اخبار فارس من فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر

همکاران فارس من

هدف پیگیری مطالبات شما است؛ با بهترین کیفیت در عالی‌ترین سطح. مهم‌ترین رسالت تعریف‌شده تک‌تک خبرنگاران همه اعضای هیأت تحریریه خبرگزاری فارس همین است. فارس من روزانه میزبان ده‌ها مطالبه ریز و درشتی است که در سامانه ثبت می‌شود. برای همین به سراغ گروه‌های مختلف برای تشریک مساعی در پیگیری مطالبات شما رفتیم. آنچه در ادامه می‌آید بخشی از همکاران فارس من است:

رسانه‌ها

برنامه تلویزیونی پایش ؛ برنامه‌ای که نماد حمایت و پیگیری رسانه ملی از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی است. با همراهی آنها مشکلات ثبت‌شده مردم در این‌ زمینه‌ها را طرح و پیگیری خواهیم کرد.

گروه برنامه رادیویی تیتر اقتصاد؛برنامه تلویزیونی پایش برنامه‌ای که مهم‌ترین وظیفه خود را بررسی داغ‌ترین و مهم‌ترین موضوعات اقتصادی جامعه روی آنتن زنده رادیو تعریف کرده است. در این برنامه مهم‌ترین مطالبات معیشتی شما در فارس من طرح و بررسی می‌شود.

گروه برنامه رادیویی رهیافت؛ برنامه گفتگو محور و چالشی؛ از شبکه رادیویی اقتصاد. داغ‌ترین مطالبات مردم در فارس من در این برنامه باحضور مسؤلان و سردبیران سوژه در فارس من مورد طرح و بررسی قرار می‌گیرد.

گروه برنامه تلویزیونی تهران 20؛ برنامه زنده و گفتگومحور شبکه پنجم تلویزیون؛ برنامه‌ای که هرشب باحضور مسؤلین به بررسی داغ‌ترین موضوعات و مسائل مردم می‌پردازد. مهم‌ترین مطالبات شما در فارس من در این برنامه از مسؤلین پیگیری خواهد شد.

پژوهشکده‌ها

مرکز پژوهش‌های مجلس؛ بسیاری از مطالبات مردم جنبه مسائل «کلان» دارد. موضوعاتی که حل و فصل آنها مستلزم ورود کارشناسی و بررسی‌های تخصصی است. بررسی کلان این دست مطالبات با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس در دست پیگیری است.

پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ مجموعه‌ای که مهم‌ترین مسؤلیت خود را بررسی موضوعات کلان و استراتژیک جامعه ایرانی تعریف کرده است. مطالبات کلان و پیشنهادات و انتقادات شما در فارس من برای پیگیری‌های بیشتر و تدوین برنامه‌های راهبردی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گروه‌های جهادی و مردم‌نهاد

سازمان بسیج؛ گسترده‌ترین شبکه مردمی در سراسر کشور میان اقشار مختلف متعلق به آنها است. خیلی از اوقات به نتیجه رسیدن مشکلات و مطالبات ثبت‌شده مردم در فارس من نیازمند اقدامات اجرایی و میدانی است. چنین موضوعاتی در همکاری با اقشار مختلف سازمان بسیج در استان‌های مختلف انجام می‌پذیرد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر؛ از دیگر گروه‌های فعال برای پیگیری مطالبات مردم بویژه از مدیران مجموعه‌های اجرایی است. برای بررسی و پیگیری کمپین‌های شما با آنها نیز در حال همکاری هستیم.

گروه‌های مردمی؛ قابلیت کمپین‌سازی فارس من استعدادهای فراوانی را در جامعه ایران شکوفا کرد. چهره‌های دغدغه‌مند و مسأله‌محوری که توانایی کمپین‌سازی و تشکیل گروه‌های مردمی در بستر این سامانه را دارند. در سال‌های گذشته بسیاری از این گروه‌ها به فارس من پیوسته و مورد حمایت‌های رسانه‌ای خبرگزاری قرار گرفته‌اند.

تشکل‌های دانشجویی؛ دانشجویان موتور محرک جامعه هستند. دغدغه‌های حق‌طلبانه و عدالت‌خواهانه آنها بهترین وسیله برای پیگیری نواقص احتمالی سیستم و مشکلات مردم است. فارس من برای پیگیری مشکلات و مطالبات ثبت‌شده چشم‌به‌راه یاری آنها است. از سازمان بسیج دانشجویی گرفته تا اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تا گروه‌های خودجوش جهادی.

هم‌چنین فارس من برای پیگیری هرچه بهتر مطالبات شما در صحن علنی بهارستان با نمایندگان مجلس نیز رایزنی کرده است. ده‌ها تن از نمایندگان درهمین راستا در گفتگوهای جداگانه نسبت به بررسی و پیگیری مطالبات ثبت‌شده در عالی‌ترین سطوح قول پیگیری دادند.