انتشار : ۱۶:۳۱ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۲ آخرین پیگیری: 8 ماه 7 روز 6 ساعت قبل
لزوم برخورد دستگاه قضا با سایت‌های قمار
فوآد شبانی جناب آقای رییسی ریاست محترم قوه قضاییه/ پلیس فتا/ ریاست بانک مرکزی/ ملی 3
رئیس مرکز مبارزه با جرایم مالی و سازمان یافته پلیس فتا، با اشاره به جرایم مالی سایت‌های قمار؛ تصریح کرد: بیش از یک تیلیارد تومان، گردش مالی پرونده‌هایی است که در سایت‌های قمار دستگیر کرده‌ایم که این سایت‌ها عمدتاً از درگاه‌های اجاره‌ای استفاده می‌کنند که به راحتی می‌توان آن‌ها را کنترل و محدود کرد.
وی با بیان اینکه بحث پولشویی در حساب‌های سایت‌های قمار بسیار جدی است، ادامه داد: ۴۱ درصد از جرایم مالی امسال مربوط به برداشت‌های غیرمجاز بوده است که بین ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده در مراجع قضائی برای آن‌ها تشکیل شده؛ در واقع ما این تعداد مال‌باخته داریم.
نظر به حساسیت موضوع و جایگاه قمار در مبانی دینی عقیدتی ما در دین مبین اسلام و همچنین در ساختار جمهوری اسلامی و همچنین نفس غیرقانونی این فعل حرام در جامعه از آن مقام مسئول استدعا داریم با برقراری نهادهای متمرکز و جهادی در حوزه نظارت و برخورد حداکثری و تنبیهی با بانیان این خصوص اعمال شنیع و به دور از حیثیت جامعه ایرانی اسلامی ما گام بلندی در جهاد با بنیان قمار سازمان یافته در میهن عزیزمان بردارند.
باشد که موجبات رضایت بقیه الله الاعظم روحی و اروحنا لترابه المقدمه الفداک فراهم گردد.
والعاقبه للمتقین

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

قوه قضاییه مبارزه با پولشویی پول_حرام
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
58
انتشار: ۱۶:۳۱ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۲
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
moalemmazlom ۰۹:۰۰ ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ https://www.farsnews.ir/my/c/28224 حمایت کردم،ازمن حمایت کنید
 
ناشناس ۰۵:۰۴ ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
 
ناشناس ۱۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ حدود 100 هزار نفر در روز 28 آذر سفر می‌کنند به مراکز استانها بخاطر شرکت در آزمون وکالت،،لطفا حمایت کنید تاریخ آزمون رو به تاریخ دیگری موکول کنیم و جلوگیری کنیم از فاجعه بزرگ برای جلوگیری از گسترش کرونا و نجات خود و خانواده نیاز به حمایت همه ما هست https://www.farsnews.ir/my/c/43648
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد