انتشار : ۱۰:۳۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۰
چرا ارزش سهام عدالت به یک میلیون کاهش یافت؟
حسین مجلس شورای اسلامی/ 4نظر
در برگه‌های اولیه سهام عدالت حدود 40 میلیون نفر ایرانی مبلغ یک میلیون تومان ثبت شده است و در سال 95 با چه منطقی گفته شد که کل سود 540 هزار تومان است و هرکس بخواهد ارزش سهام خود را به یک میلیون تومان برساند باید مابه التفاوتش را بپردازد که جای ابهام و تحقیق مسئولین ذیربط دارد، قبلا شرکت‌های سهام عدالت استانی بود که مال خود مردم بود و آن‌ها نظارت می‌کردند.
الان دست دولت است، خب! اینجا باید حسابرس مستقل برود گزارش درآورد و آن را منتشر کند.
40 میلیون سهام دار وجود دارد که باید همه آن ها مطلع شوند از فهرست‌وریز و لیست فعالت‌های شرکت‌ها.
به نظر می‌رسد این اتفاق نیفتاده است، ما از مجلس شورای اسلامی و رئیس محترم قوه قضائیه می‌خواهیم که این موضوع را پیگیری و سهام افرادی که مبلغ اعلامی از طرف دولت در سال95 نداشته آمد را بر پایه همان یک میلیون تومان محاسبه نمایند و افرادی که پرداخت داشته‌اند را به تناسب واریزی مجدد سهامی بیشتر از میزان اعلامی فعلی اختصاص دهند تا عدالت برای همه برقرار شود.
عدالت سهام
در حال پیگیری سوال
50000حمایت سوال از روسای قوا
10000 حمایت سوال از بالاترین مقام مسئول
1000 حمایت سوال از مسئول مربوطه
50 حمایت سوال از کارشناس
128
انتشار: ۱۰:۳۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۰
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
امیرحسین معصومی ۱۰:۵۵ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ جای سواله که چطور افزایش سرمایه ها ، به سبد سهام ها اضافه نشده؟!! این پولها کجا رفته؟!! حق تقدم ها و سهام جایزه ، چطور مدیریت شده؟!! شفاف سای کنید لطفا....
 
ناشناس ۲۳:۲۸ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ چرا سهام عدالت به همه تعلق نمیگیره؟
 
ناشناس ۲۰:۰۵ ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ چرا به جای اینکه نصف سهام عدالت رو دولت تصرف کنه همون موقع مقدار 450 هزار تومن رو از سهام نفروخت و طلبش رو برداره؟
 
سعید گلشن ۱۵:۵۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ سلام بنده یک کمپین درست کردم به نام اضافه‌ کردن سهام عدالت به «پرتفوی» شرکت‌های کارگزاری لطفا از آن حمایت کنید.
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد