انتشار : ۱۱:۴۱ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶ آخرین پیگیری: 1 ماه 11 روز 12 ساعت قبل
با ورود سپاه در صنعت خودروسازی به خودکفایی می‌رسیم
ناشناس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی/ وزارت صنعت، معدن و تجارت/ 6نظر
سپاه که برخاسته از متن خانواده‌های ملت بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران است همواره در عرصه‌های مختلف اقتصادی ثابت کرده حضورش عزت‌بخش امت اسلامی بوده و خواهد بود ما مطمئن هستیم با ورود سپاه به خودروسازی خستگی فرزندان عزیز کشورمان رفع و باعث ناامیدی دشمنان خواهد شد.
سپاه خودرو خودکفایی
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
334
انتشار: ۱۱:۴۱ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۴:۴۵ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،خادم حقیقی به ملت و کشور درکنار کارشناسان داخلی صنعت خودروسازی قابلیت جهش کیفی و کمی را می تواند به بهترین نحو بالا ببرد آن شاءالله
 
ناشناس ۰۸:۳۷ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ بنام خداوند بخشنده و مهربان با سلام احتراما، معروض میدارد ضمن حمایت صددر صدی ازورود بزرگواران سپاه به صنعت خودرو سازی یک مطالبه جدی هم از قوه محترم قضائیه داریم که بررسی شود چرا خودروهای سایپا و ایران خودرو به این تعداد فراوان در پارکینگ های روباز جلوی باران و آفتاب و گردو خاک گذاشته شده و به دلایل واهی از تحویل آن به مردم خودداری می کنند؟ خودروها بعد از مدتی با سوختگی رنگ و پوسیدگی لاستیک تحویل خریداران می شود و خریدار هیچگونه اعتراضی هم نمی تواند داشته باشد؟ آیا وقت آن نرسیده که قوه قضائیه به این امور به عنوان مدعی العموم ورود کند؟
 
ناشناس ۱۴:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ سپاه در عرصه هایی که ورود کرده موفق عمل کرده امید است کشور را در خودرو سازی هم به خودکفایی برساند.
 
ناشناس ۰۱:۲۶ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ سلام. سپاه وارد بشه مافیای خودروسازی از بین میره هم خودرو با کیفیت به دست مردم می رسه هم از لحاظ ارزش گذاری قیمت واقعی خودرو مشخص می شه
 
ناشناس ۰۲:۰۹ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ مثل بقیه امورات کشور گره کار خودرو هم بدست سپاه حل خواهد شد انشاءالله
 
ناشناس ۱۲:۴۰ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ سپاه در هر زمینه ای که ورود پیدا کرده موفق شده است
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد