انتشار : ۱۸:۲۰ , ۱۳۹۹ خرداد ۳ آخرین پیگیری: 2 ماه 11 روز 20 ساعت قبل
پیگیری لایحه ساماندهی سهمیه‌های ورود به مقاطع مختلف آموزش عالی
NavidShiva شورای عالی انقلاب فرهنگی/ کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی/ سازمان سنجش/ وزارت علوم/ وزارت بهداشت/ 961نظر
جمع کثیری از داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور در مقاطع مختلف، متقاضی اجرای عدالت و اصلاح در سهمیه‌های کنکور ۹۹ کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستیم.

با توجه به اعتراضات گسترده سال ۹۸ به سهمیه‌ها که توسط داوطلبان کارشناسی ارشد صورت گرفت و موج خبری را شکل داد، سازمان سنجش، وزارت علوم و بهداشت پیرو این اعتراضات، تصمیم بر ارائه لایحه‌ای به منظور ساماندهی و اصلاح سهمیه‌های کنکور به هیأت دولت گرفتند که خلاصه چند ماده مهم از آن لایحه به شرح زیر می‌باشد:

۱. از ۱۹ سهمیه موجود در کنکور، ۱۶ سهمیه حذف شود و فقط سهمیه مناطق یک، دو و سه، ایثارگران و منطقه آزاد باقی بماند.
۲. در تمامی آزمون‌ها ۵ درصد از ظرفیت تعیین شده در هر کدرشته محل به صورت اضافه بر ظرفیت مازاد به ایثارگران اختصاص می یابد.
۳.حداکثر سقف ظرفیت پذیرش دانشجوی استعداد درخشان تا ۵ درصد مازاد بر ظرفیت هر کدرشته محل است که حسب مورد با نظارت کامل سازمان یا مرکز انجام می‌شود.
۴. تسهیلات فرزندان اعضای هیأت علمی از زمان اجرای این قانون لغو می‌شود.
۵. حدنصاب مربوط به ایثارگران در تمامی آزمون‌ها ۸۵ درصد حدنصاب گزینش آزاد است. در گذشته این میزان حد نصاب ۷۰ تا ۷۵ درصد بود.

رئیس سازمان سنجش: هدف اصلی این لایحه این است که هر آنچه ظرفیت یک آزمون است، پذیرش به صورت عادلانه و تنها ملاک آن یعنی نمره باشد و اگر قرار است امتیازی داده شود، تنها به صورت مازاد بر ظرفیت باشد تا حق افرادی که با وضعیت علمی مناسب در آزمون ها شرکت می کنند، ضایع نشود. هر زمان این لایحه به تصویب برسد،‌ قابلیت اجرایی شدن دارد و این امکان هست که مفاد آن در کنکور ۹۹ اجرایی شود. به نظر من اگر کمی همت و تلاش باشد حتما لایحه ساماندهی سهمیه‌های کنکور به آزمون سراسری ۹۹ می‌رسد و دلیلی ندارد که به تعویق بیفتد. برای تصویب یک لایحه زمان زیادی لازم نیست.

این لایحه که ترکیبی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی است با گذشت ۶ ماه از ارائه آن کماکان بلاتکلیف باقی مانده است لذا با توجه به تعویق کنکورها به مرداد ماه ۹۹ و احتمال شروع ترم ورودی‌های جدید از بهمن ۹۹، از شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که هرچه سریع‌تر تکلیف این لایحه را مشخص کنند و در صورت تصویب در کنکور ۹۹ اعمال گردد.
برقراری عدالت عنوان اصلی بنیادین در جامعه است و لذا کوتاهی و عدم توجه به پیگیری و تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر این لایحه و اعمال آن در کنکور ۹۹ و تعلل در آن ارتباطی با سرنوشت و زندگی جوانان دارد.

انتهای پیام /پ

فرصت برابر مازاد شدن سهمیه‌ها اجرای عدالت
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
9742
انتشار: ۱۸:۲۰ , ۱۳۹۹ خرداد ۳
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ سهمیه مناطق ۲ و ۳ هم باید حذف بشه.خیلی از افراد که پولدارن با چند میلیون تومان خرج کردن، کلاس بهترین معلم های ایران رو شرکت می کنن.
 
Mohammad123 ۰۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ نتایح کنکور ۹۸ ، خصوصا تو مقطع ارشد، واقعا همه رو ناامید و افسرده کرد لطفا جهت اینکه دوباره این اتفاق نیفتد لینک حمایت رو تو کانال های مختلف پخش کنید.
 
ناشناس ۰۷:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ عدالت را برقرار کنید
 
NavidShiva ۲۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ لطفا لینک رو برای کنکوری های کارشناسی هم بفرستید تا اوناهم وارد میدون بشن. همگی حمایت کنید لطفا. قبولی های ارشد ۹۸ فاجعه بود. اکثر بچه ها ناامید شدند و رتبه های خوب مردود شدند.
 
ناشناس ۰۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ من یکی از قربانیان بی عدالتی سهمیه های نابجا کنکور ۹۸ بودم.اما عدالت از هرجا کا شروع بشه قابل تقدیر هست. به امید موفقیت و درخشش فرزندان این سرزمین
 
ناشناس ۱۴:۰۱ ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ ما که هیچ سهمیه ای نداریم و از ته دهات باید کنکور بدیم گناهی کردیم؟ من به همتون لعنت میفرستم، ایشالله خیر از جوونی بچه هاتون نبینید.
 
ناشناس ۲۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ لطفا سهمیه هارا سازماندهی کنید. ما احترام بسیاری برای شهدا و جانبازان قائل هستیم ،اما سهمیه های علمی آن ها خلاف عدالت می باشد .
 
ناشناس ۰۷:۴۱ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ عزيزي كه گفتي از ته دهات ميايد چرا متن رو درست مطالعه نميكنيد؟ ماده ١ لايحه صراحتا اشاره كرده فقط سهميه مناطق ١،٢،٣ باقي بمونه!
 
ناشناس ۱۱:۵۴ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ انقد حق مردمو نخورید ظلم نکنید جوونای با استعدادو بدبخت نکنید گناهه بخدا پارسال قول دادید امسال درست شه گفتید قابل جبرانه برید سال بعد کنکور بدید امسالم ک اینطوری شد کنکور افتاد عقب ب زور بردینمون سربازی هیچ تخفیفیم قائل نشدید ی کاری بکنید لطفا
 
ناشناس ۱۵:۲۰ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ لطفن همه ی سهمیه ها رو بردارین. لطفن اجازه بدین عادلانه باشه
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ وقتی کوچ استعداد های این کشور را نظاره میکنید و چشمتان را به روی تمام چیز ها میبندید وقتی مشکلات مدیریتی خود را میدانید و به خاطر منفعت شخصی سکوت میکنید وقتی برا تصویب واضح ترین مسئله زمان میخرید وقتی همه عدالت را فقط در سخن حبس میکنید و از عدالت علی مرثیه سرایی میکنید و موقع عمل مسلمان بودنتان را زیر پا میگذارید شما از جنس مردم اید و از چنین مردمی انتظار نمیرود بر حقی که برای آنها در نظر گرفته چشم بپوشند و عادلانه به مسئله نگاه کنند و قدمی در راه بهبود اوضاع بردارند ... باید رها کرد و رفت شاید جایی دیگر زمانی دیگر عدالت را به چشم دیدیم!
 
ناشناس ۲۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ همه ی ما خواهان عدالت هستیم. هرکسی بر اساس توانایی هایش باید بر دیگری برتری پیدا کند و این اصلا انصاف نیست که با سهمیه، کسایی که اصلا لیاقتش را ندارند در کنکور قبول شوند. لطفا پیگیری کنید تا حق کسی ضایع نشود
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ شهدا و ایثارگران گرامی سرور ما هستن و خانواده هاشون از لحاظ مالی و پولی هیچ کم و کسری نباید داشته باشند، همینطور اساتید محترم، اما اختصاص سهمیه و امتیاز ویژه ای مانند سهمیه کنکور که حقوق دیگران رو ضایع کنه خلاف عدالت هست. امام علیع به هر کس که توانایی کار کردن نداشت از بیت المال بودجه اختصاص داد ولی در مقابل خواسته های غیرمنطقی طلحه و زبیر ایستادگی کرد. الان هم کسانی که از جان و مال خود در راه خدا و دفاع از وطن گذشتند باید حمایت کامل مالی شوند و کم و کسری نداشته باشند و احدی هم نمی تواند معترض شود چون حقشان است، که البته اجرشان با خداست و این حمایت ها جبران زحمات آن ها نخواهد شد ولی در عین حال هرگونه امتیاز ویژه ای که موجب تضییع حقوق دیگران شود باید لغو شود مثل سهمیه کنکور. امتیازات فرزندان هیئت علمی و... هم که ناعادلانه هست همینطور، گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل.
 
ناشناس ۰۰:۵۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ با وجود کلاس های آنلاین دیگه منطقه محروم معنی نداره سهمیه رزمندگان تا کی میخواد ادامه پیدا کنه اونا که همه بچه هاشون بزرگ شدن تو رو خدا این سهمیه ها رو بردارید تا هرکسی طبق آزمون لیاقت داره به حقش برسه
 
ناشناس ۱۰:۵۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ سهميه ها براي ازمون تخصص واقعا بيداد ميكنه نميفهمم چرا رشته اي ك با جون مردم سرو كار داره بايد انقد سهميه توش دخيل باشه كاري بكنيد
 
ناشناس ۱۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ اونایی که با سهمیه و بدون تلاش به جایی میرسن گند میزنن به آینده مملکت... دکتری که آدم میکشه مهندسی که ساختمون کج میسازه روانشناس و مشاوری که بلد نیست حتی حرف بزنه و کلی چیزای دیگه از این بی عدالتی ها نشأت میگیره اگر پیشوای علیع هستین عدالت رو برقرار کنین،تشکر
 
ناشناس ۱۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ آخه وقتی میگین ظرفیت مازاد دیگه چه ربطی داره که حدنصاب نمره نفر قبلی چی باشه؟ دنبال منافع خودتونید یا تخریب سهمیه ایثارگران؟؟
 
ناشناس ۱۸:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ سهمیه ۵ درصدی ها واقعا ظلم است
 
ناشناس ۱۹:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ مسئولان کشور اگر ایثارگرانی رو که جونشون رو برای این مملکت گذاشتن تامین مالی کنن نیازی به سهمیه های علمی ندارند قطعا.البته اگر تامین کنند.
 
ناشناس ۱۹:۴۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ سهمیه ها برداشته شود. اجرای عدالت اموزشی
 
ناشناس ۱۹:۵۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ اگه قرار باشه سهمیع مناطق رو حذف کنن واقعا به ما که مناطق محروم هستیم ظلم میشه ما چیمون مث بقیه ست ک بخوان مارو در یه سطح درنظر بگیرن نه مدرسه درست حسابی نه دبیر خوب هیچی ! باید یه تصمیمی گرفته شه که به نفع همه باشه نه این که این وسط یه سریا ضرر کنن...به نظر من سهمیع مناطق باید جای خودش بمونه
 
Samaneh ۱۹:۵۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ لعنت به سهمیه های کنکور،کلا لعنت به هرجا که سهمیه هست???، من کنکوری سراسری ۹۹ هستم، بخدا اگه شرایطمو ببینین چندان فرقی بین عذاب من و یه بچه که باباش ایثارگره نیست چه بسا افرادی بدتر از من، سهمیه بی عدالتی کامله،لطفا اصلاحش کنید???بخدا چه مسئول چه استفاده کننده از سهمیه رو حلال نمی کنم!
 
ناشناس ۱۹:۵۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ دخترم بخاطر بز عدالتی های وسهمیه ها سه ساله افسردگی شدید گرفته نگذارید جوونهای دیگه وطنم دلسرد وافسرده بشن وبا توجه به تلاششون به نتیجه برسن لطفا سهمیه ها را بردارید وعدالت را اجرا کنید تا حق به حقدار برسد برای فرزندان شهدا وجانبازان غیر از سهمیه علمی همه جوره کمک کنید ولی علم وجان انسانها باید بدست پزشکان پرتلاش وتحصیل کرده بدون سهمیه باشد لطفا از فرار نخبگان با این سهمیه ها جلوگیری کنید چطوری در آینده باید به ازن پزشکان سهمیه ای اعتماد کرد وجان خود وفرزندانمان را بدست آنها بدهیم. بداد فرزندان با استعداد وپر تلاش بدون سهمیه برسید
 
ناشناس ۲۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ عدالت رو برقرار کنید ..
 
ناشناس ۲۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ سهمیه های ناعادلانه فرار مغز ها مملکت بی نخبه فاجعه ای محسوس در چند سال پیش رو
 
ناشناس ۲۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ کنکور سراسری هم اضافه کنین خواستار اصلاح سهمیه‌ها در کنکور سراسری نیز باشیم
 
ناشناس ۲۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ هر جوون نخبه برای قبولی در رشته تاپ مورد نظر و لایق اون ۳ ۴ سال پشت کنکور میمونه...بعد از اون هیچ انگیزه و نشاطی برای نوآوری براش نمیمونه و بعد از راه یابی به رشته مورد نظر هم میشه یک فارغ التحصیل فرسوده مسؤلین عزیز هیچ فکر کردین که اون ۳ ۴ سال پشت کنکور اون جوان نخبه اگر در بطن جامعه باشه و فعالیت علمی کنه چه سووودی برای مملکت خواهد داشت
 
ناشناس ۲۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ ما خواهان حذف سهمیه ایثارگری هستیم من خودم سهمیه ۵ درصد دارم ولی در کنکور هیچ تاثیری برایم نداشته و تنها اسم سهمیه ای برام میخوره و امسال پشت کنکوری هستم در حالی که برای سهمیه ۲۵ درصد رتبه منطقه ۲ ۴۰۰۰۰ میتونه بره پزشکی هم تعدادشون کمه هم ظرفیتشون ۵ برابر ما برعکس ما که بالای ۱۰۰هزار نفریم هر سال ولی یک پنجم اونها ظرفیت داریم و سطح علمی دانش آموزان ما مشابه مناطقه میتونید از یک مشاور خوب که آگاه هستند به این موضوع بپرسید عملا اسمش سهمیه س ولی هیچ کاری نمیکنه هرچند من دنبال سهمیه نیستم دنبال رقابت عادلانه و بدون سهمیه هستم به امید اون روز ولی اینم بگم که سهمیه فقط زیاد به چشم میخوره ولی اصل کاری پولی بودن کنکوره که به چشم نمیاد و فرزندان پولدارها جای سهمیه هارو خواهند و کنکور پولی تر لز الان خواهد بود مافیای خیلی قوی تر از این خواهید داشت پس به فکر اون هم باشد
 
ناشناس ۲۰:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ عدالت را برقرار كنيد اون هم اين سال كه اينقدر طولاني شده و سختي كشيديم سهميه ها بايد برداشته بشه امكانات الان طوري هست كه در روستا هاي دور افتاده هم امكانات درسي و موبايل هست و اكثر دانش اموزان به راحتي توانايي دسترسي به امكانات و جزوه هاي اموزشي را دارند پس سهميه هاي منطقه اي هم بايد حذف بشه خيلي از افراد از اين سهميه ها سو استفاده ميكنند و با خرج پول يا زندگي يكساله در اين مناطق سهميه ميگيرند پس بهتره كه سهميه ها حذف بشه توي كشور ما به همه چيز سهميه ميدهند من معني سهميه به مناطق سيل زده و بسياري سهميه بي معني ديگر را نميفهمم و خواستار حذف اون ها هستم دوستان لطفا حمايت كنيد حذف سهميه ها نه به سواستفاده از سهميه ها حذف سهميه هاي بي معني
 
ناشناس ۲۰:۴۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ لطفا اشتراک گذاری کنید تا تعداد حامیان بده بالا
 
ناشناس ۲۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ سهمیه مازاد یعنی سهمیه در بین ایثارگران فقط ۲۵ درصد به بالاها تا 5 درصدیا بیان پر کنن اونا پر کردن سهمیه مازاد هم باید حذف بشه کلا نباید سهمیه ای وجود داشته باشه ۵ درصدیا فقط بی احترامی و بی حرمتی دیدن سهمیه ای دادن که فک کنن سهمیه دارن ولی تاثیری در کنکورشان نداشته
 
ناشناس ۲۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ به نظر کن تمامی سهمیه های کنکور به جز مناطق باید حذف شود
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ حذف تماااامی سهمیه هاا .تمااام
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ داوطلبان کنکور ۹۹ با تعویق های پی درپی و کرونا و مشکلات فراوان دارن تلاش میکنن. واقعا اگر این سهمیه ها حذف بشن عدالت برقرار میشه و کلی افراد شرکت کننده از این ناامیدی در میان. چون واقعا سرنوشت افراد تغییر می‌کنه با این سهمیه ها که اصلا منطقی نیست.
 
ناشناس ۲۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ نه به سهمیه ها که باعث بی عدالتی میشه خدایا به کجا فریادمان را ببریم که فریاد رسی نیست .چرا من که دوساله دارم شبانروز تلاش می کنم با رتبه پارسالم ۳۰۰۰ رشته مورد علاقم قبول نشدم ولی همکلاسیم که در همه درسهاش از من ضعیف تر ومشکل دار بود با سهمیه وحذف چند صفر از رتبه ش تونست دندان سراسری قبول بشه.خدا به دادمان برس وانتقام ما رو از کسانی که این همه سهمیه درست کردن بگیر الهی آمین
 
ناشناس ۲۲:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ تا کی باید بچه های با استعداد و تلاشگر پشت کنکور بشینن و یا حتی هیچ وقت به حقشون نرسن و یه سری بی لیاقت برن دانشگاه توی بهترین رشته ها درس بخونن
 
NavidShiva ۲۲:۱۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ لینک گروه کمپین پیگیری لایحه ساماندهی سهمیه ها https://t.me/chat/byv7rxe7gxhozyngdiipqa لطفا عضو گروه شوید و لینک کمپین و گروه رو بین تمامی مقاطع یعنی کنکور سراسری، ارشد و دکتری و وزارت بهداشت منتشر کنید. این لایحه برای تمامی کنکورهای وزارت علوم و بهداشت قابل اجرا است. به امید خدا صدامون رو تا قبل از کنکور ۹۹ به گوش مسئولین خواهیم رساند.
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ لطفا سهمیه ها حذف شود تا حق این‌همه دانش آموز تجربی ضایع نشود.
 
NavidShiva ۲۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ با سلام. دوستان لطفا عضو گروه تلگرامی کمپین پیگیری لایحه ساماندهی سهمیه ها شوید و از همه مقاطع یعنی کنکور سراسری، ارشد و دکتری بخواید که از کمپین حمایت کنند. با سپاس
 
ناشناس ۲۳:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ واقعا ظلمه در حق اونایی که این همه درس میخونن از جونشون مایه میذارن واس آیندشون ، نکنین اینکارو سهمیه هارو بردارین تا باعدالت برگزار بشه کنکور :
 
ناشناس ۲۳:۲۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ من نمیدونم شما چرا نمیتونین تو کنکور قبول شید سریع پایه سهمیه پیش میکشید عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه
 
ناشناس ۲۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ اين لايحه از آذر تا حالا ميخاد بررسي بشه مگه تصويب يه لايحه چه قدر زمان ميبرد مگر اينكه دست هاى پست پرده نگذارند بعد از ماجراى فروش رشته پزشكى در دانشگاه هاى مطرح مانند شهيد بهشتى اين لايحه مطرح شد لطفا نگذاريد حق استعداد هاى ايران ضايع شود
 
ناشناس ۰۰:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ خدا لعنت كنه هر كسي رو كه سهميه رو گذاشت،در مورد جانبازان حالا اختصاص سهميه به خودشان در آن زمان باز يك توجيح داره ولي اختصاص سهميه بسيار بالا به فرزندي كه در آنزمان اصلا وجود خارجي نداشته اصلا قابل توجيح نيست ،با اختصاص سهميه به مناطق محروم مخصوصا امسال كه همه درس خوندن ها مجازي شده فرقي نميكنه و اينم ظلم ديگري است
 
Samaneh ۰۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ بی عدالتی آشکار، حق خوری و دزدی در روز روشن و با روی گشاده:/ تاکی؟! لعنت_بر_سهمیه
 
ناشناس ۰۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است، امروز به برکت همین شهادتها و به برکت خون شهدا ملت ما ملت سربلند و آبرومندی است، تکریم شهدا و ایثارگران و تعظیم در برابر خانواده‌های صبور آنان واجب بزرگ امروز و همیشه ماست؛ بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران
 
ناشناس ۰۶:۵۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ :/
 
ناشناس ۰۷:۰۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ شهدا و جانبازان با خدا معامله کرده اند و قطعا هیچ چشم داشتی مادی ای نداشتن پس این سهمیه ها بر چه منطقی اعمال شده اند؟!
 
ناشناس ۰۷:۵۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ واقعا تاثیری داره؟؟؟
 
ناشناس ۰۹:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ خاهشا سهمیه کنکور رو هم در متن قرار بدید ما 3 سال خودمون رو ....میدیم سر صندلی رزو شده واس ایثار گرا???
 
ناشناس ۰۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ منم مدیون شهدام ولی بنظرم تو علم سهمیه یچی اشتباهیه و باید برداشته بشه بجاش ی کار دیگه بکنن براشون ولی علم جای سهمیه نیس اصلا
 
ناشناس ۱۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ عدالت رو برقرار کنید ظلم واقعا این سهمیه ، حق خوریه
 
ناشناس ۱۲:۰۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ تا کی باید زیر حرف زور بریمو ایندمون دست خودمون نباشه! واقعا تلاش بخش کوچکی از موارد لازم برای رسیدن به یه رشته ایده آل رو داره...80صندل های دانشگاه قبل از کنکور دادن پر شده...شهدا و جانبازان قابل احترامن ولی ایا اهداف اونها رسیدن به مقام های دنیوی بوده؟و خواستار بی عدالتی بودن؟!!بهتر نیست سهمیه دادن به ایثارگران رو در سایر جاها به غیر از مراکز علمی به عمل دربیارن؟
 
ناشناس ۱۲:۳۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ نظر بر اجرای عدالت لازم است بازبینی دقیقی بر سهمیه های آزمون های ورودی و حتی خود آزمون های ورودی انجام شود تا روند شایسته سالاری در راس امور قرار گیرد. متاسفانه شاهد سهمیه های هستم که فردی می تواند از رشته دامپزشکی به رشته ی پزشکی نیز تغییر رشته دهد و متاسفانه حذف آن اعضای محترم هیئت علمی دانشگا ها را بر نمی تابد. امید است نمایندگان بدون در نظر گرفتن منافع شخصی و نزدیکان و بنا بر وظیفه خود این قوانین را بازبینی و تصحیح نمایند.
 
ناشناس ۱۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ عدالت برقرار کنید
 
ناشناس ۱۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ با این سهمیه ها فقط دارن استعداد های بچه هارو کور میکنن واقعا ناعادلانس که یکی سخت تلاش کنه و درس بخونه و به هیچ جا نرسه و کسی که لای کتابم باز نکرده بهترین دانشگاه قبول بشه
 
ناشناس ۱۳:۱۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ برای یک بارم که شده عدالت برقرار کنین اجازه ندین که جوونا استعداداشون بمیره
 
ناشناس ۱۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ یجور دیگه باید سهم این دوستان داده بشه نه با کنکور کنکور فقط باید به تلاش شخص وابسته باشه واقعا بی عدالتیه
 
صادقی دبیر بازنشسته ۱۳:۴۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ اگر اجرائی شود خوب است.
 
ناشناس ۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ لطفا این بی عدالتی رو تموم کنید
 
ناشناس ۱۴:۲۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ من دو سال تلاش کردم تا دانشگاه های دولتی تهران قبول بشم ولی نشد نتونستم... از نتیجه راضیم حداقل تلاشم و کردم ولی از این عصبانی و ناراحتم که کسایی که حتی نصف تلاش من و نکردن و واقعا از نظر معدل و سطح علمی پایین تر بودن رفتن دانشگاه تهران و بهشتی ... از دوستان خودم بودن من فقط حسرت خوردم و افسرده شدم. از من که گذشت ولی یکبار برای همیشه این قانون غیر منطقی و بررسی کنید تا هر کس بر اساس صلاحیت بتونه در بهترین دانشگاه های کشور درس بخونه و جور دیگه ای به خانواده های شهدا و ایثارگر و هیئت علمی و مناطق به ظاهر محروم و ... لطف کنید
 
ناشناس ۱۵:۰۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ عدالت واقعی رو بین دانشجویان برقرار کنید.
 
ناشناس ۱۵:۵۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ عدالت عدالت عدالت
 
ناشناس ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ دوستان لینک رو در تمام گروهای دانشگاهی ودانشجویی به اشتراک بگذارید شاید کسانی که خودشان را به ندانستن زده اند متوجه شوند
 
ناشناس ۱۸:۰۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ گاهی میگن مشکلات بخاطر آمریکاست و نمیشه کاریش کرد گاهی میگن به خاطر اختلاسه و طرف کاناداست و نمیشه کاریش کرد ولی وقتی میبینم یه سری مشکلات واضحی مثه این رو حل نمی کنن شک می کنم واقعا نماینده‌های ما تو مجلس و دولت باشن
 
ناشناس ۱۸:۱۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ اصلا سهمیه بندی یعنی چی داخل کنکور مگه ما گناه کردیم که درس می خونیم
 
ناشناس ۱۸:۱۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ عدالت یکی از ارکان جامعه دموکراتیکه چقدر رعایت کردین؟؟؟
 
Arsa ۱۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ نتايج ٩٨ كجاش فاجعه بود بعدا به اندازه ظرفيت ايثارگران ؛ ظرفيت آزاد رو افزايش دادن ضمنا قانون از سال ١٣٩٥ تا امروز يه قانون بودن چطور ميشه كه يهو فقط سال ٩٨ ميشه فاجعه ؟الكي قضيه رو بزرگش نكنيد و جزو اون ٨٠٪؜ باشيد كه سهميه ندارند حيف اين پول هاي دولتي كه خرج اين دانشجوهاي مفت خور ميشه .تازه بخش خصوصيشم مفته سالي ٥٠٠٠ دلار نميشه مفت تحصيل مي كنيد و زبانتان هم دراز است
 
ناشناس ۱۸:۵۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ حق الناسه حق الناس!!!!
 
Arsa ۱۹:۰۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ بعضي از دوستان جوري حرف مي زنند كه انگار اگه سهميه ها برداشته بشه الان پزشكي تو مشتشونه .اين عزيزان فكر مي كنن اگر سهميه ها بيشتر منظور ايثارگران هستش رو بردارن عدالت برقرار مي شه اما اين افراد دركي از عدالت و برابري ندارند به همون دليلي كه سهميه مناطق هستش بقيه سهميه ها هم بايد باشه . سهميه جبران فرصت هاي از دست رفته است . مشتاقانه منتظر تصويب اين قانون هستم تا ديگه افراد اين بهونه هم ازشون گرفته بشه و كم كاري و درس نخوندنشون رو به سهميه ها گره نزنند .ضمنا اين لايحه خيلي ايراد داره و به شكل فعلي قطعا تصويب نخواهد شد چندبار بايد بره كميسون و برگرده كه حالا حالاها زمان مي بره.
 
ناشناس ۲۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ گزینش علمی کنکور رو معیار قرار دهید نه گزینش آقازاده ای!
 
ناشناس ۲۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ این لایحه که سر تا پاش ایراد داره، خیلی شیک و مجلسی جوری که کسی نفهمه یه لایحه نوشتن که با منافعشون همراه باشه، آقااا حواستون باشه ها گول این لایحه رو نخورید، از ما که گذشت ولی کلاه گشادی بعد 1400 سرتون میزارن
 
ناشناس ۲۱:۱۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ خداییش ۴ سال واسه کنکور خوندم اونی که می خواستم نشد ... من زیستو ۶۰ درصد زدم پزشکی نیاوردم بعد یه عده با ۱۰ درصد دارن می خونن .. این سهمیه ها خیلی ظلمه ...
 
ناشناس ۲۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ سهمیه منطقه ۲ و ۳ تاثیر چندانی نداره چون تو این منطقه ها رقابت خیلی بالاس ولی سهمیه هایی که مال هئیت علمی و ... باید برچیده بشه
 
ناشناس ۲۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ حمایت می کنم
 
ناشناس ۲۲:۳۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ حمایت دوستان برای احقاق حقوق خودمان
 
ناشناس ۰۷:۳۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ به نظرم امسال دیگه ناعدالتی نکنین در حق اونایی ک زحمت کشیدن
 
ناشناس ۰۹:۲۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ حمایت حمایت عدالت عدالت
 
ناشناس ۱۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ مجلس فاسد داره هرچیزی که به نفع بچه های خودشونه تصویب میکنه. بزودی برای منافع بچه های تخم سگ خودشون کل ملتو بیچاره میکنن.
 
ناشناس ۱۳:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ تبعيض مساوي است بافساد
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ لطفا لینک رو بە اشتراک بذارید تا هرچە سریعتر پیگیری های لازمە صورت بگیرد.
 
ناشناس ۱۵:۵۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ عدالت
 
NavidShiva ۱۶:۵۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ چرا حمایت کردن رو برداشتید آقایون فارس نیوز؟ لطفا توضیح بدین.
 
Arsa ۰۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ تبعيض مثبت يعني عدالت
 
ناشناس ۰۰:۵۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ این کمترین و کوچکترین خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران هست، یادتون باشه اونا رفتن تا ما الان با خیال راحت بریم سر جلسه امتحان، حداقل کم کاری خودمونو گردن اونا نندازیم
 
ناشناس ۱۸:۴۳ ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ علم را با مسائل دیگر خراب نکنید برا ورود ب دانشگاه هیچ کس نباید هیچ برتریی داشته باشد
 
ناشناس ۰۶:۴۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ این بی عدالتی ریشه چندین ساله دارد و هیچ وقت بر قرار نمیشود
 
ناشناس ۱۵:۲۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ سهمیه مناطق 1و2 بهتر از منطقه 3 نیست
 
ناشناس ۱۷:۵۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ مضخرف تدین چیز تو کنکور سهمیس???
 
ناشناس ۲۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ نتایج کنکور ارشد ۹۸ اسف بار بود لطفا جلوی تکرار فاجعه را بگیرید
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ سهمیه های شاهد و ایثارگر هم باید حذف شوند. تسهیلات باید زمان آمادگی برای شرکت در کنکور به این افراد داده شود نه هنگام مشخص شدن نتایج!
 
ناشناس ۱۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ ایشاللا از گلوی کسی که حق حقدارو خورده پایین نره... کم ندیدیم از اینجور آدما
 
ناشناس ۲۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ با سلام ، ضمن قدردانی از زحمات شما خواهشمندم پیگیر لایحه ساماندهی سهمیه های کنکور باشید این لایحه از آذر98 در دست بررسی است و اکنون که مرحله پایانی آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده با آن موافقت نشده است اگر شما نگاهی به این چند سال اخیر و به خصوص کنکور سال 98 بیندازید بسیاری از داوطلبان با استعداد و با رتبه های 1500 و 2000 قبول نشده و پشت کنکور مانده اند برای رشته های تاپ دانشگاهی و برعکس افرادی با رتبه های حدود 20000 با سهمیه، پزشکی دولتی قبول شده اند.از آنجایی که رقابت بین رشته های تاپ دانشگاهی به خاطر داشتن بازار کار بسیار مناسب در ایران نسبت به سایر رشته ها بسیار بالا است نیمی از داوطلبان کنکور هر سال پشت کنکوری های خواهان این رشته ها هستند. چندی پیش در خبرگزاری ها اعلام شد هیات علمی ها 5000 امضا جمع کرده اند تا این لایحه تصویب نشود در حالی که این سهمیه ناعادلانه ترین سهمیه ای است که می شود قرارداد به خصوص که سال 98 با وجود این سهمیه امکان انتقال از یک رشته پایین تر به رشته های بالاتر نیز وجود داشت که بی انصافی محض است .برخی از نمایندگان به طور کامل از نحوه ی اعمال سهمیه ها اطلاع ندارند و برای همین چندان که باید پیگیر این مسئله نیستند و در پیگیری آن کاهلی کرده و به نگرانی های ما نسبت به این بی عدالتی توجهی ندارند. نمیدانم تصویب یک لایحه مگر چقدر زمان میخواهد اما این را میدانم دست هایی نمیگذارند بشود هرچند به خاطر بحران کرونا فعالیت مجلس مدتی متوقف شد اما اکنون زمان کافی برای بررسی اصولی آن وجود دارد. اگر این لایحه امسال اعمال نشود یقین دارم با امروز و فردا کردن، هیچ زمان دیگری تصویب نخواهد شد مگر زمانی که خیلی دیر است و عده ای بی سواد جامعه را پر کرده و عده ای نیز زیر بار این ظلم آشکار استعدادشان نادیده گرفته شده است. تر تقاضا دارم نگذارید این فاجعه برای کنکور99 اتفاق بیفتد باور کنید بسیاری از ما در این شرایط سخت امسال با هزاران امید پشت کنکور مانده ایم ولی دچار شدن داوطلبان و خانواده هایشان به بیماری کرونا و تعطیل بودن کتابخانه ها پیمودن راه را برایمان سخت تر کرده .اکنون که دو ماه تا زمان کنکور مانده فکری کنید تا لااقل هنگام انتخاب رشته ما این لایحه اعمال شود باور کنید با وجود شرایط دشوار اقتصادی خانواده ها تمامی لوازم را تا حد امکان فراهم کرده اند تا ما به آنچه حقمان است برسیم لطفا نگذارید سایه ی بی رحم نا عدالتی ناامیدشان کند کنکور 98 فاجعه بود من خودم قربانی آن هستم نگذارید امسال هم با این شرایط سخت ما برای رسیدن به آرزوی خود بهترین زمان های عمر خود را تلف کنیم. امیدوارم شما مرد عمل باشید.سپاس از این که وقت گرانبهای خود را به خواندن این نامه اختصاص دادید. در پناه خدا سالم و تندرست باشید.
 
ناشناس ۲۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ لطفا اين متن ارسال شده بالا رو به ايميل زير كه توسط جناب آقاى احمد نادرى در كانال خودشون گذاشته شده بفرستيد amoozeshmajles11@chmail.ir
 
ناشناس ۲۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ من لينك گروه رو ميزنم نمياره ميشه لطفا ايدى رو بفرستين يا يه كانال بزنين ممنون
 
ناشناس ۱۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من خودم سهمیه ای ندارم ولی برای کسانیکه پدرشون تو کل زندگیشون شیمیایی و جانباز بوده صلاح میدونم که یه جا حداقل دلشون خوش باشه بخدا گناه دارن سنگدل نباشید من خودم دانشجوی شریفم با تلاش کردن بدون هیچ مانعی میشه بهترین جا قبول شد و درس خوند تلاش نکردنو بیایم گردن سهمیه ها نندازیم
 
ناشناس ۱۷:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ هییییییی???
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه های ایثارگری نیز باید حذف گردد بالای ۶۰ پزشکان متخصص این کشور را همچین سهمیه هایی تشکیل میدهد که واقعا سواد علمی پایینی دارند و فقط با زدن چند تست از بهترین رشته های کشور قبول میشوند
 
ناشناس ۱۸:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ برای تاثیر سهمیه شما باید 70 درصد نمره آخرین فرد مجاز رو بیاری، پس یه جای دیگه کار ایراد داره
 
ناشناس ۱۸:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من دارم به چشم میبینم کسانی که با سهمیه اومدن چقدر ازنظر علمی پایین هستند چقدر سخت خودشون رو به نمرات پاسی میرسونند ولی هنوز هم چون عادت کردند و خیالشون ازکنکور تخصص هم راحته اونجام سهمیه دارند تلاشی نمیکنند دلیلی نمیبینند وقتی براحتی باسهمیه قبول میشن این ظلمه درخق جامعه پزشکی در حق مریضی که زیردست این پزشک میره
 
ناشناس ۱۸:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لعنت به سهمیه های ناعادلانه آینده و زندگی چندنفر دیگه باید تباه بشه تا این قانون لعنتی برداشته شه
 
ناشناس ۱۸:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ خواهش میکنم کاری کنید که سهمیه از کنکور تخصص پزشکی برداشته بشه...
 
ناشناس ۱۸:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ این تقصیر ما نیست که پدرامون نرفتن جبهه بذارین هرکی لیاقت داره بره بالا همه ی امکانات درس خوندن رو برای سهمیه ای ها فراهم کنید تا اوناهم مثل بقیه درس بخونن و معنی استرس رو بفهمن نه اینکه براشون صندلی رزرو‌ کنید
 
ناشناس ۱۸:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه ایثارگران و ... بی عدالتی محضه
 
ناشناس ۱۸:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ دیگه انگیزه ای هم واس خوندن درس نداریم با این همه سهمیه های مختلف...رسما یه عده بیسواد دارن به هرجایی که میخوان میرسن...من پزشکی رو از همکارام میشناسم با آی کیو بسیار پایین و به واسطه سهمیه به همه جا رسیده...اونوقت من برای لحظه لحظه زندگیم جون کندم و خیلی موقعیت پایینتری از اون دارم ...امید به زندگیمون پایین اومده توروخدا این سهمیه های ناعادلانه رو حداقل تو ازمون تخصص دخالت ندید آزمون تخصص خیلی مهمه ...
 
ناشناس ۱۸:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ تمام سهمیه ها باید حذف بشن تمام سهمیه ها
 
ناشناس ۱۸:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالت اجرا شود
 
ناشناس ۱۹:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام سهمیه های علمی خلاف عدالته اخه عدالت کجا رفته ??????
 
ناشناس ۱۹:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ اصن چرا بایدسهمیه داشته باشیم اگه شعار عدالت اموزشی میدیم
 
ناشناس ۱۹:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ با اینکه مطمعنم آب از آب تکون نمیخوره اما رای رو دادم میدونید که اینجا ایران و باید اینجوری بین یه مشت آت و آشغال سر کنیم اگرم کسی نمی تونه تحمل کنه برداره از ایران بره?????????
 
ناشناس ۱۹:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ فرصت برابر
 
ناشناس ۱۹:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالت واقعی زمانیه که فقط سهمیه مناطق1و2و3 باقی بمونه بقیه سهمیه ها ظلمه
 
ناشناس ۱۹:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ استفاده از سهمیه ظلم بزرگی به بقیه داوطلبین است چون افراد بااستعدادی که تلاش زیادی کرده اند حقشان پایمال میشود
 
ناشناس ۱۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه یعنی رانت یعنی وضعیت فرهنگی واقتصادی الان ما
 
ناشناس ۱۹:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حمایت می‌کنیم تا اصلاح سهمیه ها
 
ناشناس ۱۹:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ چرت نگین میخام ببینم اگه جای اون بچه ای بودین که هر روز موقع درس خوندن باباش خونرو بهم میریزه چون موجیه یا اونی که هر روز باید کیسه باباشو عوض کنه و کنارش باشه بازم اینارو میگفتین به جای این کارا گشاد نباشین درس بخونین طرف رتبش شده ۱۰۰۰۰ بعد میگه من اگه سهمیه ها نبود پزشکی شهر خودمون میاوردم تو اگه سهمیه ها نبود خشتک دوزی شهر خودتونم نمیاوردی
 
ناشناس ۱۹:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا سهمیه ها رو حذف کنید دولت میتونه برای فرزندان ایثارگران و جانبازان و شهدا کتاب و خدمات آموزشی بهشون بده به جای سهمیه واقعن حق اونایی که صبح تا شب میخونن ضایع میشه لطفا سهمیه ها رو بردارین
 
ناشناس ۱۹:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۹:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه ها بجز مناطق واقعا بی انصافیه کامله.
 
ناشناس ۱۹:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفااااا رسیدگی کنید
 
ناشناس ۱۹:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه ها باعث میشه ک کشور هر لحظه عقب مانده تر بشه و تنها باعث ضعف و پسرفت است اگر دنبال پیشرفت هستید باید حق ب حقدار برسد ن ب اشخاصی ک توانایی تفکیک دروس مختلف از هم رو ندارند اما فردا پزشک میشوند
 
ناشناس ۱۹:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ آیا حضرت علی عدالت رو بین همه برقرار نمیکرد مگه ما کشور اسلامی نیستیم فقط در ظاهر آیا...
 
ناشناس ۱۹:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ اگه جمهوری ما اسلامی هست سهمیه هیچ ربطی به دانش آموزان محروم نداره و چرا باید سهمیه استاد دانشگاه هییت علمی دانشگاه ها داشته باشند عدالت علی را برقرار کنید
 
ناشناس ۱۹:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عده ای میگن خوب قبلا هم این سهمیه ها بوده شما تلاش نمی‌کنید اولا از اول اشتباه بوده همچین قانونی دوما حق همه داوطلبان کنکور است که با هم با یک معیار سنجیده شوند ربطی به درس خوندن یا نخوندن نداره ما عدالت آموزشی میخایم پس حمایت می‌کنیم عده ای اینجا میان ونظر مخالف میزارن چون خودشون بدون هیچ تلاش وکوششی با برگه سفید کنکور بهترین رشته ها ودانشگاهارو قبول شدن خجالت بکشید حق من وامسال منو خوردین
 
ناشناس ۱۹:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ کسانی که اینجا بی احترامی میکنن و نظر مخالف میدن خودشون سهمیه ای بودن الان بدشون میاد
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ خواهش مندیممممممممممم سهمیه هیئت علمی و شهدا و رزمنده هارو حذف کنینننننننننننننننننن توروخدااااااااااااا بذایرن برای ی بارم شده عدالت اجرابشهههههه
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حمایت
 
ناشناس ۱۹:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه به اونایی که هیچ درآمدی ندارن بدین نه یکی که توی پول داره غرق میشه
 
ناشناس ۱۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه ای حق خیلیا و خوردی اون صندلی حق تو نیست
 
ناشناس ۱۹:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا این سهمیه هارو بردارید تا حق اونایی که زحمت میکشن خورده نشه و عادلانه باشه
 
ناشناس ۱۹:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حمایت تا بر قراری عدالت
 
ناشناس ۱۹:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام واقعا هدف باید عدالت آموزشی باشه این طوری ی عده ای زیادی با استعدادهای بهتر حقشان پای مال میشود
 
ناشناس ۱۹:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه استخدام بس نیست تویی که سهمیه داری اینجا نظر میدی که فلانه بهانه بسه دیگه خون مردمو تو شیشه کردین
 
ناشناس ۱۹:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ والا خیلیا که تو منطقه ۱هم هستن وضعشون از مناطق ۲ و۳ ام بدتره من نمیدونم سطح علمی چرا باید با سهمیه و این چیزا تعیین بشه:
 
ناشناس ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ تف این مملکت
 
ناشناس ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ نه به سهمیه.... لطفا حذف سهمیه ها بخصوص در رشته های پزشکی و آزمون دستیاری پزشکی که با جان مردم سر و کار دارد را با جدیت پیگیری نمایید.
 
ناشناس ۱۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ما ها که سهمیه نداریم چه گناهی کردیم بخدا خیلی ها سهمیه هاشون زیر ۱۰ درصد با پارتی پول اوردن بالای ۲۵ درصد بخاطر کنکور
 
ناشناس ۱۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حقوق خوب بیمه خوب استخدام یک ریالم پول شهریه که نمیدین پول کتاباتونم از بنیاد میگیرین دیگه چه مرگتونه
 
ناشناس ۱۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ بهتر است
 
ناشناس ۱۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ بقیه سهمیه ها بخصوص ایثارگران هم باید حذف شه
 
ناشناس ۱۹:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ منو پاک کنید حرومو
 
ناشناس ۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه ایثار گران و اینا حتمن باید حذف بشه ولی برای سهمیه مناطق خیلی حرفه ...اونایی ک میگن باید حذف بشه چراکه خیلیا هزینه میکنن بچه هاشونو میبرن کلاس ی بار برن توی کلاس عشایرم درس بخونن تا بفهمن همه جا اینطوری نیست
 
ناشناس ۱۹:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ بنده سه سال پیش کنکور سراسری دادم و به چشم دیدم کسایی رو که با معدلهای ۱۶ و ۱۷ و با درصدای پایین ولی با سهمیه ۲۵ درصد وارد دانشگاههای دولتی تهران شدند.. اگر این سهمیه‌ها حذف شود گام بلندیست در جهت عدالت آموزشی
 
ناشناس ۱۹:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ دوستان هرچقدر میتونین پخشش کنین ک پیگیری مجلس بشه هرکی هر چنتا گروهی ک هست بزاره
 
ناشناس ۱۹:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالت
 
ناشناس ۱۹:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ تمام سهمیه ها یک طرف، هیئت علمی هم یک طرف!!!! پدر و مادری ک بالاترین سطح تحصیلات و رفاه رو دارند چرا باید بچه هاشون سهمیه بگیرن؟؟؟! یعنی با فرزند شهیدی ک پدرشو از دست داده یکسان در نظر گرفته شدن یا پدری ک ۳۵ سال زیر دستگاه اکسیژن جون داده جلو چشم فرزندش؟؟؟؟ شرم بر اینهمه وقاحت ک ب خودشون اجازه استفاده ازین سهمیرو میدن
 
ناشناس ۱۹:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا عدالت را برقرار کنید
 
ناشناس ۱۹:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من ی عده ای دیدم که وضع مالی عالی دارن وبه خاطرسهمیه مناطق به روستامی رفتن درس می خوندن وخونه معلم خصوصی داشتن
 
ناشناس ۱۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حذف سهمیه برای آزمون دستیاری
 
ناشناس ۱۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لغوشود
 
ناشناس ۱۹:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ اگه واقعی باشه عالیه
 
ناشناس ۱۹:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام آقای ناشناس من خوزستانم داخل بدبختی داریم زندگی میکنیم اونوقت منطقه ۱ داخل ناز و نعمت ما داخل گرما و گردخاک هزار تا بدبختی میریم مدرسه معلمی داخل کل شهرستانمون پیدا نشد فیزیک و فارسی و ریاضی درست درس بده
 
ناشناس ۱۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ هر کس باید به چیزی که براش زحمت کشیده و لایقشه برسه!
 
ناشناس ۱۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالت آموزشی
 
ناشناس ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ کاش این لینک به 3.5 درصد از کنکوریها50,000 از ۱,۳۹۰,۸۰۳ نفربرسه...!
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه های آزمون تخصص پزشکی اوج بی عدالتیه...چرا رشته ای که با جون انسان سر و کار داره انقدرررر سهمیه باید توش دخیل باشه...این شرایط واقعا تاسف باره
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه منطقه ۲ و ۳ حفظ بشه اگه انصاف رعایت بشه
 
ناشناس ۲۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ حمایت میکنم دوستان در گروها وکانل ها انتشار دهید تا همه از حقی که دارند آگاه شوند
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ جمهوری اسلامی نظر مردمو در مورد عدالت علوی و اسلامی عوض کرده خواهشا با آبروی اسلام بازی نکنین وقتی که اساس یه کشور با بی عدالتی ساخته میشه انتظار نداشته باشین که کشور پیشرفت کنه و فساد نداشته باشه البته اینم میدونم که مسئولا به فکر خودشونن اصن اهمیت نداره واسشون ولی کاش بینشون یه آدم پیدا میشد به درد مردم میرسید فقط لفظ میان لفظ
 
ناشناس ۲۰:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ در زندگی پیامبران و حتی سیره پیامبران عدالت همیشه برقرار بوده است / اگر خودتان را از راه پیامبران میدانید و اسم اسلامی را کنار جمهوری پر فساد خود گذاشته اید حداقل عدالت را برقرار کنید وگرنه بنده از طرف 238 دانشجو اصفهانی آماده هر گونه ایستادگی و نزاع با عوامل شما را داریم / باشد که از اینجا عدالت را برقرار کنید و گسترش بدهید / ??يَا أَيُّهَا النَّاسُ اتَّقُوا رَبَّکُمُ الَّذِي خَلَقَکُمْ مِنْ نَفْسٍ وَاحِدَةٍ وَخَلَقَ مِنْهَا زَوْجَهَا وَبَثَّ مِنْهُمَا رِجَالًا کَثِيرًا وَنِسَاءً?? :ي مردم! خودتان را از عذاب پروردگارتان حفظ کنيد، همان کسي که شما را از يک شخص آفريد؛ و از او همسرش را آفريد، و از آن دو، ‌مردان و زنان فراواني منتشر ساخت / یا علی ...
 
ناشناس ۲۰:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ برداشتن سهمیه ها اجرای عدالت
 
ناشناس ۲۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ مرد میدان باشید نه مرد سهمیه
 
ناشناس ۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه رشته های تخصص پزشکی واقعا بازی با جان ملت هست.. سهمیه ای که فرد مورد نظر بدون داشتن اطلاعات کافی وارد رشته های تخصصی میشود و وقتی وارد بیمارستان ها میشود جان مردم را به خطر می اندازد
 
ناشناس ۲۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهميه ها عالين
 
ناشناس ۲۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ زياد فشار به خودتون نياريد...هيچي عوض نميشه???
 
ناشناس ۲۰:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهميه هارو كنين بابا.بسه ديگه
 
ناشناس ۲۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ داريد جا رو براي اقازاده ها كه خارج تحصيل ميكنن باز ميكنيد...بهتون تبريك ميگم???✌??
 
ناشناس ۲۰:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ اگه سهمیه ها برداشته بشه ماهم میتونیم به آیندمون امید وار باشیم
 
ناشناس ۲۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ اگر این پیام را میخونی ، برسونش دست اونی که میتونه کاری کنه و میتونه به ماها کمک کنه تا دیگه مثل سال های ششم و نهم که خیلی درس خوندیم تا مدارس نمونه و یا تیزهوشان قبول بشیم و بخاطر سهمیه ها نشد و روحیمون نابود شد ، بقیه اینطوری نشن و بتونن به حق جایی که میخوان برن !! سلام من یک دانش آموزش کلاس دوازدهم رشته ریاضی هستم. با معدل ۱۹ . پدر و برادرها و... خیلی ها رفتن توی جنگ ، شهید و یا جانباز شدن تا بتونن از نابودی کشورشون جلوگیری کنن ؛ حالا شما اومدید با دادن سهمیه های جانبازی و ایثارگری و... به فرزندان و اقوام اونا سهمیه میدید که بدون هیچ دانشی بیان تو مراکز مهم کشور و کشور را نابود کنن؟؟؟ ما به فرزندان اون ها حق میدیم که با اون وضعیت هایی که براشون پیش اومده نتونن درس بخونن و یا مشکلات خانوادگی اذیتشون کنه ، اما اگر کشور میخواد به اونا کمک کنه ، باید براشون بسته های حمایتی درسی که شامل فیلم ها ، کتاب ها و جزوه ها و کلی چیز های دیگر هست فراهم کنه نه اینکه بیاد بدون هیچ دلیل منطقی حق بقیه را پایمال کنه و اون ها را وارد دانشگاه ها و مدارس برتر کنه شاید براتون جالب باشه که ما امسال در کلاسمون سه دانش آموزش داشتیم که هر کدوم با وضعیت های بد مثل معتاد بودن ، افسرده بودن و... وارد شده بودن و مدرسه قبلیشون مدرسه های نمونه بوده و تنها علت اینکه این مشکلات را داشتن این بوده که نتونسته بودن در مدرسه های برتر پیشرفت کنند و اخراج شده بودن و همین باعث شده بود اُفت روحیه داشته باشند و قضیه مهم تر اینجاست که هر سه تا با سهمیه های جانبازی و اینجور بچه بازی ها رفته بودن!! و حالا اخراج شده بودند !! آیا پدرشون شهید و یا جانباز شده بوده برای اخراج شدن فرزندشون ؟! آیا کشور میخواد روحیه اونا را سست کنه و یا اینکه بهشون کمک کنه ؟! جای اینکه با چشم های بسته دست به کاری بزنید ، خوب ببینید ، خوب بشنوید ، خوب فکر کنید و به موقع حرف بزنید اگر این پیام را میخونی ، برسونش دست اونی که میتونه کاری کنه و میتونه به ماها کمک کنه تا دیگه مثل سال های ششم و نهم که خیلی درس خوندیم تا مدارس نمونه و یا تیزهوشان قبول بشیم و بخاطر سهمیه ها نشد و روحیمون نابود شد ، بقیه اینطوری نشن و بتونن به حق جایی که میخوان برن !!
 
ناشناس ۲۰:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ همه سهمیه ها بجز سهمیه مناطق باید حذف شوند
 
ناشناس ۲۰:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ همه سهمیه ها بجز سهمیه مناطق باید حذف شوند
 
ناشناس ۲۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ فقط سهمیه ایثارگران رو بردارید بخدا من منطقه سه هستم استادامون حتی نمیتونن سوال کنکور حل کنند
 
ناشناس ۲۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ نه‌_به‌_سهمیه
 
ناشناس ۲۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه ها سبب کاهش سواد جامعه میشود و سیکل معیوب ایجاد میکند.
 
ناشناس ۲۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ همه ی ما خواهان عدالت هستیم. هرکسی بر اساس توانایی هایش باید بر دیگری برتری پیدا کند و این اصلا انصاف نیست که با سهمیه، کسایی که اصلا لیاقتش را ندارند در کنکور قبول شوند. لطفا پیگیری کنید تا حق کسی ضایع نشود
 
ناشناس ۲۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من اصلا راضي نيستم حتي به اندازه ي يک رتبه در حقم ناعدالتي بشه حرومه خوددانيد
 
ناشناس ۲۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالتی که چندین سال برقرا نشده برای دلتش اموزان زحمت کش و سخت کوش برقرار کنید
 
ناشناس ۲۱:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالت،عدالت،عدالت،نه در شعار بلکه در عمل
 
ناشناس ۲۱:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ کلا همشون باید حذف شن لزومی نداره همه باید در یک سطح باشن همچنین مدارس هم همه باید هم سطح بشن
 
ناشناس ۲۱:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ایران تو رتبه ی بی عدالتی نفر اول به خصوص واسه آقا زاده ها. تو اين دوران کورونا اونی که هیچ کلاسی نرفته چطوری سختی امتحان نهایی رو تحمل کنه که به خواد حالا کنکور هم بده
 
ناشناس ۲۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ این سهمیه هادرامتحان دستیاری تخصص هم‌فاجعس.ازهر۳نفرقبولی رشته های تاپ حداقل ۱نفرسهمیه ایثارگرانه.اوناروهم بایدکم کرد
 
ناشناس ۲۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ خندیدم قاضی گفت چرا میخندی؟ گفتم ‌پشت سرتون نوشته عدالت
 
ناشناس ۲۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ یکی از سوال هایی که همیشه برام بی جواب مونده همین مسئله ی سهمیه ای هاست... هر جای دنیا از این جریان باخبر بشن از تعجب شاخ درمیارن.. مگه سهمیه ای ها خونشون رنگین تره و هوش و ذکاوتشون بیشتر؟! اگر هوششون بیشتره که بیان کاملا برابر امتحان بدن و رتبه بیارن.... تمام کنید این خرابکاری هارو
 
ناشناس ۲۱:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ بخدااا خیلی دیگه تبعیض قائل شدنه بین سهمیه و بدون سهمیه
 
ناشناس ۲۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ اینه عدالت علی واری؟؟!!
 
ناشناس ۲۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ برقراري عدالت لطفا
 
ناشناس ۲۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ واقعا چرا!؟! بهشون پول بدید، بهشون خونه بدید چرا جایگاه‌های علمی رو پر از گوسفند می‌کنیدبلا نسبت بعضیا البته همه‌شون اینطور نیستن چرا باید ۵۰۰۰نفر مفتکی برن تو؟!؟!
 
ناشناس ۲۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ما در کشوری زندگی میکنم به نام اسلام یعنی برابری و عدالت . اصلا به هیچ عنوان نباید سهمیه ای وجود داشته باشه
 
ناشناس ۲۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ فقط اومدم بگم اگه حق به حق دار نرسه عرش خدا میلرزه.. بترسین از خدا.. ما خواستار عدالتیم فقط!لطفا عدالت رو برقرار کنید!
 
ناشناس ۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالت عدالت نه به تبعیض
 
ناشناس ۲۱:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا ناامیدمون نکنید حداقل بدونیم با بار علمی بیشتر میتونیم حقمونو بگیریم . سهمیه بندی غیر از مناطق نهایت بی عدالتی واسه تلاش جوونای این مملکته . پارسال در حق کارشناسی و کارشناسی ارشد ظلم بزرگی شد
 
ناشناس ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من دوستم سر کلاس همش خواب بود دوزادهم هم ب زور پاس کرد بعد این حق هست که با سهمیه جانبازی پدرش و با معادنی که مال خودشون هست رتبش بشه هزار و هشتصد منطقه یک؟؟
 
دانشجو ۲۱:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ همه سهمیه ها باید حذف بشه به خصوص سهمیه نجومی ایثارگران،بهترین راهکار حمایت مالی ایثارگرانه به جای دادن حق افرادی که تلاش کردن به اونا و ایجاد دید منفی
 
ناشناس ۲۲:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ همه سهمیه ها باید حذف شه نه به بی عدالتی نه به بی انصافی
 
ناشناس ۲۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ باحذف سهمیه افرادباسوادجای کم سوادوبیسوادرامیگیردوکشوربه سوی ترقی وپیشرفت حرکت میکندواین حق ایران وایرانیست
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ فقط میتونم بگم عدالت برقرار بشه لطفا
 
ناشناس ۲۲:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا با برداشتن این سهمیه ها عدالت رو رعایت کنید تا کسانی که با تمام وجود تلاش می کنند به حقشان برسند
 
ناشناس ۲۲:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ میتونید به خانواده ایثارکردم عزیز پول بدیدحمایت مالی معنوی کنیدنه اینکه به راحتی باجون مردم باسطح سوادکم بگذارید بازی بشه
 
ناشناس ۲۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عزیزی ک گفتی از ته داهاتی چشاتو وا کن و درست بخون، میبینی ک سهمیه مناطق حذف نشده.
 
ناشناس ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ نمیدونم چرا رشته هایی که با جون مردم سروکار داره باید انقدر درونش بی عدالتی باشه. بعد همینایی که با سهمیه قبول میشن دم از عدالت میزنن. هرچیزی جای خودشو داره. اصلا ربط شهدا و جنگ با اموزش و تحصیل رو متوجه نمیشم!!! یکی دیگه رفته جنگ یکی دیگه رشته خوب قبول میشه صد_الله_اکبر علی_برکت_الله عدالت
 
ناشناس ۲۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ خواهشا این سهمیه های بی خود رو حذف کنید
 
ناشناس ۲۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ بی عدالتی از این بیشتر نیست یکی با درصد های افتضاح بیاد پزشکی بخونه ولی یکی با کلی درصد خوب بیاد سر یک یا دو تست نتونه قبول شه
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من میشناسم فداکارانی واقعی را که با وجود اینکه در جنگ جانباز شده آمد در حدی که هنوز آثارش گریبان‌گیرشان است اما هرگز برای گرفتن پول و سهمیه به هیچ نهادی مراجعه نکرده و فرزندانش هیچ گونه سهمیه ای نداشته و ندارند.
 
ناشناس ۲۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ این عناوینی از سهمیه مطرح کردین تنها 20 درصدسهمیه هاست سهمیه هیئت علمی با 5درصد دیگه شورش دراومده طرف مامایی زابل قبول میشه والدینش هیئت علمی اند معادل سازی میشه با پزشکی تهران به عینه دیدم
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ در مشهد دانش آموزان با بهترین امکانات در مدارس غیر انتفاعی درس می خوانند در صورتیه اسامی آنها در طرقبه و شاندیز به عنوان دانش آموز منطقه 3 ثبت هست
 
ناشناس ۲۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من هم واقعا مخالف این ناعدالتی و سهمیه بازی هستم حق ماها واقعا پایمال میشه
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ با توجه به احترام بنده به خانواده شهدا و ایثارگران درخواست میکنم که سهمیه ها را حذف کنند و همه با سهمیه مناطق در کنکور شرکت کنند
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سرنوشت سهمیه ی المپیاد چی میشه ؟
 
ناشناس ۲۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من سه ساله پشت کنکور خودمم با هزار جور مصیبت درس میخونم انصاف نیس حق مارو بخورن این سهمیه ها .تورو جون هرکی دوس دارین حذف کنین این سهمیه هارو
 
ناشناس ۲۲:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ من سه ساله پشت کنکور خودمم با هزار جور مصیبت درس میخونم انصاف نیس حق مارو بخورن این سهمیه ها .تورو جون هرکی دوس دارین حذف کنین این سهمیه هارو
 
ناشناس ۲۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ عدالت باید اجرا شود.
 
ناشناس ۲۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ خطاب به اونایی که میگن سهمیه مناطق حذف بشه چون مناطق محروم هم اکثر دانش آموزا موبایل دارند و اموزش ها مجازی شده عزیزان همین الان که اینو دارم میفرستم اینترنتم ۳g هستش و به زور بالا میاد همه چی هم که پولیه والا ما که کلاس مجازی درست و حسابی ندیدیم قبلش هم مدرسه و معلمای خوبی نداشتیم
 
ناشناس ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ خاک واقعا خاک
 
ناشناس ۲۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا سهمیه هیئت علمی برداشته شووووووددددد
 
ناشناس ۲۲:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ما خواهان برابري و عدالت هستيم اين سهميه ها كه روز به روز هم داره تو كنكور دستياري پزشكي بيشتر ميشه باعث ميشه خيلي از نوابغ افسرده و گوشه نشين بشن و عده اي با زحمت و هوش بسيار پايينتر هر روز جايگاه بالاتري به دست بيارن
 
ناشناس ۲۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ تاحذف تمامی سهمیه ها پای قراردادمان هستیم
 
ناشناس ۲۳:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ تو رو خدا سهمیه ها رو بردارید از ما که کنکور گذشته... دختری بودم که فقط درس میخوندم شاگرد ممتاز کلاس بودم تو مدرسه برتر درس میخوندم سوالات زیست یکی از همکلاسی هایم را جواب میدادم چون از زیست چیز زیادی نمیدونست و ضعیف بود حالا اون پزشک شده و من پشت کنکور...
 
ناشناس ۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ دوستان لطفا به ايميل زير كه مربوط به جناب دكتر سعيد رضا عاملى دبير شوراى عالى انقلاب فرهنگى است درخواست خود را اعلام كنيد ssameli@ut.ac.ir تا ايشان پيگيرى مربوطه را انجام داده و از مجلس خواستار تصويب هرچه سريع تر آن شوند تصميم نهايى با مجلس است تلاش كنيد و از حق خود كوتاه نياييد
 
ناشناس ۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ انصاف نیس توف تو این داوری
 
ناشناس ۲۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه یعنی کشتن انگیزه ی استعدادها ، نتیجش هم بی اعتمادی و ایجاد کینه نسبت به افراد واجد شرایط سهمیه ، فرار استعدادها، و باقی موندن بی استعدادها هست.
 
ناشناس ۲۳:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا یه سهمیه برای مناطق محروم در نظر گرفته شود
 
ناشناس ۲۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ايميل دكتر عليرضا منادى رئيس كمسيون آموزش مجلس info@drmonadi.ir
 
ناشناس ۲۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ايميل دكتر سعيدرضا عاملى دبير شوراى عالى انقلاب فرهنگى ssameli@ut.ac.ir
 
ناشناس ۲۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ شماره دكتر عليرضا منادى رئيس كمسيون آموزش مجلس 09143154762
 
ناشناس ۲۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ جناب آقاى احمد نادرى عضو كمسيون آموزش مجلس ٠٩١٢٧٢٩٨٤١٨
 
ناشناس ۲۳:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ شهدا وایثارگران جاشون بی شک توقلب همه ی ماهاست،ولی تخصیص سهمیه ی علمی خلاف عدالت وخلاف آرمانهای شهدا وایثارگرانه اگه قراره خدمتی به فرزندان شهدا وایثارگران صورت بگیره امکانات رفاهی دراختیارشون قرار داده شود امتیازات مالی حتی ولی علمی خیانت به همس حتی خود فرزندان شهدا وایثارگران....
 
ناشناس ۲۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ خواهشاً شما حداقل عدالت رو برقرار کنید واسه ما که نسل آینده هستیم امیدی داشته باشیم واسه تو این مملکت موندن
 
ناشناس ۲۳:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ فقط از شما میخواهیم عدالت را برقرار کنید
 
ناشناس ۲۳:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ داشتن سهیمیه فرزند هیئت علمی واقعا نا عدالتیه....درسته پدر تحصیل کرده و ب جایی رسیده ولی این چ ربطی ب بچش داره؟مگه دانش ارثیه ک از پدر ب بچه برسه؟؟؟ از فضل پدر تو را چ حاصل؟
 
ناشناس ۲۳:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمیه مناطق ۳ باید بمونه چون واقعا نابرابری عدالت آموزشی من خودم دانش اموز منطقه محروم بودم و الان سال سومه کنکورمه و هنوز ضربه ایی که از نظام اموزش خوردم دارم تاوانشو میدم من هنوز هم در حال حاظر امکانات آموزشی خوبی ندارم ولی با این حال باز هم دارم سعیمو میکنم خودمو به رقبام برسونم
 
ناشناس ۲۳:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لطفا عدالت را برقرار کنید
 
ناشناس ۲۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سهمینه مناطق نباید حذف بشه این دیگه بی عدالتیه
 
ناشناس ۲۳:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ فرزند شهید و خانواده شهدا و جانبازان برامون ارزش دارند.براشون اصلا کتاب بخرین و کلاس بذارید ولی سر کنکور تبعیض نباشه. اونا برای عدالت شهید شدن. علم شوخی بردار نیست.
 
ناشناس ۲۳:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ترخدا سهمیه هیئت علمی و شهدا بردارید
 
ناشناس ۰۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ بدبختي اينجاست كه اونايي كه بايد اين طرح رو تو مجلس لغو كنن خودشون يا اعضاي خانوادشون سهميه اي هستن
 
ناشناس ۰۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خشکاندن ریشه بی عدالتی در مبحث کنکور،کار سختی نیست کافیست دست مفسدان آموزشی به طور جد قطع شود، چه دلیلی دارد در گزینش دانشگاه ها، انتخاب مبنایی غیر علمی داشته باشد؟
 
ناشناس ۰۰:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه هارو حذف کنید و عدالت رو برقرار چرا که دیگه کمتر کسی تو روستا ها ساکنه و دیگه کمتر کسی به امکانات لازم و امروزی برای تحصیل نیاز داره البته مردمی هم هستن که وضع معیشتی مناسبی ندارند اگه هم قراره سهمیه ای گذاشته بشه برای کودکان کار و حالا روستاهایی قرار بگیره که در بد ترین شرایط و در فقر امکانات به سر می برند لحاظ بشه، اکثر سهمیه ها بی مورد و مایه عذاب بچه های دیگه هستن لطفا توجه بشه.
 
ناشناس ۰۰:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اون ادم نفهمی که گفته مناطق 2 و 1 باید سهمیش حذف بشه. بیاد من یه نفر که تو روستا زندگی میکنه و بهترین جزوه ها و کلاس ها رو برای خودش گرفته نشونش بدم، و همینطور کسی که منطقه 1 به نون شب محتاجه
 
ناشناس ۰۰:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سلام. به نظر بنده همه سهمیه را باید بردارند همه تو ایران خدمت میکنند یکی معلمی یکی پرستاری ویکی نظامی ویکی سپاهی و .....وتو هر شغلی هم امکان مرگ وشهید شدن هست این مسئله را نباید از طریق سهمیه در کنکور معامله کرد وحق وحقوق آنهایی که جانباز یا خانواده شهید ‌ایثارگر نیستند نادیده گرفت وحق وحقوق جانبازان را از طرق دیگر باید تصویه نمود نه از حق وحقوق مابقی ملت ایران.
 
ناشناس ۰۰:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اصلا منصفانه نیست استفاده از سهمیه ها و باید حتما حذف بشن .این همه استعداد توی این مملکت رو با استفاده از همین سهمیه ها فراری میدن به سمت خارج و کشورهای خارجی سودشونو میبرن درحالیکه این سرمایه ها باید تو خود این کشور بمونن و باعث پیشرفت این کشور بشن.
 
ناشناس ۰۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ظلم و ضایع شدن حق الناس... خدا از باعث و بانیش نگذره....
 
ناشناس ۰۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت در ورود به دانشگاه های کشور باید رعایت بشود
 
ناشناس ۰۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه مناطق ۲ و ۳ نباید حذف بشه شما تو منطقه ۳ درس نخوندید ببینید با خدا تومن خرج هم منابع بهتری پیدا نمیشه اطرافت
 
ناشناس ۰۰:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه منطقه ۳ به هیچ وجه نباید حذف بشه دوست عزیزی که گفتی حذف بشه،شما هیچ درکی از تفاوت امکانات آموزشی توی مناطق مختلف کشور ندارید متاسفانه
 
ناشناس ۰۱:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به نظرمن گزینش باید برحسب صلاحیت علمی وتلاش واقعی افراد باشد . برای افراددارای سهمیه اموزشهای قبل کنکور گذاشته شود تا بارعلمی بیشتری پیدا کنند وبهتر وارد رقابت شوند .
 
ناشناس ۰۱:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ واسه این سهمیه دارها دانشگاه جداگانه بزنند و آزمون جدا برگزار کنند سهمیه مناطق هم بردارند فقط براساس رتبه کشوری پذیرش کنند
 
ناشناس ۰۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حواستون به اون موج جعیتی باشه که به راحتی میرن در دانشگاها ی سطح پایین خارج از ایران درس میخونن...و بعد راحت میان اینجا ادامه تحصیل میدن.‌.حتی الان کرونا رو بهونه کردن که بیان کلا ادامه تحصیل رو در ایران باشن
 
ناشناس ۰۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا همه ی سهمیه هارو بردارید به جای سهمیه کلاس های کنکور شون رو رایگان کنید
 
ناشناس ۰۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ یه مشت بیسواد تحویل جامعه ندید
 
ناشناس ۰۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ دوستانی ک میگن سهمیه مناطقم برداشته بشه ??? شما بیاین بشینین سر کلاس ما بعد مقایسه کنین با معلمای خودتون ??? اینا فقط خاطره تعریف میکنن ???
 
ناشناس ۰۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ما زخم خوردیم. باشد که برادران و خواهران کوچکتر ما نخورند.
 
ناشناس ۰۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ من خودم دانشجو پزشکی ام با رتبه ۳رقمی کشور و هم دانشجو و هم کلاس من با رتبه ۶۰۰۰۰کشوری به علت سهمیه پدری اون هیچی احتمال قبول شدن در تخصص اون بیشتره وبا این وضعیت برای عدالت باید تاسف خورد
 
ناشناس ۰۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت
 
ناشناس ۰۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اشتراک بدین
 
ناشناس ۰۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ یا همه یا هیچکس .
 
ناشناس ۰۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ پزشکی یعنی نجات جون مردم، و نجات جون مردم با تلاش پدرم در جبهه ممکن نیست! با تلاش من، شب بیداری من، با مغز من، با اطلاعات و عملکرد من ممکنه... لطفا مثل همه چیزای دیگه ، توی پزشکی گند نزنیم... بذاریم این یه رشته همچنان مقدس بمونه و کسایی که لایقش هستن وارد اون جایگاه بشن
 
ناشناس ۰۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ متاسفانه همیشه این اپارتاید هست.از قبولی در کنکور از گرفتن خوابگاه و امتیازات از قبولی در رزیدنتی، از افتادن جاهای خوب در طرح، از جمع کردن امتیاز پروانه مطب ، از تفاوتی ک برای استخدام قائل میشن.....متاسفانه
 
ناشناس ۰۱:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ کاش برای کنکور ۹۹ اعمال بشه
 
ناشناس ۰۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه یعنی ناعدالتی یعنی ظلم در حق جوونای مردم و برباد رفتن زحمت هاشون
 
ناشناس ۰۱:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ما همیشه قدردان شهدا هستیم و افتخار می کینم ولی این دلیل نمی شود که فرزندان آن ها با علمی کمتر از فردی با رتبه ی بهتر ، قبول بشوند اگر نیاز دارند برای آن ها معلم های بهتری در اختیار بگذارند یا امکانات بدهند تا با علم قوی از کنکور قبول بشوند نه با سهمیه
 
ناشناس ۰۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خدایش انصاف نیست
 
ناشناس ۰۲:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خواهشا سهمیه ها را بردارید اینجوری عادلانه تره مهم تر سهمیه بچه های هیئت علمی دانشگاه هاست که حتما باید برداشته شود
 
ناشناس ۰۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ با این سهمیه هایی که الان هست نُخبه های ۱۴ .۱۵ سالمون امید تو دلشون میمیره حالا ما که ازمون گذشت ولی ظلمه این نخبه ها رو تو هزار امید و آرزو رها کنیم به خاطره سهمسه دارامون اونا هم اگه حق باهاشونه و تلاش کردن تو یه میدون بی طرف نشون بدن هر کی به حقش برسه
 
ناشناس ۰۲:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا درتمامی موارد مربوط به کنکور که بحث آینده ی شغلی افراد مدنظر هست با عدالت رفتار کنید تادر آینده شاهد تناسب ویژگی های خصوصی افراد با شغل موردنظرباشیم
 
ناشناس ۰۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به امید حذف
 
ناشناس ۰۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه منطقه ۲ روباید دقت کنن چون در مناطقی مثل زاهدان که هیچ امکاناتی نداره باید با آمل که بهترین معلمارو دارن فرق باشه
 
ناشناس ۰۳:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اینقدر ظلم نکنید بخدا قسم خیر نمیبینید مارو بدبخت کردید
 
ناشناس ۰۴:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ بهويي كه اقازاده ها ميخوان كم كم از روسيه و تركيه با دانشگاه هاي درب و داغون بيان دانشگاه هاي تاپ...خيلييي خودجوش بحث سهميه ها مياد وسط...دوستان حواستون به اون قضيه هم باشه...اون خطرش خيلييييييي بيشتره...از ما گفتن بود
 
ناشناس ۰۶:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ امیدوارم یه روزی عدالت بطور کامل اجرا بشه
 
ناشناس ۰۶:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اجرای_عدالت_آموزشی
 
ناشناس ۰۷:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ غیر از کنکور کلیییییییییییییییی بهشون تسهیلات دو سه برابر بدین! برای کنکور این داستان خیلی بی معنیه.یا حداقل فقط یکبار برای کنکور بهشون حق استفاده از سهمیه رو بدین نه همه ی مقاطع. پنجاه درصد قبولی های پزشکی هر سال با سهمیه پذیرفته میشن.با جون آدما هم بازی میکنید؟ همه جور تسهیلاتی دارن از جمله : شغل تضمین شده،کنکور،حقوق ماهیانه،آب و برق و گاز مجانی،بلیت رایگان هواپیما،و........... حالا همین یه کنکور رو بذارین برای ما بمونه.شماها هم اگه واقعا استعداد و تواناییشو داشته باشید حتما قبول میشید .نگرانی نداره.
 
ناشناس ۰۷:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به arsa مفت خور تویی که با سهمیه باباجون پامیشی یه راست بدون هیچ زحمتی که حاضرم شرط ببندم یک دهم یه داوطلب آزاد هم به خودت زحمت نمیدی میری میشنی سر کلاس پزشکی!!!!! حرومت باشه
 
ناشناس ۰۷:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ طرف آخونده.سربازی نرفته عین بقیه.فقط 6 ماه رفته جبهه اونهم نه جلوی توپ و گلوله.رفته واسه تبلیغات وبرگزاری نماز جماعت!!!!اونوقت الان بچش سهمیه داره! این کجاش عدالته؟
 
ناشناس ۰۷:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به arsa در جواب اینکه گفتی دانشجوها مفت خورن باید بگم که ماها هممون داریم با پول مالیاتی که پدر و مادرمون به دولت پرداخت میکنن درس میخونیم نه از جیب بابای تو که بهش مالیات تعلق نمیگیره!!!!!!!عزیزم :
 
ناشناس ۰۷:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ همه سهمیه ها باید حذف بشن
 
ناشناس ۰۸:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ موافق حذف کلیه سهمیه ها هستم
 
ناشناس ۰۹:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خود کنکور بی عدالتی محضه دیگه سهمیه که تکلیفش روشنه . به نظر من تمام سهمیه ها حتی مناطق باید حذف بشن تا بالاخره ما بتونیم یه کم نفس بکشیم.
 
ناشناس ۰۹:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ arsa تو شاید الان داری پزشکی میخونی با سهمیه بابای مفت خور از خودت اما فقط میتونم کون لق تو و بابات و امثال تو و بابات
 
ناشناس ۰۹:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت اجرا شود
 
ناشناس ۰۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ها باید حذف شه این عادلانه نیست یکی درس نمیخونه با پنج درصد سهمیه میره دانشگاه خوب یکی خودشو میکشه تا یه رتبه خوب بیاره
 
ناشناس ۰۹:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ایثارگران حذف بشه لطفا خیلیا الکی سهمیه ایثار گرفتن قانون انتقال دانشجو از خارج ب داخل هم ک الکی میرن ازاد یا پردیس دندون و پزشکیم باید حذف شه خیلی بی عدالتیو پولدارا ب خاستشون میرسن
 
NavidShiva ۰۹:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ دوستان لینک کمپین رو همه جا منتشر کنید. بچه های کنکور سراسری، ارشد و دکتری همه رو خبر کنید. از همه بخواین امضا کنند. میخوایم بدونیم بابت چی تکلیف این لایحه مشخص نمیکنند! سازمان سنجش ، وزارت علوم و بهداشت صراحتا مخالفت خودشون رو با سهمیه های موجود اعلام کردند. مگر این مملکت صاحب نداره؟ چرا کسی به حرف سازمان سنجش و این دو وزارت گوش نمیده؟ دکتر خدایی بارها اعتراض شخصی خودش رو نسبت به سهمیه ها اعلام کرده. ۲ سال پیش هم در مجلس فریاد میزد که این سهمیه ها رو کاهش بدید که عواقب بدی خواهد داشت، اما نمایندگان مجلس اهمیتی ندادند. افزایش سهمیه ایثارگران خیانتی بود در حق آنها، شان و منزلت خانواده ایثارگر در بین مردم از بین رفته. نمایندگان نامحترم مجلس، شما نماینده مردم هستین که به دور از منافع شخصی، قوانینی رو تصویب کنید که به سود جامعه و پیشرفت مملکت باشه، نه مصوبه هایی که اگر برای شما زیانی داشت بهش رای مخالف بدید. آخه این چه مملکتیه چرا فقط بلدین حرف مفت از عدالت بزنید؟ چرا هیچ کس صداش درنمیاد؟ ظلم و بی عدالتی سهمیه ها بسیار روشنه چرا دارید وقت می خرید چرا هی لفتش میدین؟
 
ناشناس ۱۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ کاربر arsa بی همه چیز تو و امثال حروم زاده مثل تو حق ماهارو خوردین
 
ناشناس ۱۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حق الناس... جالبه بهش میگن رقابت علمی! در حالی که رقابت فقط رقابت سهمیه هاست.
 
ناشناس ۱۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ها بی عدالتی محضه لطفا عادل باشید
 
ناشناس ۱۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ یکی از دوستان راجع به حذف سهمیه ی منطقه ۲و۳ گفته که باید در جوابش بگم شما که تو این مناطق نیستی و شرایطشون رو نمیدونی، نباید راجع به اونها نظر بدی! مطمئنن امکانات و دبیرای درجه یکی که منطقه یک داره رو اون مناطق مخصوصن منطقه ۳ نداره. چون خودم منطقه ۳ هستم و مقایسه میکنم با دبیران مناطق دیگه. و مورد دوم اینکه برخلاف انتظار شما، قبولی تو دانشگاه های خوب و رشته های خوب، از منطقه ۳، سخت تر از اونه که بخوای از منطقه ۲ قبول بشی. مثلن پزشکی تهران حدودن زیر ۱۵ منطقه ۳ میخواد و مطمئن باش که ۱۵ نفر برتر منطقه ۳، در حد ۱۵ نفر برتر منطقه۱و۲ و حتی کشور هستن و این کار رو برای منطقه ۳ سخت کرده ولی در کل، فکر میکنم سهمیه ی مناطق، عادلانه ترین کاریه که تو کنکور صورت میگیره
 
ناشناس ۱۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ واقعا سعی کنید این سهمیه تا ۱۴۰۰ حذف بشه تا قرن جدید به خوبی پیس بره
 
ناشناس ۱۰:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ شمایی ک همش حرف از عدالت میزنید!کووو عدالتتون کجاس؟؟؟؟وقتی ی دانش اموزی با زیست 3درصد شیمی 4درصد ب علت داشتن سهمیه ایثارگر25درصد پامیشه میره پزشکی میخونه این عدالته؟؟؟؟چجور قراره تو اون دنیا جواب بدین؟؟؟
 
ناشناس ۱۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اين نا عدالتي آموزشي هس لطفا در نظام اسلامي عدالت بين انسان ها رعايت كنين
 
ناشناس ۱۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ با احترام به مقام شهدا و جانبازان و اساتید هیيت علمی سهمیه ی فرزندان آن ها آیینه ی تمام نمای بی عدالتی است
 
ناشناس ۱۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ از نظر من مدارس تیزهوشان ونمونه دولتی هم باید برداشته بشن چون همه امکانات برای اوناست بیشتر در مدرسه میمانند بیشتر باهاشون کار میشه وکلاس های تقویتی وکنکورم دارن در حالی که در همه جا این امکانات برا همه هست ازمایشگاه های مجهز و...
 
ناشناس ۱۱:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ این بود عدالتی که میگفتین
 
ناشناس ۱۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اگه سهمیه ایثارگر ناعدالتی هست پس باید مدارس تیزهوشان و نمونه هم تعطیل بشن تا عدالت اجرا بشه ن اینکه فقط سهمیه برداشته بشه
 
ناشناس ۱۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه مناطقم بنظرم باید حذف شده چون خیلیا کلاسهای آنچنانی و کلاس آنلاین ثبت نام میکنن و فرقی براشون ندارد
 
ناشناس ۱۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ایثارگری حق ماست پدرای شما میخواستن میرفتن جنگ نرفتن چون ترسیدن برید هر کاری دوس دارید بکنید
 
ناشناس ۱۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به نظر من کل سهمیه هارو حدف کنید حتی ایثارگران و مناطق یک و دو و سه و شهدا و... همه رو حذف کنید کلا توی دانشگاه دانشجو های بی سواد خیلی زیادی هست واقعا.
 
ناشناس ۱۱:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ما که حمایت میکنیم ولی به نتیجه نمیرسه هیچ وقت سهمیه های احمقانه رو حذف نمیکنن که هیچ بدتر و بیشتر هم میشه
 
ناشناس ۱۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خواهشا سهمیه هارو بردارید ن درحق کسی ستم بشه ن افراد نالایق با سهمیه بیان بالا تموم کلاس های پزشکی پیرا از بچه های سهمبه ای پرشده این طور فقط تیم های پزشکی مون ضعیف میشن و افراد بیش تری قربانی دست دکترای نالایق میشن خواهشاااااا رسیدگی بشه
 
ناشناس ۱۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اومدین اینجا ۲ساعت یه مطلب میخونید بعد انتقاد میکنید از اون ورم که ۳ ساعت اعصاب خودتونو خورد میکنید که چرااا سهمیه ایثارگر نداریم چرا فلانه... بسه دیگه حالاهم دیک نشده که پدرتونو بفرستید سوریه تا دلتون به سهمیه ها خوش باشه واقعا برای درکتون متاسفمم که میگید به خانواده شهدا و ایثار گر رسیدگی میکنن من خودم خواهرشهدیم و دارم میگم بهتون اصلا واصلا رسیدگیی ندیدم. شماهایی که دم از عدالت میزنید اینو بهتون بگم این سهمیه ها حق اون دختروپسری هست که درد کشیدنها وزجرکشیدن های باباشو میبینه و تو روحیش خیلی تاثیرمیذاره این سهیمه حق اون بچه هایی هست که دلشون شکسته به خاطر اینکه پدری در پیششون نیست و همیشه اذیت میشن لطفا به فکر خودتون نباشید‌.انسان باشید??? سهمیه ها نباید حذف بشن چون حق خیلی از افراد پایمال میشه به جای اینکه فکرتو درگیر این کارا بکنی بشیت درستو بخون نه اینکه توی سایت چرخ بزنی ببینی از سهمیه ها خبری شده یا نه حذف شدن یا ن
 
ناشناس ۱۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ از کجا میدونی که این بچه هایی که سهیمه ایثارگر دارن بیسوادن؟!!!! پس شماهایی هم که دارین این افکارا میکنید بی سواد هستن!
 
ناشناس ۱۱:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ازتون خواهش میکنم با حذف این سهمیه ها عدالت را رعایت کنید
 
ناشناس ۱۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا از طریق دیگری مثل دادن تسهیلات و فراهم کردن کلاس و... به فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر کمک کنید.. این سهمیه ها اونم از کنکور تااا تخصص‌ یا دکترا در هر مرحله! واقعا نا عادلانه هست.. حداقل هرکس یک مقطع بتونه استفاده کنه..!
 
ناشناس ۱۱:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ها واقعا عدالت اموزشی ایجاد نکردن باید امکانات رو فراهم کنند
 
ناشناس ۱۱:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ دانش رو بازیچه ی سهمیه افراد بی سواد نکنید
 
ناشناس ۱۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ظلن در حق بقیه
 
ناشناس ۱۲:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ کجاست این عدل علی؟؟؟؟؟؟
 
NavidShiva ۱۲:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ دوستان، لینک کمپین رو همه جا منتشر کنید. بچه های سراسری، ارشد و دکتری. در تمامی کانالها و گروهها قرار بدید تا به امیدخدا ببینیم تو این مملکت عدلی وجود دارد یا خیر !
 
ناشناس ۱۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه بندی ظلم بزرگ در حق جوانانی که با هزار فشار و استرس میخوان کنکور بدن بعد یک سری راحت می‌رن داخل دانشگاه ها
 
ناشناس ۱۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت رو برقرار کنید طبق دینتون
 
ناشناس ۱۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ دوست محترمی ک میگی سهمیه مناطق ۲و۳ باید حذف شه باید بگم این منطقه یک ها هستند ک با پول و کلاس اومدن دانشگاه ها حالا گیر دادین به منطقه ۲و۳. سهمیه مناطق ب هیچ وجه نباید حذف بشه اینجوری منطقه یکی ها خوشبحالشون میشه و این اصلا عدالت نیست
 
ناشناس ۱۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اجرای برابری و عدالت و حذف سهمیه ها
 
ناشناس ۱۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خانواده شهدا و ایثارگر! نیاین بگین بهمون نمیرسن والا خندمون میگیره همه جااااااا سهمیه دارین برای سربازی. برای کار و..... علم جای این سهمیه ها نیست. تواناییش دارید رقابت کنید با بقیه. نه اینکه عین دوست من با رتبه دوازده هزار برید سرکلاس پزشکی شهید بهشتی با بچه هایی که رتبه تک و دو رقمی کشوری هستن یکجا درس بخونید!
 
ناشناس ۱۲:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ مگه قرار نشد سهمیه ها را بردارن پس چی شد تصویب نشد چون میدون اگه بردارن بازم ناعدالتی پیش میاد زیاد خون خودتونو کثیف نکنید
 
ناشناس ۱۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خاک بر سر مملکتی مثل مملکت ما که ادعای رعایت عدالت و مساوات میکنه و اسم خودشو گذاشته مسلمون و این شده وضع و اوضاعش ...که کنکوری بدبخت به جای اینکه در کمال آرامش درس بخونه ،همش نگران هست که چی میشه باز چه خوابی میبینن و باز حقشو چجوری پایمال میکنن
 
ناشناس ۱۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه کلا بی عدالتیه مخصوصا وقتیکه علاوه بر بچها برداراو خواهرای شهید هم استفاده کنند حمایت مالی بشه ولی سهمیه حذف شه
 
ناشناس ۱۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا عدالت را برقرار کنید تا کسایی که لایق هستند رو صندلی های دانشگاه بشینن نه کسایی که درس نخونده و هیچی بلد نیستن و هیچ گونه فشار و استرس کنکور روشون نیست بعدم راحت با تراز پایین با استفاده از سهمیه میرن دانشگاه لطفا عدالت را برقرار کنید
 
ناشناس ۱۲:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خخخخخ سهیمه ها برداشته بشن بازم یه عده مفت خور پیدا میشن سوالارا لو میدن بعد اون عدالتهههههه!!!؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ 70 درصد قبولی های کنکور سراسری 98 با سهمیه بودند ، این بی عدالتی کاملا واضحه
 
ناشناس ۱۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ در مملکت حضرت ولی عصرعج، که مزین به خون پاک هزاران شهید است؛ عدالت را برقرار کنید. حق گرفتنی ست.
 
ناشناس ۱۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ کاش اصن نمیرفتن بجنگن تا نه منتشون میبود نه سهمیه هاشون شایدم الان وضعمون بهتر بود
 
ناشناس ۱۳:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا این طرح رواجرایی کنید. ما باهزار امید، شبانه روزی زمان و انرژی صرف میکنیم و مطالعه میکنیم و زحمت میکشیم تا بتونیم رتبه خوبی بیاریم. بعضی ها با تلاش خیلی کم لیاقت هرجایگاهی رو ندارن.
 
ناشناس ۱۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حمایت میکنم به خاطر اینکه یه سهمیه ای فرزندان این سرزمین را ترسو نخواند کاش پدران شما نمی رفتند که الان ما ارروی حمله امریکا کنیم
 
ناشناس ۱۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ در جواب دوستی که گفت کاش نمیرفتن بجنگن اره کاش نمیرفتن بجنگن و میدیدن که الان چطور ناموسشون در چنگال گرگ ها بود کاش نمیرفتن تا الان شما انقدر اسوده توخیابون چرخ بزنید کاش نمیرفتن جنگن تا شماها قدر شناس باشید ولی اگه پدرای شما بودن هیچ وقت نمیگفتید ای کاش نمیرفتن تا منت بذارن
 
ناشناس ۱۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ همه سهمیه ها باید حذف بشه و فقط کسی که شایستگی داره بالا بره، ی مشت دکتر مهندس بیسواد سهمیه ای تحویل جامعه دادید که جان و مال مردم رو به خطر انداختن
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ با این سهمیه بازیا فقط بار علمی کشور میاد پایین. چرا باید بین کسی که سهمیه داره و کسی که سهمیه نداره غرق باشه؟
 
ناشناس ۱۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ همه باید در شرایط برابر باشند
 
ناشناس ۱۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به امید برقراری عدالت
 
ناشناس ۱۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ بابا بخدا این سهمیه ها کمرمونو شکست، من کل دبیرستانمو صبح تا شب درس خوندم بعد یکی با سهمیه جانبازی نتیجه اش بهتر از من شد ، چرا؟ چون این دوست من جبهه رفته بوده؟ نه، چون باباش جبهه رفته بوده. من نمیدونم باباش اگه جبهه رفته چرا سهمیه شو به فرزندش میدن ک اونم بیاد حق یه ملت رد نابود کنه.
 
ناشناس ۱۳:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ فقط سهمیه مناطق و منطقه محروم بمونه ایثارگران و هییت علمی بزرگترین ظلمن مخصوصا هییت علمی
 
ناشناس ۱۳:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ همینه دیگه سهمیه دارا بدون درس خوندن کنکور قبول میشن پسفردا دکتر و مهندسای مملکت بی سوادن بعد بهمون میگن جهان سومی بدمون میاد کسایی که لیاقت قبولی رو دارن باید بمونن پشت کنکور افسردگی بگیرن چون اونا سهمیه دارن جای تاسفه:/
 
ناشناس ۱۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اگر قراره این همه دانش آموز زحمت بکشن ولی اونایی ک سهمیه دارن انقدر راحت با کمترین درصد ها قبول بشن بنظرم نمیشه دیگ تلاش کرد عدالت باید باشه چون یکی مثل من ک انقدر دارم تلاش میکنم باید جوابشم بگیرم وگرنه خیلیا ی دیگ امثال من از هدفشون دست می کشن
 
ناشناس ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ وقتی صحبت از اسلام و عدالت علی میزنیم باید همه جا در سیستم کشورمون اعمالش کنیم. مگه یکی دو نفر هستن که لطمه خوردن از این بی عدالتی ها
 
ناشناس ۱۴:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ این عدالت نیست کسی که با درصد های خیلی پایین بهترین دانشگاه و بهترین رشته قبول میشه و نهایتا با آینده ی مملکت بازی میکنه و کسی با درصد های بالاتر باید پشت کنکور بمونه .
 
ناشناس ۱۴:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به نظر من سهمیه مناطق هم غیر عادلانس... خیلی از شهرای منطقه دو و سه واقعا محروم نیستن... توی همون منطقه یک هم افرادی هستن که به امکانات اموزشی دسترسی ندارن.. حداقل فقط برای مناطقی مثل بعضی روستاها که واقعا محرومن سهمیه بذارن
 
ناشناس ۱۴:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ كوچكترين حق جامعه ايثارگري سهميه كنكوره...بريد ببينيد كشورهاي غربي چجوري دارن به مجروح ها و خانواده هاي جنگ جهاني دوم سرويس ميدن...بعد متوجه ميشيد كه اين سهميه هيچي نيست
 
ناشناس ۱۴:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ قدر نشناس نباشيم✌??
 
ناشناس ۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ تا کی باید زیر حرف زور بریمو ایندمون دست خودمون نباشه! واقعا تلاش بخش کوچکی از موارد لازم برای رسیدن به یه رشته ایده آل رو داره...80صندل های دانشگاه قبل از کنکور دادن پر شده...شهدا و جانبازان قابل احترامن ولی ایا اهداف اونها رسیدن به مقام های دنیوی بوده؟و خواستار بی عدالتی بودن؟!!بهتر نیست سهمیه دادن به ایثارگران رو در سایر جاها به غیر از مراکز علمی به عمل دربیارن؟و واقعا بايد تمام سهميه هاي جانباز و آزاده و ...برداشته شود اما سهميه منطقه محروم به هيچ عنوان چون تاثير در زندگي افراد دارد ....
 
ناشناس ۱۴:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اگر دانشگاه اصلاح شود مملکت اصلاح میشود
 
ناشناس ۱۴:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سلام. لطفا عدالت در سهمیه ها رو رعایت کنید. با سهمیه دادن به افراد در رشته های پزشکی و همچنین در مقاطع بالاتر در رشته های پزشکی با جان خودمان بازی نکنیم. سهمیه یعنی کنار گذاشتن افراد با استعداد و لایق و ... .
 
ناشناس ۱۵:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ مسئولین محترم دولت تشریف میبرن خارج برای درمان و توی بهترین بیمارستان های آلمان و انگلیس و... بستری میشن ؛ این ما مردم هستیم که میمونیم و میریم زیر تیغ جراحی ناپزشکان سهمیه ای ؛ به جای سهمیه توی کنکور لطفا قبل کنکور بهشون امکانات آموزشی بدید باشد که دولت عاقل باشد . با نهایت احترام
 
ناشناس ۱۵:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ها مظهر بارز بی عدالتی است و نتیجه اش حذف افراد بااستعداد و کوشا و سپردن جایگاههای مهم و حیاتی به افراد با توانایی کمتر است. به فکر آینده مردم و کشورمان باشیم که زندگی، سرنوشت و جانشان در اختیار افراد لایق قرار بگیرد
 
ناشناس ۱۵:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت را برقرار کنید.منی که بهیارم و چندین سال سابقه کار در بیمارستان را دارم چرا باید ۵ درصد سهمیه ما بهیارا رو بردارن.مگه فقط زورتون به ما میرسه.ماها هیچ درس رشته تجربی رو نخوانده ایم له جز بهیاری ودرسهای عمومی.کو انصافتون.همه بهیارا میخان ارتقا پیدا کنن و بتونن پرستاری قبول بشم.ظلم در چه حد
 
Samaneh ۱۵:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اینجانب دانش آموز یابهتر است بگویم فارغ التحصیل رشته تجربی نظام جدید آموزشی هستم که امسال برای کنکور ۹۹ پشت کنکوری را تجربه کردم؛ از شما و تمام نهاد ها و ارگان های مرتبط خواهشمندم در راستای اصلاح سهمیه بندی کنکور های سراسری ،کاردانی،ارشد،دکتری، آزمون های استخدامی وزارات و کلا هر آزمونی که در سطح کشوری و منطقه ای برگزار میشود،اقدامی انجام دهید. ما ملت ایران قدردان شهدا و ایثارگران و جانبازان و آزادگان جنگ تحمیلی و جنگ های دیگری که برای دفاع از کشور دربرابر بیگانگان و غارتگران صورت گرفته هستیم،اما این نهایت بی انصافی و بی عدالتی هست که برای فرزندان این بزرگان و همسران و بستگانشان خصوصا در حوزه علم و فناوری سهمیه ای قائل شویم چرا که پای آینده و سرنوشت کشور عزیزمان ایران درمیان است. این عزیزان قطعا باید توسط دولت و ملت حمایت شوند،حمایت مالی و رفاهی و درمانی اما اینکه درحق کسی درقبال خدمت به ایشان ظلمی شود باعث بی ارزش شدن شأن ایشان در جامعه و پایمال شدن زحمات این عزیزان میشود. از شما صمیمانه خواستارم که هرچه سریعتر لایحه و طرح اصلاح و سازماندهی سهمیه هارا تصویب و به اجرا برسانید و شاهد اجرایی شدن آن در سال ۹۹ نیز باشیم.☆ لطفا، استعداد ها و ایده های شکوفای این مملکت را دریابید، امیداست عدالت برقرار شود،ان شالله. در آخر سخنی از امام خمینیره: ??اگر دانشگاه اصلاح شود مملکت اصلاح می شود.??
 
ناشناس ۱۵:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ من دانشجوی پزشکی هستم و با رتبه سه رقمی وارد دانشگاه شدم. اما برخی همکلاسی های من با رتبه های ۵ رقمی!! تا حتی ۲۵ هزار وارد دانشگاه شدن!!! نه تنها این موضوع ناعادلانه است، بلکه به جامعه پزشکی و به همه ی مردم آسیب وارد میکنه. کسی که توانایی حل سوالات زیست دبیرستان رو هم نداره، با چه وجدانی جون مردم رو میدید دستش؟!!! کدوم عقلی همچین چیزی رو میپذیره؟؟
 
ناشناس ۱۵:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهميه علمي واسه بچه جانبازان واقعا چه معنايي داره؟! زحمت كسيدن باشه ممنون ازشون جاي ديكه كمكشون كنيد بيمه كار هزينه ولي چرا سطح علمي دانشگاهو ميكشيد زير صفر ؟!
 
ناشناس ۱۵:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اونی که گفتی سهمیه حقته و گفتی بقیه کشورا به مجروحی جنگشون چه سرویس‌هایی میدن! باید خدمتت عرض کنم که فقط پول دیه رو بهشون پرداخت میکنن به اضافه ی خدمات درمانی رایگان! سهمیه کنکور زیادیتونه
 
ناشناس ۱۵:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ واقعا پزشک سهمیه ای چه معنی داره؟ جان مردم بی ارزشه واقعا؟ کسانی که این قوانین رو تصویب می کنن حاضرن خودشون و خانوادشون توسط این پزشکا درمان بشن؟ اگر واقعا نظرسنجی بشه عالیه
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ شهدا و جانبازان حق بزرگی بر گردن ایران و ایرانی دارد و دولت موظف به تامین خواسته های معیشتی انهاست و هر امتیاز مالی دوست دارد برایشان اختصاص دهد ولی نه از حق دستیاران و داوطلبین امتحاناتی مول دستیاری...این مصداق واضح تضییع حق الناس میباشد..دولت باید از خودش مایه بگذارد نه از جیب و حق داوطلبین
 
ناشناس ۱۵:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت آموزشی
 
ناشناس ۱۶:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ دوست عزيز برو يك سرچ ساده انجام بده ميفهمي چه خدماتي به به خانواده هاي اسيب ديده جنگ جهاني ميدن...يا متوجه نيستي يا خودتو به.....ميزني✋
 
ناشناس ۱۶:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهميه هاى ناعادلانه امتحان دستيارى باعث ورود پزشكان بى سواد به حيطه درمان خواهد شد، اين مسئله سلامت را در خطر قرار ميدهد.
 
ناشناس ۱۶:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ایثارگران هم باید حذف بشه. کجای دنیا برای تقدیر از زحمات افرادی که جونشون رو واسه کشورشون به خطر انداختن، سهمیه ورود به دانشگاه یا رشته میذارن؟ علم و آموزش جای شوخی نیست. از خیلی جهات دیگر دولت میتونه از خانواده ایثارگران حمایت کنه اما واقعا عیار علم رو با این کارا پایین میارن.
 
ناشناس ۱۶:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ بعید میدونم سهمیه ها رو بردارن، چون فرزندان مسوولین معمولا درسخون نیستن و اغلب در حال تفریح و خوشگذرانی. بنابراین نمیتونن در یه رقابت سالم پیروز بشن. از طرفی هم چون پست های کلیدی به فرزندان مسوولین داده میشه و باید مدرک بالا داشته باشن، پس سهمیه کمک میکنه که این معضل حل بشه.
 
ناشناس ۱۶:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حذف سهمیه در کنکور۹۹
 
ناشناس ۱۶:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حذف سهمیه ها برای کنکور 99 برقراری عدالت
 
ناشناس ۱۶:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ از عدالت علی حرف میزنید بعد میرید دختر بازی خنده داره ???
 
ناشناس ۱۶:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالتو رعایت کنید تا یه مشت مشنگ به اسم پزشک تحویل ملت داده نشه
 
ناشناس ۱۶:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حق بچه های درسخوان را ضایع نکنید لطفا با تشکر
 
ناشناس ۱۶:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حمایت می کنیم تمام سهمیه ها باید حذف شوند همه رقابت برابری داشته باشند
 
ناشناس ۱۶:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت عدالت
 
ناشناس ۱۶:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ شهداو رزمندگان برای همه ی ما قابل احترام هستن ولی از لحاظ کلاس و مالی حمایتشون کنید، این کسانی که با سهمیه جای بقیه رو گرفتن هر ریال حقوقی که دریافت میکنن و هر مقامی که کسب میکنن بخدا حرومه ماراضی نیستیم اون دنیا باید جوابگوی همه ی ما باشن
 
ناشناس ۱۶:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ کاش فقط یکم به شب بیدار موندن و حرص خوردن و زحمت کشیدنمون فک میکردن اونوقت خیلیا کمتر از نصف تلاش بقیه رو میکنن اما نتایج بهتر میگیرن این کجاش برابری و انصافه؟ بخدا سرنوشت خیلی ها رو این سهمیه ها عوض میکنه خیلی ها بیچاره شدن کاش یه نفر به این چیزا فک میکرد
 
ناشناس ۱۶:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه عدالت و برابری بین دانش اموزان را ب هم میزند چون در این وسط فرق بین دانش اموز درسخوان و تنبل شناخته نمی شود با برداشته شدن سهمیه انگیزه بیشتری برای رقابت بین شاگردان ایجاد میشود ممنون خداقوت
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ایثارگران رو باید بردارید جمعیت کثیر سهمیه هارو اینا تشکیل میدن لطفا به فکر اینده باشید برای فرزندان این عزیزان جا های دیگه جبران کنید نه تو رقابتی سرنوشتها تعیین میشه نزارید نخبه ها حذف شن
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به نظر من همه سهمیه ها باید حذف بشه برای قدر دانی از زحمات شهداو ایثارگران راهکار دیگه ای بگذارند سهمیه ی مناطق را هم بر دارند ومدارس را درجه بندی کنند این عادلانه ترهست
 
ناشناس ۱۶:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا سهمیه هارا سازماندهی کنید. ما احترام بسیاری برای شهدا و جانبازان قائل هستیم ،اما سهمیه های علمی آن ها خلاف عدالت می باشد .
 
ناشناس ۱۶:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ رعایت عدالت بین داوطلبان و انتخاب دانشجو فقط بر اساس نمره علمی بدون در نظر گرفتن سمت های پدر و مادرشان و سهمیه های مختلف تا شاهد رشد و اعتلای کشور با داشتن متخصصان واقعی باشیم
 
ناشناس ۱۷:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ تورو خدا به هرکسی که قبول دارید سهمیه هارو بردارید باور کنید مشکل فرار مغز ها و اعتیاد و افسردگی تا حد زیادی حل میشه
 
ناشناس ۱۷:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ شما تنبلا درس نمی خونین چه ربطی به سهمیه ایثارگرا داره سهمیه ایثارگرا باید بمونه
 
ناشناس ۱۷:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ چیز عجیبی که علم رو با سهمیه ارتقا بدیم. به جای سهمیه دادن قبل از کنکور کلاس رایگان کنکور و حتی پول بهشون بدید ولی حق کسی که زحمت میکشه نخوزید
 
ناشناس ۱۷:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ها همشوم باید حذف بشن ک حق بقیه ضایع نشه
 
ناشناس ۱۷:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه ها باید عادلانه تقسیم شود نه به صورت الان که بسی ظالمانه است!!!
 
ناشناس ۱۷:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ما احترام زیادی برای ایثار گران قائل هستیم اما سهمیه کنکور فرزندان محترمشان در یک مسابقه علمی خلاف عدالت است درباره سهمیه ایثار گران هم کاش تجدید نظر کنند
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ فقط امیدوارم سرکاری نباشه
 
ناشناس ۱۷:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ واقعا ما به این عدالت نیاز داریم ممنون از کسانی که حمایت میکنند
 
mojtabaalikhani ۱۸:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ https://www.farsnews.ir/my/c/30328
 
mojtabaalikhani ۱۸:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ https://www.farsnews.ir/my/c/30328 حتما حماین کنید کنکوری های عزیزَ
 
mojtabaalikhani ۱۸:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ https://www.farsnews.ir/my/c/30328 حتما حماین کنید کنکوری های عزیزَ
 
mojtabaalikhani ۱۸:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ https://www.farsnews.ir/my/c/30328 حتما حمایت کنید کنکوری های عزیزَ
 
ناشناس ۱۸:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خواهان عدالتیم
 
ناشناس ۱۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۸:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدااااالت
 
ناشناس ۱۸:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سلام بویژه سهمیه اعضای هیات علمی دانشگاه ها حذف گردد. متاسفانه در کنکور ۹۸ به راحتی با پذیرش رشته دامپزشکی در دور ترین نقطه کشور به راحتی از طریق سهمیه فرزندانشان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی منطقه زندگی خود پذیرش شدند. امیدوارم با لغو این سهمیه شاید عدالت آموزشی در نظام آموزش عالی کشور باشیم. در پناه حق
 
ناشناس ۱۸:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اولا لطفا سايت وزارت دفاع ساير كشور ها رو بخونيد ميبينيد كه بقيه كشور ها مثل ارمنستان،كرواسي و... سهميه هاي دانشگاهي واسه ي اين خانواده ها دارند دوما كسي كه ٥٠ روز مونده به كنكور بجاي جمع بندي درسات و كنار گذاشتن گوشي اومدي ببيني سهميه يكي ديگه چي ميشه خب عزيزم تو اگر بخون بودي الان بايد سرت تو درست بود نه تو گوشي سوما سهميه براي جبران فرصت هاي از دست رفته هست نه قدرداني،كسي كه پدرشو پوشك ميكنه يا پدرش اعصاب و روان شده بچه اش ميتونه مثل شما و هم اندازه شما درس بخونه؟ لطفا نياييد بگيد كه كسي كه پدرش تصادف كرده فوت شده چي؟ عزيزم اوني كه پدرش تصادف كرده خودش نميدونسته تصادف ميكنه براي كشور هم نرفته تصادف كنه چهارما ميگيد پزشك شه با جون ادما بازي كنه عزيزم اشتباه يه پزشك جون يك نفرو ميگيره اما اشتباه يك مهندس جون هزاران نفر رو ميگيره الان ٨٥ درصد رشته محل هامون بدون كنكور شده توي رشته ي رياضي پس الان همه مهندسامون دارن جون ادما رو ميگيرند؟ توي المان و امريكا و ساير كشور ها كه پزشكي و... بدون ازمون هست لابد دارند قاتل پرورش ميدند؟ پنجما من خودم زماني كه كنكور داشتم قرنطينه بودم كلا درس ميخوندم واقعا جاي تعجبه چه توقعي داريد كه با اين وضع درس خوندن كه دم كنكوره سرتون تو گوشيه قبول شيد؟ ششما من وقتي ١٨ سالم بود همسن شما بودم دقيقا زمان كنكورم اومدم خونه ديدم دم خونه پليسه فهميدم بابام از اسايشگاه جانبازان اومده و حالش بد شده مادرمو كشته بود شما توي زمان كنكورتون اين وضعيت باشيد ميتونيد درس بخونيد؟ حالا بگيد سهميه ناعادلانه هست
 
ناشناس ۱۸:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ برو خدا رو شکر کن پدرت سالمه و میتونید باهم باشید ، باشه بزار سهمیه ها هم بردارن ببینم اونایی که بهانه میارن میشینن بخونن یا باز الاف میچرخن و سرک توی هرچیزی میکشن تا باز برای ندونم کاریشون دلیل بیارن.
 
ناشناس ۱۸:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا حذف بشه تا عدالت برقرار بشه به قول معروف از فضل پدر تورا چه حاصل
 
ناشناس ۱۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ امیدوارم یه روزی عدالت برقرار بشه...و شایسته سالاری دلیل انتخاب افراد باشه
 
ناشناس ۱۹:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ آخه آدم باورش نمیشه واسه موضوع به این روشنی هم باید امضا جمع کرد تا بررسی شه؟!
 
ناشناس ۱۹:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ برای شهدا احترام می گذاریم ولی باید در کنکور همه یکسان باشند برای ۹۹ باید حذف شود
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ امروز یه کارنامه سهمیه دیدم با درصدای خیلی پایین پردیس یزد قبول شده با رتبه 2000 جالبیش اینه من با درصدای بالاتر و تیکه پاره کردن خودم رتبه 20,000 آوردم فرض کنید من اگه سهمیه ایشونو داشتم امسال پشت کنکور نبودم برعکس صندلی دانشگاه تهران نشسته بودم.... :
 
ناشناس ۲۰:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ بنظرم سهمیه مناطق هم باید حذف بشه. وضعیت خیلیا تو مناطق 3،از مناطق1هم بهتره. ولی حالا بذار این بمونه، اولویت اول سهمیه ایثارگران باشه که باید حذف بشه و راه حمایتی متفاوتی در نظر گرفته بشه
 
ناشناس ۲۰:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ واقعا امسال که همه درگیر کرونا بودنو و تو خونه درس خوندن چه فرقی میتونه بین سهمیه ها ی مناطق باشه ؟؟؟؟همه مجازی درس خوندن واقعا جای تاسف داره که توی این قرن کسی بخواد از محرومیت اموزشی و این ها حرف بزنه وقتی همه دسترسی به اینترنت و کلاس های انلاین حتی با مبلغ های پایین تر از کلاس های حضوری و حتی بورسیه افراد کم توان مالی بعدشم اینا به این فکر نمیکنن که کسی که توان مالی نداشته باشه چه فرقی میکنه که تو شهرستان باشه و یا کلان شهر در هر دو صورت اون فرد توانایی رفتن به کلاس های خوب اموزشی زو نداره این تفکرات زنگ زده تا کی میخواد ادامه داشته باشه
 
ناشناس ۲۰:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ببخشيد جناب نويد شيوا ميشه لطفا كنيد اگر گروه يا كانالى درست كرديد لينكش رو بذارين و يا اگر نه يك گروه تشكيل بدين چندى پيش كه جناب امرايى لينك رو تو كانالشون گذاشتن پاكش كردن ممنون ميشم تو كانال هاى پرمخاطب خبرگزارى ها هم نشر كنيد
 
ناشناس ۲۰:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ما اگه خودمون رو بكشيم با اين سهميه ها رتبه خوبى واس قبولى پزشكى نهايتا١٧٠٠تا٢٠٠٠اونم براى پرديس و دانشگاه آزاد كه اگه شهريه ٧سال رو حساب كنى ميشه يه چيزى حدود٧٠٠مليون در صورتى كه با سهميه ايثارگر و جانباز هزينه تحصيلشون رايگانه پس اينقدر نگيد ربط به سهميه نداره خودتون درس بخونيد با وجود شماها هم رتبمون برا قبولى سخت ميشه هم ما هزينه تحصيل داريم
 
NavidShiva ۲۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ https://t.me/chat/byv7rxe7gxhozyngdiipqa لینک گروه کمپین پیگیری لایحه ساماندهی سهمیه ها.
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ شايد يه زمانى كه سهميه ايثارگر و اينا بود براى دهه٦٠تا٨٠ منطقى بود چون اونا اكثرا پدراشون سنشون به رفتن جنگ ميخورده ولى تو دهه٩٠ اكثرا پدرامون اصلا سنشون به جبهه رفتن نميخوره پس اصلا يه چيز غير منطقى و الكيه
 
NavidShiva ۲۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ متاسفانه اینجا تمامی حروف انگلیسی رو بصورت کوچیک نمایش میده و اگر لینک رو کپی پیست کنید نمیتونید وارد گروه بشید. اگر راه دیگری مد نظرتون هست بفرمایید.
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ميشه لطفا ايدى گروه رو بدين اصلا لينك رو نميشه
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت آموزشی و آموزش برای همه. سهمیه های ازمون تخصص پزشکی و بردارید
 
ناشناس ۲۱:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ داشتن سهمیه های متفاوت ،ناعدالتی واضح
 
ناشناس ۲۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ما تنها خواهان برقراری عدالت هستیم
 
ناشناس ۲۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ سهمیه مناطق هم نابرابره.اشنایی دسیستان و بلوچستان 15میلیون صرف کلاس کنکور کرده بود هزینه کتاب و جزوه ب کنار. اما باز سهمیه مناطق داشت درحالیکه دوست من در مدرسه من که تهران است و منطقه یک گفته میشه پول کتاب درسی را نداشت ما کمکش کردیم پول اونیفرم را مدیر نگرفت، وصدهاکمبود دیگه داشت اما جز منطقه یک بود. شما بگید ایا انصافه دوست من منطقه یکی حساب شه و اون خانم منطقه محروم؟؟
 
ناشناس ۲۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ لطفا حمایت کنین. بازی با جون مردم درست نیست
 
ناشناس ۲۱:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ جناب شيوا من يه چنتا شماره و ايميل گذاشتم توى كامنتا لطف كنيد توى گروهتون بذارين و از اعضا بخواين امشب يا فردا طوفان پيامكى راه بيندازن و به اين شماره ها خواستشون رو پيامك بزنن تا مسئولين به خودشون بيان اگر هم مقدوره ايميل بزنن من انجام دادم و گفتن در حال پيگيرى هستن
 
ناشناس ۲۱:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ خداوکیلی سهمیه رو کی صیغه کرده؟! کجای دنیا اصلا همچین چیزی وجود داره که من چون پدرم یه دست و یه پا نداره از بقیه رقبام جلو ترم؟! :/ تسهیل کردن امکانات آموزشی برای چنین افرادی درسته. ولی اینکه توی رتبه کنکورشون تأثیر مستقیم بزاره، اصلا عدالت نیست. نه_به_بی_عدالتی
 
ناشناس ۲۲:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ .
 
ناشناس ۲۲:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ اونایی که میگن سهمیه های منطقه سه باید حذف بشه از کنکور هیچی نمیدونن هر کس با بچه های منطقه خودش رقابت میکنه و فقط سهمیه های مناطق رو رتبه کشوری موثر که اونم تو قبولی رشته های مختلف تاثیری نداره . تو خودت یبار برو سیستان بببین با چه امکاناتی درس می خونن یا بچه های شهرستان ها .
 
ناشناس ۲۲:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ به نظر بنده در مورد اموزش و راهیابی به دانشگاه سراسری و دیگر دانشگاهها و رقابت علمی افراد نباید هیچ گونه تبعیضی قائل شد
 
ناشناس ۲۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ امکانات در اختیارشون بزارید ولی صندلی رو نه!
 
ناشناس ۲۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ عدالت را برقرار كنيد
 
ناشناس ۰۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ این کمترین حق خانواده شهداست
 
ناشناس ۰۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ اينقدر نگيد سهميه حق شهداست،شهيد عباس بابايى كه مهم ترين عمليات هاى جنگ رو فرماندهى كرد و ضربه هاى سنگين به دشمن زد،همسرشون يكبار گفتن از كل سهميه شهدا ما فقط ديدار با امام رو استفاده كرديم اين يعنى درك جايگاه شهدا و فداكارى اونها نه دونستن حق سهميه براى خانوادشون تو كنكور
 
ناشناس ۰۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ به نظر من واقعا بعضی از سهمیه ها بدون درایت انتخاب شده اند. اگر واقعا آینده مملکت مهمه باید هزینه کنن.اون هزینه هم این هست که باید واقعا به افرادی که میخواهند سهمیه بدهند تحقیق کنند تا آیا واقعا در شرایط دشواری زندگی میکنند و نمیتوانند به درستی درس بخوانند یا نه.
 
ناشناس ۰۲:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ با تشکر از این تشکل، من هم موافق شرایط مساوی در کنکور ارشد هستم???موفق و پیروز باشید
 
ناشناس ۰۲:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ حمایت از خانواده شهدا و جانبازان کاملا به جاست اما نه با فرق نهادن در معیار انتخاب...هیچ کس با حمایت یک فرزند بدون پدر مخالف نیست اما آیا همان فرزند بار علمی لازم را دارد؟ چرا باید کسی که سواد لازم را ندارد جای فرد باسواد تر از خود را بگیرد
 
ناشناس ۰۳:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ احترام شهدا و خانواده های معظم شهیدان واجب ولی نباید سهمیه های کنکوری بستری رو ایجاد کنه ک با سرنوشت جوانان بازی بشه
 
ناشناس ۰۷:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ من به عنوان کسی یک سال پشت کنکور موندم و هیچ سهمیه ای ندارم طبق آماری که اعلام کردن 74درصد پذیرفته شدن با سهمیه بوده من به عنوان یک ایرانی حق دارم وقتی در آزمون سراسری شرکت میکنم با کسی که کنارم نشسته تفاوتی نداشته باشم و همه چی برابر باشه با اینکه به همه جانبازان و شهیدان کشورم احترام میذارم و مدیونشون هستیم و دست تک تک خانواده آنها را خواهم بوسید و این سهمیه یا شرایط ویژه باید جای دیگه ای براشون لحاظ بشه نه در یک آزمونی که اسمش سراسری هستش و باید همه چی برابر باشه
 
ناشناس ۰۷:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ baba khab talash konid bejaye inke inhame braye kasayii ke alan shoma bejaye ona zendeid taeen taklif konid
 
ناشناس ۰۸:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ دوستان عزیز اگر قصد اجرای عدالت است پس باید مدارسی که شهریه شان ۱۰۰ ملیون است و معلم هایی که هزینه های بسیار بالایی دارد هم برای همه رایگان شود چون در این صورت یک فقیر دیگر شانسی ندارد. پس الکی نگید که ما میخواهیم عدالت را برقرار کنیم با این کار فقط اقا زاده های پولدار موفق تر میشوند .
 
ناشناس ۱۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ عدالت رو برقرار کنین
 
ناشناس ۱۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ صندلی دانشگاه رو به حال خودش بذارید با جان انسان ها بازی نکنید ، تصور کنید عزیزترین فرد زندگیتون زیر دست یک پزشک سهمیه ایی جونش رو از دست بده ، اون زمان عمق فاجعه رو می فهمید ...
 
ناشناس ۱۰:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهمیه منطقه سه باید حذف بشه ؟؟؟؟اونایی که کلاسای انچنانی میگیرن استثنا هستن وگرنه وکثرا این شرایط رو ندارن
 
ناشناس ۱۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ هر کاری کنید چیزی اتفاق نمی‌افته بازم قابل تقدیره کارتون.
 
ناشناس ۱۲:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ خواهشمندم سهمیه ها را حذف کنید این یعنی تبعیض وعدالت آموزشی را برقرار کنید. خیلی حق ها،ناحق شده اند. یا علی ??????
 
ناشناس ۱۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهميه هيئت علمي هم بايد برداشته بشه، اونيكه پدر يا مادرش هيئت علميه همينطوريشم از بقيه دو هيچ جلوتره چون اون پدر و مادر كاملا alert هستن كه براي پيشرفت علمي بچه هاشون بايد چيكار كنن، ضمن اينكه پول كافي دارن تا برا بچه هاشون هرچي كلاس و استاد خصوصي هست رو هم فراهم كنن ديگه سهميه ي چي؟! گيريم پدر تو بود فاضل، از فضل پدر تو را چه حاصل؟!???
 
ناشناس ۱۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهميه هيئت علمي هم بايد برداشته بشه، اونيكه پدر يا مادرش هيئت علميه همينطوريشم از بقيه دو هيچ جلوتره چون اون پدر و مادر كاملا alert هستن كه براي پيشرفت علمي بچه هاشون بايد چيكار كنن، ضمن اينكه پول كافي دارن تا برا بچه هاشون هرچي كلاس و استاد خصوصي هست رو هم فراهم كنن ديگه سهميه ي چي؟! گيريم پدر تو بود فاضل، از فضل پدر تو را چه حاصل؟!???
 
ناشناس ۱۳:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام لطفا سهمیه ها را بردارید و بگذارید عدالت آموزشی برقرار بشه واقعا این ظلم مخصوصا در رشته های پزشکی هست که جون آدم ها باید با افرادی که سواد علمی کافی ندارند در خطر بیفته واقعا انصاف نیست
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ فاک دِ سهمیه
 
ناشناس ۱۴:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهمیه واقعا ناعادلانه ست
 
ناشناس ۱۵:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهمیه ها مصداق بارز بی عدالتی است لطفا عدالت را برقرار کنید
 
ناشناس ۱۵:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ به نظر من قبولی در دانشگاه باید بدون سهمیه باشد و همه از سهم برابر برخوردار باشند
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ عدالت میخواهیم فقط عدالت
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهمیه ی منطقه ۲ و ۳ بخاطر تجهیزاتشونه. خداییش ماکه با چهل نفر تویه کلاس بدون سکو و حتی کمبود صندلی . پروژکتور‌ . کمبود معلم . و هزار چیز دیگه با منطقه یک مقایسه نکنین . خیلی هامون درسخون بودیم ولی امکاناتمون افتضاح بود
 
ناشناس ۱۷:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ واقعا خیلی ظلم هیت.. اگر بحث عدالت در جامعه باشه نباید اینجور باشه.. ما میدونیم چقدر زحمت کشیدن و با دادن همه امکانات به اونا راضیم. براشون کلاس بزارید. بهشون کتاب بدین.. هر چی... ولی واقعا این درصد قبولی ها و درصداییی ک تو کنکور زدن اوج بی عدالتی هست..
 
ناشناس ۱۷:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سلام اینجا چه خبره
 
ناشناس ۱۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ به غیر از سهمیه مناطق بقیه سهمیه ها باید حذف بشه چون که خیلی از مناطق کشور هستند که از مدرسه و معلم خوب و امکاناتی که منطقه یک دارند برخوردار نیستند اگه سهمیه مناطق برداشته بشه دوباره به خیلی ها ظلم‌میشه
 
ناشناس ۱۷:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ تا خودمون واسه خودمون کار نکنیم کسی به فکر ما نیست لطفا حمایت کنید و اطلاع رسانی کنید
 
ناشناس ۱۷:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ خواهش میکنم اونقدر اطلاع رسانی کنید و انتشار بدید و حمایت کنید که به کنکور ۹۹ برسه
 
ناشناس ۱۷:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ کسی این گوشی منو ندیده؟
 
ناشناس ۱۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ چرا باید تفوت بین ما و کسانی که سهمیه دارن باشه .عدلت رو برقرار کنید
 
ناشناس ۱۷:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ خواهان عدالتیم
 
ناشناس ۱۸:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ عدالت را رعایت کنید
 
NavidShiva ۱۸:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ دوستان همت کنید ، تک تک شما میتونید حداقل لینک کمپین رو برای ۵۰ نفر بفرستید و بخواید که در این مسیر که احقاق حق و اجرای عدالت است شریک باشند. این همکاری به نفع همه ماست. پس لطفا دست بجنبید که فرصتی باقی نمانده!
 
ناشناس ۱۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ پاداش جانبازا و ایثارگرا رو ی شکل دیگه بدین نه با سهمیه کنکور فرزنداشون طرف هست ده بیست درصد میزنه با سهمیه پزشک میشه همچین آدمی فردا دکتر شد جون صدها آدم دیگه رو از رو بیلیاقتی میگیره عدالت رو رعایت کنید ت همین کنکور۹۹ حتی
 
ناشناس ۲۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهمیه هیئت علمی و شهدا وایثارگر حذف شود به جاش مثل ما فرزندان این عزیزان کلاس کنکور و... رایگان بروند ومثل ما کنکور دهند
 
ناشناس ۲۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ برای حمایت از نخبه ها و پیشرفت کشور باید کل سهمیه ها برداشته بشه برای جانبازان مزایای دیگه بدن و به منطقه ۳ هم برسن الان خیلیا میرن منطقه ۳ که سهمیه داشته باشن من شهرمون منطقه ۳ ولی خودم الان منطقه یکم ولی واقعا وضعیت شهرمون در این حد نیست که منطقه ۳ باشه همجور کلاس کنکور و ... هست
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ اول از همه باید سهمیه مناطق ۲و۳حذف شه دلیل نمیشه چون تو تهرانیم سهمیه نداشته باشیم ی مدارسی اینجا هست ک بچه های مناطق دو و سه حتی نمیتونن سر کلاساش بشینن
 
ناشناس ۲۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ قدم کوچکی به سمت پیشرفت و سربلندی
 
ناشناس ۲۲:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ عدالت حیدری
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ سهمیه شهدا و جانباز ها خیلی ناعادلانست . اگه اینطوریه باید به همه کسایی که پدر ندارن یا پدرشون معلولیت یا مشکل داره سهمیه بدن
 
ناشناس ۲۳:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ لطفا سهمیه ها رو بردارید تا عدالت برقرار بشه
 
ناشناس ۰۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ باسلام.من یکی از مدارس خیلی عالی تهران میرم ولی به خدا امسال دریغ از یک کلاس بعد کرونا همش ظاهرسازی و فقط خودمون خوندیم به خدا ما حتی با مناطق دیگه هم فرقی نداشتیم امسال
 
ناشناس ۰۱:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ کسی که با سهمیه قبول بشه از خودش هیچی نداره و به مشکل میخوره
 
ناشناس ۰۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ تایید
 
ناشناس ۰۹:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ همه باید بر اساس سطح سواد ارزیابی شن و بالا بیاید
 
ناشناس ۰۹:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ در حق کسایی که استعداد و پشتکار دارند و سهمیه ندارن ظلم شده بزارید افرادی که لیاقت دارند به جایی برسند تا کشور پيشرفت کنه این همه سال حقشون ضایع شد دیگه عدالت برقرار کنید
 
ناشناس ۰۹:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ سلام من پارسال کنکور دادم وبدون هیچ سهمیه ای رتبم خوب شد وعاشق دانشگاه فرهنگیان و شغل دبیری بودم با دوستم باهم برای مصاحبه رفتیم و حتی اونجا به من گفتند که شما قبولی چون همه چیز عالی پیش رفت اما متاسفانه شهرما ۳ نفر بیشتر نمیخواستند که چون بچه هایی که رفته بودیم همه خوب بودیم ۳ نفری قبول شدند که سهمیه داشتند ونامه از بنیاد شهید داشتن واقعا خیلی بی عدالتیه با اینده ماها بازی میکنن خدا کاش یکم هوای ماهاهم داشت
 
ناشناس ۱۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ با سلام استفاده از سهميه ها بي عدالتي واضح ميباشد چرا دانش اموز بي سواد بايد با سهميه ي پدرش جاي دانش اموز مستعد را بگيرد
 
ناشناس ۱۰:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ این ناکار آمدی دولت رانشان میدهد که به جای دادن امکانات سهمیه ها را زیاد میکند تا از زیر بار مسئولیت بیرون بیاید
 
ناشناس ۱۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ تا كي بي عدالتي و تبعيض ؟ يكي درس نميخونه ، با سهميه باباش مياد تو رشته خوب ، تو داشگاه خوب يجوري هم رفتار ميكنن انگار خودشون اينا رو اوردن افسوس
 
ناشناس ۱۲:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ آخه چرا؟ خو اگ دست من بود ک برمیگشتم ب پدرم میگفتم تشریف ببرن جبهه و یه گوشه بشینن برگردن تا من پزشکی قبول شم ا دست اون بنده خداها بود برمیگشتن اجازه نمیدادن پدرشون بره جبهه و ناقص شه جفتمون دقیقا در یک وضعیتیم، من و اون شخصی ک پدرش داستان شده یکی‌ایم! فقط اون اینجا اینجوری شده من چه گناهی کردم ک اون باید بیاد جای من بشینه ب خدا یکی ا دوستام تو کلاس تیزهوشان با سهمیه نشسته بود، ضرب حالیش نبود الان پزشکی اهوازه بعدا من به خاطر اون سهمیه های سهمگین ۹۶ هنوز تو کنکور گیر کردم
 
ناشناس ۱۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ تو رو خدا این سهمیه ها برداشته شه،شهدا رفتن برای برقراری عدالت و اینکه این کشور دست بیگانگان نيفته و مردم جامعه در آسایش باشن،ولی فکر نميکردن با رفتنشون،بچه هاشون سلب آسایش از جووناي دیگه میکنن،کلمه ای که تو این جامعه گم شده،کلمه عدالتت،کسی که دم از عدالت میزنی،واقعا داری با عدالت امام علی جامعه رو اداره میکنی،بعد میان میگن چرا جوونا افسرده ان یا میگن چرا جوونا میرن خارج،بسه دیگه از بس خون مردمو تو شیشه کردین،بسه دیگه،انشاالله هر چی سریعتر چشممون به ظهور آقا امام زمان روشن بشه تا حق یه سریا رو بزاره کف دستشون،اللهم العجل الويک الفرج
 
ناشناس ۱۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ سهمیه ی علمی و ایثارگران بی عدالتیه آموزشیه عدالت باید برای همه اجرا بشه
 
ناشناس ۱۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ از فضل پدر تو را چه حاصل؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۳:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ با اعمال هر گونه سهمیه به جز سهمیه مناطق در خصوص آموزش عالی مخالف می باشم.
 
ناشناس ۱۶:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ اونا باید بهشون امکانات بدن نه اینکه بیان صندلیای مارو براشون جدا کنن.خود سهمیه دارا هم باید حمایت کنن چون وقتی میرن دانشگاه نمیکشن.پس باید تشویق بشن ب خوندن.نه اینک سریع برن دانشگاه با بار علمی کم و اونجا اذیتشون کنن.پس باید دولت کلاسا و مشاور رایگان یا حتی هزینه هاشونو پرداخت کنن
 
ناشناس ۱۶:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ با سلام شهدا با خدای خودشان معامله کردن حذف سهمیه ها موجب پیشرفت وترقی کشور خواهد شد نفری که لیاقت داره و از سطح معلومات علمی بیشتری برخورداره به دانشگاه راه پیدا می کنه نه مثل الان یه عده بیسواد از دانشگاه فارغ تحصیل شده و کارایی برای کشور ندارند البته لازم به توضیح است منظور م همه نیست و در دانشگاه و موسسات عالی کشور نفراتی هستند که در سطح جهانی حرفی برای گفتن دارند ؛ لیکن دکتر سهمیه ای هم هست توی دو خط نوشتاری ۵۰ تا غلط املایی داره و بیمار موقع مراجعه خودش به دکتر میگه چه دارویی براش تجویز کنه ؛ زیاده سخن نگویم با حذف سهمیه ها کشور را به سوی ترقی و پیشرفت علمی سوق دهیم ؛ و این نکته هم متذکر شوم پدر بنده نیز نظامی است و مدت حضور زیادی در مناطق عملیاتی حضور داشته است ؛ و لی واقعا ورود به دانشگاه می بایست طوری باشه که فردی که دانش علمی او نسبت به سایرین بیشتره قبول بشه ، و مطمئن هستم شهدا خود نیز راضی به این امر نیستند
 
ناشناس ۱۶:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ شهدا و ایثارگران گرامی سرور ما هستن و خانواده هاشون از لحاظ مالی و پولی هیچ کم و کسری نباید داشته باشند، همینطور اساتید محترم، اما اختصاص سهمیه و امتیاز ویژه ای مانند سهمیه کنکور که حقوق دیگران رو ضایع کنه خلاف عدالت هست. امام علیع به هر کس که توانایی کار کردن نداشت از بیت المال بودجه اختصاص داد ولی در مقابل خواسته های غیرمنطقی طلحه و زبیر ایستادگی کرد. الان هم کسانی که از جان و مال خود در راه خدا و دفاع از وطن گذشتند باید حمایت کامل مالی شوند و کم و کسری نداشته باشند و احدی هم نمی تواند معترض شود چون حقشان است، که البته اجرشان با خداست و این حمایت ها جبران زحمات آن ها نخواهد شد ولی در عین حال هرگونه امتیاز ویژه ای که موجب تضییع حقوق دیگران شود باید لغو شود مثل سهمیه های مختلف در کنکور. امتیازات فرزندان هیئت علمی و... هم که ناعادلانه هست , ما همه میدانیم اگه شهدای عزیز و ایثارگران واقعی هیچوقت راًی به این امر نیستند و نبودند که حق دیگری برای انها پایمال شود ، و امتیازی با نارضایتی جمعی وارد زندگیشان شود، به امید گزینش اصلح برای اینده ای بهتر
 
ناشناس ۱۶:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ واقعا بی انصافیه اگه در مجلس پیگیری نشه
 
ناشناس ۱۶:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ سهمیه ها برداشته شود. اجرای عدالت اموزشی.هیچ انسان شایسته و مسلمان نباید راضی بشه با خوردن حق دیگران پیشرفت کنه . حق خانواده شهدا . ایثارگران . محرومان و اساتید زحمت کش باید به صورت دیگری ادا شود عادلانه نیست با گرفتن حق دیگران .
 
ناشناس ۱۶:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ سهمیه مناطق نباید حذف بشه چون مناطق محروم با وجود امکانات کمی که دارن حقشون ضایع میشه بنظرم باید سهمیه های اضافی مث ایثارگران و ... رو به جز مناطق حذف کرد
 
ناشناس ۱۶:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ lanat bar kasy ke adalt ro bar gharar n kne
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ از همگی خواهش میکنم تا میتونید انتشار بدید تا در کنکور سراسری ۹۹ هم اعمال بشه
 
ناشناس ۱۶:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ برای پیگیری رسمی نیازمند حمایت جدی و مقتدرانه ای هستیم همین ۷۱۰۰ نفر اگه نفری ۸ تا حامی به جمع حمایت کنندگان اضافه کنن میشه ۵۶۸۰۰پس شدنیه
 
ناشناس ۱۶:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ خودمون باید دست بجنبونیم تا صدامون شنیده بشه بعدها به خودمون افتخار خواهیم کرد که با همت ما پس از سالها اعمال سهمیه لغو شد
 
ناشناس ۱۷:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ خدا کنه که واقعا این سهمیه ها حذف بشه که حداقل عدالت برقرار بشه و صندلی های بهترین دانشگاه ها رزرو نشن
 
ناشناس ۱۷:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ اونایی که میگن سهمیه مناطق سه باید حذف بشه خودشون حاضرن یک سال توی چنین جاهایی درس بخونن بله بعضیا پول دارن مشکلی ندارن ولی نه همه
 
ناشناس ۱۹:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ توروخدا عدالتا برقرار کنین سهمیه های کنکورا بردارین خاهشا?????????
 
ناشناس ۰۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ?????????خواهشمندم عدالت رعایت شود به همه به یه چشم نگاه کنید خدا را در نظر بگیرید
 
ناشناس ۰۱:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ اجرای عدالت وحذف سهمیه های اضافی سواد علمی سنجیده شود ،نه سهمیه
 
ناشناس ۰۹:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ سوال اول اینه که چرا حذف کردن یا نکردن سهمیه ها باید دست شورای عالی انقلاب فرهنگی باشه؟این شورا دقیقا چه ربطی به نظام آموزشی و آموزش عالی و درس و دانشگاه داره؟ دوم این که چطور تو این مملکت ادعای اسلام میشه وقتی حرف اول اسلام عدالته؟کو عدالت؟تنها سهمیه عادلانه سهمیه مناطقه.ما دست خانواده های ایثارگر رو هم میبوسیم ولی اگه میخواین بهشون کمک کنین خدمات درمانی شون رو رایگان کنین.چرا بچه هاشون باید حق دیگران رو بخورن؟واقعا از اون دنیا نمیترسین؟چطور میخواین جواب این همه آدم که تو اوج جوونی بخاطر این سهمیه ها پیر شدن و عمرشون پشت کنکور تلف شد رو بدین؟؟؟ فکر میکنم اسم کشورمون جمهوری اسلامی باشه.حداقل یکم به اسلام پایبند باشین
 
ناشناس ۱۱:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ عدالت رو برقرار کنید
 
ناشناس ۱۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ سهمیه حذف شود و همگی در یک سطح رقابت کنند
 
ناشناس ۱۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ كنكوري 1400 هستم گفتم كه نگيد چرا سرت تو گوشيه واسه من فك كنم روزي نيم ساعت گوشي اشكال نداشته باشه دوستان عزيزي كه ميگن سهميه ايثارگران بايد بمونه واسه شرايط سخت خونه و خونواده اونيي كه پدرش كارگره و از داربست ميفته قطع نخاع ميشه شرايط خونش خيلي نرماله؟ مادرش با پول سبزي پاك كردن خرجي خونه رو ميده خيلي در رفاهه و ميتونه انواع كلاساي آنلاينو شركت كنه؟ شما هم شرايط مناسبي نداري دوست من ولي كسي با اين شرايط چي ؟ امسال بودن سرپرست هاي خانواري كه پول اينترنت نداشتن بدن
 
ناشناس ۱۲:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ تملم سهمیه هاباید برداشته شود لطفا در علم حداقل عدالت رو برقرارکنین بچه ایثارگربودن به معنای باهوش وتوانابودن نیس لطفا فرصت برابری برای همه درنظربگیرین
 
ناشناس ۱۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ تملم سهمیه هاباید برداشته شود لطفا در علم حداقل عدالت رو برقرارکنین بچه ایثارگربودن به معنای باهوش وتوانابودن نیس لطفا فرصت برابری برای همه درنظربگیرین
 
ناشناس ۱۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ متاسفانه شما مسیولین ۴۰ سال هست که با این بی عدالتی دادن سهمیه ها خواستید عدالت برقرار کنید .در رقابت علمی همه باید با یک شرایط سنجیده بشن نه اینکه کلی صندلی از قبل برای تعداد زیادی رزرو بشه . دیگه وضعیت مملکت از این بدتر بشه تا شماها بفهمید راه رو اشتباه رفتید ؟ برای برقراری عدالت آموزشی تمام سهمیه هارو مازاد کنید تا اونی که لایق تره به بهترین جایگاه برسه فقط همین و این نیاز به انجام جلسات خاصی نداره ظلمی که آشکاره چرا باید یک سال دیگه هم برقرار بمونه ؟ برای کنکور ۹۹ اجراش کنید .
 
ناشناس ۱۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ سهمیه مدافعان حرم رو حذف کنین
 
ناشناس ۱۶:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ من مخالف هستم
 
ناشناس ۱۸:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ واقعا زمانی میتونیم بگیم کنکور داخلش عدالت هست و هرکس به حق واقعی خودش دست پیدا کرده که همه از یه سطح آموزشی برخوردار باشند و فقط از سهمیه مناطق برخوردار باشند... نه هیچ سهمیه دیگری...و این مدارس غیرانتفاعی و سمپاد تا زمانی که هست و افراد پولدار میتونند به این مدارس بروند معلومه که معلمی حاضر نیس پول را ول کنه و به مدرسه دولتی بیاد...چون تو همین مدارس عادی دانش اموزای بااستعداد و درس خوانی هست که تنها مشکلش هزینه مالی است
 
ناشناس ۱۸:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ فقط و فقط سهمیه مناطق باید در نظر گرفته بشه و هیچ سهمیه دیگری نباید در نظر گرفته شود...و گناه دانش آموزی که در مدرسه عادی درس میخونه و وضع مالی خوبی نداره که بتونه کتاب بخره یا حداقل ممکن از معلم خوب برخوردار باشه چیه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ الان سهميه بدتره يا اومدن اونايي كه خارج درس ميخوندن؟
 
ناشناس ۲۰:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ كشور هاي ديگه دارن سهميه كنكور ميدن به خانواده كسايي كه از جنگ برگشتن ؟ درست ولي اونا ادعاي حكومت علوي ندارن عذر ميخوام كه پدر متولد 58 من نرفت بجنگه تا منم بگم ال و بل پدري كه پاكبانه و به خاطر تصادف با اون شكم سيرايي كه شب ويراژ ميدنو كورس ميزارن الان خونه نشينه و نميتونه حتي سرشو تكون بده به اونم سهميه بدن ؟ نه عزيز من به اون نميدن تا عدالت اجرا شه ولي شما ها چي ؟ الانم تو كشوري كه ميخواد مظهر عدالت علوي باشه كسي كه ميخواد آزمون ورودي بده بايد بي انگيزه باشه چون آقازاده ها ميخوان برگردن و كليم سهميه هس
 
ناشناس ۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ طرف شب تا صبح تر دايركت اين و اونه الان داره واسه ما مفهوم اسلام شناسي رو توضيح ميده...اگه بي عدالتي باشه خوب برش ميدارن...شما يه كارت برس ✋
 
ناشناس ۰۹:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ مناطق دو دیگه با مناطق یک فرق زیادی ندارن
 
ناشناس ۱۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ فقط و فقط سهمیه مناطق در نظر گرفته بشه...در کنکور باید دانش آموز با علم و دانش خودش قبول بشه و بیاد بالا و به جایی برسه... نه سهمیه ای که پدر و مادرشون یا شخص دیگه از خانواده به دست اورده و حالا بچه هاشون بخوان استفاده کنند...
 
ناشناس ۱۰:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ غیر از سهمیه مناطق هیچکدوم از سهمیه های دیگه قابل توجیه نیست
 
ناشناس ۱۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ لطفا عدالت را برقرار کنید!
 
ناشناس ۱۲:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ لطفا ب فکر بی سهمیه ها باشین ما گناه داریم بخدا
 
ناشناس ۱۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ از بی عدالتی خسته شدیم دیگه انگیزه ای برامون نمونده
 
ناشناس ۱۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ فقط این نکته رو بگم که من این لینک رو توی سایت کانون و گزینه 2 که خیلی بازدیدو کامنت دارن گذاشتم و بلافاصله پاکش کردن و بعد هم تایید نشد که دوباره بذارمش تا وقتی اینا هستن این لایحه تصویب نمیشه چون یه عده که تنها کارو هنرشون پول درآوردن از کنکوره از نون خوردن میوفتن براشون هم مهم نیست یه عده بی سواد بیان مملکت رو اداره کن و چرخ کشور نچرخه
 
ناشناس ۱۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ خواهش میکنم هرکی میتونه امضا جمع کنه باورکنید من دخترم درسش خیلی خوبه امثال پشته کنکوره ولی الان نا امیده و میخواد خودکشی کنه و میترسم اگه به اون چیزی که حقشه نرسه واقعا کار دست خودش بده تو رو خدا بیاد خودمون به داد هم برسیم
 
ناشناس ۱۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ سهمیه منطقه۳ یا سیل زده ها یا زلزله زده ها بله درسته و حقشونه ولی بقیه سهیمه ها مثل سهیمه منطقه ۲واقعا باید حذف بشه چون امکاناتی که منطقه۱ داره منطقه 2هم داره قبلا فرق میکرد ولی الان واقعا تفاوتی نداره و سهمیه شهید یا ایثارگر و از این قبیل سهمیه ها هم باید حذف بشن چون اینجوری رتبه کمی میارن و با سهمیه میان بالا و حق ماهایی که نداریم اون سهمیه هارو ضایع میشه همه توی زندگیشون مشکل دارن ممکنه یکی پدر نداشته باشه یا مادر دلیل نمیشه برای اونا سهمیه بزارن و این سهمیه ها باعث میشن خیلیاشون که پزشکی میرن استعداد و تواناییشون نداشته باشن و حق کسی که منطقه یکه یا اون سهمیه هارو نداره ضایع بشه و مجبور باشه یک سال دیگه بخونه
 
ناشناس ۱۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ چرا نبایدبرای کنکور ۹۹ اجرا بشه ؟؟؟چرا مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی اینقدر در تصویب یک لایحه تعلل میکنن ؟ آهای مسئولین که میدونین سهمیه ها تجاوز به حقوق فرزندان مملکته شما در پیشگاه پروردگار باید تقاص پس بدید .بترسید از آه کنکوریهایی که چند سال پشت کنکور میمونن درصورتی که جاشون رو به تعداد خاصی میدید که شایسته نیستن . تمام جوانان بی سهمیه رو نابود کردین با این سهمیه ها . خدا از شما نخواهد گذشت من مادری که سه ساله فرزندم پشت کنکور با درصدهایی چند برابر سهمیه دارها به رشته موردنظر و در حد لیاقتش نرسیده میدونم چه خبره .چه رنج و هزینه های سرسام آوری را تحمیل به ما می کنید . سهمیه ها ظلم و تبعیض اشکاره و باید مازاد بشه تازه مازاد هم که بشه مگر سهمیه دارها از جیبشون میره ؟؟؟ نه دولت و بنیاد شهید و ایثارگران هزینه رو میده اینجوری ازشون حمایت کنید نه اینکه از حق بچه های ما بهشون بدین این حمایت نیست بلکه عین جنایته
 
ناشناس ۱۴:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ دقیقا میخام بدونم کی سهمیه ی بچه های اینا تموم میشه واقعا نفرین همه ی ما هایی که هیچ سهمیه ایی نداریم و داره به ما ظلم میشه و قربانی میشیم پشت سرتون خیله خوب بسه باشه ما قبول میکنیم تو جاهای دیگه سهمیه داشته باشن ولی تو کنکوری که بی عدالتی بشه بخدا ماهم داریم میخونیم چرا باید اونا قبول شن واقعا بیشعوری و بیشخصیتیه شما هارو نشون میده متاسفم واسه همتون ????????????
 
ناشناس ۱۸:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ تو روخدا سهمیه هارو بردارید بزارید عدالت باشه و حق کسی ضایع نشه لااقل تو کنکور اینقدر بچه هارو اذیت نکنید
 
ناشناس ۲۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ سهميه اصلا مفهمومي نداره تو رو خدا جمع كنيد اين سهميه ها رو
 
ناشناس ۰۱:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ هر سهمیه ای جز مناطق باید حذف بشه بعضی از سهمیه ها دگ نهایت بی عدالتی هستن . خیلی ها با رتبه بهتر ازکسیکه دندون یا رشته های خیلی خوبی قبول شده هستن ک چون سهمیه ی اونارو نداشتن پذیرفته نشدن، واقعا چرا باید اینطوری باشه
 
ناشناس ۰۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ لطفا یا سهمیه ها رو حذف کنید یا اگه حذف نکردید دستور بدید رو تابلو مطب پزشکانی که با سهمیه قبول شدن بنویسن پزشک سهمیه ای تا افراد بدونن جونشون رو بدست کی میدن و اگه راضی بودن برن پیش اینجور پزشکها.
 
NavidShiva ۱۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ چرا فارس نیوز برای کمپین های دیگر که حمایت بسیار کمتری داشتند لااقل یک پیگیری انجام داده اما برای کمپین ما حتی هنوز یک پیگیری هم انجام نداده. باید به عدالت فارس نیوز هم تردید کرد. ما رو باش شکایتمون رو پیش کی آوردیم!
 
ناشناس ۱۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ این سهمیه ها هیچ‌وقت حذف نمیشن فقط ماهاییم که قربانیه پارتی بازی یه مشت آدم حروم خور میشیم همین!
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ سهمیه هیئت علمی نباید حذف شود
 
ناشناس ۱۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ درخواست پیگیری از طرف فارس نیوز داریم
 
ناشناس ۱۳:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ خواهش میکنم فارس نیوز پیگیری کنه
 
ناشناس ۱۳:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ اگه واقعا فارس نیوز میخواد صدای ما رو بشنوه و گامی برای مردم برداره باید این رو پیگیری کنه. با تشکر
 
ناشناس ۱۴:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ شما تو مناطق محروم بودین که بفهمین شرایط چجوریه؟ واقعا اونایی که گفتن همگی دسترسی به موبایل دارن و از این جور حرفا درک نمیکنم، وقتی تو مناطق محروم دبیر زیست همانندسازی dna باکتری رو بلد نباشه چجوری میشه پایه قوی ای داشت؟ چه برسه به اینکه فیلم آموزشی که خداتومانه هم ببینیم حالا اگه میتونین شرایطی که تو تهران و شهرای بزرگ هس رو تو محروم ترین روستاها بیارن و عدالت آموزشی برقرار باشه سهمیه مناطق رو حذف کنن کنکور ۹۸ بیشتر رتبه برترها از شهرای بزرگ و سمپادی بودن نمیگم از مناطق محروم کسی نیس ولی درصد قبولی شهرای بزرگ و مناطق محروم رو ببینین متوجه میشین که عدالت آموزشی نیستو شهرای بزرگ بهترین اساتید و بهترین کلاسا هس حالا اگه کسی هم نخواد و پولشو نداشته باشه بره بهترین مدارس هس و خود مدارس براشون کلاس میزارن ولی تو روستاها چی
 
ناشناس ۱۴:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ اصلا صلاح نیست کسایی با ضریب هوشی کم و درصد نمره ی ضعیب جای افراد باهوشو بگیره بنظر من این هم ظلم ب خودشونه هم جامعه افرادی هستن ک شبوروز دارن زجر میکشن با کلی سختی درس میخونن ولی سهمیه دارا بدون هیچ زحمتی قبول میشن اصن این درست نیست حق بقیه خورده میشه اگ میخوان ب سهمیه دارا کمک کنن از لحاظ مالی کمک کنن ن اینجوری مفتکی درس بخونن
 
ناشناس ۱۷:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ عدالت آموزشی حق همه
 
ناشناس ۱۹:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ دیگه حق خوری به نفع آقا زاده ها کافیه کشور نیاز به نفس کشیدن داره
 
ناشناس ۲۲:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ با سهمیه درحق خیلیا ظلم میشه
 
ناشناس ۰۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ خواهش میکنم سهمیه رو حذف کنید تا عدالت برقرار بشه
 
ناشناس ۰۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ خواهش میکنم سهمیه ها رو حذف کنید تا عدالت بزقراریشه
 
ناشناس ۰۲:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ هر کس باید بر اساس شایستگی خودش در رشته ای پذیرش بشه و تحصیل کنه .در نظر گرفتن سهمیه در کنکور ظلم به کل جامعه هست .
 
ناشناس ۱۵:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ سهمیه مناطق منصفانه ترین سهمیه کنکور هست ...هشتاد درصد بچه های منطقه ۲ و ۳ هزینه کلاس رفتن ندارند ....و کلاس های مدرسه ها کفاف کنکور رو نمیده
 
ناشناس ۱۵:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ عدالت رو برقرار کنید???
 
ناشناس ۱۷:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ همه دست به دست هم حقمونو میگیریم
 
ناشناس ۲۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ امیدوارم نتیجه ای بدهد ولی بنظر من اینا کار خودشون رو میکنن ولی واقعا بی عدالتی هست که یه فرد بی سواد بشه دکتر و جای نخبه های کشور رو بگیره و با جون مردم بازی کنه و اینو هم بگم که سهمیه هاای جانبازی و ... واقعا تاثیر های نجومی دارن یه چند تا صفر رو از رتبه برمیداره و فرد هم فکر میکنه واقعا لیاقتش اونه و این یعنی فاجعه برای آینده مملکت
 
ناشناس ۲۱:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ در وب سایت های کانون و گزینه ۲ تا چند وقت پیش کارنامه ها ودرصدهای سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد و ۵ درصد و محل قبولی و رشته قبولیشون که اکثرا پزشکی روزانه بود نمیش داده میشد ولی الان به خاطر سرپوش گذاشتن و بی خبری بی سهمیه ها اونارو حذف کردن متاسفانه هر چی صندلی و رشته خوبه برای سهمیه دارها رزرو شده. مسئولینی هم مانع اجرای این لایحه برای کنکور ۹۹ میشن خودشون از طریق همین سهمیه ها رسیدن به اینجا و این شده روزگار معیشت و اقتصاد و پیشرفت مملکت وای برشما که از آه مظلوم نمی ترسید و دم از عدالت علوی می زنید .اجرای لایحه ساماندهی سهمیه ها برای کنکور ۹۹ یعنی عدالت در غیر این صورت یعنی خیانت یعنی جنایت .
 
ناشناس ۲۳:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ???
 
ناشناس ۰۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خب اول از همه خطاب به دوستان محترمی که میگند فرزندان ایثار گران کم هوش اند و بی استعداد و درس به هیچ جاشونم نیس باید بگم که بنده پدرم جانباز بودندو من سال ششم دبستان از یه کنکوری برا تیزهوشان بیش تر میخواندم و بهترین تیزهوشان مشهد یعنی هاشمی نژاد یک قبول شدم البته فقط برای شفاف سازی یک سری حرفا گفتم وگرنه چیزه قابل داری نیس.دوم اینکه میخوام داستانه زندگی یه بچه جانبازو بگم پدرم هر روز تک سرفه هایی داشند به خاطر شیمیایی بودنش ، شب ها هم بیش تر میشد این سرفه ها و هر دو روز یه بار هم خونه رو با خاک یکسان میکردند تا سال حدودا 7ام من همین شکلی بودم منم عادی مثله همیشه به نحو احسن میخوندم من عاشق درس بودم مادرم خرجیمونو میدادو با اینکه زندگی سخت بود از وضعیت معیشت از وضعیت بابا اما میگذروندیم تا اینکه انقدر وضعیت بابام بد شد که با همین سرفه هاش جلو چشمام جون داد و فوت شدند این صحنه هیچ وقت یادم نمیره رو تخت بودند همه چی توی زندگی من تموم شد من هیچ وقت اون علیرضای سابق نشدم افت شدید تحصیلی برام پیش اومد جوری که یه بچه سمپادی الآن از سمپاد اومده بیرونو تو یه مدرسه دولتی درس میخونه.فقط بگم دیواری کوتاه تر از بچه های ایثارگر پیدا نکردید همین خیلی از دوستان گفتند دولت بیاد به خانواده های ایثار گر پول بدهد خوار یا برادر عزیزه من که یه همچین حرفی میزنی تو بابت صحیحو سالمه انشاالله هم 120 ساله بشه ولی حق هم میدم بهت وضعیت مارو درک نمیکنی یه سری چیزا با پول حل نمیشه با اینکه وضعیته مالی مونم خوب نیس دولت بابای منو مثه روزه اولش کنه من سهمیه ام رو میدم به تک تک شماها
 
ناشناس ۰۰:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ گل گفتی داداش اگه همین بابا های منو تو نبودن الآن باید عراقی میگفتند:جانبازا مفت خورنو سهمیه دارن عه آخه بی شرف ها ما نه کودکی داشتیم نه نوجوونی اون موقع که شما پای ps4ات زیر کولر داشتی چهارم دبستان گیم بازی میکردی ما داشتیم کلفتی خونواده رو میکردیم ما داشتیم پرستاری و نگه داری از بابامونو میکردیم با حقوق کمه ننه هامون یه غذای بیرون تو سال نمیتونیم بخوریم به مولا
 
ناشناس ۰۰:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ پیام اون بچه ی جانبازو چرا حذف کردین ؟؟؟
 
ناشناس ۰۰:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اقا سهمیه ها رو وردارن قبول نی حقه ما دهه 70 ها خورده میشه اگه میخوایین عادلانه بشه باید رتبه های مارو جابه جا کنین عدالت علی کجا رفته
 
ناشناس ۰۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بابا سهمیه ها باشه بهتره قول میدم سهمیه نباشه هم گند میزنیم من خودم رتبه کنکورم 5 سال پیش 27k شد هر کی گفت چرا انقدر بد میگفتم سهمیه ها باعث اش شدنبود من شهید بهشتی قبول بودم☺
 
ناشناس ۰۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ یعنی همه شما جوجه هشتادی ها همه مطالبو فوله فول هستید منتظرید سهمیه ها برداشته شه؟ بابا اینا همه بهانس به خدا منتظره شنیدن رتبه اتون هستم
 
ناشناس ۰۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ راستی گفتی ps4 کسی فیفا 20 کارکرده میخوادpv
 
ناشناس ۰۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستان این تلاش های ما بی فایده هس چون خودشون بالا دستی هاذی نفع هستند متاسفانه یعنی همشوووون ها یا ایثار گری یا هیئت ایشالا به امیده خدا بدون سهمیه با تلاشای خودمون قبول میشیم
 
ناشناس ۰۰:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ایول چه بهانه توپی مرسی از کسی که لینکه اینجارو فرستاد نتایج اومد میگم سهمیه هارو برنداشتن وگرنه امیرکبیر می اوردم
 
ناشناس ۰۰:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستان خطاب به اونایی که میگن ایثارگران کم هوش اند و درس نخون من یه پسرخاله داشتم باباش جانباز بود یعنی مخ بودا شیشم تیز1 قبول شد کلی المپیاد قبول شد الآنم داره پزشکی میخونه ولی همه فامیلای دورمون که از وضعیته تحصیلی اش خبر ندوشتن میگفتن با سهمیه اومده بالا واقعا گناه دارن بعضیاشون
 
ناشناس ۰۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ کاشکی برا 99 اجرا میشد ازین مسئولین هیچ چی در نمیاد خودمون عالی میخونیم بهارین نتیجه هم میگیریم کنکور_1400
 
ناشناس ۰۱:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ متاسفانه آب از آب تکون نمیخوره من از یکی که به بالا وصله پرسیدم گفت خودتونو ریز ریز هم بکنید بازم سهمیه سره جاشه تا ده سال دیگه هس حتی هیئت علمی چه برسه ایثار گران که یادمه سال 95 گفتند میخوایم حذف کنیم رهبری دو خط جمله گفت همه رفتند تو لونه هاشون یارو میگه خداتونو شکر کنید ازین بد تر نشه سهمیه ها ! به هر حال خیلیا بودن که بدون هیچ سهمیه ای بهترین شدن ما هم دنبال شر و بهانه میگردیم به خدا
 
ناشناس ۰۱:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اگه هرکی تونست زندگی با پدر جانباز بنده رو تو دو ماه تحمل کنه من بهش سهمیه امو تقدیم میکنم این سهمیه حق ماس به خدا ما نه ادمای کم هوشو بی استعدادی هستیم و نه درس نخون ما هم تلاشمونو میکنیم ولی سهمیه امون باید سره جاش باشه اون کسی هم که گفته تعداد فرزندان ایثارگر بزرگ شدن و هیچ کس دیگه نیس خو اگه کم شده چرا اعتراض میکنی به خدا ازین داره دنیا ما چی داریم؟ یه پدر که مثله شیر پشتمون باشه؟درآمده زیاد؟آسایش تو خونه؟
 
ناشناس ۰۱:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من کنکورم خیلی وقت پیش دادم ولی مگه اون زمان سهمیه نبود؟ اون موقع هم بود ولی ما با تلاش کردن به اون جایی که میخواستیم رسیدیم کنکور اون قدر موانع بزرگ داره گیر دادید به سهمیه ها؟ول کنید بابا تمرکزتونو بزارین رو درستون.
 
ناشناس ۰۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بنده منطقه 3ای هستم ولی باید بگم که دوستانه من همه از بهترین معلما دسترسی دارند بالا خره باید صادق و عادل بود با اینکه سهمیه دارم مخالف سهمیه مناطق هستم کلاس های آنلاین مشکلات منطقه هارو برطرف کرده
 
ناشناس ۰۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ناخن انگشت پام شکسته احتمالا به خاطر این سهمیه های ناعادلانه اس بابام برشکسته شد به خاطره سهمیه هاس همسایمون کرونا گرفت به خاطر سهمیه هاس صرفا جهت شوخی بود. خواهان حذف سهمیه ها هستم. کلیه سهمیه هارو باید بردارید مگه یه لایحه چقدر طول میکشه
 
ناشناس ۰۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ الآن دیگه تقصیر آمریکا نیس تقصیر سهمیه هاس
 
ناشناس ۰۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ تا کی میخواین عدالته آموزشی رو زیره پا بزارین
 
ناشناس ۰۱:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ گذشتگان ما تونستند بدون سهمیه قبول بشن ما هم میتوانیم ازین مسئولین آبی گرم نمیشه
 
ناشناس ۰۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ عدالت عدالت عدالت عدالت عدالت
 
ناشناس ۰۱:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بابا به خدا ما پدرانمون ایثار گرند نه کم هوش هستیم نه درس نخوان اما این سهمیه حق ماس در عین حال ماوظیفمون اینه تلاش کنیم استعدادشم داریم به خدا خیالتونم راحت باشه تو دانشگاهم نمره الف رو میگیریم حتما میخواین بگید نمرات دانشگاهم سهمیه داره؟
 
ناشناس ۰۱:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من که میگم به هیچ عنوان برداشته نمیشه این سهمیه ها انقدر دست پشت پرده هس که نزاره این لایحه تا 10 سال دیگم اجرا بشه این لینکو رفتم تو کانون بازنشر کردم 5 دقیقه نشد حذف اش کردنو حسابمو مسدود کردن حتی مافیای کنکور هم علیه ما در این تصویب لایحه اند چه برسه بنیاد شهید و کمیسیون عالی انقلابو خوده شخصه مقام معظم رهبری مطمئن باشد کلی سد وجود داره برا عملی نشدنش به قول دوستمون ازین حاشیه ها به دور باشیم اینا کاره خوشونو انجام میدن
 
ناشناس ۰۱:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ تا وقتی مافیای کنکور وجود داشته باشه و قلم چی و کوفت و زوهره مار وجود داشته باشه سهمیه ها هم هس حالا کی بهتون گفتم
 
ناشناس ۰۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستانی که میگید به خانواده شهدا و ایثار گر پول بدید و کلاس کنکور و ازین قبیل رو رایگان کنید خیلی دوست دارم بابات مثله بابای من هر شب اونقدر سرفه کنه به خاطر شیمیایی بودنش که نزاره یه خوابه خوش داشته باشی خدا تقصیر ما چیه شدیم فرزندان ایثار گر شما پدرت رو با پدر من عوض کن یه پدر سالم تحویل من بده من همون سهمیه لامصبو پرت میکنم جلوت ماله تو .ما کودکی نکردیم تو این مملکت چشمامونو وا کردیم دیدیم بابامون رو تخته حال داز به درازه تا الآن کی پرستاریشو کنه کی حواسش به دوا درمونش باشه همه چی زیره دوشه منه میبینی پدر که عزیز ترین کسه واسه ادم من متنفرم ازش حق دارید این چیز هایی که میگم رو نفهمید چون یک دقیقه هم با یه شیمیایی زندگی نکردید
 
ناشناس ۰۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه ایثارگران حقه آشکار و منطقی ماست ما با تمام وجود تلاش میکنیم و بنیه علمی خودمون رو قوی میکنیم تا برای این کشور مفید باشیم. معلومه هر کار دلتون میخواید انجام میدید دیواری کوتاه تر از خونواده های شهدا پیدا نکردید دولت اگه به فکره ما بود که وضعیتمون این نبود اما باز هم با تمام دل خوری هایی که از حکومت دارم اولین کسی که جنگ بشه منم باز هم راهه پدرمو ادامه میدم
 
ناشناس ۰۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ شاید حق با تو باشه من به شخصه همچین تجربه هایی ندارم که بخوام قضاوتتون کنم اگر به خاطر حرفیکه زدم گفتم بهشون پول بدید اشتباه کردم یه چیزایی قیمتشون از کتاب و کلاس کنکور بیشتره مثل پدر. اما گیرم سهمیه جانبازیو شهید اوکی هیئت علمی چرا باید سهمیه داشته باشه اون که باباش مثله شیر بالا سرش بوده
 
ناشناس ۰۳:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه هارو برداررررررید
 
ناشناس ۰۳:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ طرف منطقه دو سه هس ولی از من امکانتش فراهم تره دیدم که میگم نصفه همایشای برند های کنکور رو همینا تشکیل دادن
 
ناشناس ۰۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ مطمئنم به ۳ سال دیگه هم نمیرسه اگه با همین روند پیش برند ما خقمونو میخوایم چیزه زیادیه؟
 
ناشناس ۰۳:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ هر چی سهمیه هست رو خوردو خاکشیر کنید ما از بی عدالتی خسته شدیم گفتید ۹۹ هم میرسه ولی نرسید
 
ناشناس ۰۳:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من رد دادم دمه کنکوری خسته شدم از تقصیر اینو اون انداختن خسته شدم توانایی رتبه خوبو تو قلم چی ندارم اونجام سهمیه اعمال میشه؟ سال نهم تیزهوشان قبول نشدم اونجا چطور؟ چرا نمیاییم قبول کنیم واقعیت هارو فردا روز سهمیه رو بردارن کم و کاستی هامونو گردن کی بندازیم طرف ۱۰۰ هزار میشه میگه سهمیه های کنکور نزاشتن قبول بشم سهمیه رو ور میداشتن تو بهترین حالت ۵۰ هزار بودی
 
ناشناس ۰۳:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اون فردی که انقدر جیک جیک میکنه سهمیه رو بردارین که اسمتو نمیارم چرا حتی یه بارم اسمت تو برترینای قلم چی نبوده و نخوادم بود چون که فقط میخوای ضعف هاتو با چیزای مختلف بپوشونی کنکوری هستی و جووت و داغ و جو گیر از دهنت هزار تا چیز در میاد غافل ازین که تو سال دهم یازدهم خوردی خوابیدی دوازدهم چشاتو وا کردی گیر دادی به سهمیه
 
ناشناس ۰۷:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ در زمينه علمي عدالت بايد باشه
 
ناشناس ۰۹:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ پولدار بوده باباش براش خرج کرده دلیل نداره منکه منطقه دوام سهمیه نداشته باشم و توکه منطقه یکی بهترین معلما بیان مدرسه دولتی بهت درس بدن... بحث سهمیه مناطق نیست اصلا . ولی سهمیه مناطق‌کاملا منطقیه
 
ناشناس ۱۰:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ محض رضای خدا عدالت اجرا کنید. خسته شدیم از این همه حق خوری
 
ناشناس ۱۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خواهان اجرای عدالتیم هرکس با توجه به قابلیت وشایستگی هاش انتخاب بشه
 
ناشناس ۱۱:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه ایثارگران هم هیچ معنا و توجیحی نداره ،بی عدالتی محض
 
ناشناس ۱۲:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ واقعا دارید با جونه مردم بازی میکنید با این سهمیه جانبازی و این قوانین بی اساس و نادرست
 
ناشناس ۱۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ■اگه بحث سره منطقه هس که دیگه کلاس حضوری معنا نداره بهترین دبیرا تمرکزشون روی کلاس آنلاینه! توی منطقه ات کلاس کنکورم نباشه و بد ترین مدرسه رو بری به خدا کنکور به مدرسه ربطی نداره من دارم توی انرژی اتمیه مشهد درس میخونم به خدا فقط خودمون میخونیم بود و نبود معلم فرقی نداره به حرفاش گوش نمیدیم! تا کی میخواید نفهمید که کنکور فقط کتاب و کتاب تست براش احتیاجه نه معلم و کلاس و مشاور که بهانه ی تمام منطقه۲ و ۳ ای هاس ■اگه بحث سره درآمد و وضعیت بده مالی هس که باید بگم هیییچ ربطی به منطقه طرف نداره توی هر منطقه ای پول دارو کم درآمد هس فقط چون تعداد سهمیه مناطقی زیاده اومدن دفاع کنن ازین سهمیه وگرنه اونم مثله بقیه سهمیه ها هیچ منطقی نداره
 
Samaneh ۱۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ افراد سهمیه ای بدونید فقط استعدادتون رو با سهمیه زیرسوال میبرید، حالا خود دانید و هی بگید حقمونه و فلانه و زندگی سختع،... ولی اینم بدونید که دنیا این دنیا نیست، اینم یه نوع حق خوری و ظلمه و هرقانونی تو کشور به معنای حق و عدالت نیست.. خدا تو قرآنشم گفته که به حساب هرکس چه کوچک و چه بزرگ به طور دقیق رسیدگی میکنه، حالا هی بگو.. اگه من و خیلی های دیگه اون موقع حلالتون کردیم!...معلومه که نمیکنیم، هرچی یه تاوانی داره.. ولی حداقل ای کاش رو مدرکم نوع و مقدار سهمیه تون رو مینوشتند که مردم بدونن واقعا شما چقدر زجر کشیدی!!
 
ناشناس ۱۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستانی که مثله من سهمیه ندارید از خواب بیدار شید. هر کی هم خودش رو اومده منطقه یکی معرفی کرده و گفته موافق سهمیه مناطقم قطعا خودش سهمیه مناطق داره و توی منطقه۱ نیس! یعنی میخوای از هر کسی بپرسی میدونن کنکور همه میگویند فقط کتابه فقط کتاب درسی! اما خوب کمی اغراق امیز هستش اما برید از هر کی میخواید بپرسید کنکور فقط کتاب درسی و کتاب کمک آموزشی و کتاب تست براش نیازه تحربه نشون داده هیچ معلمی نمیتونه برا تو کاری انجام بده غیر ازین که خودت بشینی توی خونت و بخونی مدرسه و کلاس کنکور به هیییچ عنوان ربطی به کنکور نداره همه دارن تشویق میکنن که این چرت و پرتا حاشیه ای بیش نیس خودت بخون خودت بخون و خودت بخون تنها جایی که عدالت برقرار میشه همین کنکوره چون منطقه هیچ تاثیری نداده کتاب های درسی ما نیازی به کلاس و مدرسه نداره واقعیت هارو قبول کنیم و احساسی برخورد نکنیم مناطق یه عده مفت خورن فقط
 
ناشناس ۱۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بفرستید تو گروه ها و کانال ها
 
ناشناس ۱۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ احسنت داداش! تعدادشون زیاده میاند حرفه الکی هم میزنن اینترنت داره بیاد از سهمیه اش دفاع کنه اینترنت برا کلاس آنلاین نداره؟
 
ناشناس ۱۲:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اون دسته از ادمایی که میگن با جونه مردم بازی نکنید من پدرم بنده خدا هیچ سهمیه ای نداشت پزشکی هم قبول شده ولی میگه بهترین پزشکای اهواز آزاده و جانباز اند! زود قضاوت نکنیم به خدا معروف ترین چشم پزشکه اهواز مخملباف هس که جانبازه! پس بحث سره این نیس که در آینده دکترای بدی میشن بلکه بحث سره اینه که حق بقیه بدون سهمیه ای ها ضایع میشه این چیزا رو با هم فاطی نکنیم
 
ناشناس ۱۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ مطمئن باشید اینده همه ی کنکوری هایی که با ایثارگری اومدن بالا از بقیه پزشکا که بدون سهمیه اومدن درخشان تره دیدم که میگم طرف بدون هیچ سهمیه ای قبول شده اصلا حالیش نیس!!ولی از اون طرف دکتره جانباز بوده همه میگن یکه تو چشم پزشکیه اهواز تکه و روی دستش نیس ما بحث اصلی اینه که عدالت کجا رفته اون بنده خدا ها سهمیه اشونو از ظرفیت دانشگاها جدا کنید جوری که به رتبه بقیه لطمه نزنه چه گناهی داریم سهمیه نداریم
 
ناشناس ۱۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بنده پدرم جانبازه و لطفا تا ته اش بخون! فقط همین یک سوال من رو جواب بدید: ۵ دقیقه تصور کن فقط ۵ دقیقه! زنگی ات با یه شیمیایی به هم گره خورده و درآمد ات به مدت دو ماه صفره صفر بشه! برا بابای اعصاب روانت صب تا شب دوا درمونایی که از فلانی و بهمانی پولشو قرض گرفتی رو درست کنی تمامه زندگی روی دوش خودتو مامانت باشه و تمام دل خوشی و انگیزه درس خوندنت توی شرایط و جو خونت این باشه که سهمیه ای هم هست و با تلاش مضاعف و عالی ات و هوش قابل قبول ات و امید، با کتاب کمک اموزشی هایی که واسه دوره قاجاریه از پسر خالت گرفتی داری درس میخونی میگم درآمد صفر بود پوله دوا درمونارو قرض میگرفتیم چه برسه کتاب بخرم و این رو میدونی که ۳۰ سال تو این مملکت کسایی که شرایط نامطلوب تورو داشتن از سهمیه برخوردار بودند ولی برای تورو میخوان بگیرنش چه حالی میشی؟فقط میخوام تصور کنی جایه یه بچه ی جانباز میبودی و بعد نظر میدادی پدرت صحیح سالمه ایشالا۱۲۰ ساله هم بشه ولی تو پدرت رو بده به من سهمیه نمیخوام به قران نمیخوام به الله قسم نمیخوامش ولی پدرمو مثه روزه اولش کن اگه پدرم جانباز نبود و کار میکرد با حقوق کارمندی به جانه مادر و پدرم نمیومدم اعتراض کنم به سهمیه فرزند شهید بدبخت تو میدونی بحث اینه که درک نمیکنید ما هایی که در جنگ با داعش نیستیم هیچ وقت حال و روز اون بچه های همسن سوریه ای رو درک نمیکنیم به خدا جو خونه تمام ایثار گران از جنگه با داعش هم بد تره! این چند ترکِشی که به کمر بابای من خورد عامل همه بد بختی های ما بود چی بود که زندگی یه خونواده رو از هم پاشوند.عدالت اینه که تو به زبونه عراقی نمیای نیش ات رو باز کنی بگی:سهمیه خانواده شهدا رو بردارید‌ با پول دارن صندلی های بهترین دانشگاه ها رو آقا زاده ها میخرن طرف با هزار جور پارتی بدون هیچ درس خوندنی میره دانشگاه کجای کار هستید شما دیواری کوتاه تر از ما فرزندان جانباز نیست چه گناهیی کردیم شدیم بچه هاشون بعد شما میگید هر کی باباش جانبازه خنگه و درس نخون پس سهمیه اشو بگیرید .
 
ناشناس ۱۳:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بنده پدرم جانبازه و لطفا تا ته اش بخون! فقط همین یک سوال من رو جواب بدید: ۵ دقیقه تصور کن فقط ۵ دقیقه! زنگی ات با یه شیمیایی به هم گره خورده و درآمد ات به مدت دو ماه صفره صفر بشه! برا بابای اعصاب روانت صب تا شب دوا درمونایی که از فلانی و بهمانی پولشو قرض گرفتی رو درست کنی تمامه زندگی روی دوش خودتو مامانت باشه و تمام دل خوشی و انگیزه درس خوندنت توی شرایط و جو خونت این باشه که سهمیه ای هم هست و با تلاش مضاعف و عالی ات و هوش قابل قبول ات و امید، با کتاب کمک اموزشی هایی که واسه دوره قاجاریه از پسر خالت گرفتی داری درس میخونی میگم درآمد صفر بود پوله دوا درمونارو قرض میگرفتیم چه برسه کتاب بخرم و این رو میدونی که ۳۰ سال تو این مملکت کسایی که شرایط نامطلوب تورو داشتن از سهمیه برخوردار بودند ولی برای تورو میخوان بگیرنش چه حالی میشی؟فقط میخوام تصور کنی جایه یه بچه ی جانباز میبودی و بعد نظر میدادی پدرت صحیح سالمه ایشالا۱۲۰ ساله هم بشه ولی تو پدرت رو بده به من سهمیه نمیخوام به قران نمیخوام به الله قسم نمیخوامش ولی پدرمو مثه روزه اولش کن اگه پدرم جانباز نبود و کار میکرد با حقوق کارمندی به جانه مادر و پدرم راضی میبودم
 
ناشناس ۱۳:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ چرا باید سهمیه ها باعث بشه که افرادی که حتی یه بار کامل کتاب زیستشونو نخوندن وارد رشته های برتر بشن در حالیکه هیچ گونه سوادی ندارند و بعد ها هم با همین سهمیه از طرح و سربازی معاف میشن و خیلی راحت مجوز مطب میگیرن
 
ناشناس ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ واقعا سهمیه ها ظلمه بزرگیه به ما. هیچوقت معنیشو درک نکردم. حق ماست ک براساس تلاش و علممون به جایی برسیم
 
ناشناس ۱۴:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ چرا انقدر دروغ میگی چرا انقدر نسبت های ناروا میزنی به خانواده جانبازها برادر بزرگ من زیستشو ۹۱ زده بود و پدرمونم جانبازه یعنی اون بنده خدا زیستشو یه دورم نخونده؟تو اون شرایط سخت جو خونه کلی کتاب تست تموم کرد نوش جونش پزشکی در ضمن دین و زندگی هم ۸۸ زده بود.
 
ناشناس ۱۴:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ یه سوال؟ توی ورودی استعداد های درخشان سهمیه وجود داشت؟نمونه بله ولی تیزهوشان نه بنده علامه حلی ۳ دارم درس میخونم با افتخار پدرم جانبازه ۲۵ درصده
 
ناشناس ۱۴:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ما فرزندان جانباز در پیروی از سخنان رهبری و رئیس بنیاد شهید و ایثارگران بنیه علمی خود را قوی میکنیم و با تلاش و کوشش به همه جا میرسیم اما سهمیه حق همه ماس تمامه تمامه شهدا و ایثار گرانی که موجب برهم ریختن اسایش خونه میشوند
 
ناشناس ۱۴:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اون دسته از دوستانی که میگن :با جون مردم بازی میکنید این سهمیه ۱۰ تا صفرو از رتبه بر میداره مطمئن باشید خانواده های اثارگر اونقدری با شرف عاقل هستن که بفهمن فرزندشون لیاقت دکتری نداره نفرستنش تجربی بنده خودم یه چیزی توی خودم دیدم یه استعدادی تو خودم دیدم که اومدم تجربی و همیشه هم جز نفرات برتر قلم چیه شهرمون هستم نگران نباشید با جونه مردم بازی نمیکنیم با بهترین بنیه علمی وارد دانشگاه میشیم و برای این مملکت مفید خواهیم شد ذهن کثیف تو نمیخواد سر بلندی و موفقیت مارو ببینه
 
ناشناس ۱۴:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ نه به ژن خوب نه به بی عدالتی نه به تبعیض نه به ظلم
 
ناشناس ۱۴:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه برای ایثارگران بوده و خواهدبود هیچ کس حقه تغییر و نذفش نمیتونه بشه ما به حرف رهبرمون میکنیم با تمام وجود میخوانیم و تست میزنیم تا جونه تمامه کسایی که موفقیت مارو نمیخوان ببینند در آد اما سهمیه حقه آشکار خانواده شهداس
 
ناشناس ۱۴:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اره راست میگی نه به ژن خوب. ما ژنمون اونقدر خوبه که شب ها به خاطر سرفه های بابامون که شیمیایی شده خوابمون نمیبره درآمدمونم یه دو ماه صفره صفر شد
 
ناشناس ۱۴:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دیگه ما بدون سهمیه ای ها هیچ کاری نمیتونیم بکنیم لینک اینجا برا همه گروه های ایثارگرانو شهید پخش شده
 
ناشناس ۱۵:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من فرزنده شهید کاظمی هستم یک ماه بعد از شهید شدن پدرم به دنیا اومدم تنها دارایی ما فرزندان اینه که سهمیه ای داریم در کنکور تورو خدا بنیاد شهید در برابر این عمل شون کوتاه نیاد دولت چه کار کرده برای ما، خیلی از دوستان گفتن بهشون پول بدید من پول نمیخوام بابامو میخوام بابامو برگردونید تا سهگیه امو پرت کنم توی صورتتون
 
ناشناس ۱۵:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بابا چرا شما ایثار گرا به خودتون گرفتید؟ ما خواهان حذف سهمیه های دیگر هستیم ۱۹ تا سهمیه هس ایثارگران فقط یکیشه بقیه رو حذف کنن خو به نظر من این بنده خدا ها رو اذیت نکنیم هیئت علمی رو حذف کنین و صد تا سمیه این شکلی رو
 
ناشناس ۱۵:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دولت به تک تکه سرفه هایی که پدره من به خاطر شیمیایی بودنش میکنه مدیونه دولت به زن و بچه های این پدران که آسایش زندگی رو از اون ها ربوده دِین به گردن داره پدری که ورزشکار بود قبل جنگ باید روی تخت تا اخر عمرش باشه بچه هاش انقدر از نظر مالی ضعیف باشند چرا هیچ کی به فکره ما نیست
 
ناشناس ۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ طرف کارنامه زیستشو منفی۳۰ زده میگه سهمیه ها نبود شهید بهشتی می اوردم کنکور قبرستونه استعداد هاس راس میگه بنده خدا سهمیه ها نبودآبیاری رو راحت می اورد
 
ناشناس ۱۵:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ این سهمیه ها و بی عدالتی ها فقط باعث ایجاد نفرت شده. یک درصد جمعیت کنکور سی درصد قبولی.
 
ناشناس ۱۵:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من لینکه اینجارو برا قلم چی گذاشتم سریع پاک کردم حسابمم بست??? تا وقتی اینا باشن سهمیه ها هم هس
 
ناشناس ۱۵:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستان تلاش ها بی فایدس همه چی دسته مسئولینه اگه خودشون ذی نفع باشن بر نمیدارن که متاسفانه همشون یا هیئت علمی ای اند یا ایثارگری برخوردارن
 
ناشناس ۱۵:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من دارم میگم پدرم با افتخار شهید شد که شماها در آسایش باشید برای ما که هیچ کاری نکردن نه پول نه امکانات نه هیچی بخدا حاضرم پدرم بیاد و این سهمیه برداشته شده ولی حیف که شهید شده یکم درک داشته باشید ما پدرامون برای شما از جونشون مایه گذاشتن
 
ناشناس ۱۵:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ با سعی و تلاش به همه چی میرسیم ۳۰ ساله که سهمیه ها سره جاش هس و کلی ادم بدون سهمیه وارد پزشکی شدن پس بهانه ای بیش نیس این کار هامون چرا سال های پیش کسی نمیگفته بی عدالتیه الآن بی عدالتی شده؟مطمئن باشید از دهم خوب کار کرده باشین کنکورو عالی خواهید شد این سهمیه ها هم مانع شما نخواهد شد.اون چیزی که مانع شما میشه همین حاشیه های غیر درسیه که از مطالعه و تمرگز دورتون میکنه. کنکور_۱۴۰۱
 
ناشناس ۱۵:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ همه جای دنیا سهمیه دارن همه جای دنیا کلی امکانات به جانباز ها میدن و حالا ایران که کلی ادعا کرده ما ملت شهید پروریم فقط برامون یه سهمیه گذاشتن اونم میخواید شماها آزمون بگیرید
 
ناشناس ۱۵:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ما ها پدرامون به خاطر شماها از جونشون گذشتن و حالا فقط یه سهمیه بهمون دادن حاضرم پدرم سالم میشد و این سهمیه اصلا وجود نداشت
 
ناشناس ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اونایی که میگن سهمیه داشتن بی عدالتیه اون وقت عدالته که پدر من رفته برای شماها شهید شده و خیلی ها که پدراشون جانباز و شیمیایی شدن و شما ها پدراتون کاملا سالم باشن؟؟؟
 
ناشناس ۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوست عزیز پدر من هم شهید شده دیواری کوتاه تر از ما پیدا نکردند همه ساله کلی صندلی دانشگاه رو با پول میخورن اقا زاده ها ولی خصلت یه ایرانی اینه شهید جانبازو تخریب کنه بگه ناعدالتی ایجاد کردن بقیه چی؟،چرا از ۱۰۰ تا پیام ۹۹ تاش به ما گیر میدید الهی جنگ بشه ببینم غیر از این خونواده های شهید کی میره بجنگه همتون میترسیدو فرار میکنید دولت به ما نیاز داره کوه به کوه نمیرسه ولی آدم به آدم میرسه سهمیه رو بر دارید ببینم همه ی اینایی که غر میزدن پرستاری سیستان و بلوچستان رو میارن یا نه
 
ناشناس ۱۵:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ کشور ما ملت شهید پروره فکر نکنم بتونن سهمیه ی شهدا و جانباز هارو بردارن اونا به خاطر شماها رفتن شهید شدن یه بچه ای که بابا نداره حاضره اصلا کنکور نده ولی اون باباش رو یک بار ببینه
 
ناشناس ۱۶:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستان فقط بگم خیر نمیبینید به این خانواده ها توهین میکنید من از همتون زود تر امضا رو زدمو کلی هم فحش به این خونواده های ایثارگر دادم الآن بابام دو هفتس کرونا گرفته آرزو میکنم فقط خوب شه سهمیه نخواستم الآن دارم شرایط یه فرزنده جانبازو کاملا درک میکنم بدبخت شدم بابام دمه کنکور بمیره خیلی بد میشه
 
ناشناس ۱۶:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ چرا میگید بی عدالتیه؟؟ بعد چطور بی عدالتی نیست که ما بابا نداریم و شماها همه بابا دارید ؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دلیل اینکه مردم از خانواده شهدا بیزار شدن همین سهمیه هاست. بهشون پول بدین تا رشد کنن. الحمدالله تحصیلاتشون هم رایگانه و شهریه دانشگاه ندارن
 
ناشناس ۱۶:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ منم بابام جانباز۷۵ درصده ارزو میکنم مثله روزه اولش شه ولی سهمیه نداشته باشم فقط قدر زندگی اتونو بدونید ما که زندگی نداریم صب تا شب چشمامونو وا کردیم بابامونو رو ویلچر دیدیم
 
ناشناس ۱۶:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خدایی یکم درک داشته باشید پدر من برای شما ها رفته جنگ و شیمیایی شده هر چند ساعت یه بار ما یه دعوا داریم دو خونه به نظرتون تو این وضعیت میشه درس خوند؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بی عدالتی یعنی این که بچه های یتیم کمیته امداد نه بابا دارن نه حقوق نه سهمیه
 
ناشناس ۱۶:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ان شالله امام زمان میاد و حق ما را از خانواده شهدا میگیره و عدالت اجرا میکنه
 
ناشناس ۱۶:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خداییش تصور کن یه لحظه بابات کرونا بگیره چجوری میتونی تحمل کنی؟؟ بعد ما بابا هامون برای شما جانباز شدن و شیمیایی شدن برای امنیت شماها رفتن شیمیایی شدن من فقط می‌خوام یه لحظه بابام سلامتیش رو بدست بیاره اصلا خاطرم کنکور ندم
 
ناشناس ۱۶:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خیلی قدر نشناسید
 
ناشناس ۱۶:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اون دوست عزیزی که گفته بچه های یتیم و ازین حرفا الآن براتون توضیح مییدم
 
ناشناس ۱۶:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اینایی که دارن میگن ما حقتون رو خوردیم تصور کن باباتون خدایی نکرده کرونا بگیره اون وقت تازه یکم درک میکنی که من چه کشیده بودم
 
ناشناس ۱۶:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ پدر من برای اینکه شما ها در آسایش باشید رفته جانباز شده بعد شما ها اینجوری رفتار میکنید؟؟ خوب جواب از خود گذشتگی های پدر من رو دادید تقریبا ۸۰۰۰ نفر اومدن امظا کردن اینا پیش خودشون فکر نکردن اگه جای ما بودن چیکار میکردن؟؟؟ که باباشون هر دو ساعت یه بار بیاد یه دعوا درست کنه چون شیمیایی شده؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اون بچه ی یتیم هم پدرش رو از دست داده و بی پدری درد کمی نیست اما اون کسی که پدرش شهید شده خودش رو نمیبخشه توی کتش نمیره‌که پدرش برای تو که الآن عراقی نگی سهمیه هارو بردارن جنگیده دولت به همین بچه دِین داره چون برا وطنش بابلش جونشو داده و وطنو از بچه اش هم گرامی تر داشته تو ما و امثال مارو درک نمیکنی نمیتونی هم درک کنی چون نمیفهمی من یه خواب خوش ندارم نمیدونی که من یه غذا نمیتونم سره سفره بخورم باید به بابام کمک کنم نمیفهمی که من تابستون پارسال بابام جلوی دستای من جون داد چون پول دوا شو نتونستیم تهیه کنیم
 
ناشناس ۱۶:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خداییش پدر من تنها مزیتی که بهش دادن از جانباز شدنش فقط همین سهمیه هست هیچ مزایا و امکانات دیگه ای ما نداریم بخدا پدر من برای شماها رفته از جونش مایه گذاشته برید بقیه ی کشور هارو ببینید همه جای دنیا علاوه بر سهمیه سهمیه یه عالمه امکانات دیگه هم برای جانباز های کشورش دارن چون قدرشون رو میدونن
 
ناشناس ۱۶:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ این ۸۰۰۰ نفری که اومدن و امظا دادن هیچ وقت نمیتونن ماهرو درک کنن هیچ وقت نمیتونن درک کنن که پدرای ما برای شماها رفتن و جانباز شدن و شماها دارید اینجوری از پدرای ما تشکر میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۱۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خونواده هایی که باباشون جانبازن معمولا از درآمد خوبی برخوردار نیستن چون باباشون نمیتونه کار کنه و مسئولیته خونواده میوفته گردنه من و مامانم فکر میکنم ما حتی سه ماه یل بارم گوشت قرنز نمیتونیم بخوریم
 
ناشناس ۱۶:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دولت برای تک تکه سرفه های بابام مدیونه
 
ناشناس ۱۶:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ یه آدم جانباز نمیتونه درآمد خوبی داشته باشه چون پدرش به خاطر شماها یه عضوی از بدنشو از دست داده ماییم که باید بریم کار کنیم برای خوانواده و زمان کافی برای درس خوندن رو نداریم چون پدر من برای شماها جانباز شده اون وقت شما اینجوری جواب میدید؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ فکر کردین جانباز بودن الکیه نمیدونین چه قدر سختی داره؟ یکی بیاد همش پیش گوشیتون سرفه کنه شما میتونین درس بخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
Samaneh ۱۶:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ واقعا ما از باباهای شما خواستیم برن؟.. خب نمی رفتن، الان مثلا چه گلی به سرمون زدیم؟!.. هر چقدرم درس بخونیم، این همه دانشگاه رشته های مختلف هست اما بعدش چی نه میشه خوب کار پیدا کرد..حالا فرض اینکه عرضه به خرج دادیم و کار پیدا کردیم،حقوق ها و تورم رو ببینید.. الکی خون شهیدا و جانفشانی جانبازا و ایثارگران پایمال شده.. الان دوستان خیلی هامون شبیه همیم، هرکس یه مشکل، بابام آره پیشم بوده ولی اونم مریضی های خودشو داره، یه کارگر پول نداریم یه خونه بخریم که من یه اتاق یه متری داشته باشم برای درس خوندن،از وقتی تعطیلم شده که دیگه سروصدا چه وضعی،فرض کن اتاقی که ۴نفر به جز منم اونجان باید درس بخونم: انصاف نیست بابای منم کلی زحمت و زجر کشیده،الان کلی درد داره، من چیکار میتونم براش بکنم؟ من با کسایی که درس نمیخونن کاری ندارم ولی با رتبه ها و درصد های خوب نتونم یه رشته که علاقه دارم و دوسش دارم یعنی پزشکی قبول بشم ولی یه آدم که درصدای افتضاح داره بیاد و بره آرزوی منو زندگی کنه واقعا شماها باشین حرصتون و خشمتون نمیگیره؟؟... بچه های دارای سهمیع که میگین دعواست خونه امون واقعا درک میکنم پدری که مریض باشه و خونه دعوا چطوریه؟ ولی بی انصاف نباشین که فقط کنکوره،همه جا سهمیه دارین،همه جا!
 
ناشناس ۱۶:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ این خیلی نامردیه که شرایط مارو نمیتونید درک کنید سهمیه مارو از ما بگیرید ولی بعدش خواهشا تک تکه فرزندان شهید و ایثار گر رو به دار ببندید چون لیاقته ما همینه لیاقت بابای من همینه که به خاطر وطنش باید تا ۷۰ سالگی اشم شبا نتونه بخوابه نتونه راه بره لیاقت این مملکتم همینه که جنگی بشه ببینه اولین کسایی که برای جنگیدن داوطلب میشن همین فرزندان اند
 
ناشناس ۱۶:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ این ۸۰۰۰ نفری که امظا دادن کاش باباهاشون کرونا بگیرن تا تازه یکمی از رنجی که ما میکشیم رو تحمل کنن
 
ناشناس ۱۶:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ مگه شما ایثارگر نیستید؟؟؟ خب از سهمیه دل بکنید تا مردم از خانواده شهدا نفرت نداشته باشن. والله ایثارگر نیستید
 
ناشناس ۱۶:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ با این که سعمیه ندارم ولی دلم رحم اومد باشه بابا سهمیه شما سره جاش باشه ولی بقیشو ور دارین سهمیه های مناطق و ایثارگران بمونه بقیه رو بردارید
 
ناشناس ۱۶:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ این بنده خدا ها گناه دارن ولشون کنین من پسر خالم باباش رفت سوریه جانباز شد زندگی اش تباه شد
 
ناشناس ۱۶:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ما نمی‌تونیم درست درس بخونیم از یه طرف فکر سرفه های بابام از یه طرف درآمد خونه اصلا نمیشه درس خوند پدر من برای شماها رفت و از جونش مایه گذاشت
 
ناشناس ۱۶:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ نه_به_حذف_سهمیع_ایثارگران خوده ایثارگرا و بچه هاشونم بگذرندو کوتاه بیان من نمیگذرم ماها پدرانمون صحیح سال هستن اون بنده خدا ها خیلی بد بختی کشیدن
 
ناشناس ۱۶:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ای کاش کسایی که میگن ما داریم حق شماها و میخوریم باباهاشون کرونا بگیرن تا یکمی از شرایط مارو درک کنن
 
ناشناس ۱۶:۳۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ منم موافقم سهمیه مناطق و ایثارگران رو دست نزنید بقیه اشون رو یه کاری بکنید مگه ۱۹ تا نبودن؟ چقدر شما احمق اید دست گذاشتید رو سهمیه حانبازا میدونید که ورش نمیدارن اول باید گیر به هیئت علمی میدادیم بعد میرفتیم سراغ این دو تا
 
ناشناس ۱۶:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ یکمی ماهارو درک کنید این مشغله های که ما داریم هیچ کدوم رو شماها ندارید بخدا ندارید شماها اصلا یک بار شده به فکر این باشی که باید بری کار کنی برای این که بابات توان کار کردن نداره شما ها یک بار باباتون یه صبح تا شب سرفه کنه ؟؟؟ بعد فکر کن ما هر روزمون همینه بعد فکر کردی تا حالا با این وضعیت میشه درس خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ همسایمون جانبازه ۲۵درصد وام مسکن ۴درصد دوتا خونه داره بچههاش همه تنبل همه بهترین دانشگاه
 
ناشناس ۱۶:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بنده پشیمونم از حرفایی که به خونواده های شهید زدم
 
ناشناس ۱۶:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ الان همه بچه هاش استخدام رسمی دوبرابر وام ازدواج اون وقت من جون۳۴ هیچی حقمونو میخایم
 
ناشناس ۱۶:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ کسایی که میگن ما حقشونو خوردیم تا حالا رفتن بیرون کار کنن ؟ تا حالا شده باباشون نتونه بره سر کار؟؟ بعد خودشون باید همه ی خرجی رو بدن؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ قیافه حق به جانب شما ایثارگران مهمترین عامل تخریب خانواده شهداست. نه_به_سهمیه
 
ناشناس ۱۶:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خسته شدیم از این همه ظلم و تبعیض
 
ناشناس ۱۶:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ پدرای ما برای شماها رفتن جنگیدن شهید شدن اینه دست مزد از خود گذشتگی های بابام؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۶:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ انقدر بهم فشار اومده میگم ای کاش جنگ شه یه پا یه دست بدیم از این زندگی راحت شیم من دانشجوی دکتری
 
ناشناس ۱۶:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ همچین میگه باید بریم کارکنیم انگار هیییچ حقوقی نمیگیرن. هیچی نگیرین از بازنشسته ها خیلی بیشتر میگیرین
 
ناشناس ۱۶:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ما وظیفه داریم که با تمام شرایط سخت خود و مشکلاتی که داریم شب بیداری بکشیم تلاش کنیم صبح تا شب درس بخونیم و با بنیه قوی و پایه ای عالی از زیست شناسی وارد دانشگاه شویم و دراینده اگر هم در اینده به جایی رسیدیم مطمئن باشید با تلاش و کوشش بهترین های ان حرفه خواهیم شد سهمیه_حق_تمام_بچه_ها_ایثارگر
 
ناشناس ۱۶:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اومده میگه پدرای ما به خاطر شما رفتن سهمیه استخدام بستون نیست یک ریال بابت دانشگاه نمیدین ما کارگری میکنیم پول دانشگاه جور شه
 
ناشناس ۱۶:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ مطمعن باشید برش نمیدارن مثل امسال
 
ناشناس ۱۶:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ هر سال میگن بر میداریم ولی بر نداشتن
 
ناشناس ۱۶:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ از بس حق ما ها رو خورین خودتونم باورتون شده که سهمیه حقتونه بابا ازاد بخونین شما که ۲۵درصد سهمیه استخدام دارین
 
ناشناس ۱۶:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من داداشم سهمیه میداشت یا نه بازم پزشکی می اورد بعد شما میگید تنبل هستیدو کم هوش خودمم علامه حلی ۳ ام البته ریا نباشه چیزه قابل داری نیس با افتخار پدرمون برای ایران جانباز۵۰ درصد شدند
 
ناشناس ۱۶:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ایشالا این ۸۰۰۰ نفر باباهاشون کرونا بگیرن تا یکم مارو درک کنن
 
ناشناس ۱۶:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستان امیدمون تابستانه داره شروع میشه .ایران قیامت میشه
 
ناشناس ۱۶:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ حالا حالا ها باهاش موافقت نمیشه
 
ناشناس ۱۶:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ میگن باهاش موافقت نمیشه چون هرساله تعداد کسایی که سهمیه دارن کمتر میشه
 
ناشناس ۱۶:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوست عزیز منم پدرم ایثار گره و حرف هایی که در فارس من زدن برام خوش ایند نیس اما برای هیچ کس ارزوی بدی نداشته باش ما دشمنتون نیستیم فقط زجر کشیده ایم اعتراض داریم که دیواری کوتاه تر از ما پیدا نکردید کلی روش هست غیررسهمیه میان با پولو پارتی و رفاقت روی صندلی دانشگاها میشینن چرا به اونا اعتراض نمیکنید چون مظلوم گیر اوردید
 
ناشناس ۱۶:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ شمارتون رو وارد نکنید شارژتون میره
 
ناشناس ۱۶:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ نه_به_برداشتن_سهمیه_ایثارگران
 
ناشناس ۱۶:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خطاب به اون دوستمون که میگه حقوق میگیرید میدونی روزی چقدر خرجه دوا درمونه بابامه؟ میدونی هر کدوم ازون قرص ها چن تومنه میدونی مامانم توی بخشه کرونا بستریه یه دو هفته ای وقتی از وضعیت و زندگی بقیه خبر نداری نظر ندید اگر هم پولی هس به قران مجید همش دود میشه میره برا مخارج بابام من تک فرزند چه گناهی کردم شدم پسره یه جانباز
 
Samaneh ۱۶:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ هیچ شارژی کسر نمیشه، اینطوری نوشته که کسی رای نده... ینی تفم زیادیه که تو صورت بعضیا بندازی.. بی لیاقت که باشی ،سهمیه یا غیر سهمیه ای نداره، عدالت باید اجرا بشه
 
ناشناس ۱۶:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اصلا کلا ۱۵۰۰ نفر سهمیه دارن که هیچ کدوم درسخون نیستن چون مشغله های زیادی دارن
 
ناشناس ۱۷:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ من حقمو میخام همه سهمیه ها باید حذف بشن هیچ بهانه در کار نیست ایثارگری هیئت علمی بهیار بهدارو....
 
ناشناس ۱۷:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اگه بحث ادالته که ما پدرامون رو سالم میخوایم اونا به خاطر شما ها جانباز شدن
 
ناشناس ۱۷:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه ی شما ایثار گرا رو دست بهش نمیزنن هیچ همین هیئت علمی هم کاریش نمیتونن بکنند فقط باید بشینیم مثله ادم بخونیم و دنبال این حاشیه ها نباشیم تا وقتی قالیبافی که برادرش شهده شده رئیس مجلس و اوحدی شده رئیس بنیاد شهید محاله سهمیه هاتونو بردارن
 
ناشناس ۱۷:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ برش نمیدارن مثل پارسال
 
ناشناس ۱۷:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ مطمعن باشید برش نمیدارن کشور پشتوانه ی خودشو از دست نمیده
 
ناشناس ۱۷:۱۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بیاییم قبول کنیم که رقابت علمی در سطح یک کشور اسون نیس ازمون ورودی تیزهوشان کنکور المپیاد های کشوری اگر نمیتونیم توی ازمون های ازمایشی رتبه ی خوبی کسب‌کنیم به خاطر کم کاری خودمون بعد که کنکورم دادیم بگیم سهمیه ها باعث اش شد من خودم دو ساله پشت کنکورم و هر وقتم حرفی شد گیر دادم به سهمیه ها تنها و تنها و تنها خودم میدونم کم کاری از خودم بوده دو هفته قبل کنکور که همه داشتن برا کنکور سگ میزدن من فیلم ترسناک نگاه میکردمو ۲۴ ساعته توی تلگرام بودم ادم مجبوره بگه به خاطر سهمیه هاس چون بهانه ی دیگه ای نیس خب هر کی ندونه خودش ادم میدونه که داریم تک تکمون بهانه میاریم سهمیه باشه یا نباشه بازم نمیتونیم پزشکی بریم چون رقابت سخته اونی هم که حرف ازین میزنه یارو استعداد داره و شب بیداری کشیده اگه واقعا این کارارو کرده قبول میشده مگه مثلا ۱۰ نفر اول که اسمشونو میزنن سهمیه داشتن؟نه خودشون مثه ادم خوندن گفتم یه نصیحت برادرانه بکنمتون و بگماین وضعیت سهمیه ها بوده و هست
 
ناشناس ۱۹:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اگه برا۹۹ اجراش نکردید غلط میکنید برای سال های بعد اجرا کنید اونا خونشون از ما رنگین تره؟ آقازاده تون ۹۹ کنکور داره باید سهمیه اش دست نخوره؟ بابا چقدر بی عدالتی چرا سال ۹۷ اجراش نکردید؟؟؟ من سه ساله دارم پشت کنکور میمونم بعد سال ۱۴۰۰ اجرا شه نهایته ظلمه
 
ناشناس ۱۹:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ شاید سهمیه ۲۵ درصدی داشته رفته کرونا رو ساخته کله دنیارو به باد داده! باید از تمام کشور های درگیر کرونا هم امضا جمع کنیم بلکه یه فکری کنن
 
ناشناس ۱۹:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ همه سهمیه ها رو بردارید مرسی اه
 
ناشناس ۱۹:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ یو دونت نو می دنت اور تینک تینک یو نو می دغدغه کنکوری های۹۹ با مسئولین ?????????
 
ناشناس ۱۹:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بیاییم با این سهمیه ها جک بسازیم مسئولین که ورش نمیدارن حداقل دلمون خوش باشه
 
ناشناس ۱۹:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خخخخخخ اوکیه من پایم
 
ناشناس ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه باعث شد طارمی توپشو گل نکنه تو دروازه پرتقال سهمیه رو بردارید
 
ناشناس ۱۹:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ میثاقی سهمیه داشت تو شبکه ۳ وگزنه فروسی پور امتیازش بالا تر بود
 
ناشناس ۱۹:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خوب بود اولی اشو بی نمک گفتی
 
ناشناس ۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ شاید باید به شیوه طنز با مسئولین حرف بزنیم تا حداقل سهمیه هیئتو بر دارن
 
ناشناس ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستان ببخشید دارید چه غلطی میکنید؟
 
ناشناس ۲۰:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ تتلو توی خوانندگی سهمیه داشته وگرنه خواننده نمیشد
 
ناشناس ۲۰:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اگه تتلو سهمیه داشته من عاشقه سهمیه هام ???
 
ناشناس ۲۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ تتلو بهترین خواننده ایرانه فقط سهمیه مناطق هم داشته منطقه دو حساب میشه دیگه
 
ناشناس ۲۰:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ آقایون خانوما الکی خودتون رو اینجا علاف نکنید عمرا اگه برش دارن اگه بردارن سال قبلی ها بهشون ظلم شده و به شهیدا و جانبازا برای همین برنمیدارن مطمعن باشین برین بخونین ایشالا همه مون رتبه تک رقمی
 
ناشناس ۲۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ولی کاش میشد هر چی باشه کارمون یه پِلِق راحت تر بود
 
ناشناس ۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اره بابا دست بهش نمیزنن فقط ما زیادی دلخوش بودیم آب از آب تکون نمیخوره
 
ناشناس ۲۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ الآن ناموسا گناه ما کنکور۹۹ ها چیه توی سال کنکوره ما اومدن لایحه اشو دادن بعد استفادشو کنکوری های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۰۱ ببرن؟؟؟ من در برابر این بی عدالتی سکوت نمیکنم!
 
ناشناس ۲۰:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ راستم چه رسمیه حرصو جوش های این لایحه رو ما بخوریم سودشو شما ۱۴۰۰ ها بکنید هیچ جای این مملکت درست نیست!
 
ناشناس ۲۰:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اگه برای ما که کنکورمون میوفته ۱۴۰۰ هم کاری نکنید ولی بیایین لایحه رو ۱۴۰۱ عملی اش کنین آه تمام کنکوری های۹۹ و ۱۴۰۰ پشتتونه بهتره یه برای همه اعمال شه یا هیچ کس
 
ناشناس ۲۰:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ نه_به_تبعیض_بین_کنکوری۹۹_با_کنکوری۱۴۰۰
 
ناشناس ۲۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ یکمی به داده ما حافظان قرآنم برسید چطور سال های پیش سهمیه داشتیم اما امسال نه
 
ناشناس ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ کنکور ۹۶ ظلم بود اونجا چرا عدالتو رعایت نکردید کنکوری های۹۹ خونه رنگین تری از ما دارن لابد
 
ناشناس ۲۱:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه مناطق حقه مسلم ماس
 
ناشناس ۲۱:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ تمامه سهمیه هارو غیر ار مناطق و ایثار رو بردارید
 
ناشناس ۲۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ اگر برای ۹۹ اعمال نشده ۱۰۰ درصد ذی نفع بودین و از ۱۴۰۰ دیگه تمام فرزندانتون ازین سد بزرگ رد شدند به شخصه ببینم ۱۴۰۰ لایحه اجرا شد و برای ما نه دنبال تظاهرات سنگین تر از تظاهرات قاسم سلیمانی باشید هر کی نمیزاره برای ۹۹ تصویب شه ور داره از ایران بره
 
ناشناس ۲۱:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ببینید دوستان شما فقط دنبال اعتراض و بهانه اید لایحه رو تو ۹۹ بزارن کنکوری۹۶ ناراحت میشه برا ۱۴۰۰ بزارن ۹۹ ناراحت میشه اگه کلا لایحه رو دست نزنن بهش ۸۰۰۰ تا امضا جمع میکنید فازتون چیه؟؟؟ میدونم توی کنکور به شدت استرسو اظطراب هس اما دلیل نمیشه به همه چی اعتراض کنین و از عالمو ادم طلب کار باشین از بچه روستایی طلب کاری از فرزند شهید طلب کاری بیا کله درآمده منم برا تو! بشین درستو بخون بچه
 
ناشناس ۲۱:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ما فقط به دنبال عدالت و جایگاهه خودمون هستیم همین
 
ناشناس ۲۱:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ میدونی مشکلت چیه؟؟ مشکلت اینه که توی کشوری به نام ایران که هیچ چیز سره جای درستش نیس تو دنبال جایگاه اتی اونم قضیه ی پیچیده کنکور که هر کاری کنن یه عده ناراحت میشن فکر کنم هیچ کاری نکنن همینطوری بزارن بمونه سنگین تره تا اینکه بخواد هر کی یه چیزی بگه
 
ناشناس ۲۱:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بچه ها چقدر بحث میکنید!!! خسته نمیشید میدونید که ور نمیدارن
 
ناشناس ۲۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سهمیه قبولی و تغییر رشته و تغییر دانشگاه و شهر فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه ها عادلانه نیست???
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بنده پدرم جانبازه و لطفا تا ته اش بخون! فقط همین یک سوال من رو جواب بدید: ۵ دقیقه تصور کن فقط ۵ دقیقه! زنگی ات با یه شیمیایی به هم گره خورده و درآمد ات به مدت دو ماه صفره صفر بشه! برا بابای اعصاب روانت صب تا شب دوا درمونایی که از فلانی و بهمانی پولشو قرض گرفتی رو درست کنی تمامه زندگی روی دوش خودتو مامانت باشه و تمام دل خوشی و انگیزه درس خوندنت توی شرایط و جو خونت این باشه که سهمیه ای هم هست و با تلاش مضاعف و عالی ات و هوش قابل قبول ات و امید، با کتاب کمک اموزشی هایی که واسه دوره قاجاریه از پسر خالت گرفتی داری درس میخونی میگم درآمد صفر بود پوله دوا درمونارو قرض میگرفتیم چه برسه کتاب بخرم و این رو میدونی که ۳۰ سال تو این مملکت کسایی که شرایط نامطلوب تورو داشتن از سهمیه برخوردار بودند ولی برای تورو میخوان بگیرنش چه حالی میشی؟فقط میخوام تصور کنی جایه یه بچه ی جانباز میبودی و بعد نظر میدادی پدرت صحیح سالمه ایشالا۱۲۰ ساله هم بشه ولی تو پدرت رو بده به من سهمیه نمیخوام به قران نمیخوام به الله قسم نمیخوامش ولی پدرمو مثه روزه اولش کن اگه پدرم جانباز نبود و کار میکرد با حقوق کارمندی به جانه مادر و پدرم نمیومدم اعتراض کنم به سهمیه فرزند شهید بدبخت تو میدونی بحث اینه که درک نمیکنید ما هایی که در جنگ با داعش نیستیم هیچ وقت حال و روز اون بچه های همسن سوریه ای رو درک نمیکنیم به خدا جو خونه تمام ایثار گران از جنگه با داعش هم بد تره! این چند ترکِشی که به کمر بابای من خورد عامل همه بد بختی های ما بود چی بود که زندگی یه خونواده رو از هم پاشوند.عدالت اینه که تو به زبونه عراقی نمیای نیش ات رو باز کنی بگی:سهمیه خانواده شهدا رو بردارید‌ با پول دارن صندلی های بهترین دانشگاه ها رو آقا زاده ها میخرن طرف با هزار جور پارتی بدون هیچ درس خوندنی میره دانشگاه کجای کار هستید شما دیواری کوتاه تر از ما فرزندان جانباز نیست چه گناهیی کردیم شدیم بچه هاشون بعد شما میگید هر کی باباش جانبازه خنگه و درس نخون پس سهمیه اشو بگیرید .
 
ناشناس ۲۳:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بنده پدرم جانبازه و لطفا تا ته اش بخون! فقط همین یک سوال من رو جواب بدید: ۵ دقیقه تصور کن فقط ۵ دقیقه! زنگی ات با یه شیمیایی به هم گره خورده و درآمد ات به مدت دو ماه صفره صفر بشه! برا بابای اعصاب روانت صب تا شب دوا درمونایی که از فلانی و بهمانی پولشو قرض گرفتی رو درست کنی تمامه زندگی روی دوش خودتو مامانت باشه و تمام دل خوشی و انگیزه درس خوندنت توی شرایط و جو خونت این باشه که سهمیه ای هم هست و با تلاش مضاعف و عالی ات و هوش قابل قبول ات و امید، با کتاب کمک اموزشی هایی که واسه دوره قاجاریه از پسر خالت گرفتی داری درس میخونی میگم درآمد صفر بود پوله دوا درمونارو قرض میگرفتیم چه برسه کتاب بخرم و این رو میدونی که ۳۰ سال تو این مملکت کسایی که شرایط نامطلوب تورو داشتن از سهمیه برخوردار بودند ولی برای تورو میخوان بگیرنش چه حالی میشی؟فقط میخوام تصور کنی جایه یه بچه ی جانباز میبودی و بعد نظر میدادی پدرت صحیح سالمه ایشالا۱۲۰ ساله هم بشه ولی تو پدرت رو بده به من سهمیه نمیخوام به قران نمیخوام به الله قسم نمیخوامش ولی پدرمو مثه روزه اولش کن اگه پدرم جانباز نبود و کار میکرد با حقوق کارمندی به جانه مادر و پدرم نمیومدم اعتراض کنم به سهمیه فرزند شهید بدبخت تو میدونی بحث اینه که درک نمیکنید ما هایی که در جنگ با داعش نیستیم هیچ وقت حال و روز اون بچه های همسن سوریه ای رو درک نمیکنیم به خدا جو خونه تمام ایثار گران از جنگه با داعش هم بد تره! این چند ترکِشی که به کمر بابای من خورد عامل همه بد بختی های ما بود چی بود که زندگی یه خونواده رو از هم پاشوند.عدالت اینه که تو به زبونه عراقی نمیای نیش ات رو باز کنی بگی:سهمیه خانواده شهدا رو بردارید‌ با پول دارن صندلی های بهترین دانشگاه ها رو آقا زاده ها میخرن طرف با هزار جور پارتی بدون هیچ درس خوندنی میره دانشگاه کجای کار هستید شما دیواری کوتاه تر از ما فرزندان جانباز نیست چه گناهیی کردیم شدیم بچه هاشون بعد شما میگید هر کی باباش جانبازه خنگه و درس نخون پس سهمیه اشو بگیرید .
 
ناشناس ۲۳:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ باز مناطق و ایثارگران یه چیزی بقیه سهمیه ها رو هم که همت نکردید بردارید
 
ناشناس ۲۳:۱۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ سلامتی امثال من که بود و نبوده سهمیه ها تاثیری توی رفتن به رشته آبیاری گیاهان دریایی نداره از ما که گذشت شما درست درس بخونید
 
ناشناس ۲۳:۳۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ بخدا خیلی بی عدالتیه یکی از دوستای من با تراز کنکور 6700پزشکی میخونه ولی منی که سهمیه نداشتم با تراز 7500پرستاری آزاد
 
ناشناس ۲۳:۳۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ دوستانی که میگید به خانواده شهدا و ایثار گر پول بدید و کلاس کنکور و ازین قبیل رو رایگان کنید خیلی دوست دارم بابات مثله بابای من هر شب اونقدر سرفه کنه به خاطر شیمیایی بودنش که نزاره یه خوابه خوش داشته باشی خدا تقصیر ما چیه شدیم فرزندان ایثار گر شما پدرت رو با پدر من عوض کن یه پدر سالم تحویل من بده من همون سهمیه لامصبو پرت میکنم جلوت ماله تو .ما کودکی نکردیم تو این مملکت چشمامونو وا کردیم دیدیم بابامون رو تخته حال داز به درازه تا الآن کی پرستاریشو کنه کی حواسش به دوا درمونش باشه همه چی زیره دوشه منه میبینی پدر که عزیز ترین کسه واسه ادم من متنفرم ازش حق دارید این چیز هایی که میگم رو نفهمید چون یک دقیقه هم با یه شیمیایی زندگی نکردید
 
ناشناس ۲۳:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ خواهان حذفدسهمیه مناطق هستم.
 
ناشناس ۲۳:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ این که قبل از برداشتن قطعی و کامل هیئت علمی دنبال قطع بقیه سهمیه ها بودیم بد ترین استراتژی برای مطالبه داشتن از حکومتیه که شهید وایثارگر براش به عنوان پشوانه هس بیایین هیئت علمی رو بر داریم که خودشونم خبر دارن بعد یکی یکی عادی کنیم برداشتن سهمیه رو
 
ناشناس ۰۰:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ملت ایران ملت شهید پروره برش نمیدارن برین یه کمپین دیگه درست کنید که همه ی سهمیه ها به جز ایثارگر و مناطق رو بردارن اینجوری بهتره
 
ناشناس ۰۰:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ بنده با تصویب این لایحه موافق نیستم یا برای تمام کنکور هایی که گذشت بدون سهمیه رتبه بندی کنید یا به هیچ عنوان عملی اش نکنین ما هم ادمیم خوب چرا برا ما بدون سهمیه نبود همیشه به حق دهه های شصت و هفتاد ظلم بوده و هست. بی_عدالتی_محض
 
ناشناس ۰۰:۰۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ یا همه ما از این لایحه برخورداریم یا هیچ کس تک خوری ای وجد نداره ما هم شاید سهمیه نبود پزشکی ای چیزی میووردیم
 
سرباز صاحب الزمان ۰۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ با سلام ضمن تشکر از مطالبه خوبتان از مطالبه طرح تحویل فوری خودرو برای خانوارهای بدون وسیله نقلیه حمایت کنید باتشکر https://www.farsnews.ir/my/c/30004
 
ناشناس ۰۶:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سال کنکور ما اعمال سهمیه منطقه دو بهدضرر بچه هتی منطقه دو.بود منطقه یک با رتبه بدتر دانشگاه بهتر قبول شدن منطقه دو رقابت بیشتره پیگیری بشه حتما
 
ناشناس ۰۹:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ عدالت را بر قرار کنید
 
ناشناس ۰۹:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ میزان نمره داوطلب باشد.نتیجه این سهمیه ها پزشکانی بیسواد هستند که حتی قدرت تشخیص ندارند چه برسد به درمان..و این چرخه زشت معیوب گریبانگیر جامعه ایران میشود.
 
ناشناس ۱۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ مخالف این لایحه هستم عدالت باید از چند سال پیش اجرا میشد حق ندارید تصویب کنید مخصوصا اگر برای ما کنکوری های ۹۹ نشه و بعد برای ۱۴۰۰ بشه
 
ناشناس ۱۲:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶  ‌به‌عنوان مثال در همین کنکور ‌۹۸ برخی از فرزندان اعضای هیأت علمی که با رتبه ۸هزار و ۹هزار توانستند در رشته دامپزشکی یکی از دانشگاه‌های شهرستان‌ها پذیرفته شوند. با این سهمیه به دانشگاه کلانشهرها انتقالی گرفته‌اند و به ‌جای دامپزشکی در رشته پزشکی در حال ادامه تحصیل هستند. اعمال سهمیه فرزندان هیأت علمی در واقع ظلمی است که به دیگر متقاضیان می‌شود. به اعتقاد ما به هیچ‌وجه نباید چنین سهمیه‌ای وجود داشته باشد.» مهرافشان درباره اینکه عده‌ای اصرار دارند این مسئله را کمرنگ کنند، این طور توضیح می‌دهد: «برخی ذی‌نفعان استدلال می‌آورند که این سهمیه نیست و تنها جابه‌جایی دانشجو صورت می‌گیرد. اما این جابه‌جایی باعث می‌شود که دانشجویی با رتبه ۶‌ رقمی روی صندلی دانشجویی بنشیند که رتبه ۳‌رقمی آورده است. همچنین در رشته‌های خاصی مانند پزشکی که ظرفیت پذیرش اندک است، همین جابه‌جایی باعث می‌شود حقوق داوطلبان دیگر نادیده گرفته شود. سال گذشته ۱۱۴نفر از سهمیه پزشکی استفاده کردند که محق نبودند. قرار شد با آنها برخورد قانونی شود اما خبری نشد.» این کارشناس آموزشی با تأکید بر اینکه مشکل اساسی این است که قانونگذار و مجری قانون، ذی‌نفع این ماجرا هستند، می‌گوید: «فعالان حوزه آموزش تابه‌حال نامه‌نگاری‌های بسیاری کرده‌اند و بارها این مسئله را به طرق مختلف انعکاس داده‌اند، حتی گروه‌های مختلفی تشکیل شده اما این تلاش‌ها به نتیجه نرسیده ‌و با موانع قانونی و بلاتکلیفی مواجه شده است. گروه‌هایی هستند که اجازه نمی‌دهند این قضیه به نتیجه برسد. منافع آنها در مسکوت ‌ماندن این لایحه است. مهرافشان می‌گوید: اگر قرار باشد عدالت آموزشی اجرا شود، باید ابتدا قوانین به نحو درستی اجرا شوند. اگر سهمیه شاهد، جانبازان و ایثارگران داریم، این سهمیه‌ها قابل‌دفاع هستند، اما سهمیه‌ای که به فرزندان هیأت علمی دانشگاه‌ها داده شده، توجیهی ندارد. این دستورالعمل حداقل باید امسال در رشته‌های پزشکی حذف می‌شد؛ رشته‎‌ پرطرفداری که رقابت آموزشی در آن دشوار است و از سوی دیگر پذیرش و فعالیت در آن مستقیما با جان انسان‌ها ارتباط دارد. اعمال این سهمیه در رشته‌های پزشکی هرساله بار روانی سنگینی برای داوطلبان کنکور تجربی به همراه دارد.» منبع: روزنامه همشهری
 
ناشناس ۱۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ این که آقا زاده شما ساله ۹۹ کنکور داره تقصیر ما چیه؟! این نهایت بی عدالتیه که امسال اجرا نشه ولی ساله بعد تصویب شه همیشه دنبال منافع خودتون بودید مطمئنم تمامه آقازاده ها کنکورشون تو این چن سال بوده وگرنه همین چن سال پیش اجرا ایش میکردن ماله ما خار داره؟ ناعدالتی است اگر ۱۴۰۰ بلی و ۹۹ خیر همیشه ما کنکوری های۹۹ مظلوم واقع شدیم
 
ناشناس ۱۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سهمیه مناطق کاملا بی منطق است اگر بحثه درآمد مد نظرتونه خو چرا سهمیه درآمدو دخل و خرج نزاشتید چه منطقه ۱ چه ۲چه۳ باید به همتون بگم که امکاناتی که شما میگید تو منطقه امون ندارید نبایدم داشته باشین کنکور چه چیز هایی لازم داره؟کتابدرسی کتاب کمک اموزشی کتاب تست به هیچ عنوان نه مشاور نه کلاس کنکور به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم چون قاتل وقتتونه توی بهترین مدارس تیزهوشان و انرژی اتمی که دبیراشون شاخ اند بچه ها دارن مثلا زنگ عربی لغت ادبیات حفظ میکنن!مدرسه هم اهمیتی نداره اما اون چیزایی که الزامی ۳ کتابی هس که بالا کفتم الکی بهانه نیارید و از سهمیه اتونم دفاع نکنید این سهمیه ماله شما نیس تعدادتون زیاده حق خوری ایجاد میشه
 
ناشناس ۱۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ مشکل این مملکت اینه که با این سهمیه ها فقط میخواد دهنه منطقه۳ ای و اون بچه شهید و اون بچه جانبازو ساکت نگه داره درصورتی که سهمیه یعنی به داده اون منطقه برسی اون منطقه هم آبادش کنی و مرمت ببخشی. به داده اون بچه شهید برسی کاری کنی که انقدر زندگی اش دگرگون بشه که دیگه دلتنگی باباشو نکنه که دیگه حرفی از سهمیه اش نزنه و انقدر عاجزانه این طوری مطلب ننویسند اینجا که دله مام کباب بشه مشکله این مملکت اینه که مسئوله نسبت به اون بدبختی های بچه های مناطق و ایثار گر اما شونه خالی میکنه دولت از خزانه اش به این ها نمیبخشه و مجبوره حق بقیه بچه ها رو بدن اینا بخورن که کاره درستی نیس باید اونقدر از نظر مالی و معنوی بی نیاز باشن که دیگه خودشون سمت این سهمیه ها نیان حالا این وسط هیئت علمی ها واقعا قابل دفاع نیستن اگه به صورت رسمی اونارو حذفش میکردن خوب بودش
 
ناشناس ۱۲:۵۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۲:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ وقتی شما دهه۸۰ هارو میبینم کرکو پرم میریزه ما سال ۹۴ ازمونمونو دادیم مثله بچه ی ادمم رفتیم الآن پرستاری میخونم قدیما پاشونو جلو بزرگ ترشون دراز نمیکردن حالا شما به دولت هم انتقاد میکنین
 
حسيني ۱۲:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سهميه هاي حق خور حتي توي طرح هم معافن يا تخفيف ميخورن فرزندان شهيد طرح ندارن اونوقت ما بايد بريم داهات و روستا ٢ سال عمرمونو تلف كنيم گيرم كه پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل ؟؟
 
ناشناس ۱۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اگه هرکی تونست زندگی با پدر جانباز بنده رو تو دو ماه تحمل کنه من بهش سهمیه امو تقدیم میکنم این سهمیه حق ماس به خدا ما نه ادمای کم هوشو بی استعدادی هستیم و نه درس نخون ما هم تلاشمونو میکنیم ولی سهمیه امون باید سره جاش باشه اون کسی هم که گفته تعداد فرزندان ایثارگر بزرگ شدن و هیچ کس دیگه نیس خو اگه کم شده چرا اعتراض میکنی به خدا ازین داره دنیا ما چی داریم؟ یه پدر که مثله شیر پشتمون باشه؟درآمده زیاد؟آسایش تو خونه؟اینکه یه روز درمیون بابات به خاطره اعصاب و روان بودنش ناخوداگاه تمام خونه رو با خاک یکسان کنه این که بابات شبا یکسره سرفه کنه این خونه و زندگی و همه چیه یه بچه جانباز تحت اشعاع قرار بگیره این بچه چه گناهی کرد؟ چه کاره خلافی کرد چه گناهی کرد که باید با یه شیمیایی بدون اعصاب و عصبی دست و پمجه نرم بکنه بعد از این همه سال برای بابات زحمت بکشی و دوا درمون درست کنی بعد به خاطر اعصابو روان بودنش جلوی تمام مهمونا بهت سیلی بزنه اینه فضل پدر جانباز شیمیایی و اعصاب روان اینه رسیدن فضل و مرحمته بابا های ما ایراد کاره شما اینه که فکر میکنید کسایی که سهمیه دارن ۴درصوی و آقازاده هستن نمیدونید که بابات نتونه کار کنه تمامه مسئولیت خونه گردنه تو و مامانه بد بختت می افته حق خوری اینه که زندگی من باید با شیمیایی گره بخوره و تو بابات مثله شیر بالا سرته این تبعیض ناحقه.
 
ناشناس ۱۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ حق خوری اینه که تو بابا داری و بابای منو با تانک زدن الهی تمامه باباهای شما کشته و ناقص بشن در عوض پدرانه شهدا و جانبازان مثله روزه اولشون بیان فرزندانشون رو درآغوش بگیرند شما زمانی مارو درک میکنید که یه هفته با بابای جانبازه یکی بتونی زندگی کنی
 
ناشناس ۱۳:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ پیرو حرفه دوستمون اگه هرکی تونست زندگی با پدر جانباز بنده رو تو دو ماه تحمل کنه من بهش سهمیه امو تقدیم میکنم این سهمیه حق ماس به خدا ما نه ادمای کم هوشو بی استعدادی هستیم و نه درس نخون ما هم تلاشمونو میکنیم ولی سهمیه امون باید سره جاش باشه اون کسی هم که گفته تعداد فرزندان ایثارگر بزرگ شدن و هیچ کس دیگه نیس خو اگه کم شده چرا اعتراض میکنی به خدا ازین داره دنیا ما چی داریم؟ یه پدر که مثله شیر پشتمون باشه؟درآمده زیاد؟آسایش تو خونه؟از فضل پدر به هم ریختن اتاقت توسط پدرت توی ۲ دقیقه هس فضل پدرای ما اینه که باید یه جانبازه این مملکت توی خونه ۵۰ متری زندگی کنه فضل پدره من اینه که گلدونه مرت کرد سمت تلویزیونو الآن همون تلویزیونی که به زور قصد هاشو دادیمم نابود شد
 
ناشناس ۱۳:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اگه هرکی تونست زندگی با پدر جانباز بنده رو تو دو ماه تحمل کنه من بهش سهمیه امو تقدیم میکنم این سهمیه حق ماس به خدا ما نه ادمای کم هوشو بی استعدادی هستیم و نه درس نخون ما هم تلاشمونو میکنیم ولی سهمیه امون باید سره جاش باشه اون کسی هم که گفته تعداد فرزندان ایثارگر بزرگ شدن و هیچ کس دیگه نیس خو اگه کم شده چرا اعتراض میکنی به خدا ازین داره دنیا ما چی داریم؟ یه پدر که مثله شیر پشتمون باشه؟درآمده زیاد؟آسایش تو خونه؟
 
ناشناس ۱۴:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سربازی هیچ، شهریه دانشگاه هیچ، وام ازدواج دو برابری، بیمه عالی، استخدام صد در صدی، طرح های اجباری پزشکی هیچ، حق ایثارگری در فیش حقوقی همه اعضای خانواده، حقوق پرستاری به همسر، هتل ها و مراکز تفریحی با تخفیف و ...
 
ناشناس ۱۴:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ باز خوبه به شما خودشون میگن سهمیه هس ما که دوس داریم در اینده فوتبالیست شیم هم استعدادش هس هم علاقه ولی با پارتی بازی و ۱۰۰ جور رانت و کثافت کاری شایسته سالاری انجام نمیشه یعنی شانس بیاری با کسی نیوفتی که باباش خودش فوتبالیستی سرمربی ای چیزی هس توی ایران انتظار شایسته سالاری نداشته باشد چه علمی و چه مهارتی اینجا ایرانه :
 
ناشناس ۱۴:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ما که میخوایم تو رشته ورزشی به جایی برسیم سهمیه ها بد تر از شماس واقعا کرس رونالدو تو ایران به دنیا میومد به هیچ جایی نمیرسید اگه پارتی نداشته باشه
 
ناشناس ۱۶:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ تا کی بی عدالتی ...مسئولان بی مسئولیت تا کی
 
ناشناس ۱۷:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سهمیه هارو حذف کنید
 
ناشناس ۱۷:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ بخدا ما دست بوس همه ی شهدا وجانبازای کشور مون هستیم به خدا اگه امکانات رفاهی از جمله مسکن و حقوقشون را چند برابر کنن هیچ حرفی نداریم ولی علم چیزی نیست که بهش سهمیه تعلق بگیره....حذف سهمیه
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ آخه خدا کجای دنیا برای علم سهمیه میدن که طرف بیاد جلو ما پوز دکتری شو بده بخدا بابای دوستم جانباز 25 درصده وضعیتش از بابای من بهتره
 
ناشناس ۱۷:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ما فقط خواستار عدالت هستیم
 
ناشناس ۱۷:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ دلم میخواد بدونم شما خودتون برای معالجه جونتون رو دست ی پزشک سهمیه ای بی سواد میسپارین .....
 
ناشناس ۱۷:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اجرای عدالت
 
ناشناس ۱۷:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ عدالت رو اجرا کنید لطفا به صورت مازاد سهمیه بدین
 
ناشناس ۱۷:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ بخدا بچه هامون متنفرشدن از جانبازا پون میبنن دوست صمیمی شون که از اونا ضعیف تره دکتر شده با سهمیه خودشون بارتبه 6000 منطقه 2 دوباره باید ی سال بمونه پشت کنکور
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ما فقط خواستار عدالت هستیم
 
ناشناس ۱۷:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ حذف کنید این مهر بی عدالتی رو
 
ناشناس ۱۷:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۷:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ خواهان حذف سهمیه ها برای کنکور99
 
ناشناس ۱۷:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ به امید پیروزی
 
ناشناس ۱۸:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ جامعه ی سهمیه دار جامعه ی بی سواد
 
ناشناس ۱۸:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ والا 85 درصدم زیاده
 
ناشناس ۱۸:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اینا نمیخوان حذف کنن وگرن سهمیه بسیجی رو خو شبانه حذف کردن
 
ناشناس ۱۸:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اینکه بعضی از دوستان راجع به سهمیه های کنکور فرزندان شهدا صحبت میکننن در حالیکه الان فرزند شهیدی تو شرایط کنکور تقریبا وجود خارجی نداره پرداختن به این موضوع ساده انگارانه اس.شما باید روی سهمیه های دیگه ای که الان واقعا حجم عظیمی از اجحاف ها داره داخل اون داره صورت میگیره مثلا سهمیه فرزندان اعضای هیئت علمی سهمیه مناطق محروم سهمیه فرزندان جانباز پنج درصد و ....... لطفا خودمون رو گول نزنیم و روی این سهمیه ها تمرکز کنیم که اجحاف اینجاست نه جای دیگه
 
ناشناس ۱۹:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ خدایا خودت به دلهای شکسته نگاه کن
 
ناشناس ۱۹:۲۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ احمقانه ترین شکل ممکن کمک به ایثار گران همین سهمیست
 
ناشناس ۱۹:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ توروخدا برای سراسری۹۹ اصلاح کنید سهمیه ها رو
 
ناشناس ۱۹:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ خواهان عدالت آموزشی هستیم نهبهسهمیه۹۹
 
ناشناس ۲۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اجازه بدید با برداشتن سهمیه های نابجا حق بچه هایی که واقعا لایق هستند گرفته نشه .. بلکم اینطوری افراد شایسته تری مقام و منصب های مختلف رو به عهده بگیرند تا شاید مملکت از این فلاکتی که درگیرش هست خارج بشه ???‍♀?????
 
ناشناس ۲۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ما فقط عدالت آموزشی را خواهان هستم
 
ناشناس ۲۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ تو رو خدا پیگیری کنید
 
ناشناس ۲۲:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اسکورت تیم سنجش پزشکی با ماشینای بنز به سمت آی سی یو با گان و ماسک و شیلد...
 
ناشناس ۲۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ کاش این ۹۰۰۰ نفر باباهاشون کرونا بگیرن تا ماهارو درک کنن
 
ناشناس ۲۳:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سهمیه هارو عمرا وردارن
 
ناشناس ۲۳:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ سهمیه هارو بر نمیدارن مطمعن باشید ما ملت شهید پروریم
 
ناشناس ۲۳:۰۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ الکی نیاید دلمون رو خوش کنیم برش نمیدارن ملتی که شعارش شهید پروریه به نظرتون سهمیه هارو بر میدارن؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۲۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ برش نمیدارن چون دو دلیل داره اولیش اینه که بردارن شهیدا اعتراض میکنن میگن چرا ما باید ناقص باشیم بقیه کامل دومش هم اینه که کسایی که سال قبل کنکور دادن میگن چرا برای ما بر نداشتن؟
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اگه بردارن به خیلی ها بی عدالتی میشه اگه بزارن به خیلی های دیگه بی عدالتی میشه
 
ناشناس ۲۳:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ یعنی خدا میشه ی بار مسئولین صدای ما رو بشنون.......
 
ناشناس ۲۳:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ کسایی که از سهمیه شهید و ۲۵ به بالا برخوردارن اونقدری تعدادشون کم هست الآن که شما بهشون گیر ندید و بهانه اتون نباشه. بد ترین راهو رفتید! ایران مطمئن باشید دست به سهمیه ایثار گران نمیزنه بی خودی وقت و ذهنتونو تو این سایتا تلف نکنین شاید فکر کنین به خلطره اینکه به بابام جانبازه و به نفعمه دارم میگم ولی هر سال همین آشو همین کاسه هس همه اعتراض میکنن ولی هیچ واکنشی نشون ندادند امسالم که واکنش نشون دادن لایحه دادن آذر ماه شما فکر کردید خبراییه بهمن ماه لایحه سهمیه ایثارگر رو تو مجلس رد کردند اگه اطلاعاتتون کامله که مطمئنم نمیدونید که اومدید اینجا خوب ادمی که الآن ذهن اش درگیر بوده از آذر تا بهمن و اعتراض میکرده سهمیه ایثارگرو ور دارید بعد بیان تو مجلس رد اش کنن حاله خوشی بهش دست نمیده پس الکی ذهنتونو درگیر این چیزا نکنید
 
ناشناس ۲۳:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ اونقدری کاهش یا برداشتن سهمیه ایثارگران سد و مانع داره که نباید بهش امید داشته باشیم تَقّی به توقّی بخوره بنیاد و کمیسیون نمیزارن کاری کنیم اصلا کاره بنیاد شهید همینه از اینا دفاع کنه یه درصدم سهمیه هاشونو کم نمیکنن خیالتون راحت خیال شما جانبازم راحت باشه حق مارو بخورید و بی عدالتی کنید
 
ناشناس ۲۳:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ مسئولین صداهای شما رو از همه بیشتر میشنوه مسئله اینه که ذی نفع ماجرا هستن و چاره ای جز مسکوت ماندن این لایحه نداشتن
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ همه مسئولین از سهمیه ها ذی نفع اند چه هیئت جه ایثار گر و سودشون بر مسکوت ماندن و فراموش شدن این لایحه هس وگرنه همه اونا بهتر از ما میدونن چه خبره
 
ناشناس ۲۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ متاسفم برای شمایی که خودتون رو فرزند شهید ویا رزمنده خطاب میکنی ونفرین میکنی کسایی رو که مثل شما فکر نمیکنند واز حق شون دفاع میکنن عزیزم مشکلات شماها رو همه میدونن اما خداوند به همه ی بندگانش مشکلاتی داده هر بنده ای یه مشکل داره خیلیا مشکلات بدتری دارن اما هیج کمکی از هیچ ارگانی بهشون نمیشه ....جهاد در راه خدا یک امر واجبه شما نباید بخاطر احساس مسئولیتی که پدرانتون بخاطر وطنشون انجام دادن بقیه رو سرزنش کنید و زور بهشون بگید
 
ناشناس ۲۳:۳۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ خیلی خوشم میاد که احتماله برداشتن صفره صفره و خودمونو علاف کردیم. میدونی چرا؟ چون مسئولینم ذی نفع نبودن و اجازه میدادن اجرا شه همممه ی مافیای کثیف کنکور خودشونو به آبو آتیش میزنن که کنکور همین شکلی بمونه امتحانش مجانیه برید عضو سایت گزینه دو و قلم چی شید این لینکو بفرستید ببین چن دقیقه طول میکشه حذفش کنن!
 
ناشناس ۲۳:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ بخدا پولی که این سهمیه ای ها در میارن حرومه
 
ناشناس ۰۰:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ بخاطر سهمیه ها از خانواده شهدا متنفرم متنفر متنفر
 
ناشناس ۰۰:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ فقط خودمونو علاف کردین والا ما ملت شهید پروریم برش نمیدارن مطمعن باشید هر سال همین ماجرا هست هر سال هم برش نمیدارن
 
ناشناس ۰۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ برید درساتونو بخونین برش نمیدارن مطمعن باشید
 
ناشناس ۰۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ حقه ما کنکوری های۹۸ هم بدید باید رتبه های ما هم دست خوشه تغییرات بشه این که بخواین فقط برای ۹۹ یا فقط برای۱۴۰۰ باشه نهایته بی عدالتیه و ما کنکوری های۹۸ در برابر اش سکوت نخواهیم کرد
 
ناشناس ۰۱:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ما به خدا خودمون سال ۹۷ خوندیم راحتم قبول شدیم بدون هیچ سهمیه ای فقط باید از دهم شروع کنید اگر سال دوازده به فکر درس خوندن افتادی فکر قبولی تو کنکورو از سرت بیرون کن
 
ناشناس ۰۱:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ جالبه اعتراض ها از سال ۹۰ داره به سهمیه ها میشه و هیچ تغییری تو روند سهمیه ها به وجود نمیاد فقط داوطلب هاش و مسئولینش عوض میشن وگرنه از آسمون سنگم بباره اینا کاره خودشونو میکنن
 
ناشناس ۰۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ کسی اتود منو ندیده؟؟ همین الآن داشتم باش مینوشتم
 
ناشناس ۰۱:۵۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ باید همه در شرایط یکسان در کنکور شرکت کنند و فقط سهمیه مناطق باشد
 
ناشناس ۰۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ چون خودت سهمیه مناطق داری اینو میگی سهمیه مناطقم حذف شه ما به کسی رحم نمیکنیم
 
ناشناس ۰۲:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ تویی که تو منطقه۳ داری زندگی میکنی باید طلبتو از دولت بگیری نه بیای به جای ما روی صندلی بهترین دانشگاه بشینی که
 
ناشناس ۰۲:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ با اینکه میدونم آب ازآب تکون نمیخوره ولی بازم رای میدم
 
ناشناس ۰۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اولا لطفا سايت وزارت دفاع ساير كشور ها رو بخونيد ميبينيد كه بقيه كشور ها مثل ارمنستان،كرواسي و... سهميه هاي دانشگاهي واسه ي اين خانواده ها دارند دوما كسي كه ٥٠ روز مونده به كنكور بجاي جمع بندي درسات و كنار گذاشتن گوشي اومدي ببيني سهميه يكي ديگه چي ميشه خب عزيزم تو اگر بخون بودي الان بايد سرت تو درست بود نه تو گوشي سوما سهميه براي جبران فرصت هاي از دست رفته هست نه قدرداني،كسي كه پدرشو پوشك ميكنه يا پدرش اعصاب و روان شده بچه اش ميتونه مثل شما و هم اندازه شما درس بخونه؟ لطفا نياييد بگيد كه كسي كه پدرش تصادف كرده فوت شده چي؟ عزيزم اوني كه پدرش تصادف كرده خودش نميدونسته تصادف ميكنه براي كشور هم نرفته تصادف كنه چهارما ميگيد پزشك شه با جون ادما بازي كنه عزيزم اشتباه يه پزشك جون يك نفرو ميگيره اما اشتباه يك مهندس جون هزاران نفر رو ميگيره الان ٨٥ درصد رشته محل هامون بدون كنكور شده توي رشته ي رياضي پس الان همه مهندسامون دارن جون ادما رو ميگيرند؟ توي المان و امريكا و ساير كشور ها كه پزشكي و... بدون ازمون هست لابد دارند قاتل پرورش ميدند؟ پنجما من خودم زماني كه كنكور داشتم قرنطينه بودم كلا درس ميخوندم واقعا جاي تعجبه چه توقعي داريد كه با اين وضع درس خوندن كه دم كنكوره سرتون تو گوشيه قبول شيد؟ ششما من وقتي ١٨ سالم بود همسن شما بودم دقيقا زمان كنكورم اومدم خونه ديدم دم خونه پليسه فهميدم بابام از اسايشگاه جانبازان اومده و حالش بد شده مادرمو كشته بود شما توي زمان كنكورتون اين وضعيت باشيد ميتونيد درس بخونيد؟ حالا بگيد سهميه ناعادلانه هست
 
ناشناس ۰۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ https://article.tebyan.net/173546/d8b3d987d985db8cd987db8cd8b4d8a7d987d8afd8afd8b1d8afd986db8cd8a7
 
ناشناس ۰۲:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ وقتی سایر کشور ها هم برای ورودی به دانشگاهاشون سهمیه دارن نمونه اش فرانسه و کرواسی حتما میخواین بگید اینا هم جهان سومی اند؟ اگه یک همچین امتیازی به خانواده های آسیب دیده از جنگ داده میشه بدونید که ایران از بقیه جاها هم تقلید کرده اما چون با مذهب و این جور چیزا قاط اش کرده فکر کردید چه خبره و هر چی از دهنتون در میاو بهشون بگید!
 
ناشناس ۰۲:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ وقتی سایر کشور ها هم برای ورودی به دانشگاهاشون سهمیه دارن نمونه اش فرانسه و کرواسی حتما میخواین بگید اینا هم جهان سومی اند؟ اگه یک همچین امتیازی به خانواده های آسیب دیده از جنگ داده میشه بدونید که ایران از بقیه جاها هم تقلید کرده اما چون با مذهب و این جور چیزا قاط اش کرده فکر کردید چه خبره و هر چی از دهنتون در میاو بهشون بگید!
 
ناشناس ۰۲:۳۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اشاره‌ای گذرا به خدمات آموزشی برای ایثارگران در دنیا: فرانسه: حق دست‌یابی به مشاغل عمومی رزرو شده بر اساس کنکور ویژه. / اعطای «کارت جانبازان» / اعطای کارت «صلیب سرخ» / اعطای عنوان «قدردانی ملت» به جانبازان دارای کارت.
 
ناشناس ۰۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ پشمام یعنی خارج هم برا ورودی دانشگاه هاش سهمیه جانبازو شهید داره؟؟؟!
 
ناشناس ۰۸:۴۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ متنفرم از خانواده شهدا به خاطر این سهمیه ها و حق خوری
 
ناشناس ۰۸:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ این سهمیه ها فقط باعث ایجاد تنفر روزافزون میشه
 
ناشناس ۰۹:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ حمایت میکنم
 
ناشناس ۰۹:۵۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ چرا دولت از خودش مایه نمیزاره باید از سهمیه بچه کنکوری بده به رزمندگان
 
ناشناس ۱۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ هر کی از راه میرسه یه سهمیه میخواد
 
ناشناس ۱۰:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ دادان سهمیه باعث ایجاد تنفر از این عزیزان شده فقط
 
ناشناس ۱۰:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اینایی که میان اینجا میگن پدرامون اینطور اونطوره پدراشون از همه سالم تره من یه دوست داشتم پدرش شیمایی وموجی بود حتی ی بار از مشکلات پدرش نمیگفت خودشم از سهمیه استفاده نکرد پدرش گفته بود حق استفاده نداری انجام وظیفه ی منو با این سهمیه بی ارزش نکن
 
ناشناس ۱۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ برش نمیدارن
 
ناشناس ۱۰:۴۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ مطمعن باشین برش نمیدارن ما ملت شهید پروریم
 
ناشناس ۱۱:۳۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ بخدا امسال تقریبا همه در یک شرایط بودن ...عدالت را برقرار کنید
 
ناشناس ۱۱:۵۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ شما که در صحن علنی مجلس مرگ بر آمریکا میفرستید و از سیاهپوستان مورد خشم و ظلم قرار گرفته حمایت میکنید آیا به ظلم و بی عدالتی که دهه سال بر دواطلبان کنکورهای مختلف میشود چرا سکوت اختیار میکنید
 
ناشناس ۱۱:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ تنها دلیل نفرت از خانواده شهدا فقط سهمیه هاست
 
ناشناس ۱۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ مافقط حق مان را خواهانیم
 
ناشناس ۱۲:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ دوستان من که بی طرفم و چند سال پیش کنکورم رو دادم و به من ربطی نداره ولی چیزی که هست توی بحث آموزش هم به آسیب دیدگان جنگ سهمیه ورودی دانشگاه هر چقدرم از جنگ هاشون گذشته باشهمیدن یعنی توی دنیا عدالت اموزشی ندارند؟ این همه گفتید عدالت اموزشی دکتر جونه مردمو میگیره یه تحقیقه ساده در رابطه با کشور امریکا کنید اصلا برای قبولی پزشکی ازمون ورودی نداره!!یعنی دارن قاتل پرورش میدن؟
 
ناشناس ۱۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اون کسایی که تهمت زدید گفتید پدرانشون از همه سالم تره والا ما دروغ نمیگیم از خونه زندگی مون خبر داریم بابام شب ها نمیتونه بخوابه از شدت سرفه این منطق های چرت و پرتتون رو بگذارید کنار این که بخواین خانواده های ایثارگرارو دروغ گو خطاب کنی درصورتی که نمیدونی سالانه چند نفر از شیمیایی های جنگ جونشون از دست میدن در صورتی که این همه بی عدالتی اموزشی میکردید غافل از اینکه برای کشور های دیگر هم همین اش و همین کاسه هس
 
ناشناس ۱۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ توی خارج چن برابر ایران دارن به این خانواده ها خدمت میکنن تنها راهش یه سرچ ساده هس به زبون اون کشور بنویسید ایثارگر خوب چرا ملت متنفر نشدن از اونها؟؟ اون اسپانیایی که به خانواده هاشون مسکن رایگان ماشین رایگان مسافرت های تفریحی رایگان کار و شغل رایگان میده و ازین حرفا میده چرا ملتشون متنفر نشدن از اونا؟؟ توی کشور اوکراین ارمنستان کرواسی و فرانسه هم ازمون های ورودی دانشگاه هاشون سهمیه عجیب غریب میدن به خانواده ایثارگرانخانواده هایاسیب دیده از جنگ بهشون میگن چرا فرانسه تنفر از این دسته از خانواده ها نداره؟؟؟ اگه این کاراشون بی عدالتی آموزشی بود و حقه دیگران خورده میشد خوب کشور های دیگه زود تر از ایران برمیداشتن یه همچین قانونی رو این همه گفتید در اموزش ما حقمونو میخوایم فلانه بهمانه غافل ازین که ایران از کشور های پیشرفته تر تقلید کرده تازه و این ایده سهمیه ایثارگران به هیچ وجه ماله خودش نیس این خط این نشون یک درصد هم سهمیه ایثارگران دست نمیخوره فقط برید درس تونو بخونین وارده این حاشیه ها نشید اصلا وارده این حاشیه ها بشید برای من که فرقی نمیکنه 2 میلیون تا دیگه امضاجمع کنید و 20 هزار تا دیگه تو نظر ها بگید ایران بی عدالتی آموزش میکنه ببینید نتیجه میده یا نه ببینید هزار تا بنیاد و نهاد و مافیای کنکور علیه اتون می ایستند یا نه امتحانش مجانیه توی یه همچین سال های حساس زندگی تون این همه ملت بدون سهمیه دارن قبول میشند و سرشون تو کاره خودشونه دارن پیشرفت میکنن از ما گفتن بود میتوتید بعد از این پیام دوباره شروع کنید عدالت اموزشی گفتنو سهمیه ای ها بی سوادن میتونیدم یه بارم شده مثله بچه ادم بشینی درس تو بخونی و بهانه تراشی نکنی دنیا داره به خانواده های ایثار گر سهمیه آموزشی ورودی میده
 
ناشناس ۱۳:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ مافقط عدالت آموزشی میخوایم
 
ناشناس ۱۳:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ سهمیه یعنی ایجاد کینه و نفرت روزافزون
 
ناشناس ۱۳:۴۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ تو که سهمیه داری یک سره پیام میزاری که حذف نمیشه فلان وبهمان اول اینکه خود دولت لایحه داده دوم اینکه نهایت این قانون تا۱۴۰۰ هست ومیتونه اصلاح بشه
 
ناشناس ۱۳:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ من حمایت میکنم و نا امید نمیشم چون از حق خودم دفاع میکنم اینده مشخص میکنه که حمایت الان من وتو به نتیجه میرسه یا نه
 
ناشناس ۱۳:۴۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ حمایت میکنم تا برقراری عدالت اموزشی
 
ناشناس ۱۳:۵۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ الآن وقتی سهمیه توی کشور های خارجه هم برای ورودی دانشگاه هاشون وجود داره پس عدالت اموزشی توی هیچ کجایی از این کره خاکی برگزار نمیشه! در عین حال خیلی از داوطلبان کنکور به جای پرداختن ذهن و فکر و وقتشون به این چیزا سرشون تو کاره خودشون بوده درس اشونو به جدی ات تمام تر و بدون حاشیه خوندن و موفق هم شدن مگر کسایی که صدا سیما بهشون زنگ میزنه میگه رتبه سوم تو فلان رشته شدی آدم فضایی ای چیزی بوده که بدون سهمیه قبول شده این بنده خدا سهمیه داشته؟؟نه فقط هشیار تر از تو از دهم اش شروع کرده که خیلی مسئله مهمیه و هشیار تر از تو خودش رو توی هیچ حاشیه ای نبرده چه غیرردرسی مثله برداشتن سهمیه ها و چه درسی مثله دی وی دی های کنکور و انواع و اقسام همایش های چرت و پرت ازین ۸۰۰۰ نفری که امضا دادن بعید میدونم هیچ کدومشون رتبه یک رقمی کنکور امسال رو کسب کنن چرا؟؟چون که اون رتبه یک رقمیه یه ساله که گوشیشو و تمام حواشی غیر درسی اش رو بوسیده گذاشته کنار و با خودش عهد بسته زندگی من خواندن مطالب کتابمه نه مطالب این سایت و اون سایت این کانال و این کانال بازم میگم انتخاب با خودته یا تمرکزتو بزار رو درس ات یا تمرکزتو بزار روی برداشتن سهمیه های کنکور روی دو تاش با هم هیچ وقت عملی نشده و نمیشه و نخواهد شد! اینو با تجربه ۵ سال تو بین بچه های کنکوری بودن فهمیدم هیچ کدوم اش هم برای دولت ما فرقی نمیکنه دولت و مسئولین کاره خودشونو انجام میدن چه ۸k امضا جمع بشه چه ۸m امضا اینو با تجربه ۳۰ سال زندگی توی این مملکت به عینه دیده ام
 
ناشناس ۱۴:۱۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اون دوستمون که گفت دولت خودش لایحه رو پیشنهاد داده بدونه که اینجا ایرانه و تکلیفه مسئولین با خودشونم مشخص نیست https://www.yjc.ir/fa/news/7225324
 
ناشناس ۱۴:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ این کمپین پیگیری واصلاحه سهمیه است تو که سهمیه داری اینجا چیکار میکنی میترسی حذف شه بابا شاید حکومت عوض شد امریکا حمله کنه که عالیه
 
ناشناس ۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ عدالت اموزشی وحذف سهمیه ها حمایت حمایت
 
ناشناس ۱۵:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ این بنده خدا ها راست میگن برید تو وزارت دفاع کرواسی گوگل ترنسلیت هم بزنید توی تهسیلات خوانواده های کشته داده در جنگ یکی از تهسیلات سهمیه ورودی دانشگاه هاست
 
ناشناس ۱۵:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ مسئولین ما براب جورج فولیدو خاشقچی بیشتر از فزندان سرزمین شان احترام قائل هستند...تاسف باره
 
ناشناس ۱۵:۲۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ دلیل مرگ جوج هم سهمیه ها بوده پلیسه سهمیه داشته وگرنه اینکارو نمیکرد
 
ناشناس ۱۵:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ خاشقچی هم همه میدونن دلیله مرگش سهمیه ها بوده این که واضحه
 
ناشناس ۱۵:۳۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ دلیله گرونی سکه و دلار هم احتمالا سهمیه هاس سهمیه هارو بر دارید
 
ناشناس ۱۵:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ من سهمیه ندارم وکاملا هم از اوضاع ناراحتم بچه ها چرا بهم بدو بیراه میگید شمایی که پدرت جانبازو شیمیایی ما با شما نیستیم بخدا انقدر دیدیم جانبازای 25درصد که الحمدالله سالم اند هیچ مشکلی ندارن و از همه ی مزایا استفاده میبرن ملت متنفر شدن وگرنه ما میدونیم که شرایط شما سخته وعذاب آور....ولی ب ما هم حق بدین توی هر دوره ی که شرکت میکنیم اول اولویت رو به ایثارگران میدن مگه دولت نمیدونه چند درصد از جانبازانش شیمیایی و موجی ان خب باید اونا با بقیه فرق داشته باشن
 
ناشناس ۱۶:۰۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ به ما چه که جو خونش جوریه که نمیتونه درس بخونه میگه بابام به خاطره تو رفته جنگ و شهید شده خوب به درک!آقاجان به درک خوب چیکار کنم؟؟میگه اگه باباهاما نبودن باید عراقی مینوشتی سهمیه هارو ور دارین عربی ام ضعیفه وگرنه عربی هم مینوشتم به قرآن جان فشانی و زحمت هایی که باباهای شما برای ما کشیدند با ۴ تا آقازاده پوچ شد این سهمیه ها اسمش برای شهداس اما به نفع خانواده های هیئت تموم میشه اینو بدونید
 
ناشناس ۱۶:۱۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ میخواستی باباتو نفرستی جنگ به ما ربطی نداره حالا با بی عرضگی تمام دستو پا چلفتی بوده تیر هم بهش خورده همینی که هست شانسه باباته! من به شخصه از حقه خودم نمیگذرم و نباید به هیچ کدوم از این بچه ها تهسیلات بدهند چه توی کنکور چه توی چیزای دیگه رفتی جنگ وظیفته حالا بابای من اون موقع ۱۸ سالش بوده بچه بوده وگرنه با بابی تو میرفت جبحه
 
ناشناس ۱۶:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ چه سهمیه باشه چه سهمیه رو بردارن به نظرم این خونواده ها پروّ شدن باید یه درسه اساسی بهشون بدیم حسابه کار دستشون بیاد بابات رفته جانباز شده تقصیر خودشه چرا باید بلیط هتل برات رایگان در بیاد؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۷:۲۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ خواهان پیگیری از طرف فارس نیوز هستیم!!!! چرا پیگیری نمیکنن؟
 
ناشناس ۱۷:۴۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ببخشيد من ی نظر دادم بعضی ها ناراحت شدن من عذر میخوام قصد اهانت نداشتم این نظر رو میگم ،شرمنده اگه کسی ناراحت نشد اینایی که میان اینجا میگن پدرامون اینطور اونطوره پدراشون از همه سالم تره من یه دوست داشتم پدرش شیمایی وموجی بود حتی ی بار از مشکلات پدرش نمیگفت خودشم از سهمیه استفاده نکرد پدرش گفته بود حق استفاده نداری انجام وظیفه ی منو با این سهمیه بی ارزش نکن
 
ناشناس ۱۸:۴۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ واقعا این سهمیه ها خارج از عدالته تورو خدا با حذف سهمیه ها را اقل دل بچه هارو شاد کنید کم بچه ها تو این وضعیت کرنا آسیب ندیدن
 
ناشناس ۱۹:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ حالا نمیخوام سازه مخالف زده باشم ولی من توی کرونا ها خیلی استفاده کردم خیلی وقتا مدرسه رفتن اتلافه وقت برا بچه کنکوری
 
ناشناس ۲۰:۲۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ با سپاس از تمامی رزمندگان وشهدای گرانقدر: خواهان عدالت آموزشی هستیم
 
ناشناس ۲۰:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ نهبهسهمیهکنکور99
 
ناشناس ۲۰:۳۰ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ یا از سال ۹۹ اجراییش کنین یا اگر اجرایی نشه حق ندارید برای ۱۴۰۰ تصویب کنین ضایع هست که آقازاده شما امسال کنکوریه
 
ناشناس ۲۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ برقرارى عدالت اموزشى اولين گام ايجاد اصلاحات در كشوره،دير يا زود بايد اين وضع اسفناك رو تمومش كنيم
 
ناشناس ۲۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اون دوستمون درست گفته توی وزارت دفاع اوکراین سایتشو برین ببینین هس تنها سهمیه معتبر جهانی در بحث آزمون های ورودی دانشگاه ها همین ایثارگرانه
 
ناشناس ۲۱:۰۹ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اما اونا تنها همین سهمیه در آزمون هاشون هس و خبری از ۱۹ تا سهمیه نیس کاره اشتباه ایران ایجاد سهمیه های مختلف به طرق مختلف بود که مثله قارچ روییدند نه سهمیه مناطق دارن و نه هیئت علمی اگه ببینند منطقه ای امکانات نداره میان بهش امکانات میدن اینه کشور مداری و سیاست گذاری !
 
ناشناس ۲۱:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ توی فرانسه به نوه کسی که پدربزرگش در راه دفاع در جنگ فوت کرده هم در آزمون های ورودی سهمیه ای تعلق میگیره ولی نه به اندازه فرزندانشون
 
ناشناس ۲۱:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ این تحقیقاتی بود که مِن بابه حرفایی که دوستمون زد درست بوده و موثقه سهمیه داشتنه خارجیا تو آزمون ورودیا من کنکورمو ۴ سال پیش دادم و وقتم آزاده اگه سوالی چیزی دارید در خدمتتون هستم
 
ناشناس ۲۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ هییییچ سهمیه ای کشورهای دیگه نیست. دروغ محضه. از این خانواده که به حق خوری و ظلم عادت کردن دروغ هم اضافه شده
 
ناشناس ۲۱:۲۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ من فرزنده جانباز ۷۵ درصده هستم فقط میخوام بدونم اون فرنسویه و اون کرواسیه و اون اوکراینیه هم مثله شما اینطوری میاد فرزند ایثارگرو هر چی از دهنش در بیاد بگه؟ من حرفایی که میزنم خطاب به اون ادمیه که گفت بابام بچه بوده نرفته جنگ وگرنه با بابا های شما میومد پدر من توی سنه ۱۶ سالگی اش رفته جنگیده بعد بابای۱۸ ساله ی تو بچه بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
 
ناشناس ۲۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ https://article.tebyan.net/173546/d8b3d987d985db8cd987db8cd8b4d8a7d987d8afd8afd8b1d8afd986db8cd8a7 اون دوستمون که میگه دروغه
 
ناشناس ۲۱:۴۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ http://fashnews.ir/fa/newsdetails/34606/ اسناد دیگر بر موثق بودن موضوع
 
ناشناس ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ https://www.senat.fr/rap/r9681/r968182.html
 
ناشناس ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ این لینکی که فرستادم وابسته به وزارت دفاع فرانسه هستش یعنی چیزی مثله بنیاد شهید ما که اون صفحه رو فکر کنم با گوگل ترنسلیت بزنید همه چی مشخص میشه که کی دروغ گوست
 
ناشناس ۲۲:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ اصن تو درست میگی به ماچه تو خارج اینطوریه اینجا ایرانه اونجا خارجه کجای ما ایرانیا به خارج میخوره که سهمیه ایثارگران بهش بخوره؟
 
ناشناس ۲۲:۵۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ما خواهان عدالتیم
 
ناشناس ۲۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ عدالت عدالت مسئول ما خجالت
 
ناشناس ۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ شده کل شبو روزمو میزارم برا اعتراض به سهمیه ها ولی نمیزارم هیچ سهمیه ای وجود داشته باشه
 
ناشناس ۲۳:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ نه به بی عدالتی نه به ژن خوب نه به فساد مالی نه به فساد اخلاقی نه به تمام ناحقی ها
 
ناشناس ۲۳:۱۷ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ سلام بویژه سهمیه اعضای هیات علمی دانشگاه ها حذف گردد. متاسفانه در کنکور ۹۸ به راحتی با پذیرش رشته دامپزشکی در دور ترین نقطه کشور به راحتی از طریق سهمیه فرزندانشان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی منطقه زندگی خود پذیرش شدند. امیدوارم با لغو این سهمیه شاید عدالت آموزشی در نظام آموزش عالی کشور باشیم. در پناه حق
 
ناشناس ۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ سهمیه ها برداشته شود. اجرای عدالت اموزشی
 
ناشناس ۲۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ این دو تا لینک کافی تونه تا بفهمید ما دروغ میگیم یا نه علنی نوشته فرانسه ارمنستان و کرواسی رو https://article.tebyan.net/173546/d8b3d987d985db8cd987db8cd8b4d8a7d987d8afd8afd8b1d8afd986db8cd8a7 http://fashnews.ir/fa/newsdetails/34606/
 
ناشناس ۰۴:۱۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ الکی خودتون رو علاف نکنید برش نمیدارن مطمعن باشید مگه علکیه؟؟؟ که یکی بیاد بگه قانون رو بردارین اونا هم بگن چشم؟؟ فقط دارید خودتون رو علاف میکنید همین از نه سال پیش تا الان از این امضا ها جمع شده و برداشته نشده تازه اگه جانبازا رضایت بدن که سهمیشون رو بردارن کسایی که قبلا کنکور دادن میگن حق مارو خوردید و اونا نمیزارن جدای از اون که ما ملت شهید پروریم و مطمعن باشید برش نمیدارن اینارو گفتم که بدونید و خودتون رو اینجا علاف نکنید برش نمیدارن اینا میگن هرساله داره کمتر میشه تا به صفر برسه برای همین برش نمیدارن برین درساتونو بخونین به این و اون هم فوش ندین
 
ناشناس ۰۷:۲۴ ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ حمایت میکنم
 
ناشناس ۱۲:۳۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ از مسئولین خواستار پیگیری هر چه سریع تر ساماندهی سهمیه ها هستیم
 
ناشناس ۱۵:۱۲ ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ از مسئولین خواهشندیم هر چه سریعتر درباره ی این معضل سهمیه فکری بکنند برای شما گفتن اینکه امسال نمیتواند اصلاح شود کاری ندارد اما برای شمار زیادی از جوانان این وطن سرنوشت سازاست لذا خواهش داریم از شما برای کنکور 99 هرچه سریعتر اصلاح کنید به امید