انتشار : ۱۰:۱۶ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶ آخرین پیگیری: 1 ماه 11 روز 11 ساعت قبل
قانونی برای تسهیل ازدواج جوانان تصویب شود
Amir مجلس شورای اسلامی/ 5نظر
با توجه به اهمیت تشکیل خانواده در گفتار مقام معظم رهبری از کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم خواستاریم که در این موضوع قانونگذاری مناسب برای ازدواج جوانان انجام دهد.
ازدواج جوانان
در حال پیگیری مطالبه
50000حمایت پیگیری در صحن مجلس
10000 حمایت پیگیری از عالی ترین مسئول
1000 حمایت پیگیری از مسئول مربوطه
100 حمایت گزارش از مطالبه
268
انتشار: ۱۰:۱۶ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۶
پیگیری های مرتبط
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
۱۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ در اصل باید سیاست های ابلاغی خانواده و جمعیت که چندین سال است رهبر عزیزمان ابلاغ کرده اند دولتمردان و مسئولین اجرا کنند که نمیکنند چرا مردم سکوت کرده و بی تفاوت شده اند. باید اجرای حق را از مسئولین مطالبه کنیم.
 
ناشناس ۱۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ چرا قیمت ها اینقدرررر بیداد میکنه جوونی که میخواد ازدواج کنه با چه دل و.امیدی بیاد جلو وقتی که یه چیز ساده ی ساده مثل یه شاخه گل شده 20هزار تومن با چه دل و امیدی بیاد جلو وقتی برای وام ازدواج هزارتا جا بره اونم معلوم نیس اخرم بهش بدن یا نه تازه اینقدر هم کارمزدش زیاده برای یه زوج تازه مزدوج شده.... لطفا به حال جوونا رسیدگی کنید
 
ناشناس ۰۳:۲۰ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ازدواج راه حل خیلی از ناهنجاری هاست
 
فرق زیادی است بین برو و بیا. لیبرال یا جهادی؟ ۰۵:۱۷ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ مشاغل سخت به جای 20 ساله شدن بازنشستگی با مرخص های بیشتر تامین بشن برای اینکار بسیار مناسبه 1 در حال حاضر بیکارهای بیشتری سر کار میرن و تشکیل خانواده و فرزندآوری چند برابر میشه 2 در آینده که نیروی کار کم میشه افراد 10 سال دیرتر بازنشسته میشن در حالی که عدالت رعایت شده و خسته هم نشدن
 
ناشناس ۱۵:۳۳ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ جامعه ای که در آن رسیدن دو نفر به هم و تشکیل خانواده کمرنگ باشد، جامعه ای مرده است و پویایی آن درگرو ازدواج است..
سوژه های مرتبط
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد