انتشار : ۱۶:۲۱ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
ضرورت ورود مجلس برای مدیریت کرونا
عبدالله مجلس/ ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا/ 0دیدگاه
با توجه به زمزمه‌هایی که در چند روز اخیر از سوی برخی مسوولان امر به خصوص رئیس جمهور و بعضی از وزراء مبنی بر احتمال و یا زمینه‌سازی جهت بازگشائی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات از 20 فروردین شنیده می‌شود و با توجه به نظرات کارشناسان امر مانند وزیر بهداشت و سایر کارشناسان همچنین هشدار رئیس ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر پرهیز از هرگونه تصمیم شتابزده و اقدامات نسنجیده که می‌تواند باعث اوج‌گیری خطرناک بیماری کرونا شود، به نظر می‌رسد مجلس باید هر چه سریع‌تر از انفعال خارج شده و لااقل در زمینه اعمال محدودیت بیشتر اقدام کند.
نوع تصمیم‌گیری مقامات دولتی در بحران‌ها نشان داده عموما تصمیمات عجیب و غریبی می‌گیرند که به جای حل بحران، باعث تشدید بحران‌ها می‌شود لذا با توجه به زمزمه‌های اخیر، این نگرانی در بین مردم در حال شکل گرفتن است که این اقدام خلاف نظر کارشناسان، اوضاع همه‌گیری را به مراتب بدتر و وارد یک اپیدمی فراگیرتر کندلذا تا دیر نشده مجلس اقدام قاطع وقانونی را انجام دهد که بعدا پشیمانی سودی ندارد.
کرونا مجلس
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
141
انتشار: ۱۶:۲۱ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
تیرا ۰۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ مجلس در زمان بروز کرونا نتوانست جلسات مجازی خود را مدیریت و بحد نصاب برساند و برگزار کند! حال انتظار دارید در مسئله بزرگتر با وجود نداشتن امکان کار میدانی و قدرت اجرائی ورود داشته باشد؟؟
 
احمدی ۲۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ امروز 16 فروردین با عادی شدن حضور مردم در شهرها، باز بعضی ها یاد توصیه به مردم افتادند غافل از اینکه به دلیل تدابیر دولت محترم، خیلی ها مجبور به خارج شدن از خانه و حضور در محل کار هستند، جهت یادآوری باید به نظارت صحیح نیروی انتظامی در روز 13 فروردین اشاره کنم که با این نظارت و ضمانت اجرایی مردم هم در خانه ها ماندند، واقعا هنوز انتظار اینه که توصیه در خانه ماندن موثر واقع بشه بدون نظارت و استفاده از ضمانت های اجرایی؟؟
 
خط مقدم ۲۲:۰۷ ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ صدرصد
 
ناشناس ۰۸:۲۳ ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ از مجلسی که از شروع کرونا تعطیل شده خیلی نمی توان انتظار داشت که عملکرد بهتری از دولت داشته باشد
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد