انتشار : ۰۹:۲۷ , ۱۳۹۸ آذر ۲۸ آخرین پیگیری: 9 ماه 11 روز 11 ساعت قبل
مافیای چادر مشکی چه کسانی هستند؟
وزارت صنعت، معدن و تجارت/ وزارت صمت/ کمیسیون فرهنگی/ کمیسیون اقتصادی/ کمیسیون حمایت از تولید ملی/ مجلس شورای اسلامی/ دولت/ ملی 18نظر
مشکل چادر مشکی چیست؛ مافیا یا قاچاق؟ آیا مافیا همان قاچاق چیان هستند؟ پشت پرده ی مافیای چادر مشکی در ایران چه کسانی هستند؟
چرا کشور اسلامی ما، بزرگترین مصرف کنندگان چادر مشکی به شدت وابسته به واردات این محصول است؟ در حالیکه با توجه به سابقه صنعت نساجی و توانایی تولیدکنندگان این حوزه میتوانیم خودکفا شویم.
پارچه‌ها بسیار ارزان‌ وارد می شوند و با قیمت‌های نجومی تعیین شده توسط دلالان در بازار فروخته می شود. متأسفانه سود بالای واردات چادر مشکی عاملی شده تا تولیدکننده داخلی توانایی رقابت با اجناس وارداتی را نداشته باشد. چرا تا به امروز امکانات لازم در اختیار تولیدکننده ایرانی قرار نگرفته و حمایت های لازم برای این صنعت اشتغال زا انجام نشده است؟
عدم حمایت از تولیدکننده پارچه چادر مشکی در کشور و خروج ارز از کشور نشان‌دهنده بی‌توجهی به موضوع عفاف و حجاب و فرهنگ در جامعه و عدم حمایت از رونق تولید است. مسئولین مربوطه در دولت و وزارت صمت چه میکنند؟
بدین وسیله
ما امضا کنندگان ذیل _که با ثبت نام خود _به این کمپین رسیدگی به مافیای هزار توی قاچاق چادر مشکی پیوسته ایم ؛ دردمندانه، عاجزانه و ملتمسانه از مراکز مسئول، علی الخصوص قوه قضائیه _ که این روز ها خون امیدی ،هرچند اندک، به کالبد بی جان عدالت تزریق کرده _ خواهشمندیم بدون هیچ اغماضی تیغ بران و تیز عدالتش را از نیام کشیده و اینبار بسوی کسانی بگیرد که تعدادشان از تعداد انگشتان دست کمتر است و سال هاست در این مرز و بوم شهید پرور ،که چادر مشکی اش نشان عفت و پاکدامنی ست و بابت آن خون هزاران شهید برایش ریخته شده ، مانند زالو در حال مکیدن خون همین ملت شهید پرور است و چادر مشکی یعنی عفت زنان این مرز و بوم همت ها و رستم ها را دست مایه ی سود های شیطانی خود از راه قاچاق و مافیا کرده اند.
شما عزیزان و همه کسانی که کمی غیرت علی در رگ‌هایشان می جوشد به چادر حضرت زهراس قسم می دهیم این جرثومه های فساد اشخاص پشت پرده مافیای چادر مشکی فوری از دامان پاک این انقلاب بزرگ پاک و محو نمایید و چنان به مجازات و کیفر برسانید که دیگر هیچ داعشی اقتصادی جرات نکند به مرزهای اقتصاد پاک و سالم انقلاب نزدیک شود .
مطمئن باشید دعای امتی شهید پرور از جمله مادران ، خواهران ، همسران و دختران شهدا بدرقه ی راهتان شده و با همین کار جوازی برای شفاعتتان جهت ورود و دخول به بهشت و جنت خداوندگار خواهید شد.
حق همراهتان

انتهای پیام /پ

چادر چادر مشکی مافیا قاچاق وزارت صمت مجلس فرهنگی حمایت از تولید ملی اقتصاد
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
519
انتشار: ۰۹:۲۷ , ۱۳۹۸ آذر ۲۸
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۵:۰۱ ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ حمایت از تولید داخلی تولید انبوه توضیع عدالت محور گام دوم انقلاب
 
ناشناس ۱۸:۰۴ ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ نه تنها چادر بلکه تمامی اجناسی که در داخل تولید می شود یا ظرفیت تولید در داخل را دارد مثل ماشین، لباس،خوراکی و... و در آخر چادر این موارد با جدیت دنبال شود و بطور سازنده باشد
 
ناشناس ۰۰:۳۸ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ ،حمایت از تمامی تولیدات داخلی وتوضیع عدالت محور گام دوم انقلاب است
 
ناشناس ۰۳:۱۹ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ یعنی ملت ومسئولین حریف ۱۰ نفر که مافیا درست کردن نشن خیلیه مگه اینا کله هاشون چقدر گنده است؟ آقاجان امام خمینی ره فرمودند اسرائیل را اگر هر یک از مردم فقط یک سطل آب به رویش بریزند آب او را میبرد آخه چرا ساکتید.خیانت از این بالاتر نمیشه
 
ناشناس ۰۸:۰۰ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ یادگار حضرت زهرا سلام الله پشت در بی تدبیری بعضی مسئولین اونایی که می تونید کاری کنید قیامت باید جواب بدین
 
ناشناس ۰۹:۱۶ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ خانم چادری باید بتونه این مهمش رو بدون دغدغه وبراحتی فراهم کنه وهیچ نگرانی نداشته باشه لطفا جلوی این مافیای چادر گرفته شه تا نتونن با اعتقادات مردم مسلمان ومومن بازی کنندوبه اهداف شومشون برسن.
 
ناشناس ۱۲:۰۹ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ لطفارسیدگی شود
 
ناشناس ۱۶:۱۶ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ آنهائی که مانع تولید می شوند خائنند
 
ناشناس ۱۷:۳۵ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ مافیای چادر به شدت فعال است و دست‌هایی وجود دارند که از هر گونه تولید چادر مشکی در داخل کشور جلوگیری می‌کنند.
 
ناشناس ۱۷:۳۷ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ تعدادی انگشت شمار از واردکننده، انحصار واردات چادر مشکی را به دست گرفته‌اند و تلاش‌های بعضی کارخانه‌های داخلی برای تولید این محصول با شکست مواجه شده است. چرا برخورد و جلوی آن گرفته نمی شود؟
 
ناشناس ۱۷:۴۲ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ طبق گفته ها سالانه حدود 100 میلیون متر مربع چادر مشکی در کشور مصرف می‌شود که فقط 7 درصد از این نیاز توسط تولیدکنندگان داخل رفع می‌شود! امام خامنه ای بارها بر اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و حمایت از کارگر و تولیدکننده ایرانی تاکید کرده اند و شعار سال های متمادی قرار داده اند. راه حل و نجات کشور در اقتصاد مقاومتی و رونق تولید داخل است. چرا مسئولین مربوطه کوتاهی و کارشکنی میکنند؟
 
ناشناس ۱۸:۰۱ ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ دلیل وجود حجم بالای قاچاق در کشور با وجود اشراف اطلاعاتی بر مرزها چیست؟!
 
ناشناس ۰۸:۰۴ ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ ما از تولید ملی دفاع می کنیم وچادر ایرانی می پوشیم
 
ناشناس ۱۱:۵۸ ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ با حمایت از تولید ملی گام بزرگی در راه تحقق محورهای گام دوم انقلاب برداریم
 
ناشناس ۱۰:۱۵ ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ حمایت میکنیم به تولید داخلی
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ خوبه فقط تصویر کمپین رو عوض کنید . برای کمپین حمایت از چادر، تصویر از خانم بی حجاب نمیگذارند!!!!
 
ناشناس ۱۷:۱۷ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ جواب امام زمان رو چجوری میخواید بدید؟ چرا یه خانم بی حجاب رو اول تیترتون گذاشتید؟
 
ناشناس ۰۳:۳۸ ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد