انتشار : ۱۵:۲۲ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۳۰ آخرین پیگیری: 5 ماه 3 روز 12 ساعت قبل
مشکل هسته معاملاتی بورس را حل کنید
Ardabildarboors سازمان بورس اوراق بهادار/ مجلس شورای اسلامی/ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/ 4نظر
نظر به اینکه به دنبال افزایش فزاینده ورود نقدینگی و چند برابر شدن صدور کد بورسی در طی ماه‌های گذشته غالباً سامانه‌های معاملاتی دچار مشکلاتی می‌شوند و گاهاً قیمت‌هایی که مشاهده می‌شود در نرم‌افزارهای تحلیلی، در سایت رسمی بورس، و در سامانه‌های معاملاتی آنلاین کارگزاری‌ها کاملاً متفاوت از هم بوده و ارسال سفارش بسیار سخت شده است در حالی که در ارسال سفارش خرید و فروش و ثبت آن در سامانه‌ها یک ثانیه هم نقش بسیار تعیین کننده‌ای دارد.
گاهاً مشاهده می‌شود که سفارش ارسال شده چند دقیقه در ردیف سفارش قفل می‌شود و امکان ویرایش یا حذف وجود ندارد. در چنین شرایطی حتی انتقال معاملات عرضه‌های اولیه به ساعاتی بعد از ساعات معمولاً معاملات نتوانسته مشکل را حل کند و حتی در زمان معاملات عرضه اولیه‌ها هم این مشکل مشاهده می‌شود.
از آنجا که این مشکل مدت‌هاست گریبانگیر سهامداران بازار بورس شده و مسؤولین مربوطه با بهانه‌های مختلف از مسؤولیت حل این مشکل شانه خالی می‌کنند. «...» بدین وسیله امضاء‌کنندگان این کمپین از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از وزیر محترم ارتباطات جناب آقای جهرمی، از مسؤولان سازمان بورس اوراق بهادار و تمام مسؤولین مربوطه برای حل این مشکل استمداد می‌طلبد.

انتهای پیام /ن

هسته هنگ بورس
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
305
انتشار: ۱۵:۲۲ , ۱۳۹۹ اردیبهشت ۳۰
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
عباس علوی ۱۳:۵۹ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ با توجه به این که تنها راه خرید و فروش سهام از طریق همین ابزار می باشد دستگاه های نظارتی مربوط باید ترتیبی اتخاذ کنند که به طور مداوم همه ی فرایند بورس مورد پایش و کنترل دقیق قرار گیرد و مبادا عده ای از طریق تسلط سخت افزاری و نرم افزاری اقدام به بهره برداری نامشروع از این مسیر بنمایند و بعد از مدتی بخواهیم سلطان های غارتگر بورسی را تحت تعقیب قرار دهیم یا داستان فرار آن ها را به خارج از کشور بخوانیم و حسرت بخوریم .
 
ناشناس ۱۴:۲۵ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ قسم میخورم دو روز است نتوانستم سفارشی ثبت نمایم فقط خطای تعریف نشدن محدوده مقدار معاملات را نشان میدهد از تمامی خرید ها و سیگنال ها جا ماندم
 
Arash ۱۷:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ باشه بهش میگم
 
na ۲۳:۵۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد