انتشار : ۱۶:۴۰ , ۱۳۹۸ اسفند ۴
درخواست تعویق آزمون نظام مهندسی به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا
ناشناس سازمان نظام مهندسی/ سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور/ ملی 2نظر
با توجه به جمعیت قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون نظام مهندسی که در نوبت اول این آزمون در مهرماه امسال جمعیتی بالغ بر 175 هزار و 787 نفری اعلام گردیده است و از این جمعیت 34 هزار و 361 نفر سهم شرکت کنندگان این آزمون در استان تهران بوده اند و با التفات به اینکه تجمع این جمعیت کثیر در محیط بسته برگزاری آزمون و همچنین تردد متراکم این نفرات در ورود و خروج به محل برگزاری آزمون در شرایط بحرانی فعلی به افزایش روند شیوع و فراگیری ویروس کرونا می انجامد، لذا به منظور پیشگیری و محدودسازی روند رو به رشد شیوع این ویروس در ایران عزیزمان، درخواست به تعویق انداختن آزمون مورخ 15 و 16 اسفندماه را داریم.

انتهای پیام /پ

سازمان نظام مهندسی کشور
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
10000حمایت پیگیری در مجلس
5000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
500 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
50 حمایت انتشار در سایت
34
انتشار: ۱۶:۴۰ , ۱۳۹۸ اسفند ۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۸:۰۲ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ باسلام با توجه به شرایط موجود با هدف از بین بردن زمینه رشد مبتلایان به این ویروس هر گونه تجمع انسانی که احتمال شیوع را افزایش می دهد باید تعلیق گردد.
 
ناشناس ۰۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد