انتشار : ۱۴:۰۶ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۹
سازمان دامپزشکی با جهاد کشاورزی ادغام شود
reza مجلس شورای اسلامی/ وزارت جهاد کشاورزی/ سازمان دامپزشکی کشور/ 1
سالانه چندین میلیارد دلار ارز جهت واردات نهاده‌های دامی، گوشت و مرغ جهت تنطیم بازار می‌گردد که معاونت دام و سازمان دامپزشکی دو مرجع جهت اجازه و صدور مجوز در این سازمان هستند. این دو مجموعه پاسخگو به هیچ سازمان و ارگانی نیست «...» از طرف دیگر مافیای واردات اجازه اصلاح بذر نهاده‌های اصلی و همچنین اصلاح ساختارهای مرتبط به پروتئین دامی را در خدمت خود گرفته و ساختار نامتعادلی را رقم زده‌اند.
در چند سال اخیر سازمان دامپزشکی روی 4 وزیر را به خود دیده است. ثبات مدیریت در این مجموعه از اوجب واجبات است. در نهایت با توجه به این مطلب نکته حائز اهمیت این است که سازمان دامپزشکی متولی سلامت و ایجاد خوراک سالم برای مردم است اما این مهم کمرنگ شده است. به نظر بهترین روش برای این امر، ادغام معاونت وزارت جهاد کشاورزی با وزارتخانه‌ها است.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

ثبات دامپروری
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
29
انتشار: ۱۴:۰۶ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۹ این سوژه منقضی شده
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
na ۲۳:۴۰ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد