انتشار : ۰۰:۳۸ , ۱۳۹۸ دی ۲۴ آخرین پیگیری: 2 ماه 21 روز 21 ساعت قبل
نتیجه بودجه‌های میلیاردی در دانشگاه‌های دولتی چیست ؟
ناشناس وزارت علوم تحقیقات و فناوری/ ملی 3دیدگاه
در حوادث روزهای اخیر متاسفانه برخی از دانشگاه‌های دولتی به محلی برای سوءاستفاده عناصر مسئله‌دار و حتی سفیر کشور انگلیس در تهران شده بود. با توجه به هزینه‌های بعضا هزار میلیاردی در دانشگاه‌های کشور این توقع وجود دارد که دانشگاه همراه مردم باشد نه اینکه خود تبدیل به مسئله برای مردم شوند. به نظر می‌رسد صرف قبولی در آزمون ملاک خوبی برای رایگان بودن امکانات یک دانشگاه نیست و بهتر است سیستم‌ رتبه‌بندی بهتری برای دانشگاه‌های کشور تعریف گردد و هر دانشگاهی که برای مردم و کشور مفیدتر بود امکانات دولتی بیشتری دریافت کند.
بودجه دانشگاه‌های دولتی هواپیما دولتی اوکراین آزمون
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوط
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت خبرگزاری
152
انتشار: ۰۰:۳۸ , ۱۳۹۸ دی ۲۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۲۰:۳۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ اونطور نیست که مفید نباشه. همین دانشگاهی که شما تصویرش گذاشته اید کلی پروژه تا به الان برای کشور و حتی امنیت کشور انجام داده. ضمنا معمولا دانشجو یک هزینه ای هم بابت پایان نامه و تحقیقات از جیبش می زاره. باید با موضوع به صورت ریشه ای برخورد و بررسی بشه و ریشه به ایادی استکبار و تریبون ها و دنباله ها بر می گرده. این قبیل مواجهه با موضوع مناسب نیست باید از زاویه دیگه ای ورود کرد.
 
ناشناس ۲۰:۳۷ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ پیشنهادی منطقی
 
ناشناس ۲۰:۴۱ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ بسیار نظر خوبی است . در آمریکا هم هر کسی می خواهد در س بخواند باید شرایط کشور اولا و شرایط دانشگاه ثانیا را بپذیرد و گرنه دیپورت ...
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد