انتشار : ۱۵:۳۶ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
راه‌اندازی سامانه نظرسنجی برای انتصاب مسئولین
دهیاران و بخشداران در روستا و بخش همچنین شهرداران در محدوده مناطق و نواحی شهری نقش حائز اهیمتی به عنوان مسوول ایفاءمی‌کنند و هر نوع کوتاهی آنها به منزله عدم خدمت‌رسانی به مردم آن روستا یا بخش یا منطقه است.
متأسفانه شکایات و انتقادات مردمی در زمینه تغییرکاربری اماکن و اراضی مزروعی، عمران و آبادانی، پاسخگویی به موقع و غیره در بیشتر موارد، راه به جایی پیش نمی‌برد و انتصابات بعدی، قطعاً بی‌مبنا خواهند بود.
بهتراست سامانه‌ای به منظور نظرسنجی و ارزیابی عملکرد ساکنان آن محل و مراجعان جهت اخذ نظرات دایر بر خدمت‌رسانی، برخورد و زمان‌بندی ارائه خدمت به شهروندان ایجاد شود و به صورت پیامکی یا اینترنتی این آراء جمع‌آوری شده و مبنای انتصابات بعدی آن دهیار، بخشدار و شهردار قرار گیرد.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

دهیاری بخشداری نظرسنجی
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
83
انتشار: ۱۵:۳۶ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۷:۴۹ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
بهرام میرزاپور ۱۶:۴۹ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ سلام دوستان گرامی از کمپین شما حمایت شد لطفا از ما حمایت بفرمائید باتشکر از لطف شما https://www.farsnews.ir/my/c/42871
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد