انتشار : ۱۵:۴۴ , ۱۳۹۸ مهر ۲۱
معابر تهران نیاز به ترمیم آسفالت دارند
فدائیان امام خامنه ای شهرداری تهران/ معاونت عمران شهرداری تهران/ سازمان بازرسی شهرداری تهران/ اداره کل بازرسی امور عمرانی شهرداری تهران/ شهردارتهران/ ملی 2
عادت بدی که آفت و بلای جان خیابان ها و کوچه های شهر تهران شده است، عدم رسیدگی به وضعیت آسفالت معابری که نیاز به بررسی و ترمیم دارند. اینکه بعد از هر عملیات عمرانی شهرداری بتواند چاله ها بررسی نموده و به جهت سهولت در تردد و رفع خطر اقدام فوری کند، جای تقدیر دارد درحالیکه خیلی به ندرت چنین اقدامات مهمی رخ می دهد.
شهرداری تهران دارای ساختار گسترده‌ای است از شهردار ناحیه تا معاونت های منطقه و شهردار منطقه تا معاونین شهردارتهران که همگی با وجود موازی کاری آنگونه که باید، به شهر رسیدگی نمی کنند.
اخیرا در خیابان شریعتی میرداماد خ کوشا کوچه های بدیعی و بشردوست و افتخاری چاله هایی حفر شده اند و حتی با وجود ریختن سیمان و ماسه در آن ها هنوز نیاز به آسفالت دارند تا پوشش پیدا کنند و معابر چهره ی زیبا به خود بگیرند که هنوز شهرداری تهران تدابیری برای آن ها درنظر نگرفته است.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آسفالت معابر شهر تهران شهرداری تهران منطقه سه میرداماد چاله معاونت شهردار منطقه پایتخت رسیدگی مسئولان
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
20
انتشار: ۱۵:۴۴ , ۱۳۹۸ مهر ۲۱ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۴:۳۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
ناشناس ۲۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ https://www.farsnews.ir/my/c/45234 خواهشا حمایت کنین
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد