انتشار : ۱۹:۲۳ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۲ آخرین پیگیری: 1 سال 1 ماه 27 روز 10 ساعت قبل
چرا سلبریتی‌ها از مالیات معافند؟
عرفان وزارت اقتصاد و دارایی/ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی/ ملی 76نظر
طی چند روز گذشته با خبر غیرمنتظره ای مواجه شدم و آن اینکه هنرمندان از مالیات معافند!
واقعا چه وجهی دارد افرادی که درآمدهای هنگفت و چندصد میلیونی و حتی میلیاردی دارند یک ریال مالیات نپردازند در حالی که برخی شان بخصوص از میان سوپراستارها پیاده نظام جبهه فرهنگی دشمن هستند و عملا نسبت به ارزشهای فرهنگی جامعه بی توجه اند.
آیا عدالت است که کارمند ساده قبل از دریافت حقوق مالیاتش را بدهد، اصناف مختلف و بعضا با درآمدهای پایین مالیات بدهند، اما این قشر که برخی شان مدام نقاب مردمی بودن دارند مالیات ندهند و در هزینه های مملکت سهیم نباشند

امیداورم مسئولین پاسخگو باشند و نسبت به این مطالبه دغدغه مند

انتهای پیام /پ

مالیات سلبریتیها عدالت اجتماعی پیاده نظام دشمن
در حال پیگیری سوال
10000حمایت سوال از روسای قوا
5000 حمایت سوال از بالاترین مقام مسئول
500 حمایت سوال از مسئول مربوطه
50 حمایت سوال از کارشناس
1490
انتشار: ۱۹:۲۳ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۲
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۹:۵۷ ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ با سلام ، باید دولت و سازمان امور مالیاتی از بازیگران هم مالیات بگیرید قرار نیست من کارگر مالیات بدهم و این بازیگران از خود راضی ، که به بعضی ها شون وقتی سلام می دهی جواب سلامت را نمی دهند . به نظر من قشر کارگر که حقوق پایینی دریافت می کنند باید از مالیات معاف باشند .
 
ناشناس ۱۱:۱۱ ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ یعنی این خانم یا آقایی که 200 تومان برای یک فیلم میگیره و اگه فقط سالی یه فیلم هم بازی کنه و هیچ فعالیت دیگه ای هم نکنه ماهی حدود 17 میلیون میشه درآمدش نباید مالیات بده؟ بعد بسیاری از اینها الگوی اخلاقی که هیچ ضد الگو هستن. چرا؟
 
ناشناس ۰۶:۱۷ ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ به خاطر ژن خوبشون هست
 
مرتضی ۰۸:۳۳ ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ ظاهرا ارقام بالاتر از این چیزی است که نوشته شده!
 
ناشناس ۰۷:۳۹ ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ با سلام چه بازیگران بی حجابی که به صدا وسیما راه پیدا کرده وفرهنگ بی حجابی رو در کشور گسترش می دن خدا ازشون نگذره
 
ناشناس ۰۹:۲۹ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ همه افراد حقیقی و حقوقی مساوی هستند و همه باید مالیات بدهند نه اینکه کارمندان و کارگران اول مالیاتشان کسر میگردد بعد حقوقشان واریز شود .
 
ناشناس ۱۶:۴۰ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ مالیات برای همه حتی سلبریتی .
 
ناشناس ۲۳:۲۲ ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ خبرعجیبی است مگرسلبریتی هاچه فرقی بابقیه مردم دارن که بایدازمالیات معاف باشند؟هردم ازاین باغ بری میرسد!!چه عدالتی!!!
 
ناشناس ۱۰:۰۲ ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ من یک کارمندم در سال تقریبا یک ماه از حقوقم رو دارم مالیات میدم.
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ آقا کجایی. دستمزد این افراد خیلی بیشتر از این ارقام است. این ارقام قدیمی است. دستمزدهای سال 97 به این شرح است کافیه یه جستجوی معمولی تو اینترنت کنید: پژمان جمشیدی حداقل ۴۰۰ میلیون تومان امیر جعفری ۴۰۰ میلیون تومان نوید محمدزاده برای یک سریال ۲ ماهه ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بهرام رادان ۴۰۰ میلیون تومان مهناز افشار و لیلا حاتمی بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان ترانه علیدوستی بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان
 
ناشناس ۰۹:۱۹ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ سلام با احترام به جایگاه هنر و هنرمندان به نظر من این قانون مفید برای اعتلای هنر کشور است، ولی باید هوشمندانه تر تصویب می شد. از یک طرف شما یک نقاش یا یک هنرمند جوان را در نظر باید بگیرید که شاید در ماه عایدی از هنر خود داره کمتر از 1 میلیون باشه و اما از طرف دیگر سیلیبریتی هایی که بعضا هنر مند هم نیستند و غالب کار هنری در آمد میلیاردی دارند و در ذیل این قانون هستند. ولی افسوس که این قانون هم از مثل بقیه قانون ها هیچ وقت با گذشت زمان بازنگری نمی شه
 
ناشناس ۰۹:۳۹ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ خودشون به سینما میگن هنر صنعت بعد فعالین این هنرصنعت چطور فقط «هنرمند» محسوب میشن؟ خب طبق همین قائده، این ها باید بابت کار صنعتی‌شون مالیات بدن. کار هنری شون معمولا زیر 100 هزار تومن ارزش داره. مابقیش درآمد صنعتیه.
 
بنده خدا ۱۰:۱۲ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ این قشر و قشر هیئت علمی از زمان خاتمی این رانت را دریافت کردند به همین علت هم نفوذ اصلاحات در این دو قشر زیاده چون خیلی بهشونحال داده
 
ناشناس ۱۲:۴۲ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ کاملا مشخصه که این افراد به خاطر طرفداری مغرصانه ای که از دولت میکنند شامل این معافیت شدن
 
ناشناس ۱۷:۴۱ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ چرا یه مشت آدم بی سواد باید اینقدر درآمد داشته باشن مالیات هم ندن اما من مهندس با کار 13ساعته اجباری 7 روز هفته حداقل حقوق کارگر تحصیل نکرده رو باید بگیرم؟درآند یک راننده از من خیلی بیشتره.
 
ناشناس ۲۰:۱۶ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ برادر کجای کارین دستزدها خیلی بیشتر از این حرف هاست خیلی
 
ناشناس ۰۷:۳۱ ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ بنظر شما آیا خجالت آور نیست یک کارگر ساده با حداقل دستمزد باید مالیات بپردازد ولی این حضرات با دریافتی های چند صد میلیونی معاف؟ سنگ مردمی بودن را هم به سینه میزنند!
 
ناشناس ۰۹:۰۰ ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ استاد عزیز کجای کارید شما؟ سلیبریتی کیلویی چنده؟ بهشون محل ندید اکثرشون غیرت ملی و دینی ندارن. اینجا حتی کسانی که صد تا صد تا خونه خریدن و احتکار کردن هم مالیات نمیدن!!! اینه که خونه شده متری خداااااا تومن!!! متاسفانه ایران شده بهشت مفت خورهای مال مردم خور. امیدوارم دولت و مجلس بخودشون بیان و این تبعیض های زشت رو تمام کنند.
 
ناشناس ۰۹:۵۵ ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ واقعا جای تاسف داره
 
ناشناس ۱۸:۴۳ ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ ارقام بالاتر است. بعضی ها میلیاردی میگیرند. البته از دولتی که رایش را این جماعت جمع کرده اند انتظار کاری نداشته باشید!
 
جعفری ۰۷:۱۶ ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ این ارقام برای سالهای قبل هست و البته اسم آقایان و خانمهای دیگر هم جا افتاده.یکسری از اینها در امد میلیاردی دارن و اصلا در ایران زندگی نمیکنند و اقامت کشورهای دیگر رو دارن.
 
اسداله محبی ۱۸:۵۳ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ همه با هم کمپین راه بیاندازین. ایرانیان با هم برابرند
 
شهید سلیمانی ۱۹:۲۱ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ با همینا رای اوردن الانم نوبت انتخاباته مجلسه
 
ناشناس ۲۲:۰۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ از من کارمند اول مالیات کم می کنید.از بقال وکارگر مالیات می گیرید ولی از سلبریتی های... و کارخانه های بزرگ نمی گیرید.برای کدام درد بنالیم.واقعا واحیرتا
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ برادر من هنرمند فقط استاد فرشچیان استاد شجریان هست بازیگر سینما که نشد هنر مند یه نگاه به فیلم هاشون بکنی همه شدن فحاشی اخه کجای فرهنگ ایرانی فحاشی هست بخدا من تو خونه تلویزیون ندارم دیدم بد آموزی داره برای بچه
 
ناشناس ۲۲:۵۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ سلام به نظرتان پیگیری ها موثر واقع خواهد شد یا خیر
 
ناشناس ۲۳:۵۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ نباید از دولت انتظار اینو داش که مالیات رو براشون بر نداره اینا با دولت سر انتخابات قرارداد دارن قرارداد حمایت و فریب انظار عمومی دولت میدونه اگه به قراردادش عمبل نکنه همین سلبریتی ها با استفاده از تریبون های فضای مجازی به دولت انتقاد و فشار رو روی دولت افزایش میدن و به دولت حمله میکنن دولت فقط به عهد با اینا وفا میکنه سلبریتی ها که عاشق چشم و ابرو رییس جمهور که نیستن
 
ناشناس ۰۷:۳۱ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ چرا کارگر،کاسب،معلم و ...باید مالیات بده با حقوق ناچیز؛اما اینا با این حقوق ها مالیات ندهند.خدا رو خوش نمیاد
 
ناشناس ۰۷:۵۲ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ واقعا متاسفم
 
ناشناس ۰۷:۵۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ برخی از این سلبریتی های ظاهر نمای بازیگر و فوتبالیست و ... میلیون میلیون و میلیارد میلیارد در سال پول مفت میگیرن و غیر از یکسری چرند و دخالت در حوزه هایی که تخصص ندارند مثل انتخابات چه بلاهایی که به سر مردم نمیارن. مگر چکار میکنند که انقدر باید پول بگیرند؟
 
ناشناس ۰۸:۰۹ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ من کارگرم حقوق سالیانه ام تقریبا میشه ۲۸ میلیون ولی اخر برج اول مالیات کم میشه بعد حقوقم واریز میشه اونوقت اینا با این ارقام حیرت آور معافند! عدالت! انصاف!
 
ناشناس ۰۸:۲۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ بعد بچه هاشون تو آلمان و کانادا به دنیا بیارن راستی عدالت کجاست
 
ناشناس ۰۸:۳۰ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ دستور فوری نوبخت برای معافیت مالیاتی 100 درصدی هنرمندان در سال آینده !!!
 
ناشناس ۰۸:۴۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ آقای نوبخت که با حذف معافیت مالیاتی هنرمندان و سلبریتی‌ها مخالفت کرده آیا سخنگو یا نماینده دولت در این موضوع است؟ که از جانب دولت مخالفت کرده است. آیا وزارت امور اقتصادی و متولی ساماندهی معافیت‌های مالیاتی نماینده دولت محسوب نمی‌شود؟!
 
ناشناس ۰۸:۵۰ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ چرا خون این افراد از بقیه براتون رنگین‌تره؟ گردش مالی این افراد باید شفاف و روشن شود. نه به تبعیض و رانت و عدم شفافیت.
 
Parsi ۱۱:۵۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ دولت نه تنها قانون را برای آنها اجرا نمیکند بلکه آقای نوبخت دیروز دستور دادند همه هنرمندان معاف باشند در سال آینده ... چرا ؟ ایشون چه حقی داره دستور خلاف قانون بده!! چرا برای معلمین آتش نشانان و سایر جان بر کفان این مسأله اعمال نمیشه؟؟
 
ناشناس ۱۲:۳۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ لطفا مسئولین بفرمایند که این قوانین کجا طرح وتصویب میشود و رسانه ای و شفاف سازی کنند..آنها بلید خدمتگژار تمامی اقشار جامغه باشند خصوصا اولویت با قشر کم درآمد است نه بعضی سلبریتی نجومی بگیر کهداصلا درد قشر پایین رو درک نمیکنه به قول امام خمینی ره .مردم ارباب شما هستند زیر دست شما نیستند
 
ناشناس ۱۳:۲۱ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ سلام من خودم کارمند مالیاتی هستم حقوق نگرفته باید مالیات بدم ولی بازیگران والایی سینما معاف هستند واین نشانه تدبیر وامید دولته
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ خیلی از گرفتاریها و هنجار شکنی ها از ناحیه سلبریتی های بی سواد است که متاسفانه همین دست آدمها مورد عنایت دولتمردان اند چرا؟
 
ناشناس ۱۴:۳۲ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ هم هنرمندان هم ورزشکاران ،تاجران و همهم انهایی که در این کشور سرمایه های کلان دارند باید مانند همه مردم که انواع مالیاتها را میدهند ،مالیات بدهند.
 
ناشناس ۱۶:۳۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ پاداش خوش خدمتی سلبرتی ها معاف شدن از پرداخت مالیات بود در حالی که کارگران و کارمندان قبل از دریافت حقوق مالیات پرداخت می کنند انهم از اضافه کاری که انجام می دهند
 
ناشناس ۱۹:۳۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ دنبال اسپانسر برای انتخابات مجلس ان؟ خدایا مارو نجات بده
 
فدائیان امام خامنه ای ۱۹:۴۳ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ دستور نوبخت غیر قانونیه
 
ناشناس ۱۹:۴۷ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ لطفا رسیدگی شود
 
سیروس ۲۰:۱۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ چرا بازیگران که سالی چند مرتبه سفرهای خارجی دارند و با هزینه های سنگین برای بدنیا آوردن فرزندان خود در خارج از کشور اقدام می کنند باید از پرداخت مالیات معاف باشند.
 
حاج حسین ۲۰:۴۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ فقط بلدن بگن چو ایران نباشد تن من مباد..یکی نیست بگه دادا اداره ای ایران شما خرج داره سهمتونو بدید لطفا...
 
ناشناس ۲۰:۵۳ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ جای تعجب نداره معافیت سلبریتی ها چون آنها خوش خدمتی خودشون رو با خام کردن مردم در جمع آوری رای نشون دادن الآن هم مزدشون داده شد برای انتخابات آتی...
 
ناشناس ۲۱:۰۲ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ چه فرقی بین ماکارمندان که باحقوق پائین ماهیانه از ما مالیات میگیرند که حتی خیلی از ما توان یک مسافرت چند روزه در داخل ایران را نداریم ولی هنرمندان با این در آمدهای بالا نباید مالیات بدهند که خیلی از اینها سفرهای انچنانی به خارج از کشور دارند ویا انقدر در امد بالایی دارند که بچه هاشون حتما باید در کشورهایی مثل کانادا وآمریکا بدنیا بیاد؟چه فرقی است بین یه کارمند زحمت کش ویه هنرمند؟
 
ناشناس ۲۲:۴۹ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ به نظرم رقم خیلی بیش از این حرفاس. حمید فرخ نژاد خودش رقم خیلی بالاتری رو در مصاحبه گفت
 
ناشناس ۲۳:۲۲ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ دولت برا یه بسته اینترنت ۹ از مردم مالیات میگیره اما از سلبریتی‌هایی که میلیاردی دستمزد میگیرن مالیات نمیگیره! زیبا نیست؟!
 
ناشناس ۰۶:۵۰ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ دلیل این کار کاملا مشخص است. همین سلبریتی ها بودند که برای آقای روحانی رای جمع کردند. الان هم که انتخابات نزدیکه... دستمزدشونو گرفتند!! البته از جیب ملت!!
 
ناشناس ۰۷:۴۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ گفتا ز که ناليم که از ماست که بر ماست اونوقت که تا صبح تو خیابون زدند و رقصیدند که دولت کلید پیدا شد و سراپا بنفش شدند ، باید فکر همچین روزی هم میکردند خود کرده را تدبیر نیست حقمونه ، تا ۱۴۰۰ با روحانی هنوز روزهای خوبمونه
 
ناشناس ۰۸:۲۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ سلام اگه سلبریتی هاخودشون روایرانی میدونندوبه فکرمردم ایران هستن بایدمالیات بدهند
 
ناشناس ۰۸:۴۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ آقا کجایی. دستمزد این افراد خیلی بیشتر از این ارقام است. این ارقام قدیمی است. دستمزدهای سال 97 به این شرح است کافیه یه جستجوی معمولی تو اینترنت کنید: پژمان جمشیدی حداقل ۴۰۰ میلیون تومان امیر جعفری ۴۰۰ میلیون تومان نوید محمدزاده برای یک سریال ۲ ماهه ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بهرام رادان ۴۰۰ میلیون تومان مهناز افشار و لیلا حاتمی بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان ترانه علیدوستی بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان
 
ایران ۱۱:۰۷ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ درخواست همه مردم ایران از سازمان مالیاتی : از تمامی سلبریتی ها، بازیگران معروف و فوتبالیست های میلیاردی و آقازادها باید مالیات متناسب با درآمدشان اخذ شود.
 
۱۳:۱۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ هنرمندان اگر معافیت مالیاتی نداشتند باید سالیانه ۵ هزارمیلیارد تومان مالیات، معادل یارانه بنزینی ۱۲۵ میلیون ایرانی پرداخت میکردند. جالب اینکه آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور یک دستور فوری، با کاهش معافیت مالیاتی هنرمندان در لایحه بودجه ۹۹ مخالفت کرد و این یعنی معافیت مالیاتی 100 درصدی! چرا؟ همه باید عادلانه مالیات بدهند.
 
ناشناس ۱۳:۲۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ باسلام بنده هم با این طرح معافیت مالیات هنرمندان مخالفم به چه حقی وچه مجوزی انها معاف هستند.چه فرقی هست بین انها ومابقی جامعه غیراز اینه که اکثر انخا گیرین کارت انور مرزها رو دارند.پس توانایی مالیاتم دارند ب شدت اااین موضوع محکوم میکنم .
 
ناشناس ۱۳:۳۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ سلبریتی_مالیات_بده
 
۱۴:۳۳ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ آقای نوبخت! از جیب مردم و کارمندان مالیات میگیرید، به نورچشمی هایتان پاداش می دهید؟ لابد پس فردا برای جبران مالیات سلبریتی ها بنزین را می کنید 5100 تومان!
 
ناشناس ۱۴:۵۴ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ این بی عدالتیه چرا باید کارگر وکارمند و شغل ازادی که اجاره بده اس مالیات بده اونوقت این سلبریتی ها به چ حقی مالیات ندن؟؟؟ خونشون رنگینتره یا افتخار مملکتن که نیستن
 
ناشناس ۱۸:۰۹ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ با این درآمدهاشون چه قیافه مظلومانه و دلسوزانه هم میگیرن و برای دلسوزی با قشر فقیر جامعه نسخه انتخاباتی هم می پیچند؟
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ دولت به جای گران کردن بنزین از هنرمندان میلیاردر مالیات می‌گرفت.
 
ناشناس ۱۹:۲۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: فقط 3 درصد بار مالیاتی کشور به دوش سه دهک بالای جامعه است و متأسفانه بار اصلی پرداخت مالیات بر عهده اقشار متوسط جامعه همچون کارمندان و کارگران است.
 
ناشناس ۲۱:۵۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ سلام سلبریتی هایی که توی همه ی شرایط کشورهای پیشرفته رو میکوبن تو سر ایران الان هم وقتشه در جریان باشن در همون کشورها هنرپیشه ها مالیات های گزافی می پردازن
 
ناشناس ۰۰:۱۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ به چه حقی استثنا قائل می شوید اونی که کم درآمده باید مالیات بده ولی اونی که حقوق کلان میگیره از مالیات معاف باشه معنی این کار رو توصیف کنید
 
ناشناس ۰۱:۱۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ شاید بهتر باشد به جای معافیت درصدی، بر اساس درآمد مالیات گرفته شود. مثلاً تا یک حدی معاف از مالیات و به موازات افزایش درآمد درصد مالیات هم افزایش یابد.
 
ناشناس ۱۵:۵۲ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ در همه حوزه‌ها فاصله طبقاتی و درآمدی وجود دارد. با این شرایط برای تحقق عدالت فرهنگی کسانی که درآمد بیشتری دارند باید مالیات پرداخت کنند.
 
ناشناس ۱۶:۰۳ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ دولت دیواری کوتاه تر از قشر ضعیف و متوسط پیدا نکرده؟ هر جا هر کاری می خواهد انجام دهد تیر و ترکش هاش به قشر معمولی و فقیر جامعه اصابت میکند! کارمندان با حقوق های 2 یا 3 تومانی باید مالیات دهند اما افرادی که قراردادهای میلیونی دارند نه؟ بعدم خیلی از اینا چه گلی به سر ما زدن که اینطوری باید معاف شوند؟ بعضی از این هنرمندان خودشان الان به عوامل ضد فرهنگ و دین تبدیل شدن ... یا سگ و گربه بازی میکنند ... یا سر از کشو های دیگه در میارن یا دنبال ترویج بی حجابی و مد و پوشش های غربی هستند و .... واقعا که چه کارهای بزرگی در راستای اشاعه ی فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی انجام می دهند!!! این تصمیم گیری های اشتباه و غیرمنصفانه برای چیه؟ بخاطر چندتا رای؟
 
ناشناس ۱۸:۴۷ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ واقعا مصداق حقیقی ظلم و نابرابری اجتماعی و بی عدالتی هست ب کدام منطق بازیگران با درآمد میلیاردی ک اسم خودشونم گذاشتن هنرمند باید از مالیات معاف بشن؟؟
 
ناشناس ۲۰:۵۶ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ با سلام شما قضاوت کنید پول چه کسی به اینها داده میشود مبلغین مذهب شیطان که عمدا خدا را تعطیل کرده اند آیا لازم است ما به اینها دستمزد بدهیم و فیلمهای اینها را حمایت کنیم بر مالازم است دشمن خدا را دشمن بداریم واز دیدن سریالها و فیلمهایشان که با هزینه ی بیت المال مسلمین علیه مسلمین تبلیغ میکنندمثل بی حجابی علنی و عمدی وبی عفتی پرهیز نماییم باشد که راه امام حسین ع که امر به معروف است به فراموشی سپرده نشود
 
مصطفی همدانی ۱۳:۱۹ ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ چرا؟ اونیکه که در آمدش میلیاردی است باید مالیات ندهد ؟ اما اونیکه کل حقوق سالش را جمع کنی 20 میلیون نمی شود باید مالیات بدهد؟ آیا عدالت این است ؟
 
۱۷:۰۱ ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ همه باید مالیات دهند مخصوصا هنرمندان چون هنرشان به درد مردم نخورده و هر روز با تبلیغ زندگی های اشرافی با اسراف و مصرف دخانیات و بی بند و باری، سگ و گربه بازی به جای تشکیل خانواده و فرزند، رواج بی حجابی و مد و پوشش های غربی و ... در فیلم ها و صفحات مجازی شخصی، ضد فرهنگ هم کار میکنند که فراگیر شدن این موارد در جامعه و جوانان خود مصداق ضد فرهنگ بودن این هنرمندان است. برخی پول مفت می گیرن و ضد فرهنگ اسلامی ایرانی کار و عمل می کنند. چند برابر باید از اینا مالیات بگیرید و بعضی ها را هم باید مجازات کنید مثل خارج رفته ی فراری مهناز افشار
 
ناشناس ۲۱:۴۵ ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ هرکسی از امنیت و رفاه وإم
 
ناشناس ۱۱:۵۴ ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ خدا خودش جواب اینها رو بده
 
ناشناس ۰۷:۲۱ ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ سلام . لطفا رسیدگی شود. سلبریتی ها باید مالیات دهند تازه چند برابر کارگر و کارمند
 
ناشناس ۰۱:۱۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد