انتشار : ۰۹:۰۶ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۹ آخرین پیگیری: 1 سال 17 روز 2 ساعت قبل
دلیل واردات ۲۶۰ تُن عروسک به کشور چیست؟
مصطفی همدانی وزارت صمت/ وزارت صنعت معدن و تجارت/ ملی 9
آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی سال ۹۷ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۲۶۰ تن انواع عروسک از ۲ کشور چین و امارات متحده عربی وارد ایران شده است.
بر اساس واردات این حجم انواع عروسک به کشور یک میلیون و ۲۴۸ هزار و ۷۸۸ دلار ارز از کشور خارج شد که معادل ریالی آن بالغ بر ۵ میلیارد و ۲۴۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۸۷۰ تومان در آمار گمرک به ثبت رسیده است.
بنا بر آمار منتشره از سوی گمرک واردات انواع عروسک از کشور چین به حجم بیش از ۲۴۹ تن و به ارزش یک میلیون و ۱۹۱ هزار و ۳۷۳ دلار بوده است.
آیا داخل توان تولید عروسک ندارد؟

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

واردات عروسک گمرک وزارت صنعت معدن و تجارت
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
111
انتشار: ۰۹:۰۶ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۹ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ چین رفیق روزای سخته و هر چی لازم داریم تا ابد باید فقط و فقط از چین وارد کنیم ولی کالاهایی که توان ساختش را نداریم ولی اروپا تا ابد تحریمه اگه روزی دوباره شرکای اروپایی و کره جنوبی برگردن خیانت است
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ منفعت شخصی 4 درصدی ها.......
 
ایرانی ۱۳:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ با سلام و احترام خدمت شما بزرگوار با توجه به نزدیکی کنکور امسال از شما بزرگوار تقاضا دارم چه تمایل به تغییر ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور دارید و چه ندارید، از کمپین زیر حمایت کنید به کمک شما بزرگوار احتیاج داریم با تشکر فراوان از لطف شما https://www.farsnews.ir/my/c/33466 امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور فراهم شود
 
ناشناس ۰۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
hiweeb ۱۹:۳۶ ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ حمایتتان کردیم ، حمایتمان کنید. https://www.farsnews.ir/my/c/44716
 
.... ۲۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ https://www.farsnews.ir/my/c/47917 حمایت از بی کاری
 
کلاغِ نابی‎تفاوت ۱۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ هنرمندان عروسک ساز بسیاری در این مملکت هست چه آنها که آموزش آکادمیک دیده اند و چه عروسک سازان محلی و بومی... با کمی حمایت و آموزش می توانند عروسک های بسیار با کیفیت و با هویت درست کنند.
 
کلاغِ نابی‎تفاوت ۱۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ هنرمندان عروسک ساز بسیاری در این مملکت هست چه آنها که آموزش آکادمیک دیده اند و چه عروسک سازان محلی و بومی... با کمی حمایت و آموزش می توانند عروسک های بسیار با کیفیت و با هویت درست کنند.
 
کلاغِ نابی‎تفاوت ۱۰:۱۹ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ درخواست منطقی. حمایت کردم. لطفا شما هم از این کمپین حمایت کنید: https://www.farsnews.ir/my/c/48307 در راستای همین درخواست شماست.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد