انتشار : ۱۵:۱۷ , ۱۳۹۸ مرداد ۲۷
سهمیه کنکور شهرستان های جهرم به سایر دانش آموزان آسیب زد
عاشق وطن وزارت علوم تحقیقات و فناوری/ فارس 2
در اعلام نتایج کنکور امسال مردمان استان فارس و بخصوص مناطق محروم این استان ناگهان متوجه شدند با اعمال نفوذ عده ای ویژه خوار ، شهرستان های ثروتمند و دارای امکانات جهرم ، فسا ، داراب و کازرون جزو مناطق محروم کشور محسوب شده اند و سهمیه منطقه این شهرستان ها از منطقه 2 به منطقه 3 تبدیل شده است.
شاید عده ای از مردم این 4 شهرستان بخاطر بهبود یافتن رتبه کنکور فرزندان خود خوشحال باشند اما این امر به طور قطع تضییع حق عموم مردم روستایی این شهرستان است، چرا که قبلا روستاهای این شهرستان ها به دلیل محرومیت جدی منطقه 3 محسوب میشد و برای دانش آموزان روستایی همین منطقه 3 محسوب شدن توان رقابت با بچه های شهر که منطقه 2 بودند ایجاد می کرد.
اما امسال همه به طور یکسان در نظر گرفته شدند و محرومیت دانش آموزان روستایی در نظر گرفته نشد و شهری و روستایی ، عشایر و تیزهوش همه یکسان سنجیده شدند.
ضمنا شهرستان های مذکور خود دارای انواع دانشگاه صنعتی و پزشکی هستند چگونه ممکن است این شهرستان های ثروتمند و دارای امکانات ناگهان جزو مناطق محروم درجه سه کشور شوند ، چه اتفاقی افتاده است بجز اعمال نفوذ و زدوبند برای گرفتن رای مردم

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کنکور استان فارس
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
31
انتشار: ۱۵:۱۷ , ۱۳۹۸ مرداد ۲۷ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۵:۵۷ ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ اتفاقا خوب شد .چون من با اینکه تو یکی از روستاهای کازرون درس میخوندم ولی منطقه دو حساب میشدم
 
ناشناس ۰۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد