انتشار : ۰۹:۵۱ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۰ آخرین پیگیری: 1 ماه 5 روز 19 ساعت قبل
چرا دولت جلوی افزایش قیمت مسکن را نمی‌گیرد؟
حاذق وزارت مسکن و شهرسازی/ دولت/ 12نظر
براستی آیا زمان آن فرانرسیده تا سودجویان ودلالان زمین‌خوار را از بدست گرفتن افسار گرانی مسکن و زمین پشیمان کنیم و مثل دیگر اقلام و نیازمندی‌های روزمره زندگی روند افزایش معقول و منطقی آن در دست دولت و کارشناسان خبره باشد نه در دست دلالان و زمین خواران ؟!
آیا واقعا برای دولت محترم مهار اینکار نشدنی و مشکل است یا خدای ناکرده دست عده‌ای از مسئولین دردست سوداگران و سودجویان می باشد و خود منتفع در این قضیه می‌باشند ؟!
درهرحال چرا تابحال در مورد تنها راه حل گره‌گشا، کاری نشده است: تعیین قیمت منطقه‌ای در شهرها توسط کارشناسان خبره دولت و مبارزه با متخلفان دانه درشت اخلال گر در بازار ثبات قیمت و یا حداقل روند قیمت منطقی در مسکن؟
پس وظیفه وزارت مسکن چیست؟
گرانی مسکن
در حال پیگیری سوال
50000حمایت سوال از روسای قوا
10000 حمایت سوال از بالاترین مقام مسئول
1000 حمایت سوال از مسئول مربوطه
50 حمایت سوال از کارشناس
279
انتشار: ۰۹:۵۱ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۰
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۲:۵۹ ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ از آقایون مسیولین تقاضا دارم تو رو به خدا ی نظارت بر قیمت مسکن داشته باشید
 
ناشناس ۱۷:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ باید یک نهاد نظارتی قیمت گذاری مسکن را به عهده بگیرد تا دست سوداگران قطع شود
 
ناشناس ۱۷:۱۵ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ با وضع مالیات بر عایدی مسکن میتوان جلوی دلالی و سوداگری مسکن را گرفت و تورم افسار گسیخته مسکن را کنترل کرد
 
Arash ۲۲:۴۶ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ همه چیز زیر سر خود دولت است. دستگاهی دیگر باید وارد شود.البته انقدر مافیای این حوزه قوی است که بعید میدانم از کسی کاری بر بیاید.
 
ناشناس ۱۵:۴۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ کسی نیست به داد ما مردم عادی برسه... حتما باید یه نفر از فرط بدبختی خودسوزی کنه تا رسیدگی بشه!!
 
ناشناس ۱۰:۱۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ این دولت بی تدبیر و آن وزیر متکبر و بیدرد مسکن قبلی باید پاسخ گوی به خاک سیاه نشاندن مردم باشند
 
کاظم فتح اللهی ۱۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ تا دلار ارزان نشودقیمتها همینه
 
احسان ۱۴:۲۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ خواهش میکنم مجلس تصویب کند سود بانکی سالانه بالای 4 درصد نباشد و همچنین مالیات برعایدی سرمایه ملک تصویب شود!!! در صورت تصویب و اجرای دقیق ظرف 2 سال جای فقیر و غنی تغییر خواهد کرد!
 
Sedad ۱۶:۱۱ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ سلام. آقای آخوندی دوران مسئولیت شما، عین بی مسئولیتی وبی تعهدی نسبت به جامعه عزیز ونجیب و مومن بود... ومن از شما به قوه قضائیه شکایت دارم... امکانات و قدرت داشتی ولی به همون مردم و آن کسانی که برای مردم کار کردن به اسم و برچسب پوپولیستی خیانت کردی و مسکن مهری که هر کد سرپرستی یکی میتوانست داشته باشد، به دلالان و نااهلان دو دستی تقدیم کردی.... شما به خدمتت قطعا به مردم نبود بلکه....
 
ناشناس ۱۷:۵۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ کسی که مسکن مهر را مزخرف می خواند حتی نتوانست یک متر مسکن برای این مردم بسازد!! به خدا این دولت عمله سرمایه داری است وجز خدمت به کاپیتالیسم هیچ کاری نکرده
 
Molaei ۱۸:۴۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ قیمت مسکن باعث ایجاد ثروتهای باداورده برای سودجویان و دلالان شده و اصلا و ابدا زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران و اهداف و آرمانهای والای آن نیست.
 
ناشناس ۰۰:۳۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ مشکل فقط دولت نیست همه حاکمیت باید اقدام کنند البته منافعشون اگه اجازه بده
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد