انتشار : ۱۰:۴۹ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۳ آخرین پیگیری: 6 ماه 11 روز 20 ساعت قبل
بازگشایی دانشگاه‌ها کارشناسی شود
Mhf ریاست علوم پزشکی زنجان/ وزارت علوم تحقیقات و فناوری/ 1
با توجه به جلسه‌ای که به تازگی با معاون آموزشی دانشکده پزشکی و رئیس دانشکده پزشکی انجام شد، تصمیم بر این شد که ورودی‌های مهر و بهمن ۹۷ ترم‌های ۳ و ۴ از تاریخ ۶ ام خرداد ماه سال ۹۸ و ترم‌های ۱ و ۲ به منظور برگزاری کلاس‌های عملی و امتحانات مجازی به مدت یک ماه حاضر شوند، از بحث امتحانات مجازی، زدن سایت مجازی، خطر ابتلای بچه‌های خوابگاهی حتی با وجود اجرای سخت‌ترین پروتکل‌ها در زنجان بگذریم که گویا بحث در این رابطه به هیچ نتیجه‌ای نخواهد رسید.
جدا از بحث بازه بسیار بسیار کوتاهی که در اختیار ما قرار داده شده و به دلیل تعطیلی زودتر از حالت عادی ۶ ام تیر ماه در ازای ۲۱ تیرماه به دلیل عدم وجود فرجه کافی و عدم وجود زمان مناسب برای دوره و مرور مطالب گفته شده با توجه به تایم بسیار کوتاهی که در اختیار ما برای گذراندن امتحانات داده شده، خواهشمند است در مورد تاریخ برگشت ما تجدید نظر شود و همانند ترم ۱ و ۲ به تیرماه موکول شود در غیر این صورت ما بچه‌های ورودی بهمن ۹۷ در تاریخ ۶ ام خرداد در دانشگاه حاضر نخواهیم شد.

انتهای پیام /پ

آزمون کارشناسی ارشد بازگشایی دانشگاه‌
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
22
انتشار: ۱۰:۴۹ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۳
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۵:۳۲ ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد