاب دیسک:

حسین رسولی از سپاهان با پرتاب ۵۷.۳۰ متر مقام سوم

ماده ۴ در ۴۰۰متر امدادی:

ذوب آهن، ۳:۱۵.۷۴ دقیقه، مقام دوم

فولاد مبارکه سپاهان، با زمان ۳:۱۷.۶۷ دقیقه مقام سوم

انتهای پیام/63126/ق30/

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول