انتشار : ۰۹:۲۱ , ۱۳۹۸ آبان ۲۵ آخرین پیگیری: 1 سال 4 ماه 24 روز 23 ساعت قبل
مجوزهای مربوط به شهرداری ها هوشمندسازی و الکترونیکی شوند
فدائیان امام خامنه ای شهرداری تهران/ سازمان شهرداری ها و دهیاری ها/ بازرسی کل کشور/ وزارت کشور/ شورای شهر/ شورای عالی استانها/ ملی 4
وعده های شورای شهری ها و معاونت های زیرمجموعه شهرداری تهران درباره هوشمندسازی و الکترونیکی کردن مجوزهای مربوط به شهرداری ها، به نتیجه و واقعیت نیانجامیده اند.
نتیجه ی این امر مهم؛ عدم شفافیت در عملکرد مجموعه مدیریت شهری و اطاله ی صدور مجوزات و حتی فساد و رانت مابین متقاضیان و کارمندان این نهاد می گردد.
لطفا موضوع هوشمندسازی و سامانه ای کردن پیگیری شود و به واقعیت بپیوندد.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

هوشمندسازی الکترونیکی مجوز شهرداری شهرداری تهران رانت فساد
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
89
انتشار: ۰۹:۲۱ , ۱۳۹۸ آبان ۲۵ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ یکی از دعاهای عامه مردم این است که خدایا ما را گرفتار شهرداری و دادگستری نفرماآمین نتیجه اذیت و آزار زیاد مردم در پیچ و خم های شهرداری ها و سوء استفاده برخی از عوامل و ایجاد رانت ها و تبعیض ها باعث شده مردم چنین نگرانی از سروکارشان با شهرداری داشته باشند. پیاده سازی دولت الکترونیک در شهرداری ها و شفاف بودن مراجعات و پرداخت ها در این ارگان پر مسئله که خیلی از نارضایتی های مردمی را به دنبال دارد به یقین از ضروریات جامعه ما میباشد.
 
ناشناس ۰۱:۴۰ ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ فقط کافیه به شهرداری جهت اخذ مجوز پروانه ساختمان مراجعه کنید تا ببینید که درحال عادی هیچ کاری برای شما انجام نمیشه و کارمندان شمارو به دفاتر مهندسی که پشت پرده با اونها رابطه دارن راهنمایی میکنن تا از اون طریق بتونن باواسطه اقدام به اخذمبالغ کنن،،، یه سوال از همه اونایی که این پیامو میخونن،،هرساله همه دستگاهها اقدام به برگزاری ازمون استخدامی میکنن،،چرا شهرداری با این همه پرسنل اقدام به برگزاری ازمون نمیکنه؟
 
ناشناس ۰۵:۳۸ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
ناشناس ۲۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ https://www.farsnews.ir/my/c/45234 خواهشا حمایت کنین
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد