انتشار : ۱۷:۴۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۵
تابستان گرم فصل شروع سال تحصیلی نیست
ن.کیانی وزارت آموزش و پرورش/ ستاد مقابله با کرونا/ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ 3
وزیر آموزش و پرورش اعلام کردند که اگر مسئولان موافق باشند سال تحصیلی جدید را در تابستان آغاز می‌کنیم. وزیر محترم کودکان چه گناهی دارند باید تاوان کرونا را بدهند؟ در ثانی اگر می‌خواستید زودتر شروع کنید چرا شبکه شاد را گذاشتید؟ چرا تدریس مجازی را انجام دادید؟ دانش آموزان در منزل درس‌هایشان را خوانده‌اند من بشدت با شروع سال تحصیلی در تابستان به دلیل گرمای شدید این فصل و طاقت فرسا بودن آن و ضرر و زیانش برای دانش آموزان مخالفم و از مردم عزیز می‌خواهم با این طرح مخالفت کرده و در این کمپین شرکت کنند.

انتهای پیام /پ

ما را در شبکه‌های اجتماعی با my_farsnews@ دنبال کنید

آموزش و پرورش ستاد مقابله با کرونا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
79
انتشار: ۱۷:۴۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۵
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ چه دلیل منطقی میتونند برای این کار داشته باشند؟ زود بازشود که چه؟ مگرنه اینکه بازهم درشیب سعودی کرونا قرار گرفته ایم.
 
ناشناس ۰۹:۱۹ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ https://www.farsnews.ir/my/c/33008 لینک را پخش کنید .حتی در تلگرام یا واتس اپ یا اینستا ..... جان جوانان در میان است.
 
na ۰۵:۰۱ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد