انتشار : ۱۳:۳۳ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۲ آخرین پیگیری: 1 ماه 30 روز 8 ساعت قبل
رفتار عجیب آموزش‌وپرورش؛ چرا از پیام‌رسان‌های داخلی حمایت نمی‌کنید؟
ناشناس فرهنگ و آموزش/ فضای مجازی/ 9دیدگاه
با سلام.. وقتی دولت و زیرمجموعه ی آن آموزش و پرورش مدارس کشور را به استفاده از پیام رسان های داخلی تشویق و امر نمی کنند .. در این ایام حساس از کشور که دچار مبارزه با ویروس منحوس می باشد و مردم باید در خانه بمانند.. لذا مدارس تمام آموزش های خود را مجبور است که در فضای مجازی داشته باشد.. هیچ حمایتی از پیام رسان های داخلی در این زمینه نشده است.. ایتا و روبیکا دو پیام رسان قوی هستند ولی به خاطر حمایت نکردن دولت دچار مشکلاتی شده اند.. پیام رسان ایتا دیگر عضو گیری جدید نمی کند یا به سختی و فقط برای برخی از گوشی ها.. چرا که دیگر حمایتی نمی شود که بتواند ظرفیت خود را بالاتر ببرد.. و وقتی به مدارس می گوییم که چرا در پیام رسان های داخلی فعالیت نمی کنید بهانه های متعددی می آورند.. یکی از آنها همین عضو گیری نکردن و پر شدن ظرفیت آنهاست.. مشکل پیام رسان روبیکا این است که نسخه ی ویندوز ندارد که در مدارس روی کاپیوترها و لپتاپ ها نصب شود و نسخه ی وب آن هم اصلاً توانایی کاری را ندارد چرا که اصلاً دکمه تتظیمات آن کار نمی کند و در بقیه ی موارد هم مشکلاتی دارد.. اگر حمایت می شدند قطعاً می توانستند با توکل به خدا همه ی این مسائل را حل کنند.. و این حجم بسیار انبوه معلمان و دانش آموزان به پیام رسان های داخلی سرریز می شد.. ان شاءالله که شما این مسأله ی بسیار بسیار مهم را آنقدر پگیری بفرمایید تا به نتیجه برسد ... با تشکر فراوان.

مخاطب دیگری نوشت:
مطالب و مطالبه‌های فراوانی از سوی مسئولین در مورد توجه به ظرفیت داخل به خصوص در مورد پیام‌رسان‌های داخلی شده است، ولی چرا هنوز برخی دست دست می‌کنند و میلی به پشتیبانی از ظرفیت داخلی به خصوص فضای مجازی و پیام‌رسان‌ها ندارند؟
این را هم باید متذکر شد که یکی از مولفه‌های قدرت قوی شدن در فضای مجازی است.
از مسئولین قوای سه‌گانه می‌خواهیم که هر چه که به آنها مربوط است در راستای پیشرفت ظرفیت داخلی از جمله فضای مجازی ملی به کار بگیرند.
آموزش آموزش و پرورش پیامرسان داخلی
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
195
انتشار: ۱۳:۳۳ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۲
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ از سروش استفاده کنند که هم ظرفیت ۲۰میلیونی دارد و هم نسخه دسکتاپ و هم سرعت بالا
 
saman ۱۶:۲۴ ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ دلیل مخالفت دولت در استفاده از پیام رسان داخلی این هست که شما وقتی از سایت یا پیام رسان داخلی استفاده کنی حجم کمتری نسبت به سرور خارجی برای شما لحاظ میشه پس صرفه شرکتهای ارایه دهنده خدمات اینترنتی اینکه شما بیشتر از سایتهای خارجی استفاده کنی که حجم زودتر مصرف بشه و مجبور بشی بیشتر حجم بخری
 
ناشناس ۲۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ ایتا درهمین لحظه 12 ساعته که قطعه چرا کیفیت داخلیها بررسی نمی کنید؟ تمام ارتباط هامون قطع شد!!!!!! روز 11 فروردین
 
ناشناس ۰۲:۲۲ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ بهترین پیامرسان، سروش پلاسه. ازش استفاده کنید لذت ببرید. دولت اگر بهش سرور بده جهانی میشه
 
حمزه ۰۷:۰۴ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ بسم الله الرحمن الرحیم پیامرسان گپ را بررسی کنید گپ فقط یک پیامرسان نیست بکله یک اکوسیستم کامل است بسیار بسیار خوب است و مطلوب و با جدیدترین تکنولوژی های نرم افزاری نوشته شده است. من هم سورش و هم ایتا و هم گپ را دیده ام و با آن ها کار کرده ام. گپ را با الکترون نوشته اند مثل وی اس کد که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. چرا ما به این پیامرسان خوب ایرانی که از نسخه های خارجی هم بهتر و حرفه ای تر است توجه نمی کنیم؟ واقعا چرا؟
 
ناشناس ۰۷:۰۶ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ پیام رسان گپ در بین سایر پیام رسان های داخلی از سرعت دانلود و آپلود بسیار بالاتری برخوردار است و اینکه هم نسخه تحت وب دارد و هم تحت ویندوز و مهمتر اینکه دارای مکالمه صوتی و تصویری با کیفیت بالا است.
 
ناشناس ۰۸:۲۱ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ مخاطب این درخواست وزارت ارتباطات هستش نه وزارت آموزش و پرورش
 
ناشناس ۱۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ سلام سروش نسخه دسکتاپ هم دارد .
 
ناشناس ۰۸:۳۰ ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ تنها وزارت خانه بسیار ضعیف در دولت اموزش و پرورش است خوش به حال دولت فعال.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد