انتشار : ۱۷:۲۲ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۷ آخرین پیگیری: 3 ماه 23 روز 11 ساعت قبل
نه به امتحان حضوری در دانشگاه آزاد
Maryam دانشگاه ازاد اسلامی سامانه رسا/ 6نظر
هیچ چیز طبق برنامه‌ریزی نیست چرا باید بریم حضوری امتحان بدیم وقتی درسی داده نشده و نتونستیم به درستی در کلاس‌های مجازی شرکت کنیم و اینکه استادان یک جزوه دقیق ارائه نکرده‌اند.
موضوع بعدی اینکه من خودم بیماری دیابت دارم فکر نمی‌کنید با برگزاری امتحان حضوری باعث بشین خطر بیشتر من را تهدید کنه برای گرفتن کرونا اونجا چه کسی جوابگو است.

انتهای پیام /پ

نه به امتحان حضوری دانشگاه آزاد
در حال پیگیری پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
133
انتشار: ۱۷:۲۲ , ۱۳۹۹ خرداد ۱۷
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید
لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
ناشناس ۱۳:۱۸ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ تقاضای برگزاری غیرحظوری امتحانات پایانترم ۹۹ را دارم
 
ناشناس ۱۵:۳۴ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ تقاضای برگزاری غیر حضوری امتحانات پایان ترم۹۹ را دارم
 
ناشناس ۱۵:۴۷ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ تقاضای برگزاری غیر حضوری امتحانات پایان ترم جان انسان مهم تر است
 
ناشناس ۲۱:۳۸ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ وقتی کلاسا حضوری نبوده آخه برای چی امتحانات باید حضوری باشه یعنی فکر می کنید اون موقعی ک دانشجو حضوری کلاس نمیره و کرونا هم نمیگیره برا امتحانات فرق داره؟ یعنی حضور توی امتحانات از جون دانشجو مهمتره؟
 
ناشناس ۲۲:۲۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ از شما خواهش دارم ک امتحانات پایان ترم ۹۹ را بصورت غیر حضوری وبرخط برگزار کنید با توجه به شرایط پیش آمده بخاطر شیوع کرونا حضور دانشجو برای امتحان موجب تجمع و همهمه ی دانشجویان در موقع برگزاری امتحان میشود و موجب شیوع بیشتر این بیماری منحوس میشود از آنجایی ک کلان شهر تهران هم یکی از مناطق گذشته از خط قرمز در این بیماری است لذا جان افراد مهمتر از حضور در امتحان است از شما تقاضا دارم ک بفکر خانوادههای دانشجویان نیز باشید ک فرزند خود را با چه استرس و اضطرابی راهی امتحان میکنند
 
ناشناس ۰۵:۵۷ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان https://www.farsnews.ir/my/c/24364
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد