انتشار : ۱۴:۰۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶
جلوگیری از تردد خودروهای شخصی در خطوط ویژه
حميد معصومي نیروی انتظامی / پلیس/ پلیس راهور نیروی انتظامی/ پلیس راهور/ وزارت کشور/ شهرداری تهران/ شورای اسلامی شهر تهران/ 0نظر
با سلام ؛ تردد خودروهای شخصی در مسیر خطوط ویژه و یا پارک در ایستگاه‌های اتوبوس از مشکلات مسافران‌، شهروندان و رانندگان اتوبوس می‌باشد که این بی مبالاتی در برخی موارد به قیمت جان شهروندان تمام می‌شود این مشکل در حال حاضر با عدم اجرای طرح ترافیک تشدید شده و از عوامل اجحاف بر شهروندان استفاده کننده از حمل و نقل عمومی می‌باشد.
لذا مسئولان محترم اگر می‌توانند از حرکت خودروهای شخصی در مسیر خطوط ویژه اتوبوس و پارک در ایستگاه‌های اتوبوس جلوگیری نمایند طرح را ترافیک را اجرا نکنند‌، چون در حال حاضر از یکطرف اشتباه ماموران پلیس راهور در هدایت خودروهای شخصی به خطوط ویژه برای مهار ترافیک و از طرفی دیگر عدم توجه رانندگان و اجحاف و تعدی آنان به حقوق مسافران اتوبوس در خطوط ویژه در محدوده مرکزی یا نقاط دیگر برای راحت طلبی و فرار از ترافیکی که توسط خودشان ایجاد می‌شود، نمونه‌ای دیگر از عدم توجه رانندگان خودروهای شخصی به حق و حقوق عامه مردم بوده و باید این ظلم ها را هم ببینید. خط ویژه حق مسافران اتوبوس بوده و وقتی با خودروهای شخصی قفل می‌شود هم تاخیر در زمان حضور اتوبوس‌ها ایجاد می‌شود و هم جمعیت در داخل آنها بیشتر می‌شود و باعث گسترش بیماری‌ها و ... می‌شود.
خون رانندگان خودروهای شخصی که از مسافران اتوبوس رنگین‌تر نیست! لذا تقاضا داریم مسئولان محترم پلیس راهور با نظارت بر عملکرد ماموران خود در اجحاف بر شهروندان اتوبوس سوار همراه نشوند.
خط ویژه خودرو
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
78
انتشار: ۱۴:۰۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد