شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵

استانها  /  کردستان

نقدهای خبرگزاری فارس همراه با انصاف و دیدگاه اصلاح‌گرایانه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: نقدهای خبرگزاری فارس همراه با انصاف و دیدگاه اصلاح‌گرایانه است و به دلیل این نگاه هم، گزارشات و تحلیل‌های آن موجب برطرف‌شدن موانع و مشکلات خواهد شد.

نقدهای خبرگزاری فارس همراه با انصاف و دیدگاه اصلاح‌گرایانه است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، عبیدالله رستمی در جریان بازدید از خبرگزاری فارس که به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت، اظهار کرد: نگاه خبرگزاری فارس، نگاهی جناحی، بسته و منتقدانه صرف نیست و اگر در جایی انتقاد می‌کند همیشه انصاف را رعایت کرده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان افزود: نقد منصفانه باید در رسانه‌های ما وجود داشته باشد چرا که اگر عملکردها مورد نقد قرار نگیرند تک‌صدایی به وجود می‌آید.

تعدد رسانه‌ها و دیدگاه‌ها چندصدایی در جامعه به وجود می‌آورد

رستمی با بیان اینکه تعدد رسانه‌ها و دیدگاه‌ها چندصدایی در جامعه به وجود می‌آورد، گفت: این انتقادها به ویژه به مدیران و مسئولان گوشزد می‌کند که در کجاها نقطه ضعف و ایراد دارند.

وی افزود: این مسئله موجب می‌شود مدیران ایراداتی که دارند را برطرف و نقاط مثبت را تقویت کنند.

نگاه خبرگزاری فارس توسعه‌گرایانه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان خاطرنشان کرد: خبرگزاری فارس نشان داده جناحی و برنامه‌ای به مسائل نگاه نمی‌کند و نگاه این رسانه همیشه توسعه‌گرایانه است.

رستمی گفت: نقدهای خبرگزاری فارس همراه با انصاف و دیدگاه اصلاح‌گرایانه است و به دلیل این نگاه هم، گزارشات و تحلیل‌های آن موجب برطرف‌شدن موانع و مشکلات خواهد شد.

وی اذعان داشت: ندیده‌ام در خبرگزاری فارس کردستان محتوای تخریبی علیه فرد و جریانی تولید شده باشد، این نشان می‌دهد یک تیم متخصص، توسعه‌گرا و فهیم در این مجموعه رسانه‌ای فعالیت می‌کنند.

یک تیم متخصص، توسعه‌گرا و فهیم در خبرگزاری فارس کردستان فعالیت می‌کنند

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان تصریح کرد: مخاطب وقتی بخش‌های مختلف خبرگزاری فارس استان را نگاه می‌کند احساس لذت می‌کند، بخش فیلم، عکس و گزارش‌های اجتماعی و تحلیلی، همه و همه از کیفیت و کمیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

تولید محتوا در خبرگزاری فارس حرفه‌ای انجام می‌شود

رستمی افزود: محتواهای تولید شده در خبرگزاری فارس به خوبی این حس را در مخاطب ایجاد می‌کند که برای تولید این محتوا تلاش شده و تولید خود فعالین در این رسانه است.

وی ادامه داد: رسانه‌هایی مانند خبرگزاری فارس برای ارشاد اسلامی کردستان مایه افتخار است چرا که تمام تلاش مجموعه این رسانه، تعالی جامعه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان همدلی بین مجموعه خبرنگاران و مدیریت خبرگزاری فارس کردستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تدبیر مدیریت این رسانه در کردستان، تدبیری کمک‌کننده به رفع مشکلات مردم و توسعه‌گرایانه است.

وی اظهار کرد: خبرنگاران این رسانه با وجود تمام مشکلات اقتصادی و بیمه‌ای که دارند بسیار تخصصی و حرفه‌ای در عرصه اطلاع رسانی‌تلاش می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان اذعان داشت: تولیدات خبرگزاری فارس برای کل اقشار جامعه است که منبع اطلاع‌رسانی موثق و قابل اعتماد است.

رستمی اضافه کرد: به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از پیشنهادها و انتقادهای سازنده این رسانه استقبال می‌کنیم.

خبرگزاری فارس کردستان جای پای ارزشمندی در حوزه رسانه دارد

وی خاطرنشان کرد: مجموعه خبرگزاری فارس کردستان جای پای ارزشمندی در حوزه رسانه دارد و زحمات این رسانه انکار ناپذیر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از مجموعه خبرگزاری فارس در کردستان درخواست کرد که ارتباط بیشتری با حوزه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد استان داشته باشند و گفت: اگر مراوده بیشتر شود و فاصله‌ها کاهش پیدا کند موجب حرکت‌های سازنده در مسیر توسعه استان می‌شود.

رستمی اظهار کرد: هرچه رسانه ما با دانش‌تر باشند جامعه بیشتر رشد خواهد کرد.

انتهای پیام/2330/71

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول