انتشار : ۱۰:۲۳ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
لزوم امکان اعتراض به روند مصاحبه‌ آزمو‌ن‌های استخدامی‌های
ناشناس قوه قضاییه/ بازرسی کل کشور/ 1دیدگاه
ما عده‌ای از معترضان به روند مصاحبه آزمون استخدامی دولتی آموزش و پرورش ۹۸ هستیم....با توجه به اینکه روند مصاحبه کاملا سلیقه‌ای هست و بعد از شکایت به بازرسی در مورد نتیجه آزمون ،خود بازرسی کل آموزش و پرورش هم به روند مصاحبه ایراد گرفته و مشکل دار بودن مصاحبه را قبول کردند.
چرا در روند مصاحبه هیچ نظارتی وجود ندارد؟چرا دستورالعمل و شیوه‌نامه‌ای بعد از مصاحبه برای معترضان وجود ندارد اما مرحله گزینش تا سه بار اعتراض امکان‌پذیر هست و در نهایت قبول می‌شوند؟ به خصوص ما رتبه های اول کد تک ظرفیتی بدون هیچگونه مشکلی با توجه به اینکه بومی گزینی در آزمون قبل لحاظ نشده بود، شرکت کردیم اما در مصاحبه به صورت غیرمستقیم بومی‌گزینی را لحاظ کردند.
با توجه به اینکه در روند مصاحبه برای یک کد محل مصاحبه‌گرها متفاوت بوده، آیا این باعث اجحاف حق ما نمی‌شود؟ آیا این به دور از عدالت نیست که برای یک کد محل که سه نفر پذیرش داشته دو گروه مصاحبه‌گر باشد؟در استان فارس به علت نظارت پایین، حق خیلی‌ها پایمال شد اما الان فقط به ما می‌گویند هیچ کاری نمی توانید بکنید. ایا این طرز برخورد برای کشوری که مبنای آن اسلام و عدالت است درست است؟من از محضر آقای رئیسی ،رئیس محترم قضائیه تقاضا دارم تدبیری اندیشیده شود که حق ضایع شده ما برگردد.
استخدام
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
64
انتشار: ۱۰:۲۳ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ خدا امواتتون رو بیامرزه رای بدید تا از شرایط کرونا سواستفاده نشه و حق به حقدار برسه!!
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد