اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 16:26 , 1400 دی 12 آخرین پیگیری: 1 سال 2 ماه 1 روز 20 ساعت قبل

مشکل آنتن دهی روستای کلگدره ۱و ۲ را حل کنید

9**0410 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/ خوزستان 7
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/
روستاهای کلگدره ۱ و ۲ و جهانگیر خانی با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰۰ نفر از دک مخابراتی محروم می باشند و آنتن دهی موبایل در این نقاط بسیار ضعیف و حتی غیر قابل دسترسی می باشد .
مسئولین جهت رفع این مشکل از نبود جمعیت کافی و یا نبود دکل مخابراتی به دلیل تحریم ها سخن می گویند این در حالی ست که در همین منطقه برای روستاهای با جمعیت خیلی پایین در همین روزها نیز دکل نصب و راه اندازی کرده اند .
۱ . علت عدم نصب دکل با وجود نصب دکل در مناطق با جمعیت کمتر چیست ؟
۲ . مسئولین مخابرات شهرستان اندیمشک و استان در جریان پیگیری این مطالبه هستند . مسئول استانی مخابرات آقای افرازه پیگیر این موضوع هستند ‌و

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نصب دکل مخابراتی
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
سید 17:03 , 1400 دی 21 حمایت شدید، لطفا از کمپین ما برای حل مشکل انتن دهی روستای منگره حمایت کنید
سید 11:13 , 1400 دی 20 متاسفانه روستای سیاحتی و گردشگری منگره نیز این مشکل آنتن دهی را دارد. از مسئولین هم که پیگیری کردیم میگن همون هم سرتون زیاده این چه طرز پاسخگویی هست؟؟؟
همه با هم 11:31 , 1400 دی 14 حمایت شدید . حمایت از پویش ما نشان از لطف شماست. *** *** ***
ناشناس 18:47 , 1400 دی 13 با سلام بی لیاقتی مسئولین بخش الوار اندیمشک باعث شده که این بخش از توابع شهرستان اندیمشک بعد از سال ها هنوز از امکانات و ارتباطات مخابراتی محروم باشد و تا زمانی که شهر اندیمشک از مسئولانی که پول میدن و رای جمع آوری میکنند استفاده میشود باید مناطق محروم بدون امکانات به سر ببرند.
ناشناس 12:39 , 1400 دی 13 باسلام اون مسئولینی که زمان رای گیری فقط شعار میدن رای بیارن لطفا الان به شعارتون رنگ عمل بپوشانید واقعا الان دیگه بااین همه امکانات وپیشرفت انسانی نیست که وضعیت این منطقه یاروستا به این شکل باقی بماند.. باشد که رستگار شویم..
ناشناس 11:11 , 1400 دی 13 با وجود جمعیت بالای ۱۵۰۰نفری این ۳روستا چرا باید وضع آنتن دهی موبایل به این شکل اسف بار باشد. و مسئولانی که فقط موقع انتخابات سروکله آنها پیدا میشه و با چشم گفتن های دروغی و این قصه ادامه داشته تا الان.
9**2455 01:16 , 1400 دی 13 با سلام این کمپین حمایت کنین،در قرن ۲۱ و بعد گذشت چند دهه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ک انقلاب مستضعفین بوده،جای تاسف داره کودک محصل و دانشجوی جوان ۴ روستا ک جمعیتی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر دارند فاقد دکل مخابراتی باشند ،بیایید با حمایت از این کمپین از مایوس شدن نسل جدید از انقلاب جلوگیری کنیم
پویش های پیشنهادی
پویش های در حال رشد