اخبار فارس من فارس TV فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر
انتشار : 11:22 , 1401 فروردین 3 آخرین پیگیری: 3 ماه 10 روز 8 ساعت قبل

درخواست حذف سرورهای غیر‌ایرانی و جایگزینی با نمونه ایرانی

امیرعلی منظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/ ملی 4
جهانی یا قاره‌ای کردن «ویک هد» و گسترش آنها.
برنامه نویسان ایرانی همیشه خلاق و متفکر بوده‌اند، در زمینه شبکات اجتماعی نیز پیشرفت خوبی داشته‌ و طرح‌های خوبی ارائه کرده اند که فوق العاده زیبا و پر ابزار هستند ولی متاسفانه به دلیل کمتر بها دادن به آنها مانند ندادن سرور برای سرعت و کیفیت و... بیشتر شبکات اجتماعی نتوانستند خود را خوب نشان دهند.
درخواست ما از مسئولین گرامی کمتر کردن و برداشتن سرورهای غیرلازم سرورهای خارجی و حذف کردن پیام‌رسان‌های بیهوده ایرانی و از طرف مقابل حمایت از شبکه اجتماعی «ویک هد» و گسترش آنها است.
و بعد از گسترش سرعت و کیفیت در داخل کشور زمینه حضور آنها در خارج کشور نیز فراهم شود.
اول می‌توان از کشورهای دوست و همسایه مانند عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه و... شروع کرد که جدا از اینکه با توجه به حضور اتباع این کشورها و زمینه درآمدزایی وسیله برای بیشتر شدن ارتباط مردم با دیگر کشورها باشد که این یکی از خواسته‌های اساسی مردم است که به همین دلیل رو به شبکات اجتماعی خارجی جهانی مانند اینستاگرام، توییتر، فیس بوک و... آورده اند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

ویک هد نه به توییتر حمایت از ویک هد حمایت از شبکات داخلی بها دادن به شبکات داخلی
دیدگاه تان را بنویسید
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید
دیدگاه ها
عبدالله 08:50 , 1401 اردیبهشت 30 حمایت شدید. لطفاً شما هم از پویش من حمایت کنین فقط با یک کلیک کمک بزرگی میکنید. https://www.yun.ir/58rfh5
ناشناس 02:30 , 1401 فروردین 22 یعنی خاک بر سر اون بی عرضه هایی که باعث میشن من از شبکه های خارجی استفاده کنم آخه مگه میشه موشک نقطه زن بسازیم اما نمیتونیم فضای مجازی رو کنترل کنیم!؟ آخه موش از کجا اومده تو انبار ما؟!
ناشناس 12:01 , 1401 فروردین 17 فضای مجازی در کشور ما بی درو پیکر هیچ کجای دنیا اینجوری نیست کشور الان در اختیار خارجی ها هست هرکاری خواستن با روح و روان مردم انجام میدن اقتصاد با شایعات در دست دارن ورزش و دیگر...
عمار های ولایت 17:22 , 1401 فروردین 10 ویک هد یک جایگزین خوب برای تویتر است
پویش های پیشنهادی
پویش های در حال رشد
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000 پیگیری در مجلس
10000 پیگیری از سازمان مربوطه
1000 بررسی کارشناسی موضوع
100 انتشار در سایت
173
انتشار: 11:22 , 1401 فروردین 3 زمان مانده تا انتشار پیگیری فارس