انتشار : ۱۳:۵۵ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶
تکمیل هر چه سریع‌تر بیمارستان صاحب کوثر
ناشناس شهرداری تهران/ شهرداری منطقه 21 تهران/ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ 0نظر
بسمه تعالی

با سلام و احترام
بدین وسیله درخواست مردم شریف و نجیب منطقه‌ی ۲۱ را درخصوص تکمیل هر چه سریع‌تر بیمارستان صاحب کوثر به استحضار می‌رساند که البته تا کنون با وجود گذشت چندین سال از آغاز فعالیت‌های در این خصوص، متاسفانه اقدامی عاجل برای حل این مساله به‌گونه‌ای که این بیمارستان با حداکثر ظرفیت به خدمات‌دهی بپردازد، انجام نگرفته است.

با توجه به اوضاع فعلی کشور و گسترش بیماری مرگبار کرونا و همچنین در پیش بودن فصل پائیز و زمستان که بیم طغیان همزمان آنفلوآنزا و کرونا می‌رود و نیاز منطقه‌ی غرب تهران به بیمارستانی مجهز به خدمات بستری و بیمارستانی، هر روز نیاز به تکمیل هر چه سریع‌تر این پروژه، بیشتر و شدیدتر احساس می‌شود تا در صورت رخداد این مهم، آمادگی بیشتری نسبت به قبل برای مبارزه با این موج خطرناک از بیماری‌ها داشته باشیم.

امید است با تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری کامل از بیمارستان صاحب کوثر که دارای مجوز جراحی قلب و آنژیوگرافی نیز هست، علاوه بر گذر موفقیت‌آمیز از بحران بیماری کرونا، اهالی محترم تهرانسر و مناطق مجاور بی‌نیاز از مراجعه به مراکز درمانی خارج از منطقه گردند و با هزینه‌ا‌ی مناسب، خدمات درمانی خوبی را در اختیار داشته باشند.

از مقامات محترم تقاضامندیم دستورات لازم برای انجام اقدامات فوری و مثمرثمر در جهت حل هر چه سریع‌تر این مساله را مبذول فرمایند. رسیدگی هرچه سریع‌تر جهت جلوگیری از بروز مخاطرات جدی برای سلامت و بهداشت اهالی، موجب کمال امتنان است.

پیشاپیش از دستور مساعد و محبتی که مبذول می‌فرمایید کمال تشکر و سپاس‌گزاری را داریم.

با احترام
اهالی محله تهرانسر و مناطق مجاور غرب تهران
صاحب_کوثر منطقه 21 تهرانسر بیمارستان کرونا آنفلوآنزا سی تی آنژیوگرافی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
40
انتشار: ۱۳:۵۵ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد