انتشار : ۱۰:۲۲ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵ آخرین پیگیری: 2 ماه 2 روز 12 ساعت قبل
ضرورت لغو پروازهای خارجی به دلیل شیوع کرونا
ناشناس سازمان هواپیمایی کشور/ 2دیدگاه
در وضعیت کنونی که کشور با بیماری کرونا در حال مبارزه است ،همچنان پروازهای خارجی توسط دو شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و ماهان انجام می‌شود،با این شرایط امکان پیشگیری از این بیماری محقق نمی‌شود.
سازمان هواپیمایی کشوری هم می‌گوید ما سنجش و پایش مسافران رو انجام می‌دهیم اما دوره نهفتگی بیماری را در نظر داشته باشید و مهمتر بودن مسائل مالی به نسبت مسائل جانی برای این شرکت‌ها هم جای سوال دارد.
کرونا
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
83
انتشار: ۱۰:۲۲ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
احمدی ۱۵:۵۳ ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ با سلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی، هما در تلاش هست که به هر نحوی که امکان دارد پروازهای خارجی را انجام دهد و در این شرایط با به خطر انداختن جان مردم و حتی کارکنانش که در فرودگاه امام ره وضعیتی مانند بیمارستان ها دارند، این راه اندازی پرواز ها را برای خود افتخار میداند، و حتی در تبلیغ این رویه خود کلیپ تبلیغاتی احساسی میسازد... ماهان هم که به اعتراف خودش بعد از ممنوعیت پروازها از طرف سازمان هواپیمایی کشوری باز هم پروازهایی به شهرهای مختلف چین داشته.. متاسفانه نظارتی هم نیست که جلوی این سهل انگاری های جنایی را از طرف شرکت های هواپیمایی بگیرد.
 
alii ۱۸:۲۴ ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ سلام. در صورت عدم لغو این پروازها هرچه در زمینه مبارزه با کرنا رشته شده است پنبه خواهد شد.
 
ناشناس ۱۷:۳۳ ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ سلام این کار هواپیمایی مانند زدن کبریت در انبار است یعنی بی تدبیری و بی مسئولیتی یک شرکت باعث انفجار در یک جامعه است
 
ناشناس ۲۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ خواهشا جلوی مسافرت گرفته بشه
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد