انتشار : ۱۰:۵۸ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۵ آخرین پیگیری: 1 ماه 19 روز 12 ساعت قبل
درخواست حل مشکل صداهای مزاحم و وانت‌های دوره‌گرد
دانشجو تهران 3دیدگاه
با سلام حتما در اطراف خانه شما در تهران بار ها و بارها با صدا های وانت های دوره گرد که یا فروشنده میوه هستند یا خریدار لوازم کهنه مواجه شده اید بنظرم پرداختن به این موضوع نه تنها خالی از لطف نیست بلکه ضروری هم هست. شاید شما بگویید آنها در حال کسب درآمد هستند باید بگویم کسب درآمد نباید آسایش مردم را به هم بزند منزل مسکونی شما تقریبا تنها جایی است که شما در آن آرامش نسبی دارید و واقعا این موارد آرامش را به هم میزند. و مهم تر از آن بسیاری از افراد نوزاد دارند که تازه به خواب رفته است، مریض بد حال دارند، برخی افراد شغلشان شیفت شب است و نیاز به خواب روزانه دارند و شاید کسی سردرد است و نیاز به کمی استراحت تا به ادامه کارهایش بپردازد، با ورود یکی از این وانت ها تمامی این برنانه ها با اختلال مواجه میشود. درخواست پیگیری موضوع را دارم هم از نیروی انتظامی از جهت اینکه متولی آرامش است و هم از شهرداری که متولی نظم شهری است. باتشکر.
آلودگی صوتی
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
69
انتشار: ۱۰:۵۸ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۵
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۶:۵۴ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ زنگ میزنم ۱۳۷ تا برسه وانتی هم رد شده رفته. بعد میگه موردی مشاهده نشد اگه دوباره اومد به ۱۳۷ زنگ نزنید به خودمون زنگ بزنید
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ خدا پدرت رو بیامرزه حرف دل همه رو گفتی
 
ناشناس ۲۰:۵۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ اگر به موضوع رسیدگی شود من از خوشحالی دق میکنم ۱جلوگیری از نصب برچسب های تخلیه چاه از در دیوار خونه ها. 2جلوکیری از آلودگی صوتی وانت بارها و سبزی فروشان صبح ها که خوابی !
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد