انتشار : ۱۳:۳۳ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۲ آخرین پیگیری: 1 ماه 30 روز 20 ساعت قبل
جولان بچه‌پول‌دارها در گیلان و مازندران/ وزارت‌کشور مقابل قانون‌شکنان ایستادگی کند
ایرانی سیاست و امنیت/ سیاست داخلی/ 2دیدگاه
ستاد مبارزه با کرونا چرا از قانون شکنان و مشتی خودخواه و ظالم حمایت می کند؟
به چه حقی چنین اجازه ای صادر می کند؟
شهرستان های مسافر پذیر چند بیمارستان دارند؟ چقدر امکانات دارند؟ مگر بودجه اختصاصی به آنها داده اید که با حمایت از کسانی که علنا قانون شکنی و مسافرت کرده اند به آنها اجازه داده می شود تا به ویلاهایشان بروند و بمانند؟
با چه زبانی بگوییم
به پیر به پیغمبر مازندران و گیلان و ... امکانات و منابع و متخصص برای خود مردم ندارند.
کل امکانات بهداشتی مازندران فقط به اندازه یک منطقه تهران هم نیست.
این افراد حق ندارند به شهرستان ها بیایند ولو اینکه مالک باشند چون دولت هیچ امکانات و تجهیزات و منابع و نیروی انسانی برای این افراد به شهرستان های مقصد نداده و نمی دهد.
ضمن اینکه آنها نشان داده اند که قانون شکن هستند و حمایت ستاد از آنان واقعا مایه تاسف و ننگ است، اگر اینگونه است پس چرا از مردم خواسته می شود که در خانه هایشان بمانند؟

وزارت کشور باید عذرخواهی کند و تاکید کند که این افراد نمی توانند چون پول دارند هر غلطی می خواهند انجام دهند و نشان دهند که دولت برده آنان نیست در غیر اینصورت همه مردم حق دارند آزادانه در شهرها بگردند و هرگونه ایجاد محدودیت برای آنان مصداق تبعیض و خلاف قانون اساسی است.
کرونا کروناویروس قرنطینه گیلان مازندران
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
173
انتشار: ۱۳:۳۳ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۲
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
Edalat ۱۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ ان شاالله با شروع مجلس جدید بدون تعارف و مصلحت اندیشی اقداماتی انجام شود تا مردم از این بی تدبیری ها خلاص شوند
 
ناشناس ۰۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ شیوع کرونا نشان داد که چقدر تاکنون در حق مردم گیلان و مازندران ظلم شده است. الان هم با این توجیه که اگر مسافرین و افراد غیربومی نیایند شمال، مردم شمال از گرسنگی خواهند مرد آنها را تحقیر می کنند. امکانات شمال برای افراد بومی آنجاست و هیچ گونه بودجه ملی برای تجهیز زیرساخت های آنجا در نظر گرفته نمی شود. ولی در فصل مسافرت، جمعیت مسافر، چند برابر جمعیت بومی می شود که تخریب محیط زیست و منابع طبیعی آنجا را در پی دارد و همچنین مزاحمت های بسیاری را برای مردم شمال ایجاد می کند که عمده آن اختلال در رفت و آمد مردم بومی است.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد