انتشار : ۲۱:۵۶ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۷ آخرین پیگیری: 1 ماه 16 روز 23 ساعت قبل
مردم انقلابی منتظر یک لیست واحد ائتلافی مجلس شورای اسلامی هستند
ناشناس مجلس شورای اسلامی/ ملی 4دیدگاه
چرا گروه های انقلابی یک لیست واحد از کاندیداهای انقلابی ،را صادر نمی‌کنند؟ در این شرایط باز نیروهای انقلابی نمی تواند وارد مجلش بشوند به نظر می اید باید هر چه سریعتر به یک ائتلاف دست بزنند اقدام سریع و انقلابی و عقلانی لازم است. مخاطب دیگری نوشت: 1 «من به ۳۱ نفر برای شورای شهر رأی دادم. البتّه بعضی از این حضرات را از نزدیک می‌شناختم، بعضی را هم نمی‌شناختم، لکن اعتماد کردم به همین فهرست‌هایی که پیشنهاد می‌کنند و می‌دهند.» این اولین باری بود که ایشان، راه درست برای استفاده از تمام حق رأی را، «اعتماد به فهرست» اعلام کردند. 2 «به نظر بنده این‌طور می‌رسد که چون یکایک افراد را ممکن است نشناسیم خود بنده هم وقتی این فهرست‌ها را می‌آورند که بیایم رأی بدهم، بعضی از آدم‌های این فهرست‌ها را نمی‌شناسم امّا اعتماد می‌کنم به آن کسانی که اینها را معرّفی کرده‌اند، و نگاه می‌کنم ببینم آن کسانی که این فهرست را معرّفی کرده‌اند چه کسانی هستند؛ اگر دیدم این‌ها آدم‌های متدیّن و مؤمن و انقلابی‌ای هستند، به حرفشان اعتماد می‌کنم و به فهرست آنها رأی می‌دهم؛ اگر دیدم نه، کسانی که این فهرست را داده‌اند کسانی هستند که به مسائل انقلاب، به مسائل دین، به مسائل استقلال کشور خیلی اهمّیّتی نمی‌دهند، دلشان دنبال حرف آمریکا و غیرآمریکا است، به حرفشان اعتماد نمی‌کنم...» حتی با وجود آنکه «ممکن است سعی ما به نتیجه نرسد و غلط انتخاب کنیم، عیبی ندارد؛ خدای متعال از ما قبول خواهد کرد، چون کار خودمان را کرده‌ایم، تلاش خودمان را کرده‌ایم.» بیانات ایشان در دیدار مردم قم . 3 «یک بُعد دیگر حق‌الناس این است که مردمی که می‌خواهند رأی بدهند، اعتماد کنند به آن مجموعه‌هایی که واقعاً قابل اعتمادند؛ بعضی‌ها هستند که قابل اعتماد نیستند؛ کَالَّذِی استَهوَتهُ الشَّیٰطین؛ گاهی این‌جور نیست که از روی صفا و واقعیت و علاقه‌مندی به انقلاب‌ باشد اساس کار، انقلاب است و از روی علاقه‌مندی به انقلاب بیایند یک فهرست پیشنهادی را بدهند؛ نه، روی مقاصد دیگر گاهی اوقات مقاصد فاسد پیشنهادهایی می‌دهند... واقعاً این به این معنا، حقّ‌النّاس است.» بیانات ایشان در دیدار ائمه‌ی جمعه . در نتیجه : راه‌حل را رهبر انقلاب با کلام‌های متفاوتی بیان نموده اند: «رأی دادن و اعتماد به فهرستی که از سوی افراد متدین، مؤمن، انقلابی و در خط امام معرفی شده باشد.»
مجلس مجلس شورای اسلامی شورای ائتلافی لیست واحد
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوط
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت خبرگزاری
129
انتشار: ۲۱:۵۶ , ۱۳۹۸ بهمن ۲۷
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۳:۵۲ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ برادر من برادر انقلابی قالیباف ، میرسلیم،رسایی،یامین پور،آقاتهرانی، باید در یک لیست باشند حالا که بزرگواران نمیتوانند این وحدت را ایجاد کنند ما خودمان باید اینطور رای بدهیم تا مثل ۹۲ و ۹۶ نشود
 
ناشناس ۱۹:۰۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ داستان ۹۲ هیچ وقت نباید از یادمان برود. تا این امت یاد نگیرد که وحدت اصلی ترین موضوع است، لیاقتش ریاست امثال روحانی هاست.
 
ناشناس ۲۳:۵۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ سلام متاسفانه گروه به اصطلاح پایداری ماموریتش انشقاق در جبهه انقلاب است.... والسلام
 
ناشناس ۰۰:۳۴ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ خواهش میکنم اتحاد رو با از بین بردن من ها از بین ببریدودل ملت انقلابی رو شاد کنید
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد