انتشار : ۱۲:۱۱ , ۱۳۹۸ اسفند ۲۳
در زمان شیوع کرونا جلوی سگ گردانی را بگیرید
mjmsh نیروی انتظامی/ وزارت بهداشت/ ملی 1
یکی از موارد انتشار ویروس کرونا حیوانات هستند. البته نه به آن دلیل که ویروس از حیوان به انسان سرایت کند بلکه به این دلیل که پوست یا موی حیوان ممکن است به ویروس آلوده باشد و ارتباط محافظت نشده با حیوانات یکی از راه های انتقال بیماری از سوی سازمان جهانی بهداشت مطرح شده است.
سگ گردانی یکی از مواردی است که به انتقال ویروس به این شیوه کمک می کند. همانطور که می دانید این ویروس به دلیل سنگینی معمولا بر روی سطح زمین و سطوح پایین قرار دارد. سگ های خانگی اغلب جثه کوچکی دارند و به دلیل بازیگوشی زیادشان خودشان را به همه جا می کشند که البته از خصوصیات ذاتی سگ ها است. بنابراین هر پوست، مو و اندام هر سگ خانگی که برای گردش به بیرون می آید منبعی از ویروس کرونا محسوب می شود. از آنجایی که موی این سگ ها ریزش بسیاری دارد در محل رفت و آمدشان که شامل آسانسورها و راه پله ها و محل های تردد عمومی را شامل می شود. ویروس را منتقل می کنند. و بنابراین با عبور عابرین از معابری نظیر راه پله و آسانسور و دیگر معابر عمومی آپارتمانها که فاصله کوتاهی با منزل افراد دارد، ویروس از طریق کفش وارد منزل افراد می شود.
بنابراین لازم است که نسبت به پدیده سگ گردانی که با فرهنگ و اجتماع و شرعی ما نیز منافات دارد برخورد جدی صورت گیرد.

انتهای پیام /ح

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

سگ_گردانی_ممنوع
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
14
انتشار: ۱۲:۱۱ , ۱۳۹۸ اسفند ۲۳ این سوژه منقضی شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۴:۲۸ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد