انتشار : ۱۴:۴۲ , ۱۳۹۹ فروردین ۴
شکایت از آمریکا در دیوان لاهه جهت تحریم‌ها علیه مردم ایران
ناشناس سیاست خارجی/ سیاست و امنیت/ ملی 5دیدگاه
با توجه به اینکه ارسال کمک های بشردوستانه به ایران در شرایط تحریم امکان پدیر نیست و این تحریم‌ها طبق قوانین بین‌المللی نباید آسیبی به مردم عادی و شرایط زندگی آنها از لحاظ سلامت و تغذیه داشته باشد، لازم است از آمریکا در دیوان لاهه به دلیل تحریم‌ها و جنایت علیه مردم ایران شکایت شود.
کرونا دیپلوماسی وزارت خارجه تحریم آمریکا دادگاه لاحه
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
184
انتشار: ۱۴:۴۲ , ۱۳۹۹ فروردین ۴
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۴:۱۳ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ باید تمام تلاشمون و انجام بدیم
 
ناشناس ۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ شکایت به جایی نمی رسه فقط باید قوی شد آن موقع حق رو میشه گرفت
 
ناشناس ۱۵:۳۴ ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ دفاع به حقی است و باید پیگیری شود
 
ناشناس ۱۷:۲۴ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ سلام : ضمن ارج نهادن و تایید موضوع ضرورت دارد تا پویشی از کلیه افرادی که از تحریم ها آسیب دیده اند اعم از بیماران وخانواده فوت شدگان، دانشگاهیان، تجار و دیگر مردم عادی در داخل و خارج کشور تشکیل و یک انجمن غیر دولتی با استخدام حقوقدانان خارجی زیر نطر حقوقدانان ایرانی طرح دعوی در دادگاههای خارجی و مجامع بین المللی نمایند.
 
عمو ۰۹:۰۹ ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ قرآن کریم در سوره نساء آیه 60 می فرماید: یریدون أن یتحاکموا الی الطاغوت و قد امروا أن یکفروا به می خواهند داوری میان خود را به سوی طاغوت ببرند با آن که قطعاً فرمان یافته اند که بدان کفر ورزند. خداوند هر گونه داوری و قضاوت بردن مسلمین به نزد کافران و طاغوت را نه تنها نادرست می‌شمارد بلکه به انسان‌ها هشدار می‌دهد که آنان هر گز داوری درستی نخواهند کرد و تنها راه فریب را در پیش گرفته‌اند بنابراین با پذیرش داوری آنان به خود ظلم کرده‌اند و کاری از پیش نمی‌برند. و در نتیجه نیز خود و جامعه خویش را مبتلا به خشم و غضب الهی می‌کنند. مرحوم کلینی از محمد بن یحیی، از محمد بن حسین، از محمد بن عیسی، ازصفوان بن یحیی، از داود بن حصین، از عمر بن حنظله روایت نموده که گفت از امام صادق علیه السلام از دو مرد از اصحابمان که بین آنان درباره دین یا میراث نزاعی رخ داده بود و محاکمه را به نزد سلطان یا قاضی بردند و پرسش نمودم که آیا چنین کاری حلال و رواست؟ حضرت فرمود: کسی که در مورد حق یا باطلی محاکمه را به نزد آنان حکام جور ببرد، بی گمان محاکمه به نزد طاغوت برده، و آنچه به نفع او حکم شود، گرفتن آن حرام است، اگر چه حق برای وی ثابت باشد، چرا که آن را توسط حکم طاغوت باز پس گرفته است، در حالی که خداوند متعال دستور فرموده است که به آن کفر بورزند.خداوند فرموده است: «اینان می‌خواهند محاکمه به نزد طاغوت ببرند، با اینکه مامور شده‌اند که به آن کفر بورزند.» عرض کردم پس چه باید بکنند؟ فرمود: نظر کنند در میان شما آن کس که حدیث ما را روایت می‌کند و در حلال و حرام ما ابراز نظر می‌کند، و احکام ما را می‌شناسد، وی را به عنوان حکم قرار می‌دهند، چرا که من او را حاکم شما قرار دادم، پس آنگاه که به حکم ما حکم نمود و از وی نپذیرفتند بی گمان حکم خدا را سبک شمرده و به ما پشت کرده‌اند و کسی به ما پشت کند به خداوند پشت کرده و این در حد شرک به خداوند است.» ۹ راه حل رهائی از کید و مکر دشمنان، فقط و فقط قوی شدن ملت ایران است. و همانطور که یک ورزشکار برای قوی شدن،‌سختی هائی را تحمل می کند، ملت ما هم باید سختی هائی را تحمل کند تا قوی شود.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد