انتشار : ۰۹:۰۴ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۹ آخرین پیگیری: 1 سال 2 ماه 23 روز 14 ساعت قبل
تداوم نظارت فعال شورای نگهبان بر روند تبلیغات کاندیداهای مجلس
حسن شورای نگهبان/ شورای نگهبان قانون اساسی/ خوزستان 2
با شروع تبلیغات کاندیداهای تایید صلاحیت شده، متاسفانه دیده می‌شود در کشور برخی از کاندیداها با تبلیغات اغواگرانه و پر خرج علی‌رغم قانون مبنی بر شفافیت هزینه‌های تبلیغات، جامعه را نگران کرده است در این دو روز دیده می‌شود برخی از کاندیداها تمام زر و زور را به میدان آورده‌اند تا باز دوباره مردم را بفریبند از جشن‌های بازگشایی دفاتر تبلیغات با بکارگیری هنرمندان و خواننده‌ها و... تا سخنرانی‌ها با شام های چندین هزار نفر که نمونه در گچساران که در فضای مجازی پخش شد.
لازم است شورای نگهبان فعالانه وارد میدان شود و حتی برخی از کاندیدها را در این مرحله برخورد کند.

مخاطب دیگری نوشت:
یک هفته تا زمان برگزاری انتخابات برای مجلس شورای اسلامی یازدهم فرصت باقی است در این یک هفته می‌توان توجه عموم مردم را به گونه‌ای جلب نمود که با شور و شعور بیشتر و با انگیزه و امید به آینده در صحنه انتخابات حضور یابند و انتخاب دقیق تری داشته باشند از آنجا که تا زمانی که قدرت در دست تک تک آحاد افراد جامعه است و انتخابی صورت نگرفته است نامزدها به هر ترفندی می خواهند که صاحب رای مردم و کرسی مجلس شوند و خود را خادم مردم معرفی می‌کنند و بعد از انتخابات مردم را فراموش کرده و نفع شخص را ملاک عملکرد خود قرار می دهند البته قصد بنده اهانت به افراد مخلص که همیشه وجود آن ها باعث دلگرمی مردم است نیست بلکه قصد اینجانب حفاظت در برابر لغزش‌هاست که اکثر جامعه با آن مورد آزمون قرار می‌گیرند پس باید مانعی برای لغزش و حفاظی برای لغزشگاه‌ها تدارک دید تا انحراف و لغزشی اتفاق نیافتد که لغزش نمایندگان باعث سقوط نماینده به تنهایی نیست و جامعه‌ای را تحت تاثیر قرار می‌دهد بدین جهت خواستار نظارت عمومی بر نمایندگان هستم که البته هدف بلندی است و شاید زمان بر ولی گام به گام باید جلو رفت در زمان کنونی و نزدیک به انتخابات به نظر می‌رسد بهترین گام‌پویشی است که به همت سازمان محترم دیده‌بان شفافیت و عدالت تدارک دیده‌شده است که توسط این سازمان تعهد نامه ای آماده گردیده است تا نامزدهای انتخاباتی از هر حزب و گروهی به صورت اختیاری آن را امضا نمایند از دوستان تقاضامندم که عرایض بنده را مورد حمایت خود قرار دهند و از فارس عزیز تقاضامی‌کنم گزارش کنند که کدام نمایندگان این تعهد نامه را امضا کرده‌اند و از دوستان و خبرگزاری محترم فارس تقاضای عاجل دارم که امضای این تعهدنامه را به مطالبه عمومی را حمایت کنند.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

تبلیغات کاندیداهای مجلس
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
164
انتشار: ۰۹:۰۴ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۹ این سوژه مختومه شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۸:۰۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ الان شورای نگهبان کجاست
 
ناشناس ۰۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد