انتشار : ۱۰:۲۴ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
پیامک‌های اشتباهی با وجود یک ماه قرنطینه خانگی
محمد.س ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا/ 6دیدگاه
بیش از یک ماه خانه‌نشینی و دریافت پیامک زیر از طرف ستاد کرونا، آتشی است بر آتش کرونا که صحت آمار و اطلاعات اعلامی از طرف این ستاد را نیز زیرسوال می‌برد. اطلاعات نادرست از افرادی که در این ایام به سفر رفته‌اند.
با توجه به احتمال تنبیه خاطیان در آینده، به طور حتم موجبات دلخوری و ناراحتی هموطنانی که در خانه مانده‌اند و حالا با لحنی توهین‌آمیز و تهدیدگونه از آنها تشکر شده است را فراهم خواهد آورد؛ متن پیام به شرح زیر است:
هموطن گرامی؛
شما علیرغم تاکیدات مکرر مبنی بر عدم انجام سفر با هدف کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، به سفر رفته‌اید. ضروری است ضمن تسریع در برنامه‌ریزی بازگشت از سفر، با مراجعه به سامانه
salamat.gov.ir نسبت به خودارزیابی اقدام نمایید/کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
کرونا
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
52
انتشار: ۱۰:۲۴ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ سلام بله برای بنده هم امد و بسیار متعجب شدم. اطلاعات حتما اشتباه است و بنده نگران اطلاعات کرونایی هستم مبادا انها هم غلط و اشتباه است. من که به خودم یقین دارم. ضمنا قانون باید سلبی وایجابی دوطرفه باشد
 
ناشناس ۱۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ با سلام این نقص در مجموع اطلاعات یک شهروند باید اصلاح شود. خانواده من که به دلیل شغل همسرم چند سال در شهرستان زندگی میگردیم و بیمه نامه ماشین مان سال گذشته در آن شهرستان صادر شده است، اکنون بیش از هفت ماه است که ساکن تهران هستیم، و دوربین های ترافیک و.... حتما پلاک ما را رصد کرده اند! اکنون بعد از چهل روز که از خانه خارج نشده ایم پیامک در سفر هستید و زود برگردید دریافت کرده ایم!! لطفا پیگیری کنی.
 
پرواز آخر ۱۸:۴۴ ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ بنده نیز 3 ماه است از قم کوچ کردم اما چون شماره تلفن قم بود پیامک اخطار اومد.
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ خودروی من که کلا در پارکینگ بوده و در ایام عید از محله هم خارج نشدم. بیشتر نگرانم که جریمه 500 تومنی رو هم به اشتباه برام ثبت کرده باشن.
 
ناشناس ۰۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ برای من هم اومده فکر کنم باید بهشون اعلام کنیم که خونمون از تهران اومده مهرشهر کرج
 
ناشناس ۰۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ سلام منم از اول مهرماه یعنی از حدود شش ماه پیش تا حالا از محلمون بیرون نرفتم به امید عید و حالا هم که مثل خیلیا خونه نشینم. ولی با کمال تعجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این پیام برام اومد. مشخصم نیست متولیش کیه و باید کجا پیگیرش باشیم.
 
ناشناس ۲۳:۵۸ ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ سلام اطلاعات صد درصد اشتباه هست وگرنه بیرون نرفتیم اصلا ابدا
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد