انتشار : ۱۷:۳۵ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
حضورمدیران کانال‌های تلگرامی به عنوان خبرنگار در ادارات
ن. کیانی وزارت ارشاد/ 1دیدگاه
متاسفانه مدت‌هاست شاهد حضور مدیران کانال‌های تلگرامی فاقد مجوز در ادارات شهرستان‌های مختلف کشور هستیم، افرادی که هم کانال‌شان غیررسمی است و هم به نام خبرنگار در جلسات ادارات هم حضور پیدا می کنند و جایگاه رفیع خبرنگارها اینگونه زیرسوال می‌رود و متاسفانه مدیران ادارات نیز آنها را به حضور می‌پذیرند. کانال‌هایی که با ترفند افزایش ممبر خودنمایی می‌کنند و در حالیکه اعضای آنها از 100 نفر بیشتر نیست، در واقعیت اما با خرید عضو بالای 10 هزار نفر دیده می‌شوند.
حضور خبرنگارنماها در ادارات دولتی براساس مر قانون، غیرقانونی است و براساس دستورالعمل صادره از طرف مجریان قانون، حضور مدیران کانال‌های تلگرامی به عنوان خبرنگار اقدامی کامل غیر‌قانونی‌تر است.
فرمانداران شهرستان‌ها موظف هستند، که لیست خبرنگاران را از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه و آن را به ادارات تابعه خود ارسال کنند تا از ظرفیت خبرنگاران رسمی بهره‌برداری شود.خبرنگارانی که مورد تایید اداره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و از فیلترهای مختلفی عبور کرده‌اند، باید در مراسم دعوت شوند نه اینکه هر کس کانالی داشت خود را خبرنگار جا بزند و همه جا حضور پیدا کند.
خبرنگار بازنشستگی خبرنگاران
در حال پیگیری مطالبه
10000حمایت پیگیری در صحن مجلس
5000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
500 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
50 حمایت گزارش از مطالبه
49
انتشار: ۱۷:۳۵ , ۱۳۹۹ فروردین ۱۵
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
دیدگاه ها
 
ن. کیانی ۱۸:۰۳ ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ با تشکر از پرداختن به این مسئله مهم منم خواهش میکنم سردبیر فارس من رسیدگی کنن شورشو دراوردن فامیل ما کارمنده بعد الان بهش میگن خبرنگار در حالیکه کارمند یک شرکته
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد