انتشار : ۱۶:۲۴ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۰ آخرین پیگیری: 11 ماه 18 ساعت قبل
قانون معافیت‌ سربازی نظام وظیفه بازنگری شود
انصاف سازمان نظام وظیفه/ مجلس شورای اسلامی/ ملی 3
قانون معافیت کفالت پدر و پدربزرگ در ابتدا، سن 59 سال تمام بود سپس تغییر پیدا کرد و به 60 سال و 65 سال در آخرین تغییر به 75 سال تمام رسیده است.
سوال از رئیس سازمان نظام وظیفه این است که چگونه یک شبه قانون کفالت، بدون در نظر گرفتن شرایط پدر و اظهارنظر مجلس شورای اسلامی به عنوان رکن قانونگذار در کشور تغییر پیدا می‌کند؟
آیا اساساً فرزند مشمولی وجود دارد که سن پدرش 75 سال تمام باشد؟
از مجلس شورای اسلامی به عنوان قانونگذار و سازمان نظام وظیفه مطالبه می‌شود که قانون معافیت کفالت پدر و پدربزرگ به سن 60 سال تمام برگردد و قوانین طوری تنظیم شود که حقوق مردم در آن لحاظ شود نه آن که به صورت کاملاً یک‌طرفه تغییر یابد.

انتهای پیام /ن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

سازمان نظام وظیفه سربازی کفالت قانون
مختومه شده پیشنهاد و انتقاد
50000حمایت پیگیری در مجلس
10000 حمایت پیگیری از سازمان مربوطه
1000 حمایت بررسی کارشناسی موضوع
100 حمایت انتشار در سایت
44
انتشار: ۱۶:۲۴ , ۱۳۹۹ خرداد ۲۰ این سوژه مختومه شده
آخرین حامیان
دیدگاه تان را بنویسید

لطفا منتظر بمانید...
نظر شما ارسال گردید و پس از تایید منتشر خواهد شد
نظر شما تایید و منتشر شد
دیدگاه ها
 
شهروند ۰۹:۲۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ یه سوال؟ یعنی همه معافیت های کفالت با رعایت همه شرایط انجام میشه یا خیلی از پدر و مادر ها با طلاق های سوری و مدارک سوری دنبال معافیت فرزندانشون هستند؟ کمی سخت گیری به حق بد نیست! البته زمانی که حق واقعی کسی پایمال نشه...
 
انصاف ۰۰:۴۶ ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ پاسخ به شهروند: برای دور زدن قانون طلاق، قانون وضع شده و جلوی دور زدن اون تا حد امکان گرفته شده. این مطالبه فقط مرتبط با سن کفالت پدر هست.
 
na ۰۶:۱۵ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ طبق قانون باید حقوق سربازان بین 60 تا 90 درصد حقوق کادر باشد. اما سرباز متاهل با فوق لیسانس، تمام وقت سربازه و 300 هزار تومن حقوق میگیره. آیا 300 هزار تومان حتی فقط هزینه رفت و آمد در یک ماه را پوشش می دهد؟ کمپین حمایت از افزایش حقوق سربازان <a href="https://www.farsnews.ir/my/c/24364">https://www.farsnews.ir/my/c/24364</a>
سوژه های پیشنهادی
سوژه های در حال رشد