انتشار : ۱۰:۱۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۰ آخرین پیگیری: 11 ماه 10 روز 7 ساعت قبل
مجلس نحوه توزیع سود سهام عدالت را تحقیق کند
فاطمی مجلس شورای اسلامی/ سازمان خصوصی‌سازی/ 5
آیا سود 15 ساله سهام عدالت برای اینکه وجه یک میلیونی خود سهام را پرداخت کند کافی نبوده است؟ وقتی سهام را دادند گفته شد که به مدت 10 سال بدهی مردم به دولت پرداخت می‌شود، حال چرا بعد از 15 سال به هر ایرانی فقط نیمی از آن تخصیص یافته است.
مجلس محترم با تحقیق و تفحص میزان سود 15ساله را مشخص کند و پس از اینکه سود واقعی مشخص شد سهام عدالت را اصلاح نموده و به همه افراد یک میلیون پرداخت شود و مابقی سود را به حساب مردم واریز کند و یا اینکه به نرخ همان روز به سبد سهامداران سهام اضافه شود و کسانی که وجه اضافی را پرداخت کرده‌اند هم آن وجه را به سهامشان اضافه کنند.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

سهام عدالت
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
52
انتشار: ۱۰:۱۷ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۰ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۰۰:۳۵ ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ دقیقا در مدت ۱۵ سال حداقل باید ۱ونیم برابر ارزش سهام عدالت سود می داده
 
ناشناس ۰۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ طبق قانون قرار بود از محل سود سهام عدالت تا ۱۰ سال سهام ۱ ملیونی رو اختصاص بدن الان اومدن ۵۰۰ تومنشو تخصیص دادن باقیه سهامهای هر شخص به نام کی شد؟؟؟؟
 
ناشناس ۱۰:۳۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ باید به نرخ روز و با تورم روز حساب بشه
 
ناشناس ۱۲:۱۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ چون به نفع دولت نیست اینکارو انجام نخواهد داد. فردا روز رئیس جمهور میاد میگه ما تحریم هستیم از این حرفا نزنید ناراحت میشم!
 
na ۰۵:۵۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد