انتشار : ۲۲:۱۲ , ۱۳۹۸ مهر ۲۷
اتوبانی که انتهایش به توقف طولانی مدت است
فدائیان امام خامنه ای وزارت راه و شهرسازی/ استانداری تهران/ فرمانداری تهران/ شهرداری تهران/ سازمان عمرانی امورمناطق/ سازمان حمل و نقل و ترافیک/ کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر/ رئیس شورای شهر تهران/ ملی 1
اتوبان شهید صیاد شیرازی در آخرین خروجی به میدان سپاه منتهی می شود.
این محل به قدری شلوغ است که امکان تردد همزمان خودروهای درحال عبور از این اتوبان ، از سمت خیابان شهیدنامجو و ضلع جنوبی به شمال میدان سپاه را فراهم نمی کند. متاسفانه چراغ قرمز طولانی مدتی که در آنجا قرار گرفته، با وقت و حوصله رانندگان بعد از طی مسافت طولانی و بدون شلوغی اتوبان صیاد شیرازی بطور جدی بازی می نماید که دیگر حوصله ای برای کسی باقی نمی گذارد.
اصلاح هندسی هم صورت نگرفته تا به روان سازی تردد کمک شایانی کند، بهتر است زیر گذر یا پل هوایی از خروجی نهاد اتوبان صیاد شیرازی به میدان سپاه احداث شود بلکه بار ترافیکی و توقف طولانی را کاهش دهد.
بدیهی است زیرگذری که برای پل گیشا در حال احداث است، همان کمکی را به ترافیک گیشا می کند که برای اتوبان صیاد به میدان سپاه هم خواهد کرد.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

میدان سپاه اتوبان صیادشیرازی ترافیک زیرگذر
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
45
انتشار: ۲۲:۱۲ , ۱۳۹۸ مهر ۲۷ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد