انتشار : ۰۹:۵۵ , ۱۳۹۸ بهمن ۱۰ آخرین پیگیری: 2 ماه 5 روز 3 ساعت قبل
جلوی پخش موسیقی‌های خارجی در فروشگاه‌ها را بگیرید
ناشناس امر به معروف/ نهی از منکر/ بازار/ صنعت معدن/ فرهنگ و ارشاد/ قوه قضائییه/ دادستان/ امام جمعه/ ستاد امر به معروف و نهی از منکر/ چهارمحال و بختياري 4دیدگاه
مدتی است پخش موسیقی در بازار و فورشگاه‌ها خیلی رواج پیدا کرده و فروشندگان بدون توجه به ذائقه مردم به پخش موسیقی‌های خارجی و بعضا با صدای خوانندگان زن اقدام می‌کنند. از دستگاه‌های متولی درخواست داریم این موضوع را مورد بررسی قرار بدهند و با متخلفانی که برای چند تومان سود بیشتر حاضر به هر کاری هستند، برخورد کنند.
موسیقی حرام امر به معروف نهی از منکر
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوط
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت خبرگزاری
278
انتشار: ۰۹:۵۵ , ۱۳۹۸ بهمن ۱۰
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۵:۱۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ حضرات مدیر میشینن توی جلسات و برای هم نوشابه باز میکنن! در چند جلسه هم بحث میکنن که اسم یه خیابون رو چی بذارن. ته کار فرهنگی که بلد هستن همینه متاسفانه...
 
ناشناس ۱۵:۱۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ سازمان های مرتبط، اصلیش ذکر نفرمودید، اماکن ناجا. متاسفانه مشکل قانونی هم هست. الان کار به دادگاه بکشه طرف بدون مشکل میره و میاد. خیلی از رستوران ها، فروشگاه های زیادی خصوصا در شمال شهر، هر چی دوست دارند پخش میکنند، شما هم تذکر بدید، اکثرا فایده نداره، کار هم بالا بگیره میره و با پول کارو حل میکنه!
 
ناشناس ۰۱:۱۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ سلام تشکر از پیشنهادتون. این معظل در فروشگاههای زنجیره ای هم دیده میشه که باندهای اکو و صدا رو در خیابان قرار میدن.
 
ناشناس ۰۰:۲۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ سوژه از این مهم تر نبود که بگید؟
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد