انتشار : ۱۲:۲۸ , ۱۳۹۸ اسفند ۲۶ آخرین پیگیری: 5 ماه 12 روز 17 ساعت قبل
نمکی: مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال تعطیل شد/مردم در خانه بمانند و به مسافرت نروند
ناشناس وزارت آموزش و پرورش/ وزارت بهداشت/ استاندار ها/ ملی 12نظر
بنا به ورود رسمی کرونا با تایید وزارت بهداشت با توجه به جو‌ و شرایط بهداشتی مدرسه‌ها که برای ما روشن است لطفا اقدام به تعطیلی مدارس کنید.

مخاطب دیگری نوشت:
بچه‌ها حتی اگر تمام موارد ایمنی را بدانند و رعایت کنند، در کلاس درس ۲۰ تا ۳۰ دانش آموز در فضای بسته و چسبیده به هم می‌نشینند.
در حیات مدرسه میزان تماس از این‌هم بدتر است.
لطفا برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی در سطح ملی ، مدارس را تعطیل و از روش جایگزین از طریق اینترنت و فضای مجازی استفاده کنید.

مخاطب دیگری نوشت:
این دومین پیام بنده در خصوص شیوع بیماری کرونا میباشد.
حتما باید تلفات بدهیم تا مسعولین به فکر شوند.
بیشتر محل تجمع ویروس ها در مدارس است کافی است یکی در یک مدرسه به بیماری مبتلا شود بدون شک کل مدرسه به این بیماری مبتلا می‌شوند.
اگر دانش آموزان دو درس عقب باشند خیلی با ارزش تر از این است که کلی خانواده داغ دار فرزندان باشد.
این بر یک کشور در حال توسعه خیلی بد است که محل پرورش آروزاهای دانش آموزان محل مرگشان باشد.
لطفا جدی بگیرید تا کار به جاهای باریک نکشد.
جلوگیری خیلی بهتر از پشیمانی است.مخصوصا بر این بیماری که درمان ندارد.

مخاطب دیگری نوشت:
مطابق قوانین وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم باید فضای بهداشتی و مناسب برای رشد و تحصیل دانشجویان و دانش آموزان فراهم کنند.
به دلایل زیر شرایط فراهم نیست و لذا بازگشایی فعلا خلاف قانون است.
در هر نیمکت سه دانش آموز مینشیند در کلاس ۳۵ تا ۴۰ نفری و کلاس های دانشگاه هم فشرده است که سبب میشود فاصله کمتر از ۱۵ متر الزامی توسط وزیر بهداشت است و ماسک هم به اندازه کافی نیست بنابراین شرایط بهداشتی فراهم نیست.
خوابگاه های دانشگا ها شلوغ بوده ضد عفونی نشدند و نمیتوانند پذیرای دانشجویان باشند.
مواد ضدعفونی کننده به اندازه کافی در خوابگاه ها و مدارس وجود ندارند.
سلف های دانشجویی مناسب نیست.
لذا چون بخصوص در نیمکت‌ها و کلاس‌های دانش آموزان فاصله خیلی کم است بهداشتی نیست و چون مطابق قانون امکان ایجاد شرایط بهداشتی وجود ندارد لذا بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها غیر قانونی و خیانت به دانش اموزان و خانواده‌های آنهاست.
حداقل تا ۱۹ اسفند تعطیل شوند تا موج دوم فراگیر نشود.

مخاطب دیگری نوشت:
سوال من این است که آیا برای این که مردم برای قطع زنجیره انتقال کرونا، با دولت و وزارت بهداشت همکاری کنند و در خانه‌ها بمانند، منحصراً فرهنگ سازی کفایت می کند؟
آیا کسی با سلامت خود و دیگران لجاجت دارد ؟
یا واقعا برای امرار معاش مجبور است برود بیرون منزل ، برود فروشگاه ، برود به کارگاهش و ...
اینجاست که دولتی‌ها باید شرایطی را فراهم کنند که فرد بخصوص نان آور خانواده بتواند بی‌دغدغه در خانه بماند و افراد زیرمجموعه خود را نیز مجاب نماید.

انتهای پیام /پ

کرونا وزارت آموزش و پرورش
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
268
انتشار: ۱۲:۲۸ , ۱۳۹۸ اسفند ۲۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۲:۱۱ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ اصلا موافق تعطیلی نیستم. باید سطح بهداشت را با آموزش بالا ببریم و بیخود مسایل را بزرگتر از آنچه هست نکنیم.
 
ناشناس ۱۳:۲۸ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ یه لحظه فکر کنید بچه ی خودتون اون بیماری رو گرفته چه حالی میشید چرا باید به خاطر دو صفحه ریاضی و علوم با جون خودمون بازی کنیم
 
ناشناس ۱۵:۱۴ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ مدیریت بحران صحیحی قطعا نخواهیم داشت . پس در جهت پیشگیری مدارس و مراکز عمومی هر چه سریعتر تعطیل بشن به نفع سلامت جامعه است . ما از چین در برابر بیماری سریعتر اقدام نمی کنیم که. بهتره واقع بین باشیم و تعطیل کنیم مراکز و
 
ناشناس ۱۸:۲۱ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ مدرسه های دولتی شهرتهران، کلاس کوچک بابیش از42دانش آموز، تهویه نامناسب، عدم تعطیلی مدارس، یک خودکشی دسته جمعیت، به فریادمان برسید. شک داریدبیاییددبیرستان دخترانه شهیدصدرنونوارغربی، شمیران ن منطقه 4آ پ تهران، کلاسهاراازنزدیک ببینید.
 
ناشناس ۱۸:۲۶ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ سلام در ایام باقی مانده تا پایان سال در خوش بینانه ترین حالت دانش آموزان فقط 15 روز مدرسه می روند خواهشمندم برای حفظ جامعه مدارس تا 15 فروردین تعطیل شود و به جای آن، از اول تا پایان خرداد به عنوان جبرانی در مدارس حاضر شوند.
 
ناشناس ۱۸:۳۷ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ پسرم چهارم دبستانه و از اول خودم خود خودم بهش خوندن و نوشتن یاد دادم و هرچارتا معلمش تا حالا کاری جز تکلیف خونگی دادن نکردن اگه صد سال سیام نره مدرسه فرقی نمیکنه چون خودم باهاش کار میکنم
 
ناشناس ۱۸:۵۱ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ کل مراکز عمومی باید تعطیل بشه این مسخره بازی ها چیه الان اگر یه کارمند یا یه نیرو شرکت های دولتی یا خصوصی کرونا بگیره به همه سرایت می دهد اصلا فکر مردم نیستید یک هفته بسیج کنید نیروهای نظامی و... برای پاکسازی محل های آلوده.
 
ناشناس ۱۹:۵۰ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ لطفا تعطیل کنید و از تعطیلی تابستان کم کنید بجایش.
 
ناشناس ۱۹:۵۲ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ با توجه به نسبت آمار فوتی به افراد مبتلا در ایران که متاسفانه بالاست، تعطیلی مراکز آموزشی در تمام مقاطع برای جلوگیری از اپیدمی شدن این بیماری ضرورت دارد. لطفا مسئولین تصمیمات درستی اتخاذ کنند.
 
ناشناس ۱۴:۴۶ ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ در صورتی یه دانش آموز تو یه مدرسه داشته باشه همه مدرسه میگیرن اون ها به خوانواده هاشون میدن و خانواده ها تو محل کار و بیرون به بقیه میدن در واقع با یه روز باز گذاشتن مدارس کل یه شهر یا حتی کل کشور میگیرن ولی در صورتی که مدارس تا 16 فروردین تعطیل بشن این بیماری تا حد خوبی از بین رفته و دیگه خطری کسی رو تهدید نمیکنه
 
سونیا پارسی ۰۵:۴۴ ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ مدارس باید تا پایان فروردین 1399 تعطیل باشه تا هوا گرم بشه و ویروس از بین بره و بعد اون تا تیر ماه مدارس باز باشه و تا مهر تعطیل باشه
 
ناشناس ۰۶:۵۳ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ لطفا حمایت کنین https://www.farsnews.ir/my/c/35868 تا جلوی مافیای کنکور را بگیریم و جان دانش اموزان را نجات دهیم
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد