شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷

استانها  /  مازندران

از پدری برای یتیمان تا توزیع سبدهای غذایی در رزمایش مومنانه

سیدصادق موسوی خیر شهرستان بابل و حامی 85یتیم این شهرستان که سرش برای کار خیر درد می‌کند و هر جا احساس کرد نیاز به ورودش است دریغ نکرده و نمی‌کند، می‌گوید؛ در این مسیر همه مسائل برای خودش خاطره است؛ خاطره‌ای که می‌تواند ماندگار باشد.

از پدری برای یتیمان تا توزیع سبدهای غذایی در رزمایش مومنانه

هیئت همدلی| به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مهربانی و کار خیر همانند آهن‌ربایی است که هرچه در ذات انسان عجین شود انسان را به سمت خود می‌کشد و موضوع مهمی که همه افراد خیر به آن ایمان دارند این است که هر چه دارند را مدیون کارهای خیرشان می‌دانند و اعتقاد دارند هم اینکه در این مسیر فعال هستند ثمره و اثر کار خیرشان بوده است که در این زمینه سیدصادق موسوی خیر شهرستان بابل و حامی ۸۵ یتیم این شهرستان که سرش برای کار خیر درد می‌کند، می‌گوید: رفع مشکلات مردم را بهترین لحظه زندگی خود می‌دانم و همواره تلاش می‌کنم در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکنم.

موسوی جدا از اینکه حامی ۸۵ یتیم در شهرستان بابل است هر جا احساس کرد نیاز به ورودش است دریغ نکرده و نمی‌کند و اعتقاد دارد هرچه دارد مدیون همین کارهایش است و هر موفقی در زندگیش کسب کرده ثمره دعای نیازمندان است.

 

باوجود اینکه سرپرستی ایتام را برعهده دارد و همه ایام تلاشش این است بتواند بهترین خدمات را به ایتام تحت پوشش ارائه دهد اما در این شرایط سخت کرونایی نیز وارد میدان شده است و در کنار حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا به کمک کادر درمانی آمده از خرید دستگاه گرفته تا خرید لباس مخصوص و در کنار آن در بحث کمک‌های مومنانه نیز کم نگذاشته است.

سیدصادق موسوی این خیر در گفت‌وگو با فارس، می‌گوید: با توجه به شرایطی که داریم تلاش می‌کنیم از هر فرصتی برای ارائه خدمات به نیازمندان استفاده کنیم.

وی اضافه می‌کند: طی این مدت از خرید هدیه برای ایتام در اعیاد مختلف نوروز، غدیر و سایر گرفته تا سبدهای غذایی در قالب کمک مومنانه به ایتام و سایر انجام شد و این خدمات همچنان ادامه دارد.

این خیر بیان می‌کند: همچنین خرید و توزیع ماسک، لباس مخصوص کادر درمانی تا توزیع گوشت قربانی در عید قربان امسال از دیگر خدمات بوده است.

 

موسوی در طول سال در کنار همه مشغله کاری هر سال برنامه‌ریزی می‌کند تا آرزوهای تعداد از ایتام را برآورده کند و می‌گوید: در این مسیر همه مسائل برای خودش خاطره است؛ خاطره‌ای که می‌تواند ماندگار باشد.

به گزارش فارس، از این دست انسان‌های خیر و نیکوکار در جامعه کم نداریم که نمونه آن در بحث کمک‌های مومنانه می‌توان اشاره کرد.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج/و

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول