انتشار : ۱۸:۲۲ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۵ آخرین پیگیری: 1 ماه 8 روز 13 ساعت قبل
توزیع غیرعادلانه مرخصی‌، مشکل کارگران عسلویه است
ناشناس وزارت نفت/ اشتغال/ وزارت کار/ بوشهر 3نظر
سالهاست که کارکنان وزارت نفت در عسلویه منتظر تغییر شرایط دوره‌کاری هستند و بعضاً در برخی شرکت‌ها هنوز برخی کارکنان مجبورند حدود یک ماه متوالی در منطقه آلوده بمانند و تنها یک هفته حق استفاده از مرخصی دارند و در خوش‌بینانه‌ترین حالت طرح ۷۱۴ است که کارکنان در طول ۳۰ سال ملزم به گذراندن دو سوم از عمر خود در منطقه آلوده عسلویه می‌باشند و علی رغم پیگیری‌های محیط زیست و فعالین کارگری و تاکید مقام معظم رهبری در سال ۹۰ همچنان اجرای این طرح ۱۴۱۴ یا ۷۷ که باعث می‌شود کارکنان کمتر در منطقه باشند عملیاتی نشده و تقریبا همه مدیران شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت سیاست واحدی جهت اجرایی نشدن این طرح در پیش گرفته‌اند چرا که خودشان در هفته فقط ۴ روز در منطقه حضور دارند و هیچ خطری آنان را تهدید نمی‌کنند و در صورتی که خودشان هم ملزم به حضور اقماری دو هفته‌ای در منطقه بودند حتما خیلی سال‌ها قبل طرح ۱۴۱۴ را عملیاتی می‌کردند.
منطقه آلوده عسلویه
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
55
انتشار: ۱۸:۲۲ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۵
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۰۲:۴۴ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ مدیر و رئیس و فرمانده باید جهادی باشد. به این معنی که مدیر/ رئیس از همه بیشتر پای کار باشد و سختی بیشتری متحمل شود. مدیر باید پای کار باشد و به زیر دستش بگوید بیا , نه اینکه در اتاقش یا خانه اش به صورت تلفنی یا اینترنتی دستور صادر کند که برو فرق است بین برو و بیا ... جمله ی معروف و ویژه ی سردار سرافراز و پیروز اسلام یعنی شهید سلیمانی بزرگوار باید در مدیریت ها آموزش داده شود و الزامی شود.
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۰۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ سلام برای هماهنگی کمپین ها کانال و گروه ایجاد کردم. @fars_me در سروش, ایتا و روبیکا یا @fars_me_s در تلگرام. بیایید کمپین مشترک و پر بازدید ایجاد کنیم.
 
ناشناس ۰۲:۲۱ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ برای رضای خدا و شادی دل امام زمان از کمپین به داد سرمایۀ مردم مظلوم کرمانشاه برسید حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139 مردم ایران؛ پالایشگاه کرمانشاه را که هزاران میلیارد تومان ارزش دارد به نام خصوصی سازی با دریافت 20 میلیارد تومان آنهم با وام از بانک دی به 4 نفر واگذار کردند ... مردم آمادگی دارند که در قالب سهام کلِ قیمت کارشناسیِ واقعیِ آن را نقداً بپردازند ... چرا سرمایۀ ملت بصورت اقساط طولانی مدت به 4 نفر فروخته شود؟!! ... حرف ما این است: نفت و پالایشگاه سرمایۀ ملی است و باید در راستای تحقق عدالت اجتماعی بصورت سهام به همۀ مردم ایران واگذار شود که علاوه بر ارزش افزوده، سود سالیانۀ آن نصیب مردم شود که نیازمندِ چندرغاز یارانه و مستمری از نهادهای امدادی نباشند ... به عبارتی در کشوری که اینهمه ذخایر و فراوانی وجود دارد مردم نیازی به کدخدا ندارند! . با شرکت در این کمپین و حمایت از آن از سرمایه ملی مردم ایران حمایت کنید https://www.farsnews.ir/my/c/29139
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد